Evinizi Daha Hızlı ve Daha Etkili Nasıl Temizleyebilirsiniz

Evinizi daha hızlı ve daha etkili nasıl temizleyebilirsiniz, etkili ev temizliği ipuçları nelerdir, öğrenmek ister misiniz?

Ev temizliği ailenizin sağlığı ve yaşam kalitesi için gerekli, önemli bir konudur ve belirli aralıkla yapılmalıdır.

Detay gerektiren, zaman alan ve oldukça zahmetli olan ev temizliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zamanınızın büyük bir bölümünü evde geçiriyor ve bunun yanı sıra ev temizliği konusunda başarılı iseniz ev temizliği sizin için sorun olmayacaktır.

Ancak durum böyle değil ve ev temizliği sizin için yerine getirilmesi zor bir durum ise yapılacak birkaç şey var…

Tahmin edebiliyoruz ki, ev temizliği konusunda profesyonel bir yardıma kimse ‘’HAYIR’’ demeyecektir.

Ya da internetten sipariş verdiğiniz ve reklamlarda çok şirin görünen temizlik robotunun her yeri temizleyeceğini umut edebilirsiniz.(Kimileri için bunun yeterli bir temizlik standardı olduğunu tahmin edebiliyoruz ve hatta biliyoruz)

Dikkate değer diğer bir konu ise muhtemelen herkes ev temizliğinin mümkün olduğunca çabuk bitmesini istiyordur.

Hızlı ve Etkili Ev Temizliği Nasıl Yapılır

Şimdi sizinle paylaşacağımız evinizi daha hızlı ve daha etkili nasıl temizleyebilirsiniz yazımız ile ev temizliğinizi kendinizi yormadan ve üzmeden başarı ile yerine getirebileceksiniz.

Yapmanız gereken, sadece, aşağıdaki adımları takip etmek ve temizlik işlemlerinin üstesinden kısa sürede gelmek.

Tek ihtiyacınız olan bir sistem. Bir temizlik rutininiz olduğunda, hareketlere alışabilir ve daha sonra neyi temizlemeniz gerektiğine karar vermek için zaman kaybetmezsiniz. Daha az zaman harcayacak ve gerekli olduğunda işlemi defalarca tekrarlayabileceksiniz.

Başlamadan önce biraz hazırlık yapmanız gerekecek. İlk önce etrafta dolaşın ve herhangi bir dağınıklık var ise, ortadan kaldırın. Aceleniz varsa, her şeyi bir kovaya doldurun ve işiniz bitene kadar bir dolaba saklayın.

Temizlik için ihtiyacınız olan her şeyin elinizin altında olması için tüm malzemelerinizi yanınızda bir kova veya kutu içinde taşıyın.

Şayet evinizi temizlemek için yeterli zamanınız yoksa ya da buna benzer başka sebepler, profesyonel temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sadece bahar temizliği için değil, inşaat temizliği, koltuk yıkama hizmeti, yazlık temizliği gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan İzmir Temizlik Firması Güzel Evim, 15 yıla dayanan deneyimi ile güvenebileceğiniz bir temizlik şirketidir.

Artık hazırlığınızı tamamladığınıza göre, daha hızlı ve daha etkili ev temizliği için aşağıdaki kılavuzu kullanma zamanı.

Evinizi Hızlı ve Pratik Temizleme Yolları

İlkbahar temizlik kılavuzlarının çoğu, her odada ne yapılacağını çözer, ancak profesyonel temizlikçiler genellikle bir görevi seçer ve evin her yerinde tekrarlar. Yaptığınız hazırlığın bir odaya bağlı kalmak yerine tüm evinizde dolaşmanızı gerektirdiğini fark edeceksiniz, bu nedenle tüm temizlik görevlerinde aynı yöntemi kullanacağız.

Bunu şu şekilde düşünebilirsiniz: Bir odada birkaç saat temizlik yapın veya tüm evi temizlemek için aynı miktarda zaman harcayın. Her oda arasında dolaşmak, sizi hareket etmeye devam etmeniz ve görevlerinizi ertelemeniz için motive edecektir.

Akılda tutulması gereken bir şey, yukarıdan aşağıya ve soldan sağa temizlemektir. Odadaki en yüksek noktayı seçin ve her bir görevinizle oradan başlayın. Zaten temizlenmiş bir yüzeye toz girmemesini sağlamak için soldan sağa hareket edin. Bu ayrıca, bir odada bir yerden bir yere atlıyorsanız, noktaları gözden kaçırmanızı da önler.

Ayrıca, size, makalemizin alt kısmında, yazıcıdan çıktı alabileceğiniz bir ev temizliği planı sunacağız. İsterseniz bu yazdırılabilir ev temizliği planını her ev temizliğinde kullanabilir ve işinizi profesyoneller kadar iyi,daha az zaman ve daha az enerji harcayarak yerine getirebilirsiniz.

Verimli Salon ve Oda Temizleme Rutini

Önce odadaki dağınıklığı toparlayın.

Odada bulunan halıyı süpürün ve kaldırın.

Perdeler yıkanacak ise yıkamaya atın.

Pencere ve cam temizliği işlemini yerine getirin.

Kumaşlarınızı ,örtülerinizi fırçalayın, tozunu alın, havalandırın veya değiştirin

Toz alma ve ovalama ve leke çıkarma işlemlerini yerine getirin.

Ayna ve masa gibi cam eşyalarınızı temizleyin.

Tek bir çözüm kullanarak tüm yüzeylerinizi silin, böylece birden çok ürün arasında geçiş yaparken zaman kaybetmezsiniz.

Artık evinizi temizlemek için geçerli ve etkili bir yönteminiz var, bu da süreci hızlandırmalıdır. Her odadayken, aydınlatma ve havalandırma gibi sıklıkla unutulan noktaları temizlemeyi unutmayın.

Anahtarlar ve kapı kolları…

En sık dokunulan ve en fazla mikrop barındıran yüzeylerdir. Daha etkili bir ev temizliği için bu bölgelerin hijyeni sağlanmalıdır.

Özellikle zor olan bazı temizlik konuları varsa, size yardımcı olması için profesyonel bir temizlik firmasından yardım alabilirsiniz. Güvenilir bir temizlik servisinden gelecek olan bir temizlik ekibi, fazladan çalışma gerektirebilecek, sık sık düşünmediğiniz alanların üstesinden gelebilir. Güzel Evim İzmir Temizlik Firması gibi profesyonel bir ev temizleme şirketi ile çalışmak size zaman kazandırabilir. Yapmamız gerekenleri listeleyin,temizlik standartlarınızı belirleyin, böylece temizlik ekiplerimiz memnuniyetinizi garanti edecectir.

Verimli Mutfak Temizleme Rutini

Birçok evde en fazla trafik ve zaman mutfakta geçirildiği için mutfaklar evin en çabuk, en yoğun kirlenen dağınık kısmıdır. Aslında, lavabonuz muhtemelen evinizdeki en yüksek miktarda bakteri barındıran yüzeydir. Mutfağınızdaki yüzeyleri düzenli olarak temizlemek önemlidir, ancak bazı noktalar kolayca gözden kaçabilir. İşte mutfağınızın ışıl ışıl parıldamasını sağlamak için bazı ipuçları.

Yukarıda listelenen yöntemleri takip ederek, dolaplarınızın üstlerini, dolap kapaklarını ve ardından tezgahı silerek başlayacaksınız. Dolap kapılarınızın üzerinde ince bir yağ ve kir tabakası bulunduğunu görünce şaşırabilirsiniz, bu sadece onları sildiğinizde ortaya çıkar.

Çekmecelerinizin içini de boşaltmayı ve temizlemeyi unutmayın. Hatta elektrikli süpürgenizi yanınızda taşıyabilir ve zamanla yerleşen tüm kırıntıları ve kiri elektrikli süpürge yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Daha sonra, özellikle buzdolabınız, mikrodalga fırın ve bulaşık makineniz olmak üzere cihazlarınızın ön yüzüne geçebilirsiniz.

Set üstü ocağınızı silin ve çıkarılabilir parçalarını yıkamak için bulaşık makinesine yerleştirin. Daha sonra leke ve kirini çıkarmak için mikrodalganın içini temizleyin.

Mutfak  lavabosunun içini ve çevresini temizlediğinizden emin olun.

Mutfak zeminini süpürerek ve paspaslayarak bitirin.

Verimli Banyo Temizleme Rutini

Banyoların temizliği işin püf noktalarını öğrenene kadar oldukça zahmetlidir. Bazı insanlar temizliği zor olduğu için ve problemin büyüğünü çözerek temizlik işlemine devam edebilmek amacıyla işe ilk önce banyo temizliğinden başlamayı tercih eder.

Bazı temizlik profesyonelleri, banyodaki tüm yüzeylere temizlik ürünleri püskürtmenizi ve ardından evin geri kalanını temizlemenizi ve işiniz bittiğinde geri dönerek banyonuzu temizlemenizi önerir.

Bize sorarsanız banyo temizliğine başlangıçta işinizi kolaylaştıracak ilk adım, banyodaki tüm malzemelerin dışarı çıkarılması ve banyonun elektrikli süpürge ile süpürülmesidir.

Hangi yöntemi seçerseniz seçin, çözüm işe yarayacaktır, buna emin olabilirsiniz. İyi haber şu ki, temizlik ürünü tarafından yapılan daha fazla iş, sizin daha az zaman ve enerji harcayacağınız anlamına gelecektir.

Önce duş kabini içerisinde ne var ise bir kovaya doldurun ve çıkarın.

Tavan fanından başlayın tozunu alın ve varsa aynanızın üzerindeki ışığın tozunu almayı unutmayın.

Banyo temizliğinizin temizlik ürünü püskürtme aşamasındayken, duş duvarlarını ve küveti suyla ıslatın, ardından kireç temizleyici uygulayın ve etkisini göstermesi için bir süre bekleyin.

Her şeye çok amaçlı bir temizleyici püskürtün ve aynayı, makyaj masasını, dolap cephelerini temizleyin.

Tuvalet temizleyicisini klozetin içine dökün ve etkisini göstermesive daha etkili bir ev temizliği için bir süre bekleyin.

Duş kabini veya küvetin içini temizlerken,tedbir amaçlı, küvetinize bir banyo paspası koymalısınız.

Fayansları ve küveti fırçalayın ve duş kabini dahil tüm aksesuarları temizleyin, ardından suyla durulayın. Sabunluk, musluklar ve su gideri dahil lavabonuzu fırçalayın ve durulayın, ardından durulayın. Tuvaletinizi fırçalayın, ardından bakterileri uzaklaştırın.

Son olarak, kalıntı birikmesini önlemek için suyla karıştırılmış az miktarda temizleyici kullanarak zemini süpürün ve paspaslayın. Kurumasını bekleyin, ardından halıları ve çöp sepetini değiştirin.

Mükemmel, hızlı ve etkili bir ev temizliği uygulaması için ve daha da önemlisi bütçenize uygun ve sizin temizlik ihtiyaçlarınıza %100 çözüm sunabilecek profesyonel bir temizlik firmasından hizmet alabilmek için Güzel Evim İzmir Temizlik Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizin için hazırladığımız, hızlı ve etkili ev temizliği yaparken size avantaj sağlayacak Yapılacaklar Listesini buradan ücretsiz indirebilirsiniz.

Profesyonel Bir Ev Temizlik Firmasından Etkili Ev Temizliği İpuçları

Hızlı temizliğin her şeyi yapmak için acele etmeniz gerektiği anlamına gelmediğini unutmayın. Hız, belirli bir rutine sahip olmaktan ve bunu tutarlı bir şekilde gerçekleştirmekten, zaman kaybetmeden gelecektir.

Temizlik ekipmanlarınızı, makinelerinizi ve malzemelerinizi de temiz tutmayı unutmayın! Kirli bir paspasla veya dolu torbaya sahip bir elektrik süpürgesiyle ev temizliği işlemine başlamayın.

Süpürge demişken, bir ipucu, en uzak köşeden başlayıp odadan çıkarak uzun sıralar halinde süpürmek en uygun yöntemdir.

Düzenli olarak hızlı temizlik yapın ve kirlenmeyi,tozlanmayı önleyici tedbirler alın. Her temizlik arasında ne kadar çok zaman olursa, temizlemeniz o kadar çok zaman alır ve muhtemelen daha da fazla erteleyeceksiniz.

Ev temizliği işlemine başlamadan önce sağlığınızın korunmasına yönelik maske,eldiven,kaymaz terlik gibi yardımcı malzemeleri mutlaka tedarik ediniz.

Gereğinden fazla temizlik ürünü kullanarak daha etkili temizlik sonuçları elde edebileceğiniz sadece bir mittir. Önemli olan doğru temizlik ürününü doğru şekilde uygulamaktır.

Temizlik ürünlerinizi seçerken doğal içeriğe sahip ürünleri tercih etmeniz doğaya ve çevreye daha duyarlı olduğunuz anlamına gelir.

Ev temizliği ailenizin ve sizin sağlığınızın korunması ve yaşam kalitesinin arttırılmasına yönelik gerekli bir uygulamadır. Geçerli nedenlerden yapamadığınız veya ertelemek durumunda kaldığınızda bazı riskleri de göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

Bu ve buna benzer anlarda Güzel Evim İzmir Temizlik Firması size ekonomik, etkili ve modern çözümler sunmaktadır. İzmir’de ev temizliği firmaları dendiğinde ilk alan gelen firmamıza (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ev temizliği hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Memnuniyetiniz ve bütçeniz dikkate alınarak hazırladığımız ev temizliği hizmet paketlerimizden periyodik ev temizliği paketimizi özellikle değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Haftalık, iki haftalık veya aylık olacak şekilde periyodik bir temizlik hizmetini sizinle birlikte planlayabiliriz. Biz evinizin temizliği ile ilgilenirken siz diğer öncelikleriniz için daha fazla zaman ve enerji elde edebilirsiniz.

İzmir Üçyol Temizlik Firmaları

İzmir üçyol temizlik firmaları Güzel Evim, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile ev temizliği alanında uzmanlaşmış güvenilir bir temizlik firmasıdır.

Sahip olduğumuz on beş yılı aşkın deneyim ve yüksek kalite standartlarındaki hizmet anlayışımız bizi İzmir Üçyol’da en çok tercih edilen temizlik firması yapmıştır.

Diğer üçyol ev temizliği şirketleri ile karşılaştırıldığında daha modern donanıma ve daha deneyimli temizlik ekiplerine sahip olmamız size birçok alanda avantaj sağlayabilir.

Güzel Evim izmir üçyol ev temizliği firması size vereceği ev temizliği izmir hizmetlerinde daha etkili,daha kalıcı ve daha ekonomik olmayı amaçlamaktadır.

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış her bir üçyol temizlik personeli sizin ev temizliği ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunabilmek adına İzmir’deki en deneyimli ve güvenilir temizlik personelleridir.

Evinizin durumu ya da sizin temizlik standartınız ne ise ona uygun birçok temizlik hizmet paketlerimiz bulunmaktadır.İster hasta için hijyenik bir ortam sağlanması,ister periyodik olarak evin temizlenmesi ve düzenlenmesi…

Temizlik standartlarınızı belirtin,birlikte en ekonomik ve en kalıcı çözümü oluşturalım.

İzmir Üçyol Temizlik Firmaları

15 yılı aşan tecrübesi ile izmir üçyol temizlik firmaları, tadilat sonrası ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Güzel Evim üçyol temizlik şirketleri inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşmıştır.Modern ve son teknoloji temizlik makineleri yanı sıra kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız.

En iyi izmir üçyol ev temizliği firması olmamızın yanı sıra İzmir’de inşaat sonrası temizlik, ev dekorasyonu sonrası temizlik konusunda en çok tercih edilen üçyol temizlik şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güvenilir bir üçyol inşaat temizlik şirketi müşterisinin evinin ihtiyaç ve özelliklerine uygun temizlik önerileri sunar ve gerçekleştirir.Bu konuda tecrübe ve donanım kadar ekonomik imkanlar da önemlidir.

Kaliteli bir tadilat sonrası ev temizliği üçyol firması temizlik hizmeti sırasında müşterisinin ihtiyaçlarını doğru belirlemeli ve zamanında ve etkili çözümler sunmalıdır.

Herhangi  bir aksiliğin oluşmaması için tüm tedbirleri almak ve mükemmel bir donanım ile en iyi hizmeti sunmak Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları için en önemli kuraldır.

Konak Üçyol Temizlik Firmaları ve Üçyolda bulunan temizlik firmaları arasında firmamız en deneyimli ve güvenilir temizlik ekiplerine sahip üçyol temizlik şirketidir.

Üçyol’a yakın ve karabağlar ilçesinde ikamet ediyorsanız karabağlar temizlik şirketleri sayfamızı ziyaret ederek güncel temizlik hizmetleri ve fiyatlarımız hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Üçyolda Ofis Mağaza Temizlik Firması

Güzel Evim üçyol ofis temizlik şirketi ofis,büro,mağaza temizliği konularında profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Siz işinize konsantre olurken çalışanların verimliğine katkı sağlayacak temiz ve düzenli ortamların oluşturulması bizim uzmanlık alanımızdır.Ayrıca temiz ve düzenli çalışma ortamları firmanızın prestijine katkı sağlar ve müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakır.

Temizlik konusunun geçtiği her alanda olduğu gibi Üçyol Temizlik Şirketi Güzel Evim,ofis temizliğinde de modern ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Üçyol temizlikçi kadın,temizlikçi bayan,üçyol temizlikçiler gibi aramalar sonucunda ulaşabileceğiniz ya da hizmet alacağınız kişiler size istediğiniz standartlarda temizlik hizmeti veremeyebilir.

Konak Üçyol Temizlik Firmaları Güzel Evim, ofisinizin temizliğini ve hijyenini haftanın yedi günü yerine getirebilir.Ekonomik ve kalıcı mağaza temizliği,ofis temizliği çözümleri için izmir üçyol temizlik firmaları ile (0232) 255 0 555 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Üçyol Temizlikçi Temizlik Personeli

Üçyol günlük temizlikçi ihtiyacınız olduğunda güvenebileceğiniz ve ilk aramanız gerekli olan firma izmir  üçyol temizlik firmaları Güzel Evimdir.

Daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ev temizliği ihtiyaçlarınıza en ekonomik çözüm Konak Üçyol Temizlik fiyatı ile karşılaştırıldığında firmamız tarafından sunulmaktadır.

Konak Üçyol Temizlik Fiyatları ve  temizlik standartları İzmir  için en geçerli ve makul derecededir. İzmir’de ev temizliği için güncel fiyatlara ulaşmak için temizlik şirketleri izmir fiyat listemizi değerlendiriniz.

Ev temizliği için görevlendireceğimiz temizlik personelleri  deneyimli,sigortalı ve güleryüzlü olmasının yanı sıra bu konuda uzmanlaşmışlardır.

Sürekli eğitime tabi tutulan üçyol temizlik şirketi personelleri için Üçyol temizlik şirket telefonu (0232) 255 0 555 numaraya ulaşın.

Üçyol Temizlik firma iletişim numarası ve Üçyol temizlik firmaları adres bilgilerimize sayfamızın aşağısında ulaşabilirsiniz.

Üçyol günü birlik temizlikçi Üçyol Kadın Temizlikçi deneyimli temizlik   personeli   temini alanında   on beş yılı aşan tecrübemize güvenebilirsiniz.

Üçyol Cam Temizlik Şirketleri

Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları temizlik konusunun geçtiği her alanda olduğu gibi üçyol cam temizliği alanında da kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Evinizin camında oluşan kirliliğin birçok nedeni olabilir ve cam temizliği sizin için çözüm bekleyen bir sorun olabilir.

Yağmur ve tozlu rüzgarnedeni ile kirlenmiş camlar,binanın dış cephesinde yapılan tadilatve boya işlemi cam temizliği ihtiyacı doğuracaktır.

İzmir üçyolda bulunan temizlik firması Güzel Evim size cam temizliği konusunda uzmanlaşmış ve sigortalı üçyol cam temizlik personeli temin edebilir.

Müşteri memnuniyetini garanti eden izmir üçyol temizlik hizmetleri size haftanın yedi günü, Üçyol Temizlikçi Kadın aramanızda ev temizliği ve cam temizliği konusunda en ekonomik şekilde yardımcı olacaktır.

Üçyol Temizlikçiler ya da Üçyol Temizlik Şirketi veya en iyi üçyol temizlik şirketini arıyorsanız bize (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İzmir Üçyol Koltuk Yıkama Firmaları

Onbeş yılı aşan tecrübesi ile izmir üçyol koltuk yıkama firması Güzel Evim, koltuk yıkama alanında hizmet vermektedir.

100% müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile koltuk temizliği,koltuk hijyeni,buharlık koltuk temizliği,koltuktan leke çıkarma konularında uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerine sahibiz.

Koltuk yıkama hizmetini uzman personel,modern koltuk yıkama makineleri ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri ile gerçekleştiriyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan lekelerin çıkarılması ve kirlerden arındırılması önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Koltuğunuzun kumaş cinsine,kumaş rengine ve koltuğunuzun kir derecesini dikkate alarak yıkama stratejisi belirliyoruz.

Deneyimlerimiz ve izmir üçyol koltuk yıkama hizmeti sırasında kullandığımız organik koltuk yıkama ürünleri sayesinde koltuklarınız herhangi bir zarara uğramaz.

Koltuk Yıkama Firması İzmir Üçyol

Haftanın yedi günü koltuk yıkama hizmeti vermekte olan Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları koltuklarınızın temizliğive hijyeni konusunda garanti vermektedir.

İzmir üçyolda en ucuz koltuk yıkama hizmetini verebilmek için farklı içeriklerde koltuk yıkama kampanyaları yapmaktayız.

Koltuk yıkama kampanyalarımız ile en kaliteli üçyol koltuk yıkama firması hizmetini en uygun fiyata alabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetimiz yanı sıra  izmir üçyolda ev temizliği alanında da hizmet vermekte olan firmamız güvenilir ve deneyimli temizlik personellerine sahiptir.

Modern ve kaliteli koltuk yıkama firması izmir üçyol Güzel Evim (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Üçyolda Koltuk Temizliği

İzmir üçyol temizlik firmaları

Üçyol Koltuk Yıkama Şirketi

İzmir Üçyol Buharlı Koltuk Temizliği

İzmir Üçyol Koltuk Yıkama Şirketleri

koltuktan leke çıkarma

koltuk üzerinde mite ve akar

Yatak Yıkama Firması Üçyol

organik koltuk temizleme ürünleri

İzmir üçyol temizlik firmaları

Üçyol Koltuk Yıkama Fiyatları

Üçyol Koltuk Yıkama Servis Bölgeleri

Ev Temizliğinde Sekiz Altın Kural

Herkes için değerli olan insan sağlığı,zaman,iş gücü,doğa ve huzur olgularını baz alarak ev temizliğinde sekiz altın kural başlıklı yazımızı oluşturduk.Keyifle okuyacağınızı ve notlar alacağınızı umuyoruz.

Deneyimlerimiz ve araştırmalarımız rehberliğinde ev temizliğini sizin için daha keyifli ve zahmetsiz bir işleme çevirmeyi amaçlıyoruz.Biz,Güzel Evim temizlik firması,ev temizliğinden keyif alıyoruz.

Aşağıda ana başlıklarını ele aldığımız ev temizliğinde sekiz altın kural konumuza, yazımızın ilerleyen bölümlerinde açıklık getirmeye çalışacağız.

 • planlama
 • düzenleme
 • kaldırma
 • organize
 • korunma
 • zamanlama
 • temizleme
 • dinlenme

PLANLAMA:

Ev temizliğine başlamadan önce planlama yapmak size zaman kazandırırken olası birçok duruma da hazırlıklı olabileceksiniz.

Temizliğin kapsamı ve neler yapılacağı hakkında bir liste çıkarabilirseniz işiniz yarı yarıya halloldu demektir.

Ayrıca ev temizliği yapacağınız tarih konusunu  netleştirmeniz ve olası su ve elektrik kesintilerini takip etmenizi tavsiye ederiz.

DÜZENLEME :

Ev temizliğinden önce, evin düzenlenmesi,eksiklerin,yanlışların kontrol edilmesi işimizi kolaylaştırır.

Bozuk bir çeşmenin onarılması,kırık bir kornijin değiştirilmesi dikkat edilmesi gerekli konulardır.Bu ve buna benzer konular ev temizliği öncesi ele alınmalıdır.

Ayrıca kullanılmayan eşyaları,kırık ve dökükleri mümkün olduğu kadar ortadan kaldırmalısınız.Temizlik öncesinde her odanın eşyası düzenlenmeli ve yerine yerleştirilmelidir.

KALDIRMA :

Çocuğunuzun kullanmadığı oyuncakları,küçülen yatağı veya yenisini almış olduğunuz ütü masanızın eskisini ortadan kaldırmalısınız.

Bu ve buna benzer eşyalardan kurtulmak için kileriniz,deponuz veya ardiye odanızın olması işinizi kolaylaştırabilir ya da sizin gerksiz gördüğünüz eşyaları ihtiyacı olan kişilere ulaştırabilirsiniz.

ORGANİZE :

Ev temizliğinin kapsamını belirledikten sonraki adım organize olmaktır.

Eğer size ev temizliği konusunda yardımcı olabileceğine güvendiğiniz aile bireyleriniz varsa kapasitelerine uygun temizlik işlemlerini aralarında paylaştırmanızı tavsiye ederiz.

Böyle bir durum ancak hayallerinizde mümkün ise, profesyonel izmir ev temizlik şirketleri aradığınız çözüm olabilir.

Planladığınız ev temizliğinin kapsamı sizin zamanınızın ve gücünüzün yetmeyeceği boyutta ise profesyonel temizlik firmaları ile ortak hareket etmenizi tavsiye ederiz.

KORUNMA : 

Bel fıtığı,boyun fıtığı,eklem ağrısı,vertigo,yaşlılık,hastalık gibi durumlar ev temizliği yapmayı engelliyen durumlardır.

Ayrıca toza,kimyasallara ve diğer buna benzer durumlara karşı hassasiyeti olan kişilerin ev temizliği yaparken kendilerine dikkat etmeleri ve gerekli önlemleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Temizlik eldiveni,temizlik maskesi ve diğer korunma amaçlı temizlik gereçlerini mutlaka yanınızda bulundurun ve kullanmayı ihmal etmeyin.

ZAMANLAMA : 

Yağmurlu bir günde ev temizliği yapmak kadar evinizde yatılı bir misafiriniz varken ev temizliği yapmak bizce o kadar yanlış bir zamanlamadır.

Ayrıca ev temizliği sırasında size yardımcı olmayacak ne kadar aile bireyiniz varsa o gün için ,o sayıda, sinema bileti almanızı tavsiye edebiliriz.Evcil hayvanlarınız da dahil.

TEMİZLEME : 

Ev temizliği yaparken evinizn her bölümü için ayrı temizlik uygulamaları ve temizlik ürünleri gerekli olacaktır.

Kullanacağınız temizlik ürünlerini iyi seçmeli hangi alanlarda ve yüzeylerde etkili olabilecekleri konusunda bilgiye sahip olmalısınız.

Toz,kir,leke,pas,yağ,küf gibi istenmeyen durumları ortadan kaldırmak için uygun temizlik ürünleri kullanmalısınız.

DİNLENME : 

Ev temizliği için onca yorulduktan sonra kendinizi şımartmanızın zamanı geldi diye düşünüyoruz.

Kendinize zaman ayırmalı ve temiz,sağlıklı,konforlu bir ev,yeni,tazelenmiş bir gün için dinlenmelisiniz.

İzmir Bostanlı Temizlik Şirketleri

izmir bostanlı temizlik şirketleri

Güzel Evim izmir bostanlı temizlik şirketleri, on yılı aşan tecrübesi ve mükemmel organizasyon yapısı ile İzmir’in Bostanlı semtinde ev temizliği,koltuk yıkama,ofis temizliği,yatak yıkama hizmetleri vermektedir.

Güzel Evim bostanlı temizlik firmaları, modern makineleri ve uzman temizlik personeli ile yıllardır en çok tercih edilen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip bir firmadır.

Haftanın yedi günü hizmet veren ve ekonomik fiyat politikalarına sahip izmir bostanlı temizlik şirketleri,özellikle çalışan bayanlar tarafından tavsiye edilmekte ve referans verilmektedir.

 

İzmir bostanlıda temizlik konusunun geçtiği her alanda tecrübesine başvurulan temizlik firmamız kaliteli temizlik ürünleri, modern makineler ve temizlik konusunda uzmanlaşmış temizlik personelleri eşliğinde hizmet verir.

Güzel Evim bostanlı temizlik firması,ev temizliğinin insan sağlığı için önemini dikkate alarak organizasyon yapısını ve temizlik standartlarını sürekli geliştirir.

İzmir Bostanlı Ev Temizlik Firmaları

Önemli ve dikkate alınması gerekli olan temizlik, söz konusu ev ve evde yaşayan ailemiz olduğunda bir kat daha fazla önem taşır.Evin toz,kir,yağ,leke,kireç ve diğer istenmeyen durumlardan temizlenmesi zaman,iş gücü ve donanım gerektirir.

Ev temizliği yapılırken birçok alan elden geçirilir ve düzenlenir.Evde bulunan pencere,halı,koltuk,ahşap ve fayans yüzeylerin temizliği hassas konulardır.Bu yüzeyleri temizlerken doğru temizlik ürünleri ve doğru temizlik uygulamaları hizmet standartlarını olumlu olarak etkileyecektir.

Ahşap bir yüzeyin temizlenmesinde banyo için kullandığınız bir ürünü değil de ahşap temizliği için özel üretilmiş temizlik ürününü kullanmak ahşap yüzeyin ömrünü uzatacağından, temizlik alanında donanımlı ve deneyimli izmir bostanlı ev temizlik firmaları ile çalışmak size avantajlar kazandırır.

Bostanlı Ev Temizliği Şirketleri

İzmir’de bulunan bostanlı ev temizliği şirketleri farklı hizmet kategorilerinde ve farklı hizmet standartlarında müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kaliteli ve modern temizlik anlayışı ile hizmet vermeyi prensip edinen temizlik firmamız müşterilerinin ihtiyacını ve isteklerini daha iyi anlayabilmek için temizlik ihtiyacı duyulan evi daha öncesinde görevlendirdiği keşif personeli ile ziyaret eder ve durumu en ince ayrıntısına kadar rapor ederek müşteri ile sağlanan karşılıklı mutabakatlar sonrasında verilecek temizlik hizmeti hakkında ve fiyat konusunda bilgi sunar.

Güzel Evim bostanlı temizlik firması aşağıda bahsedeceğimiz ev temizlik hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

 

 • bostanlı eşyalı kiralık ev temizlik firmaları
 • bostanlı taşınma öncesi ev temizliği
 • buharlı ev temizlik bostanlı
 • bostanlı inşaat sonrası ev temizliği
 • bostanlı boya badana sonrası ev temizlik
 • bostanlı tadilat sonrası ev temizlik

İzmir Bostanlı Dış Cephe Cam Temizliği Firmaları

Dış cephe cam temizliği,cam temizliği ve panjur temizliği konularında profesyonel destek sunan firmamız sigortalı personeli ile size güvenli temizlik hizmetleri sunar.

Dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşmış ve mükemmel donanıma sahip olan bostanlı temizlik firmaları ihtiyaçlarınız dahilinde size profesyonel ve ekonomik dış cephe cam temizliği hizmeti sunar.

Güzel Evim bostanlıda temizlik firmaları arasında dış cephe cam temizliği,panjur temizliği ve cam temizlik hizmeti alanında en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

Bostanlı Koltuk Yıkama Firmaları

Güzel Evim bostanlı koltuk yıkama firmaları koltuk temizliği,koltuktan leke çıkarma,buharlı koltuk temizliği,köşe koltuk yıkama,sandalye yıkama,çekyat yıkama alanlarında ekonomik ve profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Koltuk temizliği için koltuk yıkama işlemi mutlaka uygulanmalıdır.Sadece koltuğu silmek yeterli değildir.Koltuk yıkamak sayesinde koltuk üzerinde bulunan leke,kir ve diğer mikroorganizmalardan kurtulabiliriz.

 

Genellikle bahar mevsimleri geçişlerinde yıkanan koltuk takımları kullanma sıklığına göre daha sık aralıklarla da yıkanabilir.

Koltuk üzerine dökülen şeyler leke oluşmadan çıkarılmalıdır.Bunun için nemli bir havlu ile koltuk üzerine dökülenler hemen emilmesi sağlanmalı ya da profesyonel koltuk yıkama şirketlerinden yardım alınmalıdır.

Güzel Evim temizlik firması izmir bostanlı ve civarında haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

 

Ayrıca bostanlı mavişehir temizlik firmaları ihtiyaçlarınızda ve bostanlı yatak yıkama firmalarına ihtiyaç duyduğunuzda hemen bizi arayabilir ve durumunuzu ve isteklerinizi belirterek bizden yardım talep edebilirsiniz.

Güzel Evim,bostanlı temizlik elemanı temini ve bostanlı temizlik şirketleri fiyatları konusunda İzmir Bostanlı’da en çok deneyimine baş vurulan temizlik firmasıdır.

Ev Temizliğinde Koltuk Yıkamanın Önemi

Çalışan bayanlar,anneler,ev hanımları ve temizlik firmaları tarafından ev temizliğinde koltuk yıkamanın önemi gün geçtikçe daha fazla anlaşılır olmaktadır.

Yapılan araştırmalar ve herkes tarafından varılan ortak kanı şunu gösteriyor ki koltuk temizliği ve koltuk yıkama işlemi olmadan bir evin temizliği tamamlanmış sayılamaz.

Koltuk yıkama konusunda hatırı sayılır tecrübeye sahip izmir koltuk yıkama firmaları koltuk temizliğinin önemini şu şekilde açıklamaktadır.

”Ailesinin ve kendi sağlığını düşünen herkes evinde bulunan koltukların temizlenmesi için yılda en az iki kere profesyonel destek almalıdır.”

Bu kadar önemli olan bir konu hakkında ister istemez insanın aklına birçok soru gelmektedir?Koltuk yıkama konusunda akla gelebilecek önemli soruları ele aldık ve sizler için araştırarak en doğru yanıtları bulduk.

 • Profesyonel koltuk yıkama işlemi nasıl olur?
 • Evde yapılan koltuk temizliği yeterli midir?
 • Koltuk yıkama işlemi ne zaman yapılmalıdır?
 • Koltuk üzerinde ne gibi zararlılar bulunabilir?

 

PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ NASIL OLUR?

Profesyonel koltuk yıkama işlemi profesyonel koltuk yıkama makineleri ve koltuk yıkama ürünleri ile birlikte koltuk yıkama personeli eşliğinde yapılır.İlk önce koltuk kumaşı cinsi,varsa leke türleri ve kir yoğunluğu belirlenir.Daha sonra koltuk yıkama stratejisi belirlenir ve yıkama işlemi,leke çıkarma işlemi,durulama işlemi sırası ile uygulanır.

 

EVDE YAPILAN KOLTUK TEMİZLİĞİ YETERLİ MİDİR?

Evde yapılan koltuk temizliği yani koltuk silmek koltuğun temizliği için yeterli değildir.Koltuk silerek koltuk üzerindeki leke,kir ve zararlı mikroorganizmaları ortadan kaldıramazsınız.

 

KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ NE ZAMAN YAPILMALIDIR?

Koltuk yıkama işlemi normal şartlarda yılda iki kere ve mevsim geçişlerinde yapılmalıdır.Diğer bir taraftan koltuk üzerine bir şey dökülüp leke oluşursa hemen,yoğun kullanılan otel,hastane koltukları her ay,evcil hayvan olan bir evde bulunan koltuk iki ayda bir,oturma odasında sık kullanılan bir koltuk üç ayda bir kesinlikle yıkanmalıdır.

 

KOLTUK ÜZERİNDE NE GİBİ ZARARLILAR BULUNABİLİR?

Koltuk üzerinde toz ve kirin haricinde mite,akar ve bazı mikroorganizmalar bulunur.Bu gibi zararlılar genellikle solunum yolu rahatsızlıklarının temel nedenleri arasında sayılmaktadır ve ancak doğru temizlik ürünleri kullanılarak koltuk yıkama yapılarak bu zararlılardan kurtulabiliriz.Bu durumdan da ev temizliğinde koltuk yıkamanın önemi bir kez daha anlaşılmaktadır.

İzmirde Ev Temizliği Şirketleri

izmirde ev temizliği şirketleri

İzmir’de yaşıyor veya İzmir ve çevre ilçelerden yeni bir ev satın aldınız,evinize tadilat yaptırdınız,çalışan bir bayansınız ve ev temizliğine zaman ayıramıyorsanız izmirde ev temizliği şirketleri ve bu şirketlerin vermekte olduğu hizmetleri,standartları bilmeniz,öğrenmeniz doğru olacaktır diye düşünerek size bu konuda rehber olabilecek bir makaleyi kaleme almayı uygun gördük.

Hayatımızı kolaylaştırmak adına ve üstesinden gelemediğimiz durumların çözümü için aldığımız profesyonel desteklerden birisi ve hatta en önemlisi olan ev temizliği hizmeti bu konuda uzmanlaşmış,deyime,donanıma ve tecrübeye sahip kurumlar tarafından yerine getirilmekte ve farklı kulvarlarda,standartlarda ve fiyat politikaları ile faydalanmak isteyenlerin seçimine sunulmaktadır.

İZMİRDE EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ VEREN ŞİRKETLER
Farklı zaman ve durumlarda izmirde ev temizliği şirketleri,hizmetleri,standartları ve ev temizliği fiyatları hakkında bilgi edinme ihtiyacında olduğunuzda ve en kısa sürede sorularınıza cevaplar,sorunlarınıza çözümler bulabileceğiniz bu makalemizi sizin için özenle ve detaylara yer vererek hazırladık.Ev temizlik firmalarının verdiği hizmetleri,organizasyon yapıları,müşterilerine yaklaşımları,temizlik kampanyaları,donanımları ve temizlik personeli temini ve eğitimi konusunda yıllar içinde edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri sizinle paylaşarak size yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyoruz.

TEMİZLİK ÇALIŞMA MODELİMİZ

Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızdan birisi olan müşteri ziyaretleri diğer bir adı ile ”Ücretsiz Keşif Hizmeti” müşterilerimizin isteklerini,temizlik ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek,durumu yerinde analiz ederek nasıl? ne zaman? ve ne kadar? sorularına en doğru cevapları,çözümleri sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bir hizmet şeklidir.Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde İzmir temizlik firması Güzel Evim, profesyonel organizasyon yapısının sağladığı imkanları müşteri lehine avantajlara çevirmekte aynı zamanda en uygun,etkili,kalıcı ve ekonomik hizmet modelini müşterilerinin seçimine sunabilmektedir.

Fiyatlandırma

Güzel Evim İzmir temizlik firması, temizlik hizmeti alanındaki fiyat politikalarını birçok durumu göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.Yıllardır en çok  sorulan soruların başında gelen ve sıkılmadan cevapladığımız ”Ev temizliğini kaça yapıyorsunuz?” sorusuna en doğru cevabı verebilmek için evinizin büyüklüğü,oda sayısı,konumu,eşyalı,boş,tadilatlı gibi durumu,balkon ve pencere sayısı,yaşı,evde kaç kişinin yaşadığı ve evcil hayvan olup olmadığı gibi birçok kriteri dikkate alıyoruz.

[/fusion_tab][fusion_tab title=”Temizlik Uygulaması” icon=”fa-users”] [fusion_fontawesome icon=”random” circle=”yes” size=”large”/] Temizlik uygulamalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız ve noktadan hareket ile yıllar içinde geliştirdiğimiz,takım çalışması modeline güvenmekteyiz.Minimum iki veya üç kişiden oluşan temizlik ekiplerimiz,gerekli olabilecek tüm ürün,gereç ve makineleri beraberinde getirerek size kaliteli,profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile dünyada ve Türkiye’de temizlik sektörü ve ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve organizasyon yapımıza dahil ederek entegrasyonu çalışmalarına aralıksız devam etmekteyiz.Standartlarımızı ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Ödeme

Temizlik sözleşmemizde yer alan tüm taahhütlerimizi yerine getirdikten ve müşteri istek ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunduktan,memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

İzmirde Ev Temizliği Yapan Şirketlerin Verdiği Hizmetler

PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ :

Sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmek için herkes tarafından kabul gören ve ihtiyaç duyulan periyodik ev temizliği hizmeti İzmir’de birçok temizlik şirketi tarafından verilmektedir.Güzel Evim izmir temizlik firması, on yılı aşan ev temizliği tecrübesi ile müşterilerine onların talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak,yüksek standartlarda,kaliteli ve güvenilir ev temizliği hizmetini haftanın yedi günü,aralıksız vermektedir.Çalışan bayanların hafta sonu,emekli ailelerin daha çok hafta içi tercih ettiği periyodik ev temizliği hizmetimiz birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.Sizi ve isteklerinizi anlayabilen ve temizlik konusunda tecrübeli temizlik personelimiz size kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktadır.

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ :

Yeni satın aldığınız bir evin,villanın temizlenmesi ve temizlenirken camın,yer ve duvar döşemelerinin,panjurların,mobilyaların,mutfak eşyalarının tozunun iyi alınması ve herhangi bir zararın oluşmaması dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir.İnşaat sonrası ev temizliği, deneyim ve donanım gerektiren ve aynı zamanda daha çok enerji ve zamanın gereksinim duyulduğu bir temizlik hizmeti çeşididir.

TADİLAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ :

Eskiyen ya da tamiratın söz konusu olduğu evlerde gerekli olan tadilatın ardından detaylı ve geniş çaplı bir temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.Bu ve buna benzer durumlarda izmirde ev temizliği yapan şirketler sizin için etkili ve ekonomik çözümler üretebilir evinizi detaylı olarak kısa bir sürede temizleyebilirler.

KOLTUK YIKAMA :

Koltuk yıkama konusunda profesyonel destek almak istediğinizde başvurabileceğiniz temizlik şirketleri, sizin ve aileniz için gerekli olabilecek temiz ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasında en güvenilir yardımcınızdır.

CAM TEMİZLİĞİ :

Cam temizleme,cam temizliği,dış cephe cam temizliği konularında profesyonel ve ekonomik çözümler sunan temizlik firmamız hayatınızı kolaylaştırmak adına haftanın yedi günü hizmetinizdedir.

İzmirde Müşteri Memnuniyeti Odaklı Temizlik Şirketleri

Günümüzde izmirde müşteri memnuniyeti odaklı temizlik şirketleri bulmanın sağladığı avantajları ve ekonomik getirisini araştırdık.

Müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmeti verebilmek için temizlik konusunda deneyim ve profesyonel bir organizasyon yapısına sahip olmak büyük avantaj sağlamaktadır.

Müşteri istek,beklenti ve önerilerini dikkate alan bir temizlik şirketi kendi imkan ve olanaklarını da ortaya koyar ve değerlendirir.Kaliteli ve etkili bir temizlik hizmetinin oluşması için müşterilerin beklentileri ve istekleri tam olarak yerine getirilmelidir.

 

 • deneyimli temizlik personeli
 • modern donanım
 • profesyonel organizasyon yapısı
 • kaliteli ve ekonomik hizmet

 

Deneyimli Temizlik Personeli

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış temizlik personeline sahip olmak temizlik şirketleri için büyük bir avantajdır.

Ekip çalışması ve temizlik konusunda organize olmuş bir temizlik ekibi müşteri memnuniyetinin oluşmasında önemli bir unsurdur.

Ev temizliğine nereden başlayacağını ve evi temizlerken hangi temizlik uygulamalarını yerine getireceğini bilen bir temizlik ekibi sorunsuz ve etkili bir temizlik hizmetinin oluşmasına katkı sağlayacaktır.

Temizlik ürünlerinin kullanımı ve etkisi konusunda deneyim sahibi olan bir temizlik ekibi ev temizliği işlemini daha kısa sürede ve daha az enerji harcayarak yerine getirebilir.

Modern Donanım

Modern donanıma sahip bir temizlik şirketi ev temizliği işlemlerinde daha etkili ve kalıcı sonuçlar elde edebilir.

Derz arası temizliği,buharlı halı temizliği,koltuktan leke çıkarma ve buna benzer birçok temizlik işlemi ancak modern donanıma ve modern temizlik makinelerine sahip temizlik şirketlerinin üstesinden gelebileceği durumlardır.

Parke cilalama,koltuk yıkama,yatak yıkama,stor perde temizliği için temizlik şirketlerinden yardım alabilirsiniz.

Dış cephe cam temizliği,panjur temizliği,kalorifer peteği temizliği özel makineler ile yapılmaktadır.

Profesyonel Organizasyon Yapısı

Ev temizliği konusunda müşteri memnuniyetinin sağlanması için profesyonel organizasyon yapısı önemlidir.

Temizlik kampanyaları,ev temizliği sözleşmesi,ücretsiz keşif hizmeti ve buna benzer uygulamalar profesyonel organizasyon yapılarının örnekleridir.

Müşterinin beklentilerini tam olarak yerine getirmek ve daha fazlası önem verilen konuların başında gelir.

Randevu zamanına riayet,ev temizliği sözleşmesinde yazılanların harfiyen yerine getirilmesi profesyonel organizasyon yapısına sahip temizlik şirketlerinin prensipleri arasındadır.

Kaliteli Ve Ekonomik Hizmet

Kaliteli ve ekonomik temizlik hizmeti müşteri memnuniyetinin oluşmasında gerekli en temel faktörlerdir.

Kaliteli bir temizlik hizmeti alabilmek için profesyonel bir temizlik şirketi bulmak önemlidir.

 

Bahar Temizliğine Nereden Başlamalı

Bahar gelince ev temizliği nasıl yapılır, bahar temizliğine nereden başlamalı,halı yıkama,koltuk yıkama,mutfak detaylı temizlik bahar temizliği.

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte evin geneli detaylı olarak elden geçmelidir.Kış mevsimi nedeni ile ele alamadığımız tüm temizlik işlemleri bu aylarda yerine getirilir.

 • detaylı ev temizliği
 • koltuk yıkama
 • halı yıkama
 • perde yıkama
 • stor perde temizliği
 • toz alma
 • balkon temizliği
 • mutfak detaylı temizlik
 • banyo detaylı temizlik

 

Bahar temizliği hizmet paketini seçtiğinizde minimum üç kişiden oluşan ve evinizin büyüklüğüne göre kişi sayısının arttırıldığı profesyonel ve tam donanımlı bir temizlik ekibi oluşturulur ve sizin için görevlendirilir.

Detaylı Ev Temizliği

Bahar temizliği adından da anlaşılacağı gibi bahar ayının gelmesi ile yapılan detaylı ve genel bir ev temizliği hizmet paketidir.Yılda bir veya iki kere,mevsim geçişlerinde, yapılmasını önerdiğimiz bahar temizliği evinizin derin bir nefes almasına,tüm tozlardan,lekelerden ve kirlerden arınmasına yardımcı olur ve her detay tek tek elden geçer.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama makinesinden yatak yıkama makinesine,duvar silme makinesinden buhar makinesine kadar birçok makine bahar temizliği esnasında kullanılır ve temiz veya kirli olmasına bakılmaksızın evinizin her yeri elden geçer ve temizlenir.

Koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerimiz koltuk kumaşının cinsine,koltuk üzerindeki leke ve kirlerin durumuna uygun temizlik ürünleri ile kaliteli ve etkili çözümler sunar.

Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi evin durumuna göre yılda en az iki kere uygulanmasını önerdiğimiz bir temizlik işlemidir.

Bahar temizliğine ilk önce tüm halıların süpürülmesi ile başlanır ve daha sonra ev temizliği bittikten sonra, serilirken buhar makinesi ile temizlenmek üzere ,rulo yapılıp kaldırılır.

Halılarınızın fabrikamızda veya evinizde yıkanması isteğe  bağlı bir hizmettir ve istediğiniz takdirde bunu belirtmeniz uygun olacaktır.

Perde Yıkama

Perde yıkama işlemi sayesinde perdeler is,leke,toz ve kirden arındırılmış olacaktır.Tüm perdeler,tüller,fonlar ve güneşlikler çıkarılarak yıkanır.

Camlar,çerçeveleri,pimapenler,panjurlar,sineklikler ve var ise demir korkuluklar temizlenir.

Stor Perde Temizliği

Stor perde temizliği nasıl yapılır,stor perde temizliği için hangi uygulamalar gereklidir.

Stor perde temizliğini evde buhar makinesi ile yapabiliriz.Stor perde temizliğini fabrikada yıkama ile yapabiliriz.

Toz Alma

Tüm eşyaların tozu alınır,duvarlardaki lokal lekeler temizlenir,aydınlatmalar,klima filtreleri ve kalorifer peteklerin içi temizlenir.

Vitrin içi ve tüm eşyalar çekilerek kaldırılarak temizlenir.

Balkon Temizliği

Uzun süre temizlenmemiş balkon temizliği bahar temizliği esnasında ele alınır.Balkonlar yıkanır,temizlenir,düzenlenir.

Cam kaplı balkon temizliği,klasik balkon temizliği,panjurlu balkon temizliği konusunda temizlik ekiplerimizin tecrübesine güvenebilirsiniz.

Mutfak Detaylı Temizlik

Mutfak fayansları,mutfak dolapları üstü ve içi,fırın içi temizliği,buzdolabı içi ve arkası temizliği detaylı olarak yapılır.

Banyo Detaylı Temizlik

Banyo fayansları temizlenir.Derz araları beyazlatılır.Duşakabin,küvet,klozet ve lavabolar kireçten arındırılır ve dezenfekte edilir.

Güzel Evim izmir temizlik şirketleri temizlik uygulamalarının tamamında kaliteyi esas alır ve temizlik standartlarını en üst seviyede tutar ki müşteri memnuniyeti kaçınılmazdır.Aileniz ve sizin için yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve korunması amacı ile temizlik standartlarımız sürekli geliştirilir.

Çeşmealtı Temizlik Şirketleri

Modern ve güvenilir bir temizlik hizmeti gerekli olduğunda çeşmealtı temizlik şirketleri Güzel Evim kalitesi ve deneyimi ile öne çıkmaktadır.

Ev temizliği,yazlık temizliği,tadilatlı ev temizliği,eşyalı ev temizliği gibi konularda profesyonel temizlik hizmeti vermekteyiz.

On yılı aşan tecrübemiz ve mükemmel organizasyon yapımız ile müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz.Verdiğimiz temizlik hizmetleri ve uzmanlık alanlarımız aşağıdaki gibidir.

 • ev temizliği şirketleri çeşmealtı
 • çeşmealtı yazlık temizlik firmaları
 • villa temizlik hizmetleri çeşmealtında
 • çeşmealtı dubleks ev temizliği
 • yazlık sezon eşyalı kiralık ev temizliği çeşmealtı
 • çeşmealtı satılık ev temizlik fiyatları
 • çeşmealtı cam temizleme şirketi
 • koltuk yıkama firmaları çeşmealtı
 • çeşmealtı temizlik firmaları
 • çeşmealtı apart,otel,pansiyon temizliği
 • çeşmealtı inşaat temizlik firmaları

 

Çeşmealtı Ev Temizliği Şirketleri

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış Güzel Evim temizlik firması, profesyonel temizlik ekipleri ve modern donanımı ile size beklentilerinizin ötesinde ev temizliği hizmeti verir.

Etkili ve kalıcı bir temizlik hizmeti oluşturmak adına çeşmealtı ev temizlik ekiplerimiz özenle ve titizlikle evinizi en ince ayrıntısına kadar ele alır,temizler ve düzenler.

 

Çeşmealtı Yazlık Temizlik Firmaları

Yaz sezonu başlangıcında gerekli olan evin genel temizliği,düzenlenmesi ve yerleştirilmesi konusunda profesyonel hizmet veren firmamız haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Bahçe mobilyaları temizliği,perdelerin yıkanması,yatakların yıkanması gibi temizlik işlemlerini yerine getirebiliriz.Güzel Evim izmir temizlik şirketleri yazlık temizliği alanında ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

Villa Temizlik Hizmetleri

Villa,dubleks ev,tripleks ev temizliği alanında uzmanlaşmış ve kaliteli hizmet sunan firmamız çeşmealtı,urla ve çevresinde hizmet vermektedir.Ev temizliği,villa temizlik ekiplerimiz sahip oldukları modern temizlik makineleri ile hizmet vermektedir.

Çeşmealtı villa temizlik firmaları seçiminde alacağınız hizmet kalitesi ile bütçenizi doğru belirlemelisiniz.Profesyonel ve modern temizlik hizmeti sunma misyonu ile Güzel Evim çeşmealtı temizlik şirketleri en çok tercih edilen temizlik şirketidir.

 

Çeşmealtı Dubleks Ev Temizliği

Urla,çeşmealtı dubleks ev temizliği firmaları içerisinde Güzel Evim, modern yapısı ile referans alınmaktadır.

Müşteri memnuniyeti prensibi ile temizlik hizmetlerini aralıksız yürüten firmamız dubleks ev temizliği,havuz temizliği,garaj temizliği,teras ve veranda temizliği hizmetlerini yerine getirmektedir.

 

Çeşmealtı Yazlık Sezon Eşyalı Kiralık Ev Temizliği

Çeşmealtın’da yazlık sezon eşyalı ev kiraladığınız zaman gerekli olacak detaylı ev temizliği hizmeti için firmamızı arayabilirsiniz.Yatak yıkama,koltuk yıkama,halı yıkama makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Mutfak,banyo ve odalar detaylı olarak temizlenir,hijyeni sağlanır.Eşyalı olarak kiraladığınız evden kir,leke,kireç,yağ,küf ve diğer tüm istenmeyen ve sağlığınızı tehdit edecek şeyler profesyonelce ortadan kaldırılır.

 

Çeşmealtı Satılık Ev Temizlik Fiyatları

Çeşmealtı ev temizlik fiyatlarını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır.

Evin büyüklüğü,evin kat sayısı ve evin durumu kadar ev sahibinin istediği temizlik standartlarına göre oluşturulacak ekibin büyüklüğü ve organizasyonun yapısı,içeriği ev temizliği fiyatlarını belirlemede dikkate alınan konulardır.

Çeşmealtı ve urlada yeni satın almış olduğunuz bir evin temizlenmesi gerekli olduğunda deneyimli ve profesyonel bir temizlik  firmasından hizmet almanız ekonomik anlamda size avantajlar sağlayacaktır.

Çeşmealtı Cam Temizleme Şirketi

Cam temizliği,dış cephe cam temizliği,çeşmealtı cam temizlik şirketleri konularında profesyonel destek almanız gerektiğinde (0232) 255 0 555 numaralı telefonu arayabilir ve detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Firmaları Çeşmealtı

Koltuk yıkama,buharlı koltuk temizliği,koltuktan leke çıkarma,çekyat yıkama,berjer yıkama ve temizleme,sandalye yıkama firması,köşe takımı yıkama çeşmealtında ve civarında haftanın yedi günü hizmet vermekte olan firmamız ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaktadır.

Çeşmealtı Temizlik Firmaları

Temizlik alanında yıllardır edindiği tecrübe ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet politikası ile çeşmealtı temizlik şirketleri Güzel Evim çeşmealtı en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

 

Şirinyer Temizlik

Şirinyer Temizlik Şirketleri

Tecrübe ve donanım kaliteli temizlik hizmetinin oluşmasında en önemli faktördür.Güzel Evim şirinyer temizlik firması on yılı aşan deneyimi ile profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunmakta olan güvenilir bir temizlik şirketidir.

Eşyalı bir evin detaylı olarak temizlenmesinden yatak yıkamaya,tadilat sonrası,inşaat sonrası bir evin temizlenmesinden yatak yıkamaya kadar geniş bir hizmet yelpazesinde, profesyonel ve modern temizlik hizmetlerini en ekonomik şekilde alabilmek için vakit kaybetmeden hemen bizi arayın.(0232) 255 0 555.

Şirinyer Temizlik Hizmetleri

 

Şirinyer Ev Temizliği

Güzel Evim, deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile,  ev temizliği konusunda Şirinyer’de birçok hizmeti başarıyla yerine getirmiş profesyonel bir temizlik firmasıdır.

 

Şirinyer Ofis Temizliği

Güzel Evim; temizliğin insan sağlığı ve yaşam kalitesi açısından ev kadar iş hayatında da önemli rol oynadığının farkındalığıyla ,ofis temizliği ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunuyor.

 

Şirinyer Koltuk Yıkama

Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketleri on yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği konusunda hizmet vermekte, profesyonel,kalıcı,etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktadır.

Şirinyer Cam Temizliği

Şirinyer temizlik firması Güzel Evim,inşaat,tadilat ve dış etkenlerden dolayı ihtiyacınız olabilecek cam temizliği konusunda profesyonel ve etkili çözümler sunan güvenilir bir temizlik şirketidir.

Şirinyer İnşaat ve Tadilat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik,inşaat temizliği,tadilat sonrası temizlik,tadilat temizliği konusunda kaliteli çözümler sunarken müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Şirinyer Yazlık ve Villa Temizliği

Güzel Evim temizlik firmaları, İzmir ve ilçelerinde yazlık temizliği,villa temizliği konularında profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Temizlik Firmaları Şirinyer

Bir evin temizlenmesi günlük,haftalık,aylık periyotlarda olabilir veya farklı durumlar gereği uzun süre temizlenmemiş de.Örneğin her gün toz almamız ve lavaboları temizlememiz gereklidir veya haftada bir kere halıları süpürmek ve çamaşırları yıkamak gereklidir ve ayda bir kere de camları silip,koltukların temizliği ile ilgilenmemiz gerekli olabilir.Ancak her mevsim değişiminde evimizin detaylı olarak temizlenmesi ya da bu konuda yani profesyonel ev temizliği konusunda hizmet vermekte olan şirinyer temizlik firmaları ve şirketlerinden yardım almamız doğru olabilir.

Güzel Evim on yılı aşan temizlik hizmeti tecrübesi ile şirinyer,buca ve çevresinde ev temizliği,mağaza temizliği,koltuk yıkama,tadilatlı ev temizliği,inşaat sonrası ev temizliği ve diğer temizlik konularında hizmet vermektedir.

NEDEN GÜZEL EVİM ŞİRİNYER TEMİZLİK ŞİRKETİ

Şirinyer’de temizlik hizmetleri konusunda tecrübesine ve kalitesine güvenilen Güzel Evim,profesyonel organizasyon yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile yıllardır en çok tercih edilen şirinyer temizlik firması olma misyonunu başarı ile gerçekleştirmektedir.

Temizlik hizmetleri konusunda mükemmel bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, ev temizliği hizmeti,ofis temizliği,dış cephe temizliği,yatak yıkama,yat temizliği gibi geniş bir yelpazede çalışmalar yaparken izmir temizlik firmaları arasında tecrübesine en çok ihtiyaç duyulan temizlik firması olma misyonunu da gerçekleştirmiş bulunmaktadır.Son teknoloji ile desteklenen altyapımız sayesinde temizlik konusunun geçtiği her alanda Güzel Evim şirinyer temizlik şirketleri,kalitesi ve tecrübesi ile İzmir temizlik sektörünün lideri konumundadır.Yıllar içinde edindiğimiz, sisteme dayalı çalışma prensibimiz ve detaylara verdiğimiz önem sayesinde kusursuz,kalıcı ve etkili ev temizliği hizmeti için şirinyer temizlik firması Güzel Evim’in mükemmel organizasyon yapısına güvenebilirsiniz.

Temizlik alanında dünyada ve Türkiye’de olan tüm gelişmeleri anlık olarak takip etmekte olan temizlik şirketimiz bu yönü ile de temizlik şirketleri arasından profesyonel yapısı ile sıyrılmaktadır ve şirinyer temizlik firmaları sektörünün referans aldığı ve tecrübelerinden faydalandığı model temizlik firmasıdır.Yıllardır temizlik hizmet sektöründe başarıları ile kendilerinden söz edilen ve müşterilerimizin takdirini toplayan temizlik ekiplerimiz, sahip oldukları deneyim ve donanım sayesinde en kapsamlı ve zor temizlik işlemlerinin üstesinden başarı ile gelmektedir.Amacımız her zaman ve her koşulda gücümüzün,tecrübemizin,donanımımızın elverdiği ölçüde profesyonel ve modern temizlik hizmeti verebilmektir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Kaliteli Hizmet

Temizlik hizmetlerinde yarının standartlarını bugünden müşterilerine sunmak misyonu ile çalışmalarına aralıksız devam eden Güzel Evim şirinyer temizlik şirketleri,istediğiniz temizlik standartlarını anlamak için sizi dinler,sizinle empati kurar ve ailenizin ve sizin hakkettiğiniz en kaliteli hizmeti sunmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterir.Temizlik konusuna profesyonel yaklaşımımız,tecrübemiz,altyapımız ve hepsinden önemlisi iyi niyetimiz müşterilerimizin memnuniyetinin kazanılmasında en önemli etkenlerdir.

Modern ev temizliği hizmeti denildiğinde dünyada ve Türkiye’de akla gelen,çevre ve doğa ile dost temizlik uygulamaları en çok tercih etmekte olduğumuz ve tavsiye ettiğimiz temizlik hizmeti modelidir.Buharlı ev temizliği alanında geldiğimiz bugünkü noktada amacımız kaliteli ev temizliği hizmeti verirken kimyasal temizlik ürünlerinden mümkün olduğu kadar kaçınmaktır.Sizin ve ailenizin sağlığına katkıda bulunabilmek ayrıca temizlik uygulamalarımızda organik temizlik ürünleri kullanarak doğa,çevre ve yarının temiz dünyası için üzerimize düşen yükümlülükleri en iyi şekilde yerine getirmek konusunda hassas davranmaktayız.

Ekonomik fiyat politikaları ve temizlik kampanyaları ile,ihtiyacı olan herkesin kaliteli temizlik hizmetine rahatça ulaşabilmesini amaçlayan şirinyer temizlik firmaları Güzel Evim, müşterilerinin bütçesine her daim katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.Temizlik hizmeti almak istediğinizde isteklerinizi ve iş tanımınızı iyi yapabilmeniz,hizmeti verecek olan temizlik firmasının size sunabileceği hizmet kalitesini iyi anlayabilmeniz ve bunun sonucunda,sunulan temizlik hizmeti fiyatını değerlendirmeniz en doğru yaklaşım olacaktır.

Günümüzde artık çalışan bayanların ekonomideki payı gittikçe artmaktadır ve bunun sonucunda doğal olarak evin temizlenmesi düzenlenmesi ve organize edilmesi konularında dışarıdan profesyonel destek almaları uygun olmaktadır.Bu sayede kendilerine ve ailelerine daha çok zaman ayırabilen bayanlar aile içi huzurun da mimarı olmaktadır.

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış olan şirinyer temizlik firması Güzel Evim,evinizin büyüklüğü,durumu ve beklentileriniz doğrultusunda bir temizlik ekibi oluşturur ve etkili ve kalıcı ev temizliği için hizmet sunar.

ŞİRİNYER EV TEMİZLİK FİRMALARI EV TEMİZLİĞİ  FİYATLARI
TEMİZLİK ÇEŞİTİ FİYAT
Eşyalı Ev Temizliği 300TL-400TL
Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği 500TL-600TL
Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği 600TL-700TL
İnşaat Sonrası Ev Temizliği 600TL-700TL

 

şirinyer ev temizlik şirketleri

Ev temizliği tadilat sonrasında,taşınma öncesinde,inşaat sonrasında da gerekli olabilecek bir işlemdir.Tadilat olan,özellikle evin içerisinde eşyalar var iken tadilat olan bir evin temizlenmesi oldukça güç ve zaman isteyen bir konudur.

Şayet böyle bir evin temizlenmesi için gerekli organizasyonunuz yok ise günler veya haftalar sürebilir evin temizlenmesi.Diğer yandan inşaat sonrası bir evin temizlenmesi de oldukça zor,deneyim,donanım ve organizasyon gerektirecek bir işlemdir.Bu konuda özellikle deneyim ve donanım önemlidir.

Tecrübe ve donanım kaliteli temizlik hizmetinin oluşmasında en önemli faktördür.Örneğin şirinyer koltuk yıkama firmalarından alacağınız bir koltuk yıkama hizmetinin ekonomik boyutu kadar hizmet kalitesine de önem vermelisiniz.Müşteri memnuniyetinin oluşmasında verilen hizmet kalitesi ve fiyat dengeli olmalıdır.

izmir şirinyer temizlik hizmetleri

Müşterilerinin sağlığını ve yaşam kalitesini de önemseyen şirinyer temizlik firmaları Güzel Evim evinizi en ince ayrıntısına kadar temizlerken kaliteli ve organik temizlik ürünlerinden faydalanır.Sağlıklı bir yaşam ve daha temiz bir doğa için temizlik uygulamaları geliştiririz.

Ayrıca evinizi temizlenmesi dışında temizlik firmamızdan cam temizliği,koltuk yıkama,yatak yıkama,panjur temizliği ve buna benzer temizlik hizmetleri de alabilirsiniz.

Ailenizin ve sizin yaşam kaliteniz,konforunuz,sağlığınız ve huzurunuz için çalışmalarını aralıksız sürdüren temizlik firmamıza (0232)255 0 555 numaralı telefondan haftanın yedi günü ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN