İzmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri Güzel Evim, tadilatı bitmiş bir evin temizlenmesi ve hijyeni konusunda, onbeş yılı aşkın süredir, müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler sunan bir temizlik firmasıdır. Etkili ve herkesin memnun kalabileceği tadilat sonrası ev temizlik hizmetinin oluşabilmesi için sizin isteklerinizin ve firmamızın sunabileceklerinin maksimum düzeyde örtüşmesi önemlidir. Diğer bir taraftan alacağınız hizmet kalitesini etkileyen değerlerin başında, tadilat sonrası ev temizliği hizmetini sunacak olan firmanın deneyiminin ve profesyonel organizasyon yapısının büyük rol oynadığını bilmek gereklidir.

Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe sayesinde tadilat sonrası ev temizliği öncesinde temizlenecek ev hakkında tüm bilgileri değerlendiriyor, gözlemliyor ve analiz ediyoruz. Bunu yaparken evinizin, göndereceğiniz fotoğraflarını, videolarını dikkate alıyoruz. Ya da uzman bir personelimizi, tadilat temizliği hizmeti için detaylı bir değerlendirme ve keşif için ücretsiz olarak evinize gönderiyoruz.

izmir tadilat sonrası ev temizliği

ONLİNE FİYAT TEKLİFİ AL

Diğer bir taraftan, değerli zamanın daha verimli kullanılabilmesi ve herkesin dilediği standartlarda ev temizliği hizmetini kolayca alabilmesi için, farklı dururmdaki tadilat sonrası ev temizlik ihtiyaçları değerlendirebiliriz. Farklı büyüklükteki evler, farklı mimariye sahip yaşam alanları ve farklı tadilat sonrası ev temizliği hizmet standartları için izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri Güzel Evim’in çözüm önerilerini mutlaka öğrenin, değerlendirin ve kıyaslayın.

Dilerseniz, size yardımcı olacak ekibin hazırlanması, verilecek temizlik hizmetinin içeriği ve diğer detaylar konusunda bilgilere aşağıda ulaşabilir sonrasında bizi arayabilir ya da online randevu alabilirsiniz.

İzmir Tadilat Temizliği Şirketleri

Zaman geçiyor ve biz buna engel olamıyoruz, doğada her şey gelişiyor, büyüyor, yaşlanıyor, değişiyor ve eskiyor. Sahibi olduğumuz evlerimiz de zaman içerisinde yıpranıyor ve bakımının tadilatının yapılması, elden geçirilmesi gerekli oluyor.Ya da yeni bir enerji tasarruf sistemi veya farklı bir yalıtım sistemine ihtiyaç duyabiliyoruz ve bu durum da beraberinde kırım, döküm, montaj, boya-badana işlerini getiriyor karşımıza. Sonuçta evin tadilatı sonrasında, tadilat sonrası temizlik, tadilat sonrası ev temizliği ve izmir tadilat temizliği şirketleri, izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri arayışı olmaktadır.

Tadilat boş evlerde olabileceği gibi(kiracının çıkmasından sonra, kullanılmış bir evin satın alınmasından sonra) yaşadığımız eşyalı evlerimizde de olabiliyor(boya, doğalgaz eklenmesi, elektrik ve su hattının değişmesi, pimapenlerin değiştirilmesi). Tadilatı yapan firmalar veya şahıslar ne kadar dikkatli olsalar ise de sonuç temizlik açısından her zaman ev sahibinin aleyhine sonuçlanmayabilir.

izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri
izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri

Detaylı, kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmetine ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken en doğru şey bu konuda hizmet vermekte olan izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri bulmak, durumu anlatmak ve yardım almaktır. Tadilat deneyimi olan kişilerin ‘neler yaşadığımı bir de bana sorun’ veya ‘ben bu tadilat temizliğinin üstesinden nasıl gelebilirim, toz her yerde’ gibi serzenişlerini duyar gibiyiz.

Gerçekten de tadilatlı ev temizliği en zor temizlik çeşididir. Bazen bütün eşyalar yer değiştirilmiş olabilir ve yeniden yerlerine konulması gereklidir bazen de toz zerrecikleri veya boya kalıntıları ummadığınız yerlere kadar nüfus etmiş olabilir. Her türlü temizlik konusunda yeterli deneyimi ve donanımı bulunan Güzel Evim Temizlik Ekipleri, tadilat sonrası ev temizliği konusunda da ev sahiplerinin en güvenilir yardımcılarıdır. Temizlik konusuna analitik ve sistematik yaklaşan Güzel Evim Temizlik Ekipleri empati olgusunu da temizlik uygulamalarının içine dahil ederek mükemmel sonuçları ve %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

tadilat sonrası temizlik | tadilat temizliği izmir | izmir tadilat temizliği firmaları | tadilat sonrası temizlik izmir | tadilatlı ev temizliği hizmeti

Tadilat Sonrası Temizlik

İster evinizin bir odasını, ister tüm evinizi yeniliyor olun, umulmadık bir şekilde, tadilat sonrasında evin her tarafı toz içinde kalabilir ve evinizin düzeni bozulabilir. Birçok eşyanın yeri değişirken tadilat sonrasında toz, en ücra yerlere kadar ulaşır.

Tadilat sonrası temizlik ihtiyacınız ortaya çıktığında bunun sorumlusu evinizin tadilatını yerine getiren tadilat firması ya da tadilat ustası olarak değerlendirmek her zaman geçerli olmaz. En deneyimli,tiitiz ve hizmet odaklı tadilat firmaları bile arkalarında toz ve diğer döküntüler bırakabilir. Bu toz ve kir, evinizdeki tüm küçük köşelere ve çatlaklara nüfuz edebilir.

Tadilat sonrasında görmek istediğiniz inanılmaz dönüşümü bu toz ve kir gizleyecektir. Son bir dokunuş, yani tadilat sonrası temizlik sayesinde beklentilerinizin sonucunu alabilirsiniz.

Güzel Evim tadilat sonrası temizlik firması, evinizi istek ve standartlarınıza göre temizler ve sterilize eder. Sahip olduğumuz 15 yılı aşkın tecrübe sayesinde size kusursuz ve ekonomik tadilat sonrası temizlik hizmetini firmamız sağlayacaktır.

İzmir Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği

İzmir tadilat sonrası eşyalı ev temizliği ve eşyalı bir ev de yapılan tadilat sonrasında gerekli olan profesyonel temizlik desteği için izmir temizlik şirketi Güzel Evim’in 15 yılı aşan deneyimine güvenebilirsiniz.

Evinizde yapılan tadilatın boyutu her ne olursa olsun, ihtiyacınız olan detaylı tadilat sonrası temizlik işlemleri ve tadilat sonrası evinizin hijyeninin sağlanması noktasında en yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmaktayız. Tadilat sonrasında evinizin içinde bulunabilecek tadilat artıklarından ortadan kaldırılması, tadilat sonrası boya ve harç artıklarının temizlenmesi, tadilatın sebep olduğu tozun ortadan kaldırılması işlemlerini titizlikle yerine getiriyoruz.

Tadilat sonrası eşyalı bir evin temizlenmesi uygulamalarımızda profesyonel temizlik ekipleri görev almaktadır. Aileniz ve sizin için temiz ve düzenli yaşam alanları oluşturmak amacıyla titiz bir temizlik hizmeti veren uzman ekiplerimiz, en ufak temizlik detayını dahi atlamaz. Evinizde bulunan bütün beyaz eşyalar öne çekilerek temizlenir ve yerine yerleştirilir. Koltuk yıkama,halı yıkama ve perde yıkama işlemleri müşterilerimizin ihtiyacına göre değerlendirilir ve uygulanır.

İzmir tadilat sonrası eşyalı ev temizliği şirketleri arasında Güzel Evim, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile en çok tercih edilen profesyonel temizlik firmasıdır. Tadilat sonrası banyo temizliği, tadilat sonrası mutfak temizliği, tadilat sonrası detaylı ev temizliği ve tadilatlı ev temizliği, tadilat sonrası buharlı ev temizliği gibi birçok işlemi yüksek kalite standartları ile sunmaktayız.

Tadilat sonrası eşyalı ev temizliği uygulamalarımız ile ilgili görselleri ve videoları bulabileceğiniz İNSTAGRAM sayfamızı aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz.

Güzel Evim İnstagram Hesabı : İzmir Ev Temizlik Firması

İzmir Tadilat Sonrası Boş Ev Temizliği

İzmir tadilat sonrası boş ev temizliği alanında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmakta olan Güzel Evim 15 yılı aşan deneyime sahiptir. Profesyonel yönetim kadrosu ve deneyimli temizlik ekipleri ile tadilat sonrası boş bir evin temizlenmesinde kordinasyonlu çalışma yöntemi izlenir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru değerlendiren yönetim kadromuz, bu temizlik ihtiyaçlarını kusursuz olarak yerine getirebilecek doğru profildeki temizlik ekibini oluşturur. Bu sayede tadilat sonrası boş ev temizliği hizmetlerinde kalıcı ve etkili sonuçları garanti ederiz.

Boya badana sonrası boş ev temizliği, mutfak tadilatı sonrası boş ev temizliği, banyo tadilatı sonrası boş ev temizliği ve izmir tadilat sonrası boş ev temizliği konularında yüksek standartlarda temizlik hizmeti firmamızın uzmanlık alanıdır. Yıllar içerisinde binlerce farklı özellikte ve büyüklükte tadilat sonrası ev temizliği hizmetini başarılı bir şekilde yerine getirmiş olan firmamız mükemmel bir temizlik donanımına sahiptir.

İzmir tadilat sonrası boş ev temizliği uygulamalarımız ile ilgili temizlik ipuçlarını ve önerilerini bulabileceğiniz FACEBOOK sayfamızı aşağıdaki bağlantıdan ziyaret edebilir ve dilerseniz takip edebilirsiniz.

Güzel Evim Facebook Hesabı : İzmir Temizlik Şirketi

İzmir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Hizmet Standartları

Tadilat sonrası ev nasıl temizlenir, tadilatlı ev temizliği nasıl yapılır, tadilat sonrası evdeki tozdan kurtulmak, tadilat sonrası banyo temizliği nasıl yapılır ya da tadilat sonrası mutfak temizliği için ipuçları gibi birçok farklı temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel ve ekonomik çözümler sunmak konusunda deneyimliyiz.

Sahip olduğumuz 15 yılı aşan deneyim ve +6000 başarılı tadilat sonrası ev temizliği uygulaması ardından, geldiğimiz bugünkü noktada, daha kaliteli ve daha ekonomik tadilat sonrası ev temizliğini nasıl yapabiliriz sorusuna en etkili ve kalıcı sonuçları sizinle paylaşıyoruz.

MUTFAK TEMİZLİĞİ STANDARTLARI

 • Mutfak dolap içleri ve kapakları temizlenir.
 • Mutfak tezgah ve raflarının tozu alınır.
 • Lavabo ve bulaşık teknesi yıkanır ve temizlenir.
 • Pencerelerin iç ve dış yüzeyi temizlenir.
 • Pencere pervazları ve pencere rayları temizlenir.
 • Mutfak beyaz eşyaları dış yüzeyi temizlenir. (ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi)
 • Tüm yüzeylerin tozu alınır.
 • Süpürgeliklerin tozu alınır.
 • Kapı, kapı kolları, kapı kasaları ve kapı çerçeveler silinir.
 • Işık anahtarları silinir.
 • Duvarlardaki ve süpürgeliklerdeki tozlar ve izler temizlenir.
 • Çöp ve geri dönüşüm kutuları boşaltılır.
 • Zemin süpürülür ve yıkanır.

BANYO TEMİZLİĞİ STANDARTLARI

 • Lavabo temizlenir ve sterilize edilir.
 • Küvet, duş duvarları ve cam kapılar temizlenir ve sterilize edilir.
 • Tuvaletin içi ve dışı temizlenir ve sterilize edilir.
 • Aynalar temizlenir.
 • Dolap kapakları ve içi temizlenir.
 • Tüm yüzeyler tozdan arındırılır.
 • Pencerelerin içi temizlenir.
 • Pencere pervazları ve pencere rayları temizlenir.
 • Kapı kolları, kapı kasaları ve kapılar silinir.
 • Işık anahtarları silinir.
 • Zemin süpürülür ve yıkanır.
 • Duvarlardaki ve fayanslardaki izler temizlenir.

ODA TEMİZLİĞİ STANDARTLARI

 • Tüm yüzeylerin tozu alınır.
 • Halı ve kilimler vakumlanır.
 • Sert yüzeyli zeminler vakumlanır ve nemli paspas yapılır.
 • Dolap kapakları ve içleri temizlenir.
 • Duvarlardaki ve süpürgeliklerdeki tozlar, izler temizlenir.
 • Aynalar temizlenir.
 • Pencere pervazları ve pencere rayları temizlenir.
 • Süpürgeliklerin tozu alınır ve/veya silinir.
 • Kapı kolları, kapı kasaları ve kapılar silinir.
 • Işık anahtarları silinir.
 • Çöp ve tadilat artıkları temizlenir.

DİĞER YAŞAM ALANLARI TADİLAT SONRASI TEMİZLİK STANDARTLARI

 • Tüm yüzeyler tozdan arındırılır.
 • Halı ve kilimler vakumlanır.
 • Dolap kapakları ve içleri temizlenir.
 • Sert yüzeyli zeminler vakumlanır ve nemli paspas yapılır.
 • Duvarlardaki ve süpürgeliklerdeki tozlar, izler temizlenir.
 • Pencere pervazları ve pencere rayları temizlenir (iç ve dış mekan)
 • Süpürgeliklerin tozu alınır ve/veya silinir.
 • Kapı kolları, kapı kasaları ve kapılar temizlenir.
 • Işık anahtarları silinir.
 • Çöp ve tadilat artıkları temizlenir.

İzmir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Şirketleri Fiyatları

Tadilat sonrası ev temizliği fiyatlarını oluştururken, müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını, standartlarını ve evlerinin durumunu dikkate alıyoruz.

Tadilat sonrası temizlik hizmeti veren firmalar ev temizliği konusunda fiyat verirken birçok farklı durumu göz önünde bulundurmaktadır. Tadilatın boyutu ve evin durumu hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmadan verilen fiyatlar yanıltıcı olabilir ve ciddiyetten uzak olacağı için dikkate alınmamalıdır. Profesyonel İzmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri fiyat vermeden önce yapacağı keşif hizmeti ile evin durumunu analiz eder ve detayları not eder, müşterilerinin istekleri ve temizlik standartları belirlenir ve verilecek tadilat sonrası temizlik hizmeti hakkında açıklamalarda bulunulur. Evin eşyalı iken tadilat olması ya da boş iken tadilat olması, hangi bölümlerde ne gibi tadilatların gerçekleştirildiği tam olarak anlaşıldıktan sonra oluşturulacak temizlik organizasyonu ve stratejisi belirlenir ve fiyat teklifi verilir.

İzmir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Şirketleri Fiyatları
Ev Büyüklüğü Fiyat
100 m² 800 tl

1100 tl

150 m² 1000 tl

1500 tl

200 m² 1300 tl

1900 tl

Bu makalemizde size izmir tadilat sonrası ev temizliği şirketleri hakkında bilgilendirmeye çalıştık, bir önceki bostanlı temizlik şirketleri makalemizde bostanlı temizlik firmaları hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Similar Posts