SEFERİHİSAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Güzel Evim seferihisar temizlik şirketi modern,güvenilir ve kaliteli organizasyon yapısı ile size kalıcı,etkili ve ekonomik temizlik hizmetleri sunan tecrübeli bir temizlik firmasıdır.

Temizlik konusunun geçtiği birçok alanda sahip olduğumuz donanım ve deneyimli temizlik ekiplerimiz ve ayrıca temizlik konusuna profesyonel yaklaşımımız ile haftanın yedi günü ev temizliği,yazlık temizliği,villa temizliği gibi hizmetleri yüksek standartlarda sunuyoruz.

Firmamız,müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını benimsemiş uzman ve profesyonel kadroya sahip model temizlik şirketidir.

GÜZEL EVİM
SEFERİHİSAR TEMİZLİK FİRMASI

(0232) 255 0 555

Seferihisar Temizlik ekiplerimiz yazlık sezona başlarken evinizi temizler ve düzenler.Evin içinin temizliği kadar dış alanların temizlenmesi,garaj temizliği,bahçe temizliği,balkon temizliği,teras ve veranda temizliğini de en kaliteli şekilde sunar.

Amacımız; güvenilir ve profesyonel temizlik hizmetleri verirken yaşam kalitenize katkı sağlamak amacı ile etkili,kalıcı,modern ve ekonomik temizlik çözümleri geliştirmek ve sunmaktadır.Seferihisar’da eşyalı olarak kiraladığınız bir evin,yazlığın,villanın temizlenmesi gerekli olduğunda ekonomik ve kaliteli temizlik hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

SEFERİHİSAR TEMİZLİK HİZMETLERİ

Güzel Evim Seferihisar Temizlik Firması temizlik sektöründe on yılı aşan deneyime sahiptir

Geniş bir yelpazede modern ve kaliteli temizlik hizmetleri sunar

 • Son teknoloji ve çağımızın gerektirdiği modern donanıma sahiptir
 • Her biri konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadroyu bünyesinde barındırır.
 • Verilen hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir.

Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetlerini ana başlıklar ile kategorilere ayırdık

İhtiyacınız olan konu başlığını seçin…

Detaylı bilgiye ulaşın…

izmir seferihisar temizlik hizmetleri

Profesyonellerden Modern ve Kaliteli Temizlik Hizmetleri

SEFERİHİSAR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde önemli olan doğru işgücü ile kaliteli ve kusursuz bir hizmeti ortaya koyabilmektir.

Firmamız herkes tarafından uygulanan temizlik standartlarına ilave olarak temizlenecek alan ve yazlık için bir ön inceleme yaparak bu durumu sizinle paylaşır.Bu sayede doğru tespitlerle, en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunabilme avantajını müşterilerimiz ile paylaşabiliriz.

Konut inşasında ve dekorasyonunda kullanılan ürünler düne göre daha farklı,hassas,değerli ve pahalıdır.Böyle durumlarda seferihisar inşaat temizliği firmalarının temizlik için görevlendireceği ekiplerinin deneyimli ve eğitimli olmaları gerekmektedir.

Deneyimli ve tam donanımlı bir temizlik ekibinden alacağınız bir inşaat sonrası temizlik hizmeti seferihisarda ile deneyimsiz ve donanımsız kişilerden alacağınız bir temizlik hizmetini karşılaştırarak  karşılaşabileceğiniz riskleri ve farklı durumları hayal etmenizi isteriz.

Firmamız,Seferihisar’da buharlı inşaat temizliği,detaylı yazlık temizliği,profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmetlerini on yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini garanti ederek sunmaktadır.

SEFERİHİSAR EŞYALI EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Seferihisar eşyalı ev temizliği  tecrübemiz uzun yıllara dayanmaktadır.Organik temizlik ürünleri ve son teknoloji temizlik makineleri ile size sunacağımız temizlik kalitesine önem veririz.

Evinizin ve eşyalarınızın temizliği kadar hijyenini sağlamak da dikkat ettiğimiz konulardan bir tanesidir.Modern donanımmız ve profesyonel seferihisar temizlik ekipleri ile yüksek kalite standartlarını hedefleriz.

Güzel Evim seferihisar eşyalı kiralık ev temizliği ve seferihisar kiralık yazlık temizlik hizmetleri alanında tecrübelidir.

Kirlenmiş olduğunu düşündüğünüz yatak,koltuk,halı ve diğer ev eşyalarının ve mobilyalarının temizlenmesi bizim uzmanlık alanımızdır.Seferihisar hijyen ev temizliği,detaylı ev temizliği konusunda hizmet kalitemize ve standartlarımıza güvenebilirsiniz.

Seferihisar’da eşyalı ev temizliği,eşyalı kiralık yazlık temizliği,villa ve konut temizliği gibi alanlardaki tecrübemiz ve güvenilir ekiplerimiz ile size haftanın yedi günü yardımcı olabiliriz.

Güzel Evim, seferihisarda butik otel temizliği,apart temizliği,kiralık villa temizliği, eşyalı ev temizliği alanlarında tecrübesine ve kalitesine güvenilen bir firmadır.

Seferihisar,bademler,ulamış ve diğer mahalle ve köylerde temizlik firmaları gerekli olduğunda Seferihisar temizlik firması Güzel Evim’i mutlaka arayın ve hizmetlerimiz  hakkında bilgi alın.

 • PERİYODİK TEMİZLİK:Konforlu,sağlıklı ve organize bir yaşam için geliştirdiğimiz  periyodik ev temizliği modeli ile sizin için değerli olan zaman ve işgücünüzü daha verimli kullanmak adına avantaj sağlayabilirsiniz.
 • ORGANİK EV TEMİZLİĞİ:Günümüzde doğal ortamın korunması ve her alanda olduğu gibi ev temizliğinde de organik ürünlerin kullanılması  hassasiyet gösterdiğimiz konuların başında gelmektedir.Organik ev temizliği uygulamalarımızda buhar makinesi ve kimyasal içeriğe sahip olmayan temizlik ürünleri kullanıyoruz.
 • BAHAR EV TEMİZLİĞİ:Mevsim geçişlerinde olmak üzere yılda en az iki kere uygulamakta olduğumuz bahar temizliği modeli ile daha fazla detay ele alınarak derinlemesine temizlik yapılır.

SEFERİHİSAR VİLLA TEMİZLİK FİRMALARI

Seferihisar’da villa ve yazlık konut temizliği gibi alanlarda,on yılı aşan tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimiz ile size modern ve ekonomik çözümler sunabiliriz.

Villa temizliği gibi zor ve zaman alan bir uygulamada  profesyonel temizlik ekiplerimiz size en kaliteli hizmeti sunacaktır.Profesyonel yaklaşımımız ve uzman ekiplerimiz ile memnunuyetiniz garanti edilir.

Temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirirken belirli bazı standartlara ve kurallara uyarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem veriyoruz.Yıllar içinde, deneyimlerimiz ve araştırmalarımız neticesinde,oluşturduğumuz temizlik standartlarımız genel anlamda herkes tarafından kabul gören ve tercih edilen standartlardır.

Bir diğer taraftan sürekli değişen ve hızla gelişen bir dünya düzenine parelel olarak,insanların da ihtiyaç ve isteklerini de dikkate alırsak, yapıların mimarisinde ve dekorasyonunda farklılıklar ve gelişmeler de olağan kabul edilmelidir.

Güzel Evim seferihisar temizlik firması temizlik uygulamalarında, her yüzeye ve her temizlik işlemine uygun temizlik ürününü titizlikle seçer ve bu temizlik ürünlerinin doğada çözülebilir organik temizlik ürünleri olması için hassasiyet gösterir.

SEFERİHİSAR YAZLIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Söz konusu seferihisarda yazlık temizliği olduğunda birçok temizlik firması seçeneğinizin olduğu doğrudur.

Yazlık temizliği için ayırmış olduğunuz bütçe ile en iyi seferihisar yazlık temizlik firmasını bulmak için fazla zaman harcamanıza gerek kalmadı.

On yılı aşan yazlık temizliği deneyimimiz yanısıra mükemmel donanımız ile size kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetini sadece Güzel Evim seferihisar temizlik firması sunabilir.

Her biri konusunda uzmanlaşmış temizlik ekiplerimiz sayesinde arzuladığınız kusursuz yazlık temizliği hizmetini size sunuyoruz.

Sürekli yenilikleri takip eden ve organizasyon yapısını her daim geliştiren firmamız, Seferihisar’da en çok tercih edilen temizlik şirketidir.

SEFERİHİSARDA TADİLAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tadilat sonrası temizlik deneyim ve uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir.

Yapılan tadilatın boyutu ve müşterinin temizlik standartları belirlenerek bu işin üstesinden gelebilecek bir ekip oluşturulmalıdır.

Seferihisar tadilat sonrası temizlik işlemi için gerekebilecek tüm donanım temizlik firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Tadilat sırasında oluşabilecek tozun ortadan kaldırılması ya da tadilat görmüş alanın temizlenmesi için profesyonel temizlik makinelerine ve konusunda uzman  işgücüne ihtiyaç duyulur.

Tadilat, özellikle eviniz eşyalı iken oldu ise, Seferihisar tadilat sonrası temizlik uygulaması için farklı makineler(buhar makinesi,koltuk ve yatak yıkama makinesi) ihtiyaç duyulabilir.

Böyle bir durumda mükemmel donanıma sahip bir seferihisar temizlik firmasının ihtiyaç ve önemi daha belirgin hissedilir.

Güzel Evim Seferihisar’da tadilat sonrası bir evin,villanın ya da yazlığın temizlenmesi için uzman ekipler görevlendirmekte ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

SEFERİHİSAR KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ

Seferihisar’da koltuk yıkama hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir firmadır Güzel Evim.

Sahip olduğumuz mükemmel altyapı ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Koltuk yıkamak için kullandığımız temizlik ürünlerini sizin ve ailenizin sağlığını düşünerek hassasiyet ile seçiyoruz.

Koltuk yıkama,koltuktan leke çıkarma,buharlı koltuk temizliği alanında Seferihisar’da binlerce uygulama yaptık.

Koltuk yıkamadan önce koltuk kumaşı,koltuk üzerindeki leke ve kir derecesi ve sizin temizlik standartlarınızı inceler,belirler ve buna göre bir uygulama modelini tatbik ederiz.

Koltuk temizliğinde, leke ve kirlerin ortadan kaldırılması kadar gözle görülemeyen mite ve akar gibi mikroorganizmalarla etkin şekilde mücadele bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konularında tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ediyor ve entegrasyon,uygulama konularında aralıksız çalışıyoruz.

Seferihisar koltuk yıkama firmaları içerisinde en kaliteli,etkili ve ekonomik hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

SEFERİHİSAR BUHARLI EV TEMİZLİĞİ

On yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği uygulamalarının tamamında buharlı temizlik modelini benimseyen ve tatbik eden firmamız Seferihisar’da en çok tercih edilen seferihisar temizlik şirketidir.

Dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe daha çok tercih edilen buharlı temizlik uygulamaları doğanın korunmasına ve dünyanın gelecekte daha temiz ve yaşanabilir olmasına olanak sağlamaktadır.

Son teknoloji buhar makineleri ile suyun buhara dönüştürülmesi sonucu elde edilen buharın ev temizliğinde kullanılmasıdır buharlı temizlik.

Farklı alanlar,farklı yüzeyler ve farklı işlemler için geliştirilmiş ve üretilmiş aparatlar sayesinde birçok temizlik işleminde etkili sonuçlar alınabilir.

Buharlı mutfak temizliği,buharlı fırın ve fayans temizliği sayesinde mutfağınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

Banyonuzda buharlı temizlik ile lavabonun,camın ve fayansların duş kabininin hijyenini sağlayabilirsiniz.

Seferihisar buharlı temizlik hizmeti ile kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin zararlı etkilerinden kurtulur,daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

TEMİZLİK FİRMALARI SEFERİHİSAR

Kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti almanın konforu tartışılmaz…

Özellikle ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı maksimum düzeyde yerine getirebilecek uzman kadro ile…

 • On yılı aşan tecrübesi ile temizlik sektöründe lider
 • Sahip olduğunuz bütçe ile en kaliteli hizmeti alabilme olanağı
 • Çevreci temizlik çözümleri ve yüksek hizmet standartları

Profesyonel bir firmadan beklenen tüm gerekli nitelikler Güzel Evim’de

Temizlik konusuna yaklaşımımız,ilkelerimiz,misyonumuz…

Daha fazlası için okumaya devam ediniz…

temizlik firması seferihisar,seferihisar temizlik

Seferihisar Temizlik Firmasını Seçmek İçin Birkaç İyi Neden  

SEFERİHİSARDA TEMİZLİK ŞİRKETİ TAVSİYE

Yıllar içerisinde, temizlik sektöründe edindiğimiz bilgi ve deneyim sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak ve garanti edecek hizmet standartlarımızı oluşturduk.

Mükemmel bir donanıma ve konusunda uzman temizlik ekiplerine sahip olan Güzel Evim Seferihisar Temizlik Firması müşteri memnuniyetini organizasyon yapısının merkezinde konumlandırmıştır.

Günümüzde ve gelecekte var olabilmek ve sektörün en güvenilir,en çok tercih ve tavsiye edilen temizlik şirketi olabilmek adına müşterilerimizin önem ve önceliklerine hassasiyetle eğiliyoruz.

Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik birçok enstrümanı etkin olarak kullanıyoruz.

 • Müşteriyi tanıma
 • Müşterinin istek ve  beklentilerinin belirlenmesi
 • Firmamızın kapasite ve kabiliyetlerinin sunumu
 • Temizlik hizmetinin belirlenen standartlarda uygulanması
 • Hizmet esaslarının takibi
 • Uygulama öncesi,esnasında,sonrasında kesintisiz iletişim
 • Esasların ölçümlenmesi,raporlanması

Güzel Evim Seferihisar’da binlerce temizlik uygulamasını %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde başarı ile yerine getirmiştir.

SEFERİHİSARDA PROFESYONEL TEMİZLİK FİRMALARI

Mükemmel bir organizasyon yapısına ulaşmak için yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri ve araştırmaları kendimize rehber aldık.

Yönetim kadromuz,saha çalışanlarımız ve ekip liderlerimiz ile Seferihisar’da en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için özveri ile çalışıyoruz.

 • Yönetimde,uygulamalarda ve karar mekanizmasında herkesin düşüncesi değerlendirilir,ortak hareket edilir.
 • Temizlik sektörü ve ilgili tüm  sektörler yakından takip edilir,gözlemlenir ve değişimler,yenilikler raporlanır.
 • Dünyada ve Türkiye’de temizlik sektöründeki değişimler organizasyon yapımıza dahil edilir,entegrasyon için eğitimler ve araştırmalar aralıksız sürer.
 • Seferihisar temizlik firması organizasyonu içinde rol alan her birim arasındaki koordinasyon aralıksız ve kesintisiz sürer.
 • Kaynaklar en ekonomik şekilde değerlendirilir ve maliyet minimize edilir.
 • Verilen hizmetlerin tamamında kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir.

Güzel Evim seferihisar temizlik firması çalışanları firmasına,müşterilerine,doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarını bilir.

SEFERİHİSARIN EN KALİTELİ TEMİZLİK FİRMASI

Mükemmel bir organizasyon yapısına ulaşmak için yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri ve araştırmaları kendimize rehber aldık.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olan Güzel Evim seferihisar temizlik firması bu sayede müşteri memnuniyetinin oluşmasında büyük avantaj sağlar.

Güvenilir hizmet tanımının anlamı; taahhüt edilen bir temizlik hizmetinin zamanında,eksiksiz,sorunsuz ve belirlenen esaslara uygun bir şekilde teslim edilmesidir.

Yapılan araştırma sonuçlarına göre;hizmet satın alan ya da alacak müşteriler üzerinde “KALİTELİ ve GÜVENİLİR” algısını oluşturan etkenler aşağıdaki gibidir:

“KALİTELİ GÜVENİLİR”  ALGI ARAŞTIRMASI SONUÇLARI
DEĞERLER ORAN
Zamanında Teslimat   % 92
Ulaşılabilirlik   % 86
Hizmet Kalitesi   % 97
Dürüstlük ve Şeffaflık   % 88

Firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek adına altyapısını sürekli geliştirmekte ve modernize etmektedir.

Her birimde yer alan çalışan personelimiz, ilgili alanında düzenli olarak eğitimler almaktadır.

SEFERİHİSARDA EN EKONOMİK UCUZ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Verdiğimiz hizmetlerin fiyatlandırılması esnasında birçok farklı etkeni dikkate alırız.

Hizmet maliyetini oluşturan esaslar kadar,piyasa şartları ve ülke ekonomisi de dikkate alınır.

Maliyetlerin minimize edilmesi gayretimizin nedeni, karlılık oranının da eklenmesi sonrasında makul seviyelerde ve kabul edilebilir ölçülerde hizmet fiyatlarını belirleyebilmektir.

Aynı hizmet kalite standartlarına sahip diğer temizlik firmaları ile rekabet edebilmek adına fiyat politikamızı sürekli güncellemekteyiz.

Misyonumuz kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmaktır.

Müşterilerimizin bütçesine katkı sağlayabilmek amacıyla sunduğumuz temizlik hizmetlerinde kampanyalar oluşturmaktayız.

Bu kampanyalar sayesinde hem müşterilerimize ekonomik avantajlar sağlıyor hem de ileriye dönük bir bağ kuruyoruz.

SEFERİHİSAR DENEYİMLİ SİGORTALI TEMİZLİKÇİ PERSONEL

Deneyimli ve sigortalı personel sahibi temizlik firması Güzel Evim kurumsal hizmet vermenin gereğini yerine getirmektedir.

Tüm kanuni ve özlük hakları firmamız teminatı altında olan çalışanlarımız size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla aralıksız çalışmaktadır.

Yıllar içinde temizlik hizmetlerinde deneyim kazanmış ve uzmanlaşmış olan personel ve ekiplerimiz sizin için kusursuz ve etkili bir temizlik hizmeti sunar.

Ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk alan,yardımlaşmayı seven ve güvenilir personelimiz sayesinde Seferihisar’da en çok tercih  ve tavsiye edilen temizlik firması Güzel Evim’dir.

Araştırma ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürürken düzenli eğitim toplantıları ile personelimiz, günümüzün gerektirdiği bilgi donanımına sahip olabilmektedir.

Herbiri beş,altı yıldır firmamız bünyesinde çalışan personelimiz binlerce temizlik uygulamasında görev alarak sektörde aranılan ve tercih edilen konumuna gelmişlerdir.

TEMİZLİK HİZMETİ ONLİNE REZERVASYON

Online rezervasyon oluşturmak birçok yönü ile size avantaj ve kolaylık sağlacaktır.

Günümüz teknolojisi bilgiye ulaşımı ve alınan kararların uygulanması noktasında kolaylıklar sağlamaktadır.

Merak ettiğiniz bir konu hakkında çok yönlü bilgiye ulaşabilir,karar alma aşamasında sizin için en uygunu seçebilirsiniz.

 1. Zamandan tasarruf edersiniz
 2. Günün herhangi bir anında rezervasyon oluşturabilirsiniz
 3. Anlık düzenlemeler yapabilirsiniz
 4. Birçok farklı seçeneği değerlendirebilirsiz
 5. Temizlik hizmet paketlerini değerlendirip,seçebilirsiniz
 6. İndirim ve kampanyaları değerlendirebilirsiniz

Online rezervasyon oluşturun ya da bize çalışma saatlerimiz içerisinde (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşın…

SEFERİHİSAR EV TEMİZLİK FİRMASI

Etkili ve kalıcı bir çalışma modeli oluştururken birçok kriteri dikkate alıyoruz

En iyi olabilmek ve en iyiyi sunabilmek için sürekli araştırıyor,geliştiriyor,öğreniyoruz

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve standartlarını belirliyoruz
 • Farklı durumları analiz ediyor,uygun çözüm için deneyimlerimizden faydalanıyoruz
 • Maliyet-performans-zaman kriterlerini kaydediyor,değerlendiriyoruz

İsteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek bizimle daha kolay…

Tik-Tak Tik-Tak Tik-Tak… Kusursuz işleyen bir çalışma modeli…

Birkaç dakikada detaylı bilgiye ulaşın…

seferihisar villa temizliği,seferihisar temizlik

En İdeal,Etkili,Kalıcı ve Uygulanabilir Temizlik Çalışma Modeli

1. ZİYARET

Vereceğimiz temizlik uygulamalarının öncesinde sizin temizlik ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı  belirlemek amacı ile ziyaretinize geliyor ya da göndereceğiniz dataları ofisimizde inceliyoruz.

2.FİYATLANDIRMA

En kaliteli ve etkili temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunabilmek adına isteklerinizi ve seferihisar temizlik firmasının kapasitesini ortaya koyarak dengeli ve makul fiyat politikaları oluşturuyoruz.

3.UYGULAMA

Temizlik uygulamalarımızın standartlarını belirledikten sonra sıra profesyonel ekibimiz tarafından hizmetin sunumuna gelir.Uygulama esnasında müşterilerimiz ile iletişimimiz kalite esasları dikkate alınarak kesintisiz devam eder.

4.MEMNUNİYET

Müşteri memnuniyetinin oluşmasına yönelik zaman,işgücü,performans ve değerlendirme kriterleri esas alınır.Kalite standartlarımız günümüz gerekleri doğrultusunda güncellenir.

5.ÖDEME

Güzel Evim,seferihisar temizlik firması hizmeti sözleşmesinde belirtilen tüm taahhütleri yerine getirdikten ve memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi nakit ya da online yapabilirsiniz.

SEFERİHİSAR PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Sağlığınızı ön planda tutarak Türkiye’de ve dünyada kabul gören temizlik standartlarını uyguluyoruz

Müşteri portföyümüzün %20 si diğer ülke vatandaşı olup Türkiye’de ikamet edenler

 • Temizlik uygulamalarımızda hijyen konusuna hassasiyet gösteririz
 • Temizlik ile alakalı her sektörü yakından izleriz
 • Gelişen ve değişen dünya ile birlikte standartlarımızı güncelleriz

Temizlik Standartlarımızı oluştururken Obsesif Kompülsif Bozukluk sahibi müşterilerimizi de değerlendiriyoruz

Eşyalı ev ya da inşaat sonrası bir evin temizlenmesi için standartlarınızı belirleyin

Detaylı bilgiye ulaşmak için okumaya devam edin…

İstekleriniz ile Örtüşen Evrensel Temizlik Standartları

Mutfak Temizliği Standartları

Mutfak temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Yatak Odası Temizliği Standartları

Mutfak temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Balkon Teras Temizliği Standartları

Balkon teras temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Salon Temizliği Standartları

Salon temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Banyo Temizliği Standartları

Banyo temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

SEFERİHİSAR TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

Fiyat politikamızı oluştururken sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alırız

Ülke ekonomisi ve satın alma gücü paritesi temizlik fiyatlarımıza etkendir

 • Temizlik sektörü rekabet ortamını mercek altında tutarız
 • Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti karlılıktan önce gelir
 • Zaman,profesyonel işgücü gibi birçok kriteri dikkate alırız.

Misyonumuz profesyonel işgücü ve mükemmel donanımı en ekonomik şekilde sunabilmektir

Temizlik için ayırdığınız bütçe ile farklı standartlarda hizmet almak sizin kadar temizlik firmasının da yaklaşımına bağlıdır

Fiyat politikamızı inceleyiniz…

En Kaliteli Temizlik Hizmeti En Uygun Fiyata

SEFERİHİSAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ

Alacağınız ya da size sunulacak olan temizlik hizmetinin kalitesi ayırmış olduğunuz bütçe ile doğru orantılıdır.

Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse; temizlik hizmet sektöründe birçok temizlik firmasının bulunduğu ve hepsinin temizlik standartlarının ve fiyatlarının birbirinden farklı olduğudur.

Bu durumun farkında ve bilincinde olarak,profesyonel seferihisar temizlik firması araştırmalarınızı yaparken,sizin temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi ve en ekonomik şekilde çözümleyebilecek  firmalar çerçevesinde şekillendirmelisiniz.

Temizlik konusunun geçtiği her alanda profesyonel hizmet almak istediğinizde görüşeceğiniz seferihisar temizlik şirketleri size deneyimlerine,hizmet kalitelerine,hizmet içeriklerine göre farklı seferihisar temizlik firmaları fiyatları verebilir.

Seferihisar’da ev temizliği hizmeti fiyatları evin konumuna,kaç katlı olduğuna, boş ev, eşyalı ev ya da inşaat sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizlik, su baskını ev temizliği ve büyüklüğüne ,evde halı yıkama, boya badana sonrası ev temizliği, yazlık ev temizliği, dubleks ev temizliği değişiklik gösterecektir.

Şimdi size temizlik fiyatı araştırmalarınızda yardımcı olacağını düşündüğümüz ve ortalama bir evin temizlenmesinde karşınıza çıkabilecek seferihisar temizlik fiyatlarını bilginize sunuyoruz.

SEFERİHİSARDA  TEMİZLİK FİRMALARI  FİYATLARI
TEMİZLİK ÇEŞİTİ FİYAT
Eşyalı Ev Temizliği 400TL-700TL
Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği 450TL-750TL
Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği 450TL-800TL
İnşaat Sonrası Ev Temizliği 500TL-900TL

Seferihisarda koltuk yıkama,duvar temizliği,panjur temizliği,halı yıkama,seferihisar yatak yıkama gibi farklı standartlardaki ev temizlik hizmeti ya da inşaat sonrası ev temizliği ,villa temizliği gibi farklı büyüklükte ekip artı donanım gerektiren ev temizlik hizmeti fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Kapsamlı  olsun ya da basit ev temizliği hizmetleri için daha önceden yapılacak KEŞİF HİZMETİ (ziyaret ya da ilgili ev resim ve videolarının incelenmesi) seferihisarda temizlik şirketlerinin size en doğru ve kesin ev temizliği fiyatı verebilmeleri açısından önemlidir.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi (0232) 255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

SEFERİHİSAR TEMİZLİK FİRMALARI KAMPANYALARI

Hizmet sağlayıcıyı seçtikten sonra sıra,sunulan kampanyalara göz atmaya gelir 😉👍

Alacağınız hizmet ile birlikte sunulan kampanyaların amacı bütçenize katkı sağlamaktır

 • Kampanyalarımız her ay güncellenmekte ve geliştirilmektedir
 • Kampanyalarımız ile müşteri ilişkilerimiz bir üst basamağa taşınır
 • Kampanyalarımız profesyonel yaklaşımımızın ifadesidir

Modern ve kaliteli bir temizlik hizmeti alırken sunulan kampanyalardan yararlanmak bilinçli tüketiciye avantaj sağlar

Birçok temizlik kategorisine ait farklı içerikte temizlik kampanyaları…

Kampanyalarımıza göz atınız…

Bütçenize Katkı Sağlayabilecek Temizlik Kampnayaları

MUTFAK TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Seferihisarda temizlik şirketleri içinde en ekonomik ev temizliği hizmetini sunmak amacı ile firmamız kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda eşyalı bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan mutfak dolaplarının içinin temizlenmesi ücretsiz olarak verilmektedir.

PERİYODİK TEMİZLİK KAMPANYASI

Güzel Evim seferihisarda periyodik aralıklarla temizlik hizmeti almakta olan müşterileri için kampanyalar sunmaktadır.Bu amaç doğrultusunda periyodik temizlik hizmeti alan müşterilerimizin yatakları yılda iki kere buharlı temizlik sistemi ile ücretsiz olarak temizlenmektedir.

BALKON TERAS TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Profesyonel temizlik hizmetleri sunmakta olan firmamız temizlik kampanyaları düzenleyerek aile bütçenize katkıda bulunmaktadır.Bu amaç doğrultusunda inşaat sonrası bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan balkon ve terasların temizlenmesi ücretsiz olarak verilmektedir.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Güzel Evim Seferihisar temizlik firması en ekonomik ev temizliği hizmetini sunmak amacı ile kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda eşyalı bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan bir adet koltuk takımının buharlı temizliği ücretsiz olarak verilmektedir.

KOLTUK YIKAMA KAMPANYASI

Güzel Evim Seferihisar koltuk yıkama firması en ekonomik koltuk yıkama hizmetini sunmak amacı ile kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda bir takım koltuk yıkama için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan altı adet sandalyenin yıkanması ücretsiz olarak verilmektedir.

SEFERİHİSARDA TEMİZLİK HİZMETİ VEREN ŞİRKETLER

Seferihisar’da sunduğumuz temizlik hizmetlerinin tamamında profesyonel ve modern yapımız sayesinde müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Sahip olduğumuz deneyim ve konusunda uzmanlaşmış işgücümüz ile birçok temizlik alanında en iyi hizmeti Güzel Evim Seferihisar temizlik firması vermektedir.

Ev temizliği,inşaat temizliği ya da villa temizliği olsun, mükemmel altyapımız sayesinde kusursuz ve kaliteli temizlik hizmetlerini on yılı aşkın süredir yerine getirmekteyiz.

Seferihisar ve çevresinde urla temizlik,kahramanlar temizlik,ulamış temizlik,bademler temizlik,sığacık temizlik şirketleri alanında en çok referans verilen temizlik firması Güzel Evim’dir,

Yeni satın almış olduğunuz ev,yazlık villa temizliği için güvenilir ve tecrübeli bir temizlik firması arıyorsanız seferihisar temizlik firmaları Güzel Evim size kalitesi ve ekonomik fiyat seçenekleri ile her zaman yardıma hazırdır.

Yeni satın alınan bir evde ve villada temizlik için seçeceğiniz temizlik firmasının donanımı ve tecrübesi sizin için büyük bir avantajdır.Bu sayede maddi hasar oluşmadan ve derinlemesine bir temizlik hizmeti alabilir ve detayları da tek tek ele alabilirsiniz.

Seferihisar’da inşaat temizliği firmaları arasında firmamız müşteri memnuniyeti oranında ilk sırada gelmektedir.

Güzel Evim seferihisar temizlik şirketleri Seferihisar ve çevre beldelerdeki birçok sitenin ve villaların genel temizliğini,inşaat sonrası temizliğini üstlenmiş ve zamanında,eksiksiz olarak teslim etmiştir.Seferihisar,Teos,Sığacık,Bademler ve Ulamış yakınında ve çevresinde bulunan konut projelerinin temizliğinde hizmet vermekteyiz.

Bize haftanın yedi günü (0232)255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.