Güzel Evim Temizlik Şirketi, Sasalı semtinde uzun yıllardır kesintisiz ve profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktadır. Sasalı’da evler, villalar ve daireler için özel temizlik çözümleri sunan firmamız, hijyenik ve sağlıklı yaşam alanları oluşturma ve sunma misyonuyla hareket etmektedir. Sasalı Temizlik Şirketi olarak, müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir temizlik deneyimini yaşatmak için eğitimli personelimiz ve son teknoloji ekipmanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Güzel Evim’in önceliği, Sasalı’daki müşterilerine mükemmel hizmet sunmaktır. Her müşterinin temizlik ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çaba gösteriyoruz. Sasalı Temizlik Şirketi olarak, evlerin, villaların, dairelerin veya diğer yaşam alanlarının temizliğini yerine getirmeyi bir ayrıcalık olarak görüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için en iyi hizmeti 15 yılı aşan deneyimlerimiz dahilinde sunmaya kararlıyız.

Sasalı temizlik firması Güzel Evim, ev temizliği, cam temizliği, tadilatlı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, villa temizliği, koltuk yıkama ve yatak yıkama gibi birçok temizlik hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetleri uzmanlaşmış temizlik ekipleri ile sunarak en yüksek kalitede hizmeti sağlıyoruz.

Güzel Evim

Kaliteli ve Güvenilir Bir Temizlik Hizmeti Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

0232 255 0 555

Sasalı’da Yüksek Standartlarda Temizlik Hizmetleri İçin Sasalı Temizlik Şirketi Güzel Evim

İzmir Menemen’de bulunan Sasalı semtindeki yaşam alanlarınızı temizliğini ve hijyenini yerine getirmek ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmak için Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak profesyonel çözümler sunmaktayız. Sasalı Temizlik Şirketi olarak, evlerinizin ve dairelerinizin ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş temizlik çözümleri sunuyoruz. Firmamız, güvenilir ve deneyimli ekibimiz, modern temizlik ekipmanları ve etkili temizlik ürünleri ile Sasalı’da yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve yaşam alanlarınızın hijyenini ön planda tutarak, her detayı özenle ele alırken uygulamalarımızda yüksek kalite standartlarını dikkate alıyoruz. Sasalı’da temizlik hizmetlerinde Güzel Evim olarak, sizlere en iyi deneyimi yaşatmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

Sasalı’da Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

 • Detaylı Ev Temizliği
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Koltuk ve Yatak Yıkama
 • Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Buharlı Ev Temizliği

Güzel Evim İle Kaliteli Temizlik Hizmetine Ulaşmak Çok Kolay

Her evin kendine özgü ihtiyaçları ve her müşterinin farklı tercihleri olduğunun bilinciyle, Güzel Evim olarak temizlikte profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki temizlik, sadece evlerin tozunu almak değil, aynı zamanda ev sahiplerinin özel taleplerini anlamak, ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmak demektir.

Profesyonel bir temizlik firması olmanın gereğiyle çalışmalarımızda esneklik ve kişiselleştirme ön planda tutulur. Her müşterimizin beklentilerini aşabilmek için çözümlerimizi, evinizin özelliklerine ve sizin taleplerinize göre özenle uyarlıyoruz. Güzel Evim ile temizliğin ötesinde, evinizin özel ihtiyaçlarına, etkin çözümler bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, modern temizlik teknikleri ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, sizin ve ailenizin temizlik ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarını dikkate alarak çözüme ulaştırır.

3 Basit Adımda Profesyonel Temizlik Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Evinizin veya temizlenecek alanın görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Temizlik bütçenizi değerlendirin diğer temizlik firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa temizlik için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Temizlik hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Güzel Evim Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Güzel Evim Temizlik Firması, sektördeki geniş tecrübesiyle en çok tercih edilen ve referans alınan temizlik firmasıdır. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ev temizliği konusundaki gereksinimleri doğru bir şekilde analiz etmekte, sizin ve aileniz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Tecrübemiz, her temizlik işlemini özenle planlama ve uygulama yeteneğimizi güçlendirir, böylece evinizdeki her detayı titizlikle ele alırız.

Güzel Evim, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hizmet kalitemiz, evlerinizi en üst düzeyde temizlemeye yöneliktir ve müşterilerimize memnuniyet garantisi verir. Ekonomik fiyat politikamızla, yüksek kaliteli temizlik hizmetini uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunarak ev sahiplerine bütçe dostu bir seçenek sunarız.

Güven, temel prensiplerimizden biridir ve müşterilerimize güvenilir, şeffaf ve adil bir hizmet sunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, kullanılan kaliteli temizlik ürünleri sayesinde evlerinizi hijyenik bir ortama dönüştürerek, zamandan tasarruf etmenize ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunuruz.

 1. Profesyonellik: Güzel Evim, uzman ve deneyimli bir temizlik ekibi ile hizmet verir. Her bir personelimiz, temizlik alanında eğitimli ve bilgilidir.
 2. Güvenilirlik: Müşterilerimiz için güvenilir bir hizmet sağlamak önceliğimizdir. Güzel Evim, randevulara zamanında uyum sağlar ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.
 3. Kaliteli Malzemeler ve Ekipmanlar: Temizlik işlemlerinde kaliteli ve etkili temizlik malzemeleri ile modern ekipmanlar kullanırız. Bu sayede etkili ve hijyenik bir temizlik sağlarız.
 4. Özelleştirilmiş Hizmetler: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre özelleştirilmiş temizlik paketleri sunarız. Her müşterimizin ev veya işyeri için uygun bir temizlik çözümü buluruz.
 5. Müşteri Memnuniyeti Garantisi: Güzel Evim, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar. Her hizmetimizden sonra müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için titizlikle çalışırız.
 6. Rekabetçi Fiyatlar: Kaliteli bir temizlik hizmeti sunarken rekabetçi fiyatlarla hizmet veririz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kaliteli bir temizlik deneyimi yaşatmayı hedefleriz.
 7. Esnek Programlar: Müşterilerimizin programlarına uygun olarak esnek randevu planlamaları yaparız. İhtiyaç duydukları zamanlarda hızlı ve kolay bir şekilde temizlik hizmeti alabilirler.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Sasalı’da evimizin inşaat sonrası temizliğini Güzel Evim Temizlik Şirketi’nden aldık ve son derece memnun kaldık. İnşaat sonrası evimizdeki toz, kir ve yapı artıklarının temizlenmesi oldukça zorlu bir süreç gibi görünüyordu ancak Güzel Evim’in profesyonel ekibi sayesinde bu süreç oldukça kolay ve sorunsuz geçti.
Ekip, işlerine son derece hakimdi ve her detaya özenle dikkat ettiler. Özellikle zeminlerdeki ince detayların temizliğinde gösterdikleri titizlik takdire şayandı. Sonuç olarak, evimiz inşaat sonrası dönemde olduğundan çok daha temiz ve ferah bir hale geldi. Güzel Evim’e teşekkür ederiz!
Ebru YILDIZ

İzmir Sasalı’da Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış

Sasalı’da sunduğumuz temizlik hizmetlerine genel bir bakış sunduğumuzda, Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak müşterilerimize kapsamlı ve profesyonel hizmetler sunmaktan gurur duyuyoruz. Ev, villa ,daire ve dğer yaşam alanlarının temizliği konusunda uzun yıllara dayanan deneyimimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla öne çıkıyoruz. Sasalı ve çevresinde yaşayan müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabilmek için sürekli olarak kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak Sasalı’da sunduğumuz temizlik hizmetleri arasında detaylı ev temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizliği gibi çeşitli alanlar bulunmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş temizlik çözümleri sunarken, yüksek standartlarda kalite ve müşteri memnuniyeti sağlamak için titizlikle çalışıyoruz. Deneyimli ve eğitimli personelimizle, temizlik gereksinimlerinizi karşılamak için en etkili ve verimli çözümleri sunmaya odaklanıyoruz.

Temizlik İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Sasalı Temizlik Firması Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunar

İzmir Sasalı Profesyonel Ev Temizlik Şirketi

Modern ve kaliteli bir temizlik hizmetini profesyonel olarak almak ve bu konuya en ekonomik şekilde çözüm bulabilmek istemez misiniz?

İzmir Sasalı’da yaşayanlar için modern ve kaliteli bir temizlik hizmeti alma ihtiyacının çözümlenmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı. Güzel Evim Temizlik Şirketi, profesyonel bir dokunuşla evlerinize ve villa tarzı büyük yaşam alanlarına bambaşka bir canlılık ve ferahlık getiriyor. Size en iyi temizlik hizmetini sunabilmek için modern temizlik ekipman ve makinaları ile donatılmış, deneyimli ve uzman bir ekibimiz var.

Modern yaşamın hızlı temposunda, ev temizliği gibi rutin görevler genellikle ihmal edilir veya zaman alıcı olabilir. Ancak artık bu endişelere son verme vakti geldi. Sasalı’da profesyonel ev temizlik hizmeti almak zamanınızı ve enerjinizi önemli işlere harcama fırsatı bulmanızı sağlar. Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak, modern yaşamın getirdiği yoğunluğa ve ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyor ve müşterilerimize ekonomik ve etkili temizlik seçenekleri sunuyoruz. Size özel temizlik planları ve uygun fiyatlarla, evinizin veya villanızın temizliğini bize emanet edebilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE : Eşyalı Ev Temizliği İçin Temizlik Standartlarımız

İnşaat Sonrası Temizlik : Modern Donanım Titiz Uygulama

İnşaat sonrası temizlik, yeni yapılan bir ev veya dairenin tamamlanmasının ardından gerçekleştirilen önemli bir adımdır. Bu aşama, inşaat sırasında oluşan kalıntıların, tozların ve atıkların temizlenmesini içerir. İzmir Menemen’de bulunan Sasalı semtinde inşaat sonrası temizlik ihtiyacınızı karşılamak için Güzel Evim temizlik şirketi olarak buradayız.

İnşaat sonrası temizlik, detaylı bir işçilik gerektirir ve her köşenin, her yüzeyin özenle temizlenmesi gerekmektedir. Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak, deneyimli ve uzman ekibimizle Sasalı’da bulunan yeni yapılan ev veya diğer yaşam alanlarının temizliğini sağlamak için 15 yılı aşan tecrübemizle aralıksız hizmet veriyoruz. Modern ekipmanlarımız ve titiz uygulamalarımızla, en zorlu inşaat atıklarını bile temizleyerek, sizin için ferah ve kullanıma hazır bir ortam yaratıyoruz. Böylece, yeni yaşam alanlarınızı hızla ve güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ MAKALE : İnşaat Sonrası Ev Temizliği Standartları

Sasalı Temizlik Şirketi Güzel Evim İle Kusursuz Tadilat Sonrası Ev Temizliği Hizmeti

Tadilat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşmış olan Güzel Evim Sasalı temizlik şirketi, detaylı ve genel bir temizlik hizmetinin söz konusu olduğu bu durumlarda özellikle sahip olduğu donanımı ile yıllardır en çok tercih edilen firmadır. Yıllar içinde kazandığımız tecrübe ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışımızın getirdiği avantajlarla yüksek standartlarda bir temizlik hizmetini yerine getirmekteyiz.

Sasalı’da tadilat sonrası temizlik, evinizin veya villanızın yenilenmesi veya tadilatı tamamlandıktan sonra önemli bir adımdır. Bu süreç, tadilat sırasında oluşan inşaat kalıntılarının, tozların, boya izlerinin ve diğer atıkların titizlikle temizlenmesini içerir. Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak, Sasalı semtindeki müşterilerimize kusursuz tadilat sonrası temizlik hizmeti sunuyoruz.

Tadilat sonrası temizlik, özel ekipmanlar ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak, deneyimli ve profesyonel ekibimizle Sasalı’daki ev veya işyerinizin tadilat sonrası temizliğini üstleniyoruz. Modern ekipmanlarımız ve özel temizlik tekniklerimizle, her köşeyi ve her yüzeyi kusursuz bir şekilde temizleyerek, yenilenmiş yaşam alanlarınızı tertemiz bir şekilde teslim ediyoruz. Böylece, tadilatınızı tamamladıktan sonra evinize veya işyerinize girdiğinizde temizlik stresi yaşamadan hemen keyfinize odaklanabilirsiniz.

Sasalı’da Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Hizmeti

Evinizi değiştirmeye karar verdiniz ve Sasalı’da yeni bir başlangıca hazırlanıyorsunuz. Ancak taşınma süreci, eşyaları toplamanın yanı sıra taşınacağınız evinizin temizlenmesini de gerektirir. Bu noktada devreye giren Sasalı taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetimiz, sizin için işleri kolaylaştırır.

Güzel Evim Temizlik Şirketi olarak, taşınma öncesi boş ev temizliği konusunda uzmanız. Evinizdeki tüm odaları, banyoyu, mutfağı ve diğer yaşam alanlarını titizlikle temizleyerek, aileniz ve sizin için temiz ve hijyenik yaşam alanlarının oluşturulmasında yardımcı oluyoruz. Mobilyalarınızı ve diğer eşyalarınızı yeni boş evinize yerleştirmeden önce, biz devreye giriyoruz ve evinizi baştan aşağı temizliyoruz. Böylece, yeni yaşam alanınıza güvenle geçebilir ve taşınma stresinden kurtulabilirsiniz.

Sasalı temizlik şirketi olarak taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

İLGİLİ MAKALE : Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Standartları

Profesyonel Bir Temizlik Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Avantajları Biliyor Musunuz?

Sasalı Villa Temizliği Hizmetleri

Güzel Evim Sasalı temizlik şirketi, inşaat sonrasında ya da ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı bir villa temizliği için villanızı detaylı bir şekilde temizler ve sizin kullanımınıza hazır eder.

Villa temizliği, diğer temizlik hizmetlerinden farklı bir titizlik ve özen gerektirir. Geniş alanları, özel yüzeyleri ve detaylı mobilyaları temizlemek için uzman bir ekibe ihtiyaç duyulur. İşte tam bu noktada devreye girerek, Sasalı’daki villanızın temizliğini üstleniyoruz.

Villa temizliği esnasında, her bir köşenin, odanın ve detayın titizlikle temizlenmesi ve bu temizliği de uygun temizlik ürünleri kullanılarak yapılması gerekir.. Güzel Evim olarak, villa temizliği hizmetimizde öncelikle sizin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate alırız. Sonrasında, deneyimli ve profesyonel ekibimizle birlikte villanızı adım adım temizleriz. Her bir odanın tozunu alır, zeminleri temizler, mobilyaları siler ve özel yüzeyleri özenle temizleriz. İnşaat atıklarından, boya ve diğer atıklardan temizlenen villanızı tertemiz ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilmesini sağlarız.

Mutfağınızı ve banyolarınızı temizlemekten nevresimlerinizi değiştirmeye kadar, müşterilerimizin yeni temizlenmiş evlerinde kendilerini olabildiğince rahat hissetmelerini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

Sasalı’da Cam Temizliği Hizmeti İle Işıldayan Camlar

İzmir’in Menemen ilçesinde bulunan Sasalı mahallesinde, gelişen inşaat ve yapı sektörü dahilinde büyük villa ve daireler inşa edilmiş ve bu durum farklı temizlik hizmeti ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Dış cephesi cam veya kompozit ile kaplı olan villaların ve dairelerin temizlenmesi, özellikle de çok katlı villalara ait camların temizlenmesi, profesyonel bir cam temizliği şirketinin üstesinden gelebileceği, uzmanlık isteyen bir durumdur.

Güzel Evim Sasalı temizlik şirketi olarak, Sasalı’daki müşterilerimize kaliteli ve güvenilir cam temizliği hizmetleri sunmaktayız. Uzman ekibimiz, özel ekipman ve temizlik malzemeleriyle donatılmıştır ve her türlü cam yüzeyi titizlikle temizleyebilecek deneyime sahiptir. Sasalı’daki villaların ve dairelerin dış cephelerindeki camları, kirli lekelerden ve tozdan arındırarak, parlayan ve berrak bir görünüm kazanmalarını sağlıyoruz. Evinizin dış cephesinin temiz ve bakımlı olması, hem görsel açıdan hoş bir görüntü sağlar hem de camların ömrünü uzatır.

Siz de kaliteli ve güvenilir cam temizlik hizmetini İzmir’in en profesyonel firması Güzel Evim’den almak için hemen bizi arayın ve temizlik randevunuzu fazla geç kalmadan alın. Amacımız hayatınızı kolaylaştırmak, sizlere sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunabilmektir. Ayrıca facebook sayfamızı https://www.facebook.com/GuzelEvimIzmirTemizlikSirketi takip ederek hayatınızı kolaylaştıracak temizlik ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Temizlik Hizmetlerinden Yararlanın

Evinizin ve yaşam alanlarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir temizlik deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle temizleyerek evinizi sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha yaşanabilir hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir temizlik planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, kaliteli temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir bu nedenle İzmir ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı ev temizlik hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmet standartlarımız yıllar içinde edindiğimiz deneyim dahilinde insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanmıştır. Diğer bir taraftan temizlik hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirebiliriz de, böylece ihtiyacınız olan (buzdolabı içi temizliği, dolap içi düzenlenmesi, koltuk yıkama vb) farklı hizmetler için indirimli yararlanabilir ya da ihtiyacınız olmayan veya istemediğiniz ( camların silinmesi, bir odanın temizliğinin hariç bırakılması vb) bir hizmet için daha az ödeme yapabilirsiniz.

Güzel Evim’de Eşyalı bir evin standart temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve koltukların vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Panjurların temizlenmesi
 • Kalorifer peteklerinin ve süpürgeliklerin tozunun alınması
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Balkonların yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

İLGİLİ YAZI : İnşaat Sonrası Bir Evde Uyguladığımız Temizlik Standartları

İzmir’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, temizlik ekibimiz, sizin temizlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim temizlik şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz. İzmir’de ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama, zemin cilalama ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ev temizliği, buharlı ev temizliği, yat temizliği ya da villa temizliği gibi farklı kategorilerde ve geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de temizlik hizmetleri fiyatlarımız rekabetçi ve hizmetlerimiz profesyoneldir. Müşterilerimize yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik kategorilerine göre detaylı temizlik fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Profesyonel temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sunulan ve genellikle belirli bir maliyetle gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmetler genellikle daha büyük mekanlar, zorlu temizlik işlemleri, fazla işgücü gerektiren temizlik uygulamaları için veya daha sık yapılması gereken temizlik işlemleri için kullanılır. Profesyonel temizlik hizmetlerinde, deneyimli temizlik personelleri, belirli bir çerçevede tanımlanmış temizlik işlemlerini, beraberinde getirdikleri temizlik makineleri ve malzemeleri yardımıyla yerine getirirler. Güzel Evim temizlik şirketi profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik firmasıdır.

Gündelik temizlik ise, evinizde veya iş yerinizde kendinizin yaptığı temizlik işlemleri olarak tanımlanabilir. Gündelikçi ya da temizlikçi bayan olarak adlandırılan temizlik personelleri yardımıyla, zamanınızın yetmediği durumlarda, bu işlemleri çözümleyebilirsiniz. Gündelik temizlik işlemleri daha az maliyetli ve daha az sıklıkta yapılır. Güzel Evim, gündelikçi bayan, yardımcı temizlikçi, temizlik elemanı, gündelik ev temizliği, temizlikçi bayan, eve temizlikçi ve gündelik temizlikçi temini hizmetleri vermemektedir.

Uygulamakta olduğumuz temizlik standartları, evinizin her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim temizlik firması size ilk kez sunacağı ev temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, temizlik ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim temizlik ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir