Cam temizliği evin temizliğinin göstergelerinden biridir. Evinizin camlarının temiz olması size sağlığın ötesinde daha huzurlu bir yaşamı ve pozitif bir psikolojiyi de beraberinde getirecektir. 

Günümüzde pencere ve cam temizliği, değişen mimari anlayışıyla birlikte, farklı bir başlıkta ele alınması gereken konu olmuştur. Birçok binada ve yapıda gün ışığından daha fazla faydalanmak, enerji tasarrufu sağlamak ve hatta yapıyı daha çekici kılabilmek adına cam, daha çok tercih edilmektedir. Bu durum beraberinde cam temizliğine ve bakımına profesyonel bir yaklaşım gerekliliğini de beraberinde getirmiştir.

Güzel Evim temizlik şirketi, cam temizleme, cam temizliği ve cam silme konusunda 15 yılı aşkın süredir profesyonel hizmet sunmaktadır. Bize ulaşmak için 0232 255 0 555 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Firmamız, cam temizliği uygulamalarında özel malzemeler  kullanmakta ve profesyonel cam temizlik personelleri görevlendirmektedir. Sadece cam temizliği değil, yanısıra ev temizliği hizmeti de veren şirketimizde camların temizliğini ilk sıraya alırız. Temizlik şirketleri cam temizlik çalışmaları esnasında bir sıralamaya uyar. Bu sıralama genellikle dıştan içe ve yukarıdan aşağıya doğrudur.

Cam temizliğinde farklı teknikler ve profesyonel aparatlar kullanan Güzel Evim temizlik firması, ilk önce camların dış cephenin temizlenmesinden başlar. Cam temizlik uygulamalarında da bu esasa göre hareket edilir.

cam temizliği

ONLİNE FİYAT TEKLİFİ AL

Ev temizliği ile cam temizliği aynı gün uygulanacaksa, perdeler de eğer kirlenmişse, onlarla işe başlanır. Perdeler yıkamaya konulur, kornişlerin ve duvarların tozu alındıktan sonra cam çerçevelerin temizliğine sıra gelir. Panjurlar temizlenir. En son camlar temizlenir.

İzmir Cam Temizliği Şirketleri

Cam temizliği için görevli temizlik personelimiz cam temizliği öncesinde temizlenen pencere çerçevelerinde, her çerçeve malzemesine göre ayrı temizleyici kullanır. Cam çerçeveleri ahşap, alüminyum, pvc malzemenin birisinden yapılmıştır ve her farklı cam çerçevesi için uygun olan temizlik malzemesi kullanılması esastır.

Günümüzde kullanımı ve bakımı daha kolay ve daha fonksiyonel olan alüminyum ve pvc pencere doğramaları, ahşap pencere doğramalarına oranla daha fazla tercih edilmektedir.  Dolayısıyla cam temizleme ve silme için gerekli eğitimden geçen ve profesyonel donanıma sahip olan cam temizlik  personellerimiz pencere doğramaları ve pencere pervazlarının temizliği için de ayrıca bilgilendirilmektedir.

Cam temizleme işleminde, iyi malzeme kullanıldığında çok daha iyi sonuç vermektedir. Pvc malzemelerin temizlenmesinde krem temizleyiciler kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Durulama gerektiren bu temizleyiciler, durulanmaması halinde sararmaya yol açtığından durulama işlemi ihmal edilmemelidir. Alüminyum veya metal malzemenin kullanıldığı çerçeveler de ise kesinlikle asitik içeriğe sahip temizleyiciler ile temas ettirilmemelidir. Bu temizlik  maddeleri geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Metal cam çerçeveleri kararabilir ve parlaklığını yitirebilir.

Cam Temizliği Firması İzmir

İzmir’de cam temizlik uygulamalarımızda kir, yağmur, is, toz, sıçrama, dökülme gibi dış etkenlerden etkilenmiş camların temizlenmesi yanısıra inşaatı bitmiş ancak pencere doğramalarından çıkarılmamamış koruyucu etiketlerin temizlenmesinde zorluklarla karşılaşabiliyoruz. Özellikle güneşe maruz kalmış pencerelerde koruyucu etiketler malzemeyle bütünleşiyor. Güzel Evim İzmir cam temizlik ekipleri, pencerede temizlik yaparken özel temizleyiciler, yapışkan çözücüler ve makineler kullanıyor. Bu durumla karşılaşmış isek kazıyıcı kullanmamalı temizlik şirketinden destek almalıyız.

Temizlik esnasında camlar çizilmeden cam nasıl temizlenir, cam üzerindeki harç, kireç ve boya artıkları nasıl çıkar, kireçli cam nasıl temizlenir, dış cephe cam temizliği nasıl yapılır gibi ve benzeri konularda Güzel Evim izmir temizlik şirketleri temizlik ekiplerinin deneyimine ve donanımına güvenebilirsiniz. İzmir’de cam temizliği, katlanır balkon camı temizliği, kış bahçesi cam temizleme işlemi ve dış cephe cam temizliği alanlarında kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet almak için haftanın yedi günü bizi (0232)255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Profesyonel Cam Temizleme Şirketleri

En iyi pencere temizleme şirketleri, ihtiyaçlarınıza uygun farklı paketler ve fiyat seçenekleri sunacaktır. Ayrıca, herhangi bir taahhütte bulunmadan önce,cam temizleme hizmetinin ne kadara mal olacağı hakkında bir fikir edinebilmeniz için ücretsiz teklifler sunarlar.

Pencere temizliği düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Cam yüzeyin görünümünü korumaya yardımcı olur ve ayrıca onu hasarlardan korur. Pencere temizleme hizmetleri sunan birçok cam temizleme şirketi vardır. Kişi, bütçesine ve konumuna göre şirketi seçebilir.

Cam temizleyicileri, pencereleri temizlemek için farklı teknikler kullanır, bazıları su kullanır, diğerleri ise deterjan ve çözücü karışımı kullanır. Teknik seçimi, üzerinde çalıştıkları camın türüne, durumuna ve üzerinde bulunan kir veya lekelerin türüne bağlıdır.

Pencere temizleme şirketleri, bir ev veya ofisin bakımı için gereklidir. Uzun yıllardır bu işin içinde olan ve kaliteli hizmet veren bir firma seçmek önemlidir. Kusursuz ve kaliteli bir cam temizlik hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz ve fiyat teklifi alınız.
Cam temizliği kampanyalarımızdan haberdar olmak ve cam temizlik ipuçlarına göz atmak için FACEBOOK sayfamızı İZMİR CAM TEMİZLİK ŞİRKETLERİ ziyaret ediniz.

İzmir’de Cam Temizliği İşlemini Nasıl Yapıyoruz

Kağıt havlu, gazete ve hatta bir parça cam bezi ile sirke, amonyak veya camsil kullanarak cam silmek, evde en yaygın cam temizleme işlemleridir. Ancak büyük ve çok sayıda camı olan ev veya villalarda cam temizlik işlemi zorlu , zaman alan ve bazen de tehlikeli olan ve genellikle profesyonel bir cam temizlik personeli ile yerine getirilmesi gerekli bir temizlik işlemidir.

Güzel Evim temizlik firmasında zamanınızın ve sağlığınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Profesyonel ve deneyimli cam temizleme ekiplerimiz, cam silme işlemlerini kusursuz bir şekilde sizin için yapmaya hazır. 3 aşamalı temizleme işlemimiz ile iz bırakmayan cam temizlik hizmetini yerine getirebiliriz. Damlama yok. Çizgi yok. Leke yok!

3 Adımdan Oluşan Mükemmel Cam Temizleme Hizmetimiz İle Tanışın!

  • Yağ, kir, is, döküntü, sıçrama ve havadaki kirleticilerin birikintisini ortadan kaldırmak için camlarınızı ovmak ve camı çizmeyen uygun cam kazıyıcıları ile camı kazımak.
  • Cam, profesyonel kalitede ekipmanla, cam silme aparatları ile silerek temizlenir ve camın gözeneklerindeki su ve kirin %99,9’u temizlenir.
  • Kenarlar ve eşikler silinerek temizlenir ve kurulanır, geriye parlak camdan başka bir şey kalmaz.

İzmir’de Güzel Evim Cam Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

  • Cam temizlik personelimizin her biri deneyimli, eğitimli, güvenilir ve sigortalıdır.
  • Tüm cam temizlik ekipmanlarımız profesyonel ürünlerdir ve camınızda ve doğramalarınızda herhangi bir hasara neden olmaz.
  • İzmir’de 15 yılı aşkın süredir cam temizliği ve yanı sıra ev temizliği hizmetlerinde deneyime sahip bir firmayız.
  • Tüm cam temizlik işlemlerimizde müşteri memnuniyeti firmamız tarafından garanti altındadır.
  • Evinizin camlarını yıl boyunca temiz tutmak için düzenli cam temizliği hizmetimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Rekabetçi cam temizlik fiyatları ile  hizmetlerimiz düşündüğünüzden daha uygun fiyatlıdır.

Similar Posts