Ev temizliği hizmeti söz konusu olduğunda, çağımızda zamanın ve kaliteli hizmetin önemi gün geçtikçe daha fazla hissedilir oldu. Özellikle metropollerde yaşayan ve zamanının büyük bir bölümünü iş yerinde çalışarak geçirenler için evlerine, ev temizliğine ve ailelerine zaman ayırabilmeleri neredeyse imkansız bir hal aldı.

Alışveriş,bakım,kültürel etkinlikler, gezi, dinlenme ve buna benzer birçok farklı durumun yanı sıra ev temizliği, çamaşır, ütü gibi zorunlu olarak yapmamız gerekli işlemleri de sıraya koyduğumuzda, haftanın yedi günü dahi yetersiz gelmekte bizlere.

ÇÖZÜM NEDİR ?

Yaşam tarzımız ve standartlarımız hızla büyüyen, değişen ve gelişen dünyaya parelel olarak farklılaşmaya ve değişmeye başladı. Masa üstü bilgisayarların yerini note-booklar,beyaz eşyaların yerini ankastreler,dizel motorlu araçların yerini hibrid ve elektrikli araçlar aldı.

Tabii ki farklı alanlarda farklı standart ve özelliklere sahip hizmet sağlayıcı firmalar da bu gelişen ve değişen günümüz dünyasında yerlerini aldılar.

En iyi hizmeti;en hızlı,en kaliteli ve en ekonomik verenin kazanacağı bir yarışta, asıl kazananın da bu hizmeti alacak kişinin olması gözden kaçırılmaması gerekir.

Bir ‘TIK’ her ürün,her hizmet en hızlı şekilde kapınızda…

Günümüzde ev temizliği konusunda kurumsal hizmet vermekte olan profesyonel temizlik firmalarının önemi gün geçtikçe daha çok anlaşılmaktadır. Ev temizliği hizmeti almak için tercih edeceğiniz profesyonel bir temizlik firmasına ödeyeceğiniz hizmet bedeli karşılığında kazanımlarınız tahmin ettiğinizden daha fazla olacaktır…

Ev Temizliği

Ev temizliği konusunda dışarıdan profesyonel yardım almak uzun yıllardır karşılaştığımız,bildiğimiz bir durum fakat bu hizmeti kurumsal bir kimlik ile sunan firmaların kurulması ise yaklaşık on, on beş yıl öncesine dayanmaktadır Türkiye’de.

İzmir’de modern ve kaliteli ev temizlik hizmeti verme misyonu ile kurulmuş ve özellikle ev temizliği alanında hizmet vermekte olan profesyonel temizlik firmaları bulunmaktadır.

Bu profesyonel temizlik firmaları, bünyelerinde, ev temizliği konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli personel istihdam eder.Temizlik ekiplerini oluşturan personel, düzenli eğitimlerden geçer.Modern ev temizliği konusunda  yenilikler ve standartlar hakkında bilgilendirilir.

Ve yine sadece ev temizliğinde kullanılacak profesyonel makine,teçhizat ve stratejiler bu temizlik firmalarının, profesyonel temizlik firması olarak anılmasında en önemli kriterler olarak değerlendirilir.

Profesyonel temizlik firmaları yanında, profesyonel olmasada, yine de temizlik hizmeti alabileceğiniz birçok temizlik hizmeti sağlayıcı portal veya kişiler de vardır.

Evet, onlarca temizlik firması bulmak mümkündür…

Ancak güvenebileceğiniz,ihtiyaçlarınıza etkili ve kalıcı çözümler sunabilecek,istediğiniz hizmet standartlarını eksiksiz yerine getirebilecek,sizin ve ailenizin yani;

Benim Temizlik Firmam

diyebileceğiniz bir temizlik firması bulmak biraz zor! 

Yıllar içerisinde,temizlik hizmeti almak isteyenler konusunda, birçok gözlemde ve onlarla bilgi alışverişinde bulunma şansını elde ettik.

Bu gözlemlerimiz neticesinde,ilk kez bir hizmet sağlayıcıdan(bu bir kurumsal firma olsun ya da bir şahıs), temizlik hizmeti almak isteyenlerin, önem verdikleri birkaç önemli kriterin var olduğunu tespit ettik.Bunlar sırası ile;

 • Fiyat
 • Hizmet Standartları
 • Güven
 • Kalite 
 • Deneyim
 • Donanım

Yukarıda size önem sırasına göre bahsettiğimiz kriterlerin, ilk kez temizlik hizmeti almak isteyen kişilerin kriterleri olduğunun altını çizmek isteriz.

Birçok kişi, evini temizletmek isterken, sadece kaç lira ödeyeceğini önemserken, çok az kişi alacağı hizmet kalitesinin ne olacağını dikkate almaktadır.

Yani konuyu biraz daha açmak gerekirse, ilk kez temizlik hizmeti almak isteyen bir kişinin, sadece ”FİYAT” politikası ile yola çıkması durumunda, alacağı temizlik hizmeti öncesinde,sırasında ve sonrasında farklı olumsuzluklar ile karşılaşabilme riski oldukça yüksektir.

Size tavsiyemiz, ihtiyacınız olan temizlik hizmetini almadan önce, kendi durumunuzu ve temizlik hizmeti için seçeceğiniz firmanın sunacaklarını maksimum paydada buluşturmaya çalışmanızdır.

 

 


   Aşağıda ev temizliği alanında merak ettiğiniz konuları ana başlıklar halinde ele alacak ve Güzel Evim İzmir Temizlik Firması ile profesyonel bir ev temizlik hizmetinin size sağlayabileceği rahatlık ve avantajlardan bahsedeceğiz.

     • Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz
     • Profesyonel Ev Temizliğinin Avantajları
     • Ev Temizliği Standartlarımız
     • Ev Temizliği Fiyatları

   Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz

   Yaşamakta olduğunuz bir evin,yeni satın almış olduğunuz bir evin,tadilat yaptırmış olduğunuz bir evin ya da yaz tatilini geçirdiğiniz bir yazlık evin temizlenmesi gerekli olduğunda ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir hizmeti almak için baş vuracağınız temizlik firmaları size zaman,iş gücü ve buna benzer birçok alanda avantaj sağlamalıdır.  

   Kurumsal bir temizlik firmasından temizlik hizmeti alma niyetinizden sonra gelen

   Hangi Temizlik Firmasını Seçmeliyim

   sorunuza en geçerli cevapları on yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği hizmeti konusunda uzmanlaşmış Güzel Evim ev temizlik firması verebilir.

   İzmir’de Ev Temizlik Şirketleri

   İzmir ve çevre ilçelerde ikamet ediyor ve ev temizliği konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız size en yakın temizlik firmasını seçmek birçok konuda size avantaj sağlayabilir.Ancak temizlik şirketinin yakınlığından daha önemli konuları da dikkate almanız sizin yararınıza olacaktır. Ana başlıklarını aşağıda bulabileceğiniz konumuz hakkında, biraz daha zaman ayırarak, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

     • Profesyonel Organizasyon Yapısı
     • Modern Temizlik Donanımı
     • Uzman Temizlik Personeli
     • Kaliteli  Hizmet Anlayışı
     • Mükemmel Temizlik Uygulamaları
     • Memnuniyet Garantisi

    

   Ev temizliği konusunda ilk kez profesyonel destek alacaksanız dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır.Bunlardan en önemlisi seçeceğiniz temizlik firmasının sizin ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza en doğru,geçerli ve kalıcı çözümleri sunabilmedeki yetisi olmalıdır.

   Bu tür bir yetenek profesyonel organizasyon yapısına sahip temizlik şirketlerine özgüdür. Yıllar içerisinde edinilen deneyimler,yapılan yatırımlar ve aralıksız süren araştırma,geliştirme,eğitim ve bunun yanında müşteri referansları profesyonel bir temizlik firmasının ne denli sağlam ve güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olduğunun göstergelerinden bazılarıdır.

   Profesyonel Ev Temizliğinin Avantajları

   Profesyonel ev temizliği hizmeti almanın size birçok avantaj sağlayacağını söyleyebiliriz.

   Bunu söylerken bazılarınızın;

   “Profesyonel ev temizliği almak çok pahalı”

   “Profesyonel hizmet veren firma bulmak çok zor”

   “Profesyoneliz  diyen firmaların standartları çok düşük”

   dediğinizi duyar gibiyiz.

   Olaylara önyargı ile yaklaşmak ya da başkalarının olumsuz deneyimlerinden yola çıkarak, kendinizi profesyonel temizlik hizmeti almanın avantajlarından mahrum bırakmak doğru bir tutum değildir.

   Bir konu ya da meslek alanında yeterli bilgi, deneyim ve donanımı kullanarak mesleği ya da ilgili konuyu belirli kurallar ve standartlar çerçevesinde en iyi şekilde icra etmek anlamına gelen profesyonellik terimi kişiler için de  kurumlar için de kullanılabilir.

   Konumuz ev temizliği olduğu için, profesyonel bir temizlik firması olabileceği gibi profesyonel bir temizlikçinin de olabileceğini  kabul etmemiz, mantıkla ve gerçeklikle çelişmez.

   Ancak, kapsamlı ve büyük temizlik işlemleri için profesyonel bir temizlik firması ile çalışmak daha avantajlıdır.Ya da profesyonel bir temizlik firmasına ulaşmak (şimdi olduğu gibi),profesyonel bir temizlikçiye ulaşmaktan daha kolaydır. Ve hatta memnuniyetinizin garanti olduğu bir hizmeti, sizin belirleyeceğiniz bir tarihte almak da.

    

   Ev Temizliği Fiyatları

   İlk kez profesyonel ev temizliği hizmeti alacak kişilerin ev temizliği firması seçerken düştükleri yanılgıların en başında fiyat politikası ile yola çıkarak, ev temizlik sorununu en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilme gayretleridir.Unutmamalıdır ki kaliteli bir temzilik hizmetinin ortaya çıkabilmesi için modern bir organizasyon yapısı,yeterli işgücü ve zaman ve aynı zamanda tecrübe gereklidir.

   Bu ve buna benzer enstrümanların bir araya getirilebilmesi profesyonel bir temizlik firmasından beklenebilir ve alacağınız temizlik hizmet kalitesi ayırmış olduğunuz temizlik bütçesi ile yakından alakalıdır.Bu durum ”EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI?”sorusunu akla getirir.

   Kaliteli hizmet analayışına sahip ve müşteri memnuniyetini önemseyerek temizlik hizmet standartlarını buna göre oluşturmuş olan Güzel Evim ev temizlik şirketi on yılı aşan tecrübesi ile size modern ve güvenilir ev temizliği hizmeti sunmaktadır.En kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunabilme gayretimiz ve arzumuz dahilinde temizlik sektörü rekabet koşullarını,Türkiye ekonomisini ve şirketimizin bekasını dikkate alarak oluşturduğumuz güncel ev temizliği fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

   Aldıkları temizlik hizmetinden memnun ve gülen yüzleri ile hep yanımızda olan ve bizleri tüm arkadaş,dost,akraba ve komşularına tavsiye ederek başarımızı bizim ile paylaşan müşteri portföyümüz ,işimize verdiğimiz dikkat,özen ve sevgi neticesinde bugün binler basamağına yükselmiştir.

   Ev temizliği,bizim açımızdan,yaşamak için gerek duyduğumuz hava-su gibi,ailenizin ve sizin beden ve ruh sağlığı için de vazgeçilmezdir.

   Ev temizliği hizmeti almaya karar vermeden önce hizmeti verecek firmanın deneyimini,kalitesini ve size yaklaşımını terazinin bir kefesine, ayırmış olduğunuz temizlik bütçesini diğer bir kefesine koyup denge sağlamalı ve ondan sonra karar vermelisiniz.

   Sonuçta alacağınız ev temizlik hizmetini verecek temizlik firması, ihtiyaç ve isteklerinize en uygun çözümleri sunabilen olmalıdır.  

    

   Similar Posts

   Bir yanıt yazın

   E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir