İzmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri Güzel Evim, İzmir’de tadilat sonrası ev temizliği konusunda, on yılı aşkın süredir, müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler sunan bir temizlik firmasıdır. Tadilat sonrası ev temizliği fiyatlarını oluştururken, müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını, standartlarını ve evlerinin durumunu dikkate alıyoruz. Kaliteli ve herkesin memnun kalabileceği tadilat sonrası bir ev temizlik hizmetinin oluşabilmesi için sizin isteklerinizin ve firmamızın sunabileceklerinin maksimum düzeyde örtüşmesi önemlidir.

Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe sayesinde tadilat sonrası ev temizliği öncesinde temizlenecek ev hakkında tüm bilgileri değerlendiriyor, gözlemliyor ve analiz ediyoruz. Bunu yaparken evinizin, göndereceğiniz fotoğraflarını, videolarını dikkate alıyoruz ya da uzman bir personelimizi keşif için ücretsiz olarak evinize gönderiyoruz.

Diğer bir taraftan değerli zamanın daha verimli kullanılabilmesi ve herkesin dilediği standartlarda ev temizliği hizmetini kolayca alabilmesi için farklı içeriklerde ev temizliği hizmet paketleri geliştirdik ve online randevu sistemi oluşturduk.

Dilerseniz, size yardımcı olacak ekibin hazırlanması, verilecek temizlik hizmetinin içeriği ve diğer detaylar konusunda bilgilere aşağıda ulaşabilir sonrasında bizi arayabilir ya da online randevu alabilirsiniz.

İzmir’de Tadilat Sonrası Ev Temizliği Hizmeti Firmaları

Zaman geçiyor ve biz buna engel olamıyoruz, doğada her şey gelişiyor, büyüyor, yaşlanıyor, değişiyor ve eskiyor. Sahibi olduğumuz evlerimiz de zaman içerisinde yıpranıyor ve bakımının yapılması, elden geçirilmesi gerekli hal alıyor veya yeni bir enerji tasarruf sistemi ya da farklı bir yalıtım sistemine ihtiyaç duyabiliyoruz ve bu durum da beraberinde kırım, döküm, montaj, boya-badana işlerini getiriyor karşımıza. Sonuç tadilat, tadilat sonrası temizlik, tadilat sonrası ev temizliği ve izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri arayışı olmaktadır. Tadilat boş evlerde olabileceği gibi(kiracının çıkmasından sonra, kullanılmış bir evin satın alınmasından sonra) yaşadığımız eşyalı evlerimizde de olabiliyor(boya, doğalgaz eklenmesi, elektrik ve su hattının değişmesi, pimapenlerin değiştirilmesi).Tadilatı yapan firmalar veya şahıslar ne kadar dikkatli olsalar ise de sonuç temizlik açısından her zaman ev sahibinin aleyhine sonuçlanmayabilir.

Detaylı, kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken en doğru şey bu konuda hizmet vermekte olan izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri bulmak, durumu anlatmak ve yardım almaktır. Tadilat deneyimi olan kişilerin ‘neler yaşadığımı bir de bana sorun’ veya ‘ben bu tadilat temizliğinin üstesinden nasıl gelebilirim, toz her yerde’ gibi serzenişlerini duyar gibiyiz.

Gerçekten de tadilatlı ev temizliği en zor temizlik çeşididir. Bazen bütün eşyalar yer değiştirilmiş olabilir ve yeniden yerlerine konulması gereklidir bazen de toz zerrecikleri veya boya kalıntıları ummadığınız yerlere kadar nüfus etmiş olabilir. Her türlü temizlik konusunda yeterli deneyimi ve donanımı bulunan Güzel Evim Temizlik Ekipleri, tadilat sonrası ev temizliği konusunda da ev sahiplerinin en güvenilir yardımcılarıdır. Temizlik konusuna analitik ve sistematik yaklaşan Güzel Evim Temizlik Ekipleri empati olgusunu da temizlik uygulamalarının içine dahil ederek mükemmel sonuçları ve %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İzmir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Şirketleri Fiyatları

Tadilat sonrası temizlik hizmeti veren firmalar ev temizliği konusunda fiyat verirken birçok farklı durumu göz önünde bulundurmaktadır. Tadilatın boyutu ve evin durumu hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmadan verilen fiyatlar yanıltıcı olabilir ve ciddiyetten uzak olacağı için dikkate alınmamalıdır. Profesyonel İzmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri fiyat vermeden önce yapacağı keşif hizmeti ile evin durumunu analiz eder ve detayları not eder, müşterilerinin istekleri ve temizlik standartları belirlenir ve verilecek tadilat sonrası temizlik hizmeti hakkında açıklamalarda bulunulur. Evin eşyalı iken tadilat olması ya da boş iken tadilat olması, hangi bölümlerde ne gibi tadilatların gerçekleştirildiği tam olarak anlaşıldıktan sonra oluşturulacak temizlik organizasyonu ve stratejisi belirlenir ve fiyat teklifi verilir.

izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri fiyatları
Ev Büyüklüğü Fiyat
100 m² 400 tl
150 m² 600 tl
200 m² 800 tl

Bu makalemizde size izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri hakkında bilgilendirmeye çalıştık, bir önceki bostanlı temizlik şirketleri makalemizde bostanlı temizlik firmaları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.