İzmir Karabağlar temizlik şirketleri seçiminizi yaparken profesyonel ve güvenilir olan firmayı tercih etmelisiniz. Yapacağınız doğru seçim size kaliteli bir temizlik hizmetin, dolayısıyla huzurlu ve sağlıklı bir yaşamın kapısını aralayacaktır.

Güzel Evim İzmir karabağlar temizlik şirketi, ev temizliği alanında 15 yılı aşan deneyimi ile Karabağlar’da +2000 temizlik projesini, %100 müşteri memnuniyeti başarısı ile yerine getirmiştir.

Sizin bütçeniz ve temizlik ihtiyaçlarınız ile birebir örtüşen, kaliteli ve ekonomik temizlik çözümlerimizi ve fiyat teklifimizi değerlendiriniz.

izmir karabağlar temizlik şirketleri,karabağlar ev temizlik firması

FİYAT TEKLİFİ AL

Profesyonel İzmir Karabağlar Temizlik Şirketleri

İzmir karabağlar temizlik şirketleri Güzel Evim, Karabağlarda profesyonel temizllik hizmetleri sunmakta olan güvenilir bir temizlik firmasıdır. 15 yılı aşan tecrübeye sahip olan karabağlar temizlik firmamız;

 • Ev temizliği,
 • İnşaat temizliği,
 • Boş ev temizliği
 • Eşyalı ev temizliği

konularında alacağınız hizmetlerde memnuniyetinizi garanti etmektedir.

Karabağlar’da temizlik hizmetleri konusunda yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimleri, mükemmel organizasyon yapımız ile birleştirerek müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. İzmir Karabağlar temizlik şirketleri arasında en çok tercih edilen firmamız, ekonomik fiyat politikaları ile karabağlarda profesyonel temizlik hizmeti alabilmeyi herkes için mümkün kılmaktadır.

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan temizlik her alanda gün geçtikçe daha fazla önem kazanmaktadır ve sağlıklı, huzurlu bir yaşamın anahtarı olduğu herkes tarafından kabul edilmektedir. Farklı ev tipleri ve farklı temizlik standartları için deneyimlerinden ve mükemmel organizasyon yapısının sunduğu avantajlardan yararlanan profesyonel temizlik şirketi Güzel Evim,müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile yıllardır İzmir Karabağlar,Gaziemir ve çevresinde en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Karabağlar Temizlik Hizmetleri

İzmir Karabağlar’da temizlik hizmetleri sunan firmamız eşyalı ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, yatak yıkama, koltuk yıkama gibi birçok alanda uzmanlaşmıştır. Karabağlarda en kaliteli temizlik hizmetini verirken diğer bir taraftan yüksek hizmet standartlarımız ile yaşamınıza değer katmaktayız.

Her biri alanında uzmanlaşmış ve modern temizlik makineleri ve donanımına sahip karabağlar ev temizlik firmaları gündelik ev temizliği ötesinde profesyonel temizlik hizmeti sunar. Karabağlarda gündelik temizlikçi haricinde temizlik ekiplerimiz, ev temizliğinin her alanında,yüksek standartlarda temizlik hizmeti vererek müşterilerinin beklentisinin ötesine geçmektedir. Karabağlarda verilen kaliteli ev temizlik işleri ve temizlik hizmetinin sonucunda elde edilen müşteri memnuniyeti, ileriye dönük çalışmalarımızda referans olmaktadır.

İzmir Karabağlar Ev Temizlik Şirketleri

İzmir karabağlar ev temizlik şirketleri araştırmalarınızı yaparken daha iyi ev temizlik hizmetini en uygun bütçe ile almayı amaçladığınızı biliyoruz.

Karabağlarda profesyonel ev temizlik firmaları, size, perdelerin yıkanması, halıların yıkanması, koltukların yıkanması, kışlıkların ve yazlıkların ayrılması, balkon temizliği, mutfak ve banyonun detaylı olarak temizlenmesi konularında destek verecektir. Detaylı olarak odaların en ince ayrıntısına kadar temizlenmesi gerekli olduğunda izmir Karabağlar geneli ev temizlik şirketleri Güzel Evim, güvenilir ve tecrübeli temizlik ekipleri ile size yardımcı olacaktır.

Karabağlarda ev temizleme ve ev temizlik işleri için karabağların en iyi temizlik şirketi Güzel Evim’e 0232 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca ev temizliği konusunda daha detaylı bilgi için aşadaki ilgili bağlantıyı takip ediniz.

Ev Temizliği

Karabağlar temizlik firması ekiplerimiz temizlik konusunun geçtiği her alanda tecrübeye sahiptir.Duvar nasıl temizlenir,duvar nasıl silinir,lake mutfak dolapları nasıl temizlenir,koltuktan oje lekesi nasıl çıkar,derz araları nasıl temizlenir,duşakabin nasıl temizlenir ya da stor perde nasıl temizlenir gibi birçok temizlik işlemini başarı ile yerine getirebilen ekiplerimiz bu özellikleri ile her daim en çok referans alınan ve tecrübelerine danışılan kişiler olmuştur.

Karabağlar İnşaat Sonrası Ev Temizlik Şirketleri

Karabağlar inşaat sonrası temizlik,inşaat temizliği ihtiyaçlarınız için  inşaat temizlik firması Güzel Evim’in 15 yılı aşan tecrübesine güvenebilirsiniz. Karabağlar’da inşaat temizliğini en iyi şekilde yerine getirebilmek için uzman ekipler ve profesyonel temizlik makineleri ile yardımcı olmaktayız. İnşaat sonrasında temizlikte dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir;

 • İnşaat tozunun giderilmesi
 • Boya artıklarının temizlenmesi
 • Derz ve harç izlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin ve panjurların temizlenmesi
 • Balkonların temizlenmesi
 • Dolap içlerinin temizlenmesi
 • Banyo fayanslarının temizlenmesi
 • Yerlerin, parkelerin ve seramiklerin temizlenmesi

Karabağlar inşaat sonrası temizlik firması, inşaat temizliği izmir karabağlar, izmir karabağlar temizlik şirketleri, ve detaylı inşaat temizlik firması karabağlar hizmeti almak için fiyat teklifimizi değerlendiriniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerini gaziemir ilçesinde de vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Gaziemir temizlik şirketleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için gaziemir temizlik şirketleri   bağlantısını takip ediniz.

İzmir Karabağlar Koltuk Yıkama Şirketleri

Koltuk yıkama,koltuktan leke çıkarma,köşe takımı yıkama,karabağlar koltuk yıkama fiyatları konularında tecrübesine ve kalitesine güvenebileceğiniz bir karabağlar temizlik firması olan Güzel Evim,modern koltuk yıkama makineleri ve tecrübeli koltuk yıkama ekipleri ile haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Modern ve kaliteli ev temizliği hizmeti almak istediğinizde hemen izmir karabağlar temizlik şirketleri Güzel Evim’i arayın ve koltuk yıkama randevunuzu alın. Sağlıklı ve huzurlu ve aynı zamanda temiz bir yaşam için izmir karabağlar temizlik şirketleri Güzel Evim en doğru seçimdir.

Ayrıca karabağlarda ev temizlik hizmetini en ekonomik şekilde alabilmeniz için temizlik kampanyalarımıza ulaşabileceğiniz facebook  izmir temizlik şirketi Güzel Evim facebook sayfamızı takip etmenizi öneririz.

İzmir Karabağlar Temizlik Şirketleri Fiyatları

Çalışan bir bayan,okumakta olan bir öğrenci ya da yaşlı bir ev hanımı olabilirsiniz ve ev temizliği için ayıracak fazla vaktiniz olmayabilir.Ufak bir bütçe ile ev temizliği hizmeti almanız ve kendinize daha çok zaman ayırabilmeniz mümkün.Güzel Evim izmir karabağlar temizlik şirketleri size bir telefon kadar yakın ve size istediğiniz temizlik standartlarını verebilecek deneyime ve donanıma sahiptir. Durumunuzu ve isteklerinizi dikkate alarak oluşturacağımız temizlik ekiplerimiz size ekonomik olarak kaliteli ev temizliği hizmeti sunacaktır.

Karabağlar temizlik şirketleri fiyat listesi, karabağlar ev temizliği fiyatları, ev temizlik şirketleri fiyatları, izmir karabağlar temizlik şirketleri fiyatları araştırmalarınızı yaparken alacağınız hizmet kalite ve standartlarını da iyi değerlendirmelisiniz.

İZMİR KARABAĞLAR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ EV TEMİZLİĞİ  FİYATLARI
TEMİZLİK ÇEŞİTİ FİYAT
Eşyalı Ev Temizliği 400TL-1100TL
Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği 700TL-1200TL
Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği 700TL-1250TL
İnşaat Sonrası Ev Temizliği 900TL-1350TL

Karabağlar’da Hizmet Verdiğimiz Mahalle ve Bölgeler

Abdi İpekçi, Adnan Süvari, Ali Fuat Cebesoy, Ali Fuat Erden, Arap Hasan, Aşık Veysel, Aydın, Bahar, Bahçelievler temizlik şirketi, Bahriye Üçok temizlik şirketi, Barış, Basın Sitesi temizlik firmaları.Bozyaka temizlik firmaları, Cennetçeşme, Cennetoğlu, Çalıkuşu, Devrim, Doğanay, Esenlik, Esentepe temizlik şirketi.

Esenyalı temizlik şirketleri, Fahrettin Altay temizlik şirketi, Gazi, General Asım Gündüz, General Kazım Özalp, Gülyaka, Günaltay, İhsan Alyanak, Karabağlar temizlik şirketi, Kavacık, Kazım Karabekir, Kibar. Limontepe temizlik şirketi, Maliyeciler, Metin Oktay, Muammer Akar temizlik, Osman Aksüner, Özgür Peker. Poligon temizlik firmaları, Refet Bele, Reis, Salih Omurtak, Sarıyer, Selvili, Sevgi. Şehitler, Tahsin Yazıcı, Tırazlı, Uğur Mumcu. Umut, Uzundere, Üçkuyular temizlik firmaları, Vatan, Yaşar Kemal, Yunus Emre, Yurdoğlu, Yüzbaşı Şerafettin.

Karabağlarda Ev Temİzliği Ücreti Ne Kadar?

Ev temizliği fiyatlarını etkileyen faktörlerin başında evinizin büyüklüğü ve temizlik ihtiyaçlarınız gelmektedir. Size fiyat konusunda kesin bilgi verebilmemiz için evinizin görsellerine veya videosuna ihtiyacımız vardır.

İzmir Karabağlar Temizlik Şirketleri Nasıl Randevu Alabilirim?

Temizlik ihtiyaçlarınızın profesyonel bir şekilde çözüme ulaştırılması için bizi 0232 255 0 555 numaralı telefondan arayabilir ya da online temizlik talebi oluşturabilirsiniz.

Karabağlar Ev Temizliğine Neler Dahildir?

Evinizde normal olarak uygulayacağımız standartlar için Eşyalı Ev Temizliği Standartlarımız bağlantısına bakınız. Farklı temizlik ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için lütfen bizi arayınız.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir