İzmir yatak yıkama firmaları Güzel Evim 15 yılı aşan tecrübesi ile İzmir’de profesyonel yatak temizliği hizmeti sunan bir temizlik firmasıdır. Birçok temizlik uzmanı ve otoritesine göre evinizdeki eşyaların  en hijyenik olması gerekeni yataklardır. Günümüzün neredeyse üçte birini yatağımızda uyuyarak geçiririz. Bu noktadan hareket ile Güzel Evim İzmir yatak yıkama firmaları yatak temizliği, yatak hijyeni ve yatak yıkama konularına hassasiyetle ve profesyonel olarak yaklaşmaktadır. Lekelerinin ve kirlerinin haricinde yataklarınız üzerinde, göz ile görülemeyen ancak insan sağlığını tehdit eder nitelikte milyonlarca toz mite, bakteriler ve küf bulunmaktadır. Peki bunca olumsuz durumdan sadece yataklarınızın çarşafını değiştirerek kurtulabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Siz hala mite ve akarların olduğu bir yatakta mı yatıyorsunuz? Uzun süre boyunca mite ve akarlara maruz kalmanın astıma ve alerjik hastalıklara sebep olabileceğini biliyor musunuz? Profesyonel izmir yatak yıkama firmaları Güzel Evim, son teknoloji buhar makineleri, yatak yıkama makineleri ve antibakteriyel yatak temizleme ürünleri ile size haftanın yedi günü, kaliteli yatak yıkama hizmeti sunmaktadır. Güzel Evim izmir temizlik şirketleri ,İzmir’in en deneyimli yatak yıkama firmasıdır.

İzmir Yatak Yıkama ve Yatak Temizliği Hizmeti

Profesyonel İzmir yatak yıkama firmaları Güzel Evim (0232)255 0 555 Yatakların yıkanması ve temizlenmesi ancak profesyonel temizlik şirketlerinin sahip oldukları altyapı sayesinde gerçekleşebilecek uzmanlık isteyen bir konudur. Yataklarımızın temiz kalması için kullandığımız alezler ve çarşaflar  tam anlamı ile yataklarımızı tozdan, kirden ve mikroorganizmalardan koruyamaz ve zaman içerisinde sağlığımızı tehdit edecek boyutlara gelebilir. Yakın zaman önce Mayo Clinic tarafından yapılan bir araştırmanın sonuçlarına göre solunum yolu rahatsızlıklarına ve astıma sebep olan toz maytlarının ve akarların kademeli olarak artmakta olduğunu göstermiştir. Bu artışın nedeni ise havasız ve nemli ortamlarda kendisine daha uygun üreme ve çoğalma fırsatı yakalayan bu organizmalar ile mücadele konusunda insanların henüz yeteri kadar bilgi sahibi olmamasıdır. Bu durum ile mücadelede en etkili yöntem profesyonel yatak yıkama şirketlerinin vermekte oldukları yatak temizleme ve yatak yıkama hizmetleridir.

Yatak yıkama şirketleri Güzel Evim ve yatak temizliği yöntemleri

Yatak temizliği ve yatak yıkama hizmetini uzun yıllardır vermekte olan Güzel Evim yatak yıkama şirketleri, bu hizmet için buharlı yatak temizleme makineleri ve yatak yıkama makineleri kullanmaktadır. Her iki yöntem için yatağınızın kirlilik durumu tespit edilir ve daha sonrasında alanında uzmanlaşmış yatak temizliği ekipleri uygun olan yöntem ile yataklarınızın temizliğini yapar. Yüksek derecedeki buharın mikropların ortadan kaldırılması konusunda etkili olduğu kanıtlanmıştır. Yüz derecenin üzerindeki buharın yataklarınıza uygun aparatlar kullanılarak verilmesi ile yataklarınız üzerindeki bu mikroorganizmalardan kurtulursunuz.

Yatak temizliği hizmeti veren firmalar

Diğer taraftan şayet yataklarınız üzerinde bu mikroorganizmalar haricinde gözle görülebilir derecede bir kir veya leke var ise yataklarınızın yatak yıkama makinesi ile yıkanması ve iyi derecede vakumlanması gereklidir. Güzel Evim İzmir yatak yıkama firmaları sahip oldukları modern yatak yıkama makinelerinin yanında toksik madde içermeyen yatak yıkama ürünleri kullanmaktadır ve yataklarınız  yıkamanın en son aşamasında antibakteriyel ürünler kullanılarak durulanmaktadır.

Yatak yıkama şirketleri ve yatak temizliği ipuçları

Yataklarınızın daha uzun ömürlü olması ve daha temiz kalabilmesi için aşağıda vereceğimiz ipuçlarınızı uygulamanızı tavsiye ederiz.

  • Yataklarınızın sıkı sık havalandırılması, nemli ve rutubetli ortamlardan uzak tutulması mikroorganizmaların üremesini ve çoğalmasını bir derece azaltacaktır.
  • Yataklarınızı korumak amaçlı kullandığımız alezlerin ve çarşafların sık sık değiştirilmesi yataklarınızın temizliği açısından da önemlidir.
  • Yatak satın alırken kaliteli markaların tercih edilmesi önemlidir. Artık birçok yatak firması yatak kaplama malzemesi olarak anti bakteriyel ve antialerjik malzemeler kullanmaktadır.
  • Kaliteli bir yatağın ömrü 8-10 yıl arasında değişebilir. Tabi ki yatağınıza uygulanan basınç ve bulunduğu ortam da bu durumu etkileyebilir.
  • Yataklarınızın temizliği için kesinlikle basit temizlik kurallarını uygulamayın. Deterjanlı su ile silmek ise yapılabilecek en büyük hata olabilir. Yataklarınız üzerinde toksik madde kalıntıları oluşabilir. Bu konuda Güzel Evim İzmir temizlik firmaları size telefon ile yardımcı olabilir.
  • Yatağınızın temizlenmesi ve yıkanması için bu konuda tecrübeli, donanımlı, güvenilir ve kaliteli yatak yıkama şirketleri ile anlaşmaya çalışın.

Profesyonel yatak yıkama şirketleri Güzel Evim, yatak yıkama işlemini en az yılda bir kere uygulanmasını önermektedir. Ailenizin ve sizin huzurlu ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için çalışmalarını aralıksız sürdüren Güzel Evim yatak yıkama şirketleri, haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Bize (0232)255 0 555 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak temizlik ipuçları için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yatak yıkama ve yataktan leke çıkarma şirketleri

Güzel Evim İzmir temizlik firması ev temizliği ve ofis temizliği yanında birçok farklı temizlik konusunda da müşterilerine hizmet vermektedir. Bunlardan bir tanesi de yatak temizliği hizmeti olup her bahar temizliği esnasında yaptırılmasını müşterilerimize tavsiye ediyoruz. Yatak temizleme hizmetinin ortaya çıkmasının sebebi bu yüzyılın başlarına dayanmaktadır. Kullandığımız yaylı yataklar bir süre sonra bakteri, toz, akar ve myteler ile kirlenmeye başlarlar ve bu durumdan kurtulmanın yolu profesyonel bir İzmir temizlik firması olan Güzel Evim’den yatak yıkama hizmeti olacaktır. Bildiğiniz üzere gece uyku durumunda iken vücudumuzun birçok organı da uyku durumuna geçmekte ve metabolizmamız yavaşlamaktadır. Dolayısı ile vücudumuzun savunma mekanizması da gün içinde olduğu gibi bizi mikrop ve bakterilere karşı koruma konusunda geceleri fazla etkin olamamasından dolayı hastalık riski biraz daha fazla olmaktadır. Ayrıca solunum yolu rahatsızlıkları bulunan kişilerin gece nefes almada zorlanmalarının bir sebebi de yeterince temiz olmayan  yataklardır. Her mevsim geçişlerinde veya yılda en az iki kere periyodik olarak yatak yıkama  hizmeti almanızı öneren Güzel Evim izmir temizlik firması bu konuda uzmanlaşmış yatak yıkama ekipleri ve her yatağı derinlemesine yıkarken aynı zamanda bakteri ve mikroplardan da temizleyebilecek derecede yeterli donanıma sahiptir. En son teknoloji yatak yıkama makinelerimiz ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile sunduğumuz yatak temizlenme hizmeti tam da sizin istediğiniz yüksek kalite standartlarındadır.

YATAK TEMİZLEME METODLARIMIZ:

Yatak temizliği ve yatak temizleme konusunda uzmanlaşmış temizlik ekiplerimiz yataklarınızı birkaç farklı metot ile temizleyebilmektedir. Hangi metodun daha verimli olabileceğini size uzmanımız yatağınızı gördükten ve inceledikten sonra bildirir ve siz seçiminizi yaparsınız. Buharlı Yatak Temizliği: Buhar makinesi yardımı ile ve hiçbir kimyasalın kullanılmadan  yatakların temizliği konusunda yardımcı olduğumuz bu seçenekte geriye hiçbir toksik maddenin kalmaması ile de en çok tercih edilen yatak temizleme metodudur. Uygun derecede buharın yardımcı aparatlar yardımı ile yatağınıza uygulanması sonucu yataklarınız üzerinde hiçbir canlı mikroorganizma kalmaz ve tozundan ve kirinden arınır yataklarınız. Vakumlu Yatak Yıkama: Yatak yıkama hizmetimizin başında gelen vakumlu yatak temizlenmesi hizmetimizin dayanağı  yıkama şampuanları kullanarak yatak üzerindeki kirlerin, lekelerin ve mikropların ortadan kaldırılmasıdır. Şampuanlı ve leke sökücü etkisi bulunan temizlik ürünlerinin su ile birlikte yatağa tatbik edilmesinden sonra kabaran kirler ve lekeler vakumlanarak ortadan kaldırılır. Bu esnada kullanılan antibakteriyel ürünler de yatak üzerinde ve içerisinde bulunan mikroorganizmaları yok olmasını sağlar.

YATAK TEMİZLİĞİ HİZMETİNDEN KİMLER YARARLANABİLİR?

Yatak yıkama ve yatak temizleme hizmetinden yatak temizliği hizmetinden haberdar olan ve bunun için bir miktar bütçe ayıran herkes faydalanabilmektedir. Yatak temizlik hizmetini genellikle tadilat sonrası ev temizliği yaptıran müşterilerimiz, otel, motel, pansiyon, yurt ve yatakhaneler almaktadır. Ayrıca yazlık ve villa temizliği hizmetimizde de sıklıkla yatak yıkama hizmeti  tercih edilmektedir. Yatak yıkama işlemi sırasında çok sulu bir çalışmadan kaçınılmalı ve suyun yatağın iç katmanlarına kadar ilerlemeden vakumlanması gereklidir, aksi takdirde içeride kalan nem rutubete neden olabilir. Yatakların temizliği işleminden sonra yataklarınızın her iki yüzeyi de hava alabilecek bir şekilde hava sirkülasyonunu olduğu bir alanda kurumaya bırakılmalıdır. Kapı ve pencereler açılmalıdır.

Yatak yıkama ve yatak temizliğinin önemi

En son ne zaman yatak temizleme hizmeti aldınız? Yoksa böyle bir hizmetin varlığından dahi haberdar değil miydiniz? Yataklarınızı temizletmek istiyor ama nasıl yapılacağı hakkında bir bilginiz yok mu ya da yatak temizliği konusunda karar kıldınız fakat deneyimli ve güvenilir bir İzmir temizlik firması bulamadınız mı? Tüm bu sorularınıza profesyonel ve tatmin edici cevaplar bulabileceğiniz, sizin tüm sorunlarınızı giderebilecek ve sizi memnun edebilecek en kaliteli yatak temizliği hizmetini İzmir ve egede Güzel Evim İzmir yatak yıkama firmaları vermektedir. Yatak temizliği konusu dikkate alınmalıdır çünkü zamanımızın bir bölümünü yataklarımızda uyuyarak geçirmekteyiz ve yataklarımızın temizliği oranında sağlıklı ve konforlu  bir hayat sürebileceğimiz herkesin malumudur. Yatak temizleme işlemi için üzerindeki çarşafın değiştirilmesi ve yatağın bir süre havalandırılması birçok kişi için standart yatak temizliği işlemidir nacak yeterli değildir. Bunun yanı sıra yataklarımız periyodik ve profesyonel olarak derinlemesine temizlenmeli ve yıkanmalıdır. Yataklarımız üzerinde gözle görülmesi mümkün olmayan mite ve akar dediğimiz ve insanların ölü derileri ve kopan saç telleri ile beslenebilen mikro organizmalar yaşamakta ve bu mikro organizmalar sağlımızı tehdit ederken bir kısım insanlarda da solunum yolu rahatsızlıklarına veya alerjiye neden olmaktadır. Kaliteli ve profesyonel yatak temizleme hizmetinin en iyisini veren izmir temizlik şirketi Güzel Evim farklı yatak temizleme metotları uygulayarak herkesin memnun olabileceği yatak temizliği hizmetini verebilecek altyapıya sahiptir. Örneğin astım hastası olan ve solunum yolu rahatsızlığı bulunan müşterilerimiz için yatak temizliği esnasında herhangi bir kimyasal ürün kullanmadan buhar makinesi ile yatak temizliği hizmeti verebilirken eğer yataklarınız yıkanma ihtiyacı duyuyorsa yine kimyasal içermeyen ve toksik atık bırakmayan, organik temizlik ürünleri ile yıkayabiliyoruz. Ayrıca yüksek derecede verilen buhar ile yataklarınız temizlenirken aynı anda bu yüksek derecede verilen buhara dayanamayıp yok olan mikroorganizmalar, mite ve akarlardan da kurtulursunuz. Verdiğimiz yatak temizleme hizmeti sonrasında sağlıklı ve konforlu dinlenme imkanına sahip olacak aile bireyleriniz ve siz, uykunuz sırasında da maksimum keyif ve huzur duyacaksınız. Hastaneler, otel ve motellerin yanı sıra evdeki yataklarınızın da periyodik olarak derinlemesine bir temizlik ihtiyacı olduğunu unutmayın ve bu konuda  size en kaliteli ve profesyonel desteği verebilecek altyapısı ve donanımı mükemmel, deneyim ve tecrübesi tüm standartların ötesinde olan İzmir yatak yıkama firmaları Güzel Evim size bir telefon kadar yakın. (0232)255 0 555 Ayrıca ev temizliği ve koltuk yıkama hizmetlerimizden faydalanabilir ve kampanyalarımız ile en kaliteli temizlik hizmetine  en ekonomik şekilde sahip olabilirsiniz.

Similar Posts