Çağımızda zamanın ve kaliteli hizmetin önemi gün geçtikçe daha fazla hissedilir oldu.Özellikle metropollerde yaşayan ve zamanının büyük bir bölümünü iş yerinde çalışarak geçirenler için evlerine ve ailelerine zaman ayırabilmeleri neredeyse imkansız bir hal aldı.Alışveriş,bakım,kültürel etkinlikler,gezi,dinlenme ve buna benzer birçok farklı durumun yanı sıra ev temizliği,çamaşır,ütü gibi zorunlu olarak yapmamız gerekli işlemleri de sıraya koyduğumuzda haftanın yedi günü dahi yetersiz gelmekte bizlere.

ÇÖZÜM NEDİR ?

evin haftalık temizliğiYaşam tarzımız ve standartlarımız hızla büyüyen, değişen ve gelişen dünyaya parelel olarak farklılaşmaya ve değişmeye başladı.

Masa üstü bilgisayarların yerini note-booklar,beyaz eşyaların yerini ankastreler,dizel motorlu araçların yerini hibrid ve elektrikli araçlar aldı.

Tabii ki farklı alanlarda farklı standart ve özelliklere sahip hizmet sağlayıcı firmalar da bu gelişen ve değişen günümüz dünyasında yerlerini aldılar.En iyi hizmeti;en hızlı,en kaliteli ve en ekonomik verenin kazanacağı bir yarışta, asıl kazananın da bu hizmeti alacak kişinin olması gözden kaçırılmaması gerekir.

Bir ‘TIK’ her ürün,her hizmet en hızlı şekilde kapınızda…

ev temizliği

Ev temizliği konusunda dışarıdan profesyonel yardım almak uzun yıllardır karşılaştığımız,bildiğimiz bir durum fakat bu hizmeti kurumsal bir kimlik ile sunan firmaların kurulması ise yaklaşık on, on beş yıl öncesine dayanmaktadır Türkiye’de.

Güzel Evim temizlik firması modern ve kaliteli ev temizlik hizmeti verme misyonu ile 2006 yılında kurulmuş ev temizliği departmanlarını hayata geçirmiş,ekiplerinin eğitimlerini tamamlayıp ve yine sadece ev temizliğinde kullanacakları profesyonel makine,teçhizatları ve stratejileri de geliştirdikten sonra bu alanda faaliyetlerine başlamıştır.

Günümüzde ev temizliği konusunda kurumsal hizmet vermekte olan profesyonel temizlik firmalarının önemi gün geçtikçe daha çok anlaşılmaktadır.Ev temizliği hizmeti almak için tercih edeceğiniz profesyonel bir temizlik firmasına ödeyeceğiniz hizmet bedeli karşılığında kazanımlarınız tahmin ettiğinizden daha fazla olacaktır.

Aşağıda ev temizliği alanında merak ettiğiniz konuları ana başlıklar halinde ele alacak ve Güzel Evim izmir temizlik firması ile profesyonel bir ev temizlik hizmetinin size sağlayabileceği rahatlık ve avantajlardan bahsedeceğiz.

  • Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz
  • Ev Temizlik Paketleri ve Fiyatları
  • Ev Temizliği Standartlarımız
  • Profesyonel ev temizliğinin avantajları

Güzel Evim ,köklü geçmişinden aldığı güç ve deneyim ile ev temizliği konusunda İzmir ve çevresinde birçok ev temizlik uygulamasını başarı ile yerine getirmiş ve getirmektedir.Aldıkları temizlik hizmetinden memnun ve gülen yüzleri ile hep yanımızda olan ve bizleri tüm arkadaş,dost,akraba ve komşularına tavsiye ederek başarımızı bizim ile paylaşan müşteri portföyümüz ,işimize verdiğimiz dikkat,özen ve sevgi neticesinde bugün binler basamağına yükselmiştir.

müşteri memnunEv temizliği,bizim açımızdan,yaşamak için gerek duyduğumuz hava-su gibi,ailenizin ve sizin beden ve ruh sağlığı için de vazgeçilmezdir.

Ev temizliği hizmeti almaya karar vermeden önce hizmeti verecek firmanın deneyimini,kalitesini ve size yaklaşımını terazinin bir kefesine, ayırmış olduğunuz temizlik bütçesini diğer bir kefesine koyup denge sağlamalı ve ondan sonra karar vermelisiniz.

Sonuçta alacağınız ev temizlik hizmetini verecek temizlik firması, ihtiyaç ve isteklerinize en uygun çözümleri sunabilen olmalıdır.

 

EV TEMİZLİĞİNİ NASIL YAPIYORUZ

Yaşamakta olduğunuz bir evin,yeni satın almış olduğunuz bir evin,tadilat yaptırmış olduğunuz bir evin ya da yaz tatilini geçirdiğiniz bir yazlık evin temizlenmesi gerekli olduğunda ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir hizmeti almak için baş vuracağınız temizlik firmaları size zaman,iş gücü ve buna benzer birçok alanda avantaj sağlamalıdır.

 

Kurumsal bir temizlik firmasından temizlik hizmeti alma niyetinizden sonra gelen ”HANGİ TEMİZLİK FİRMASINI SEÇMELİYİM?” sorunuza en geçerli cevapları on yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği hizmeti konusunda uzmanlaşmış Güzel Evim ev temizlik firması verebilir.

İzmir’de Ev Temizlik Şirketleri

İzmir ve çevre ilçelerde ikamet ediyor ve ev temizliği konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız size en yakın temizlik firmasını seçmek birçok konuda size avantaj sağlayabilir.Ancak temizlik şirketinin yakınlığından daha önemli konuları da dikkate almanız sizin yararınıza olacaktır.

Ana başlıklarını aşağıda bulabileceğiniz konumuz hakkında, biraz daha zaman ayırarak, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

  • Profesyonel Organizasyon Yapısı
  • Modern Temizlik Donanımı
  • Uzman Temizlik Personeli
  • Kaliteli  Hizmet Anlayışı
  • Mükemmel Temizlik Uygulamaları
  • Memnuniyet Garantisi

temizlik donanımı

Ev temizliği konusunda ilk kez profesyonel destek alacaksanız dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır.Bunlardan en önemlisi seçeceğiniz temizlik firmasının sizin ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza en doğru,geçerli ve kalıcı çözümleri sunabilmedeki yetisi olmalıdır.Bu tür bir yetenek profesyonel organizasyon yapısına sahip temizlik şirketlerine özgüdür.

Yıllar içerisinde edinilen deneyimler,yapılan yatırımlar ve aralıksız süren araştırma,geliştirme,eğitim ve bunun yanında müşteri referansları profesyonel bir temizlik firmasının ne denli sağlam ve güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olduğunun göstergelerinden bazılarıdır.

İlk kez profesyonel ev temizliği hizmeti alacak kişilerin ev temizliği firması seçerken düştükleri yanılgıların en başında fiyat politikası ile yola çıkarak, ev temizlik sorununu en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilme gayretleridir.Unutmamalıdır ki kaliteli bir temzilik hizmetinin ortaya çıkabilmesi için modern bir organizasyon yapısı,yeterli işgücü ve zaman ve aynı zamanda tecrübe gereklidir.Bu ve buna benzer enstrümanların bir araya getirilebilmesi profesyonel bir temizlik firmasından beklenebilir ve alacağınız temizlik hizmet kalitesi ayırmış olduğunuz temizlik bütçesi ile yakından alakalıdır.Bu durum ”EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI?”sorusunu akla getirir.

Ev Temizliği Fiyatları

Kaliteli hizmet analayışına sahip ve müşteri memnuniyetini önemseyerek temizlik hizmet standartlarını buna göre oluşturmuş olan Güzel Evim ev temizlik şirketi on yılı aşan tecrübesi ile size modern ve güvenilir ev temizliği hizmeti sunmaktadır.En kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunabilme gayretimiz ve arzumuz dahilinde temizlik sektörü rekabet koşullarını,Türkiye ekonomisini ve şirketimizin bekasını dikkate alarak oluşturduğumuz güncel ev temizliği fiyatlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.