Hakkımızda sayfamızda İzmir profesyonel temizlik firması Güzel Evim’in kuruluşu, tarihi geçmişi ve prensipleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Güzel Evim İzmir temizlik şirketi, verdiği hizmetlerin tamamında %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlarken, sürdürülebilir memnuniyet garantisi ilkesi ile müşteri ihtiyaçlarını yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet anlayışı ile yerine getirir. Temizlik alanında en iyi hizmeti vermeyi  imkan ve deneyimleri dahilinde garanti eder. İzmir temizlik şirketi Güzel Evim, ev temizliği,inşaat sonrası temizlik tecrübesi, altyapısı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile iş arkadaşları ve müşterileri arasında güven yaratır. Sorumluluk ve yetki verdiği çalışma arkadaşlarına güvenir. Güzel Evim temizlik şirketi, kurumsal değerlerine uygun olarak , verdiği sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirir. Müşterilerinin istek, sorun ve ihtiyaçlarını sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder. Hizmet kalitesinin geliştirilmesi, altyapı yatırımları, eğitim ve standartların sürekli olarak artırılması ile aileniz ve sizin için temiz ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması bizim için en dikkate alınacak konuların başında gelmektedir. Bize Ulaşın

2006

İzmir Temizlik Firmamız Kuruldu

Yaklaşık on beş yıl önce küçük bir işletme olarak başladık. Çok geçmeden ekibimize yeni temizlik profesyonelleri katıldı ve o andan itibaren hızla büyümeye başladık.

2012

İzmir Profesyonel Temizlik Şirketi

Geçen süre zarfında çok hızlı büyüdük, dolayısıyla altyapımızı ve operasyon sahamızı genişleterek İzmir’de profesyonel temizlik hizmetleri sunmaya başladık.

2022

En İyi İzmir Temizlik Firması

Yıllar içerisinde, +5000 ev temizliği projesini %100 müşteri memnuniyeti başarısı ile yerine getirdik ve en iyi izmir temizlik firması olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

İzmir Temizlik Profesyonelleri

İzmir’de profesyonel temizlik uygulamalarını günümüz modern hizmet anlayışı ile birleştiren firmamız altyapısını sürekli güncellemektedir. 15 yılı aşan tecrübemiz ile daha kaliteli ve daha ekonomik ev temizliği çözümleri üretmek ve sunmak konusunda uzmanlaştık. İzmir temizlik  sektördeki en iyi ve en çok tercih edilen temizlik firması olmamız, yüksek hizmet standartlarımız ve uzman temizlik ekiplerimiz sayesindedir. Evinize kabul ettiğiniz temizlik ekibine güvenmeniz yeterli değil… Ayrıca sizin için birinci sınıf bir temizlik işi yapacaklarına da güvenmelisiniz. Firmamız %100 müşteri memnuniyeti politikası ile memnuniyetinizi garanti altına almaktadır.

+ Ev Temizliği Hizmeti
% Müşteri Memnuniyeti
km2 Temizlenmiş Olan Alan
+ Temizlik Profesyoneli