Fiyatlandırma

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz.

Yüksek Kalite Standartları Ekonomik fiyat politikası

Müşteri memnuniyetini garanti altına alabilmek için verilen temizlik hizmetlerinin her aşamasını en ince ayrıntısına kadar düzenliyor ve takip ediyoruz.

Zaman yönetimi, profesyonel işgücü, modern donanım gibi birçok kriter verilen hizmet kalitesini olumlu yönde etkilemektedir. Bu ve buna benzer birçok etkeni, müşterilerimizin temizlik için ayıracakları bütçeye etkisini değerlendirerek takip ediyoruz.

Detaylı Bilgi
izmir temizlik sirketleri ev temizligi hizmetleri
  • Profesyonel Planlama
  • Kalifiye Temizlik Personeli
  • %100 Müşteri Mmnuniyeti
  • Rekabetçi Fiyat Politikası

İzmir Temizlik Fiyatları

Aşağıda ilgilenebileceğiniz temizlik hizmetleri ana başlıklar halinde kategorilere ayrılmış, istek ve ihtiyaçlarınız ile örtüşebileceğini düşündüğümüz hizmet paketleri oluşturulmuştur.

Ev temizlik fiyatlarını etkileyen birçok faktörün bulunacağı aşikardır. Evinizin lokasyonu, evinizin büyüklüğü, evinizin kaç odalı olması gibi. Diğer bir taraftan evinizin temizliği için kaç kişi, görevlendireceğimiz de dikkate alınması gerekli diğer bir konudur. Örneğin, benim evim için iki kişilik bir ekip yeterli görüşünüzü bizim de onaylayabilmemiz için evinizin durumunu kendi açımızdan değerlendirmeyi uygun görmekteyiz. Bu doğrultuda evinizin videosunu ve görsellerini bizimle paylaşmanızı uygun görüyoruz.

Diğer bir taraftan, kimileri için evinin görsellerini ve videosunu tanımadığı biri veya kurum ile paylaşmanın uygun olmayacağı düşüncesine de saygı duyuyoruz. Size tam ve detaylı bir ev temizliği planı ve yazılı bir fiyat teklifi sunabilmek için evinizin son halini görmeli ve değerlendirebilmeliyiz.

Ya da, aşağıdaki tabloda, yıllar içinde temizlediğimiz evlerde, ortalama olarak kaç kişilk ekip geldiğinde, evinizin temizliği için ne kadar bütçeye ihtiyacınız olabileceğini kendiniz görebilir, az çok ev temizliği fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bir Sorunuz Mu Var?

Fiyat bilgisi, içerikleri ve hizmet detayları hakkında sorularınız için aşağıdaki fiyat tablolarına göz atabilir, incelemeniz sonrasında online randevu alabilir ya da daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

Rezervasyon Oluştur

Standart bir ev ve standart bir temizlik durumu olmayacağını göz önünde bulundurursak sizin evinize ve temizlik ihtiyaçlarınıza uygun fiyat teklifimizi öğrenmek için bizi 0232 255 0 555 numaralı telefondan arayınız.

Ev temizliği randevunuzu oluşturma öncesinde ihtiyacınız olan tüm temizlik standartlarını dikkate alıyor ve isteklerinizi 8 saat measaisi içerisinde yerine getirebilecek uygun profildeki temizlik ekibini yardıma gönderiyoruz.

Tüm çalışanlarımız sigortalıdır ve düzenli sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Ayrıca adli sicil kayıtları temiz ve yıllardır yanımızda çalışan deneyimli ve güvenilir kişilerdir.