İzmir ev temizliği alanında profesyonel hizmetler sunmakta olan Güzel Evim temizlik firması, modern ve güvenilir hizmet anlayışı ile sektörün lideri konumundadır. Temizlik uygulamalarımzın tamamında, özellikle İzmir ev temizliği hizmetlerinde, ailenizin sağlığını ve konforunu ön planda tutarız.

Çağımızda zamanın ve kaliteli hizmetin önemi gün geçtikçe daha fazla hissedilir olduğu aşikar. Özellikle metropollerde yaşayan ve zamanının büyük bir bölümünü iş yerinde çalışarak geçirenler için evlerine ve ailelerine zaman ayırabilmeleri neredeyse imkansız bir hal aldı. Alışveriş, bakım, kültürel etkinlikler, gezi, dinlenme ve buna benzer birçok farklı durumun yanı sıra ev temizliği, çamaşır, ütü gibi zorunlu olarak yapmamız gerekli işlemleri de sıraya koyduğumuzda haftanın yedi günü dahi yetersiz gelmektedir.

izmir ev temizliği firması

ONLİNE FİYAT TEKLİFİ AL

Yaşam tarzımız ve standartlarımız hızla büyüyen, değişen ve gelişen dünyaya paralel olarak farklılaşmaya ve değişmeye başladı. Masa üstü bilgisayarların yerini notebooklar, beyaz eşyaların yerini ankastreler, dizel motorlu araçların yerini hibrid ve elektrikli araçlar aldı. Tabii ki farklı alanlarda farklı standart ve özelliklere sahip hizmet sağlayıcı firmalar da bu gelişen ve değişen günümüz dünyasında yerlerini aldılar. En iyi hizmeti; en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik verenin kazanacağı bir yarışta, asıl kazananın da bu hizmeti alacak kişinin olması gözden kaçırılmaması gerekir.

Güzel Evim izmir ev temizliği firması, 15 yılı aşan deneyimi ile, müşteri memnuniyeti odaklı ev temizliği çözümleri sunmaktadır.

İzmir Ev Temizliği Şirketi

İzmir Ev Temizliği Şirketi Güzel Evim, yüksek standartlarda hizmet sunan, güvenilir bir firmadır. Temizlik uygulamalarımızın tamamında insan sağlığını ön planda tutuyor ve doğa ile dost ev temizliği hizmetleri veriyoruz. Temizlenmesi gerekli evin görsel bilgilerini ve sizin temizlik isteklerinizi değerlendirip, 8 saat mesaisi olan profesyonel ev temizliği ekipleri oluşturuyoruz. Oluşturacağınız ev temizliği rezervasyonuna tam zamanında geliyor ve uygulamalarımızın tüm aşamasında sizi bilgilendiriyor, kontrol etmenizi istiyoruz.

izmir ev temizliği
izmir ev temizliği

Profesyonel ev temizliği hizmeti sunan güvenilir bir firma olmanın tüm gereklerini yerine getiriryoruz. Günümüzde ev temizliği konusunda kurumsal hizmet vermekte olan profesyonel temizlik firmalarının önemi gün geçtikçe daha çok anlaşılmaktadır. Ev temizliği hizmeti almak için tercih edeceğiniz profesyonel bir temizlik firmasına ödeyeceğiniz hizmet bedeli karşılığında kazanımlarınız tahmin ettiğinizden daha fazla olacaktır.

Kullanacağımız profesyonel ev temizlği makineleri ile etkili ve kalıcı sonuçlar elde ediyoruz. Evinizin temizliği için gelecek temizlik personelleri düzenli sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. Banyodaki kirecin temizlenmesi, koltuk üzerinde oluşmuş lekenin çıkarılması veya mutfaktaki yağlı yüzeylerin temizlenmesi bizim uzmanlık alanlarımızdır. Kaliteli ve güvenilir ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizi 0232 255 0 555 numaralı telefondan arayınız.

 

İzmir Ev Temizliği Hizmetleri

İzmir ev temizliği hizmetleri  konusunda dışarıdan profesyonel yardım almak uzun yıllardır karşılaştığımız, bildiğimiz bir durum fakat bu hizmeti kurumsal bir kimlik ile sunan firmaların kurulması ise yaklaşık on, on beş yıl öncesine dayanmaktadır.

İzmir’de modern ve kaliteli ev temizlik hizmeti verme misyonu ile kurulmuş olan firmamız  özellikle izmir ev temizliği alanında hizmet vermektedir. İzmir profesyonel ev temizlik firmaları arasında bir marka olmayı başaran Güzel Evim 15 yıl içerisinde +5000 ev temizliği uygulamasını başarı ile yerine getirmiş bulunmaktadır.

Bünyemizde, ev temizliği konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli,sigortalı ve güvenilir personeller istihdam etmekteyiz. Temizlik ekiplerini oluşturan personellerimiz, düzenli sağlık kontrollerinden ve eğitimlerden geçer. Modern ev temizliği konusunda  yenilikler ve standartlar hakkında bilgilendirilen ekiplerimiz her türlüevin temizlenmesinde deneyim kazanmıştır. Aşağıda Güzel Evim temizlik firması ile alabileceğiniz İzmir Ev Temizliği Hizmetleri ana başlıklarla ele alınmıştır.

 • Eşyalı Ev Temizliği İzmir
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği İzmir
 • İzmir Eşyalı Kiralık Ev Temizliği Hizmeti
 • Buharlı Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği

Profesyonel İzmir Ev Temizliği

Profesyonel izmir temizlik firmaları yanında, profesyonel olmasa da, yine de temizlik hizmeti alabileceğiniz birçok temizlik hizmeti sağlayıcı portal veya kişiler de vardır. Evet, onlarca temizlik firması bulmak mümkündür…

Ancak güvenebileceğiniz, ihtiyaçlarınıza etkili ve kalıcı çözümler sunabilecek, istediğiniz hizmet standartlarını eksiksiz yerine getirebilecek, sizin ve ailenizin yani; “Benim Temizlik Firmam” diyebileceğiniz bir temizlik firması bulmak biraz zor!

Yıllar içerisinde, temizlik hizmeti almak isteyenler konusunda, birçok gözlemde ve onlarla bilgi alışverişinde bulunma şansını elde ettik. Bu gözlemlerimiz neticesinde, ilk kez bir hizmet sağlayıcıdan (bu bir kurumsal firma olsun ya da bir şahıs), temizlik hizmeti almak isteyenlerin, önem verdikleri birkaç önemli kriterin var olduğunu tespit ettik. Bunlar sırası ile;

 • Fiyat
 • Hizmet Standartları
 • Güven
 • Kalite
 • Deneyim
 • Donanım

Yukarıda size önem sırasına göre bahsettiğimiz kriterlerin, ilk kez temizlik hizmeti almak isteyen kişilerin kriterleri olduğunun altını çizmek isteriz. Birçok kişi, evini temizletmek isterken, sadece kaç lira ödeyeceğini önemserken, çok az kişi alacağı hizmet kalitesinin ne olacağını dikkate almaktadır. Yani konuyu biraz daha açmak gerekirse, ilk kez izmir ev temizliği hizmeti almak isteyen bir kişinin, sadece ”FİYAT” politikası ile yola çıkması durumunda, alacağı temizlik hizmeti öncesinde, sırasında ve sonrasında farklı olumsuzluklar ile karşılaşabilme riski oldukça yüksektir.

Size tavsiyemiz, ihtiyacınız olan temizlik hizmetini almadan önce, kendi durumunuzu ve temizlik hizmeti için seçeceğiniz firmanın sunacaklarını maksimum paydada buluşturmaya çalışmanızdır.

Aşağıda izmir ev temizliği alanında merak ettiğiniz konuları ana başlıklar halinde ele alacak ve Güzel Evim İzmir Temizlik Firması ile profesyonel bir ev temizlik hizmetinin size sağlayabileceği rahatlık ve avantajlardan bahsedeceğiz.

İzmir’de Ev Temizliğini Nasıl Yapıyoruz

Yaşamakta olduğunuz bir evin, yeni satın almış olduğunuz bir evin, tadilat yaptırmış olduğunuz bir evin ya da yaz tatilini geçirdiğiniz bir yazlık evin temizlenmesi gerekli olduğunda ihtiyacınız olan kaliteli ve güvenilir hizmeti almak için baş vuracağınız temizlik firmaları size zaman,iş gücü ve buna benzer birçok alanda avantaj sağlamalıdır.

Kurumsal bir temizlik firmasından temizlik hizmeti alma niyetinizden sonra gelen ”Hangi Temizlik Firmasını Seçmeliyim” sorunuza en geçerli cevapları onbeş yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği hizmeti konusunda uzmanlaşmış Güzel Evim ev temizlik firması verebilir.

İzmir Ev Temizliği uygulamalarımızda profesyonel temizlik ekipleri ile hizmet vermekteyiz. Evinizin büyüklüğü ve gerekli olan temizlik işlemleri dikkate alınmakta ve 8 saat mesaisi olan ekipler temizlik işlemlerini yerine getirmektedir. Ev temizliği için profesyonel temizlik makineleri ve kaliteli temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

Evinizin her bölümü ayrı ayrı temizlenmekte ve temizlenmiş alan ile temizlenecek alan birbirinden ayrılmaktadır. Eviniz birkaç kattan oluşuyor ise yukarı kattan temizliğe başlanılmaktadır. Eviniz tek kattan oluşuyor ise sırası ile odalar, mutfak ve banyo temizlenmektedir.

İzmir’de ev temizliği hizmetlerimizi nasıl yaptığımız ve uygulama videolarının ve fotoğraflarının bulunduğu instagram hesabımıza göz atmak isterseniz Güzel Evim izmir temizlik şirketleri bağlantısını takip edebilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ İÇİN KULLANILAN TEMİZLİK MALZEMELERİ

Ev temizliğinde birçok marka ve kalitede temizlik ürünleri bulunmaktadır ve tercihen kullanılmaktadır. Kimi temizlik ürünleri günlük temizlik için kullanılırken kimi temizlik ürünleri de ağır kir ve lekelerin çıkarılması için kullanılabilir. Temizlik ürünleri üzerindeki kullanma talimatlarını okumak ve doğru şekilde kulanmak önemli bir husustur. İzmir ev temizliği şirketi Güzel Evim her yüzeye uygun özel temizlik ürünleri kulanmakta ve geriye herhangi bir toksik atık kalmaması için iyice durulamaktadır.

 • Çamaşır Suyu
 • Yağ Sökücü
 • Mikrofiber Bezler
 • Pas ve Kireç Sökücüler
 • Mop ve Viledalar
 • Genel Temizlik Deterjanı
 • Banyo Temizleyici
 • Ahçap Temizleyici
 • Partiküllü alkali temizleyici
 • Camsil

EV TEMİZLİĞİNDE KULLANILAN KİŞİSEL KORUYUCULAR

Ev temizliği yaparken temizlik ürünleri ile temasınızı minimuma indirmelisiniz. Temizlik kimyasallarından çıkan gaz ve partikülleri solumak solunum yollarınızda tahribata neden olabilir. Ayrıca ıslak zeminlerde çalışırken düşme,kayma riskine karşı kaymaz tabana sahip terlik kullanmak dikkat edilmesi gerekli husuların başında gelmektedir.

 • Temizlik Eldiveni
 • Filtreli Gaz Maskesi
 • Temizlik Önlüğü
 • Kaymaz Terlik
 • Koruyucu Gözlük

PROFESYONEL EV TEMİZLİK MALZEMELERİ ve MAKİNELERİ

İzmir’de profesyonel ev temizliği hizmetleri sunan Güzel Evim temizlik firması daha etkili ve kalıcı temizlik sonuçları alabilmek için normel temizlik ürünleri yanısıra profesyonel temizlik malzemelri ve makineleri de kullanmaktadır. bu profesyonel temizlik malzemeleri sayesinde ev temizliği işlemleri daha kısa zamanda halledilmekte ve daha kaliteli sonuçlar alınmaktadır.

 • Buhar Makinesi
 • Islak Kuru Vakum Makinesi
 • Uzatma Kablosu
 • Cam Temizlik Aparatları
 • Teleskop Merdiven
 • Teleskop Sırık
 • Basınçlı su püskürtme Makinesi
 • Cila makinesi
 • Leke sökücüler

İzmir Ev Temizliği Standartları

İzmir ev temizliği standartları oluştuturken dünyada ve Türkiye’de kabul gören, insan sağlığını ön planda tutan, doğa ile dost temizlik standartlarını ve uygulamalarını dikkate almaktayız.

Ev temizliği standartlarımızın temel dayanağı sizin temizlik ihtiyaçlarınızı ile örtüşen modern ve kaliteli uygulamalar geliştirmektir. Her evde uyguladığımız temel temizlik standartları olduğu gibi kişiye özel ve farklı ihtiyaçlar için oluşturabileceğimiz standartları da uygulayabilecek yeterli deneyim ve donanıma sahibiz.

Aşağıda ilgili bağlantısı bulunan ve her evde uyguladığımız izmir ev temizliği standartlarımıza göz atabilirsiniz.

 EV TEMİZLİĞİ İÇİN TEMİZLİK STANDARTLARIMIZ

İzmir’deki En İyi Ev Temizlik Şirketleri

İzmir ve çevre ilçelerde ikamet ediyor ve izmir ev temizliği konusunda profesyonel destek almak istiyorsanız size en yakın temizlik firmasını seçmek birçok konuda size avantaj sağlayabilir. Ancak temizlik şirketinin yakınlığından daha önemli konuları da dikkate almanız sizin yararınıza olacaktır. Ana başlıklarını aşağıda bulabileceğiniz konumuz hakkında, biraz daha zaman ayırarak, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Profesyonel Organizasyon Yapısı
 • Modern Temizlik Donanımı
 • Uzman Temizlik Personeli
 • Kaliteli  Hizmet Anlayışı
 • Mükemmel Temizlik Uygulamaları
 • Memnuniyet Garantisi

Ev temizliği konusunda ilk kez profesyonel destek alacaksanız dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi seçeceğiniz izmir temizlik firmasının sizin ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza en doğru, geçerli ve kalıcı çözümleri sunabilmedeki yetisi olmalıdır. Bu tür bir yetenek profesyonel organizasyon yapısına sahip temizlik şirketlerine özgüdür.

Yıllar içerisinde edinilen deneyimler, yapılan yatırımlar ve aralıksız süren araştırma, geliştirme, eğitim ve bunun yanında müşteri referansları profesyonel bir izmir ev temizliği firmasının ne denli sağlam ve güvenilir bir organizasyon yapısına sahip olduğunun göstergelerinden bazılarıdır.

İzmirde Profesyonel Ev Temizliği Almanın Avantajları

İzmir’de profesyonel ev temizliği hizmeti almanın size birçok avantaj sağlayacağını söyleyebiliriz. Bunu söylerken bazılarınızın; “Profesyonel ev temizliği almak çok pahalı” “Profesyonel hizmet veren firma bulmak çok zor” “Profesyoneliz  diyen firmaların standartları çok düşük” dediğinizi duyar gibiyiz. Olaylara önyargı ile yaklaşmak ya da başkalarının olumsuz deneyimlerinden yola çıkarak, kendinizi profesyonel temizlik hizmeti almanın avantajlarından mahrum bırakmak doğru bir tutum değildir.

Bir konu ya da meslek alanında yeterli bilgi, deneyim ve donanımı kullanarak mesleği ya da ilgili konuyu belirli kurallar ve standartlar çerçevesinde en iyi şekilde icra etmek anlamına gelen profesyonellik terimi kişiler için de  kurumlar için de kullanılabilir. Konumuz ev temizliği olduğu için, profesyonel bir temizlik firması olabileceği gibi profesyonel bir temizlikçinin de olabileceğini  kabul etmemiz, mantıkla ve gerçeklikle çelişmez.

Ancak, kapsamlı ve büyük temizlik işlemleri için profesyonel bir temizlik firması ile çalışmak daha avantajlıdır ya da profesyonel bir temizlik firmasına ulaşmak (şimdi olduğu gibi), profesyonel bir temizlikçiye ulaşmaktan daha kolaydır. Ve hatta memnuniyetinizin garanti olduğu bir izmir ev temizliği hizmetini, sizin belirleyeceğiniz bir tarihte almak da.

izmir ev temizliği bayan | izmir ev temizliği personeli | izmir ev temizliği güvenilir | izmir buca ev temizliği | izmir bornova ev temizliği |

İzmir Ev Temizliği Fiyatları

İlk kez profesyonel ev temizliği hizmeti alacak kişilerin ev temizliği firması seçerken düştükleri yanılgıların en başında fiyat politikası ile yola çıkarak, ev temizlik sorununu en ekonomik şekilde çözüme ulaştırabilme gayretleridir. Unutmamalıdır ki kaliteli bir temizlik hizmetinin ortaya çıkabilmesi için modern bir organizasyon yapısı, yeterli işgücü ve zaman ve aynı zamanda tecrübe gereklidir. Bu ve buna benzer enstrümanların bir araya getirilebilmesi profesyonel bir temizlik firmasından beklenebilir ve alacağınız temizlik hizmet kalitesi ayırmış olduğunuz temizlik bütçesi ile yakından alakalıdır.

Bu durum ”EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI?” sorusunu akla getirir. Kaliteli hizmet anlayışına sahip ve müşteri memnuniyetini önemseyerek temizlik hizmet standartlarını buna göre oluşturmuş olan Güzel Evim ev temizlik şirketi on yılı aşan tecrübesi ile size modern ve güvenilir ev temizliği hizmeti sunmaktadır.

En kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunabilme gayretimiz ve arzumuz dahilinde temizlik sektörü rekabet koşullarını, Türkiye ekonomisini ve şirketimizin bekasını dikkate alarak oluşturduğumuz güncel ev temizliği fiyatlarımıza aşağıdaki bağlantıyı takip ederek ulaşabilirsiniz.

İZMİR EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Aldıkları temizlik hizmetinden memnun ve gülen yüzleri ile hep yanımızda olan ve bizleri tüm arkadaş, dost, akraba ve komşularına tavsiye ederek başarımızı bizim ile paylaşan müşteri portföyümüz ,işimize verdiğimiz dikkat, özen ve sevgi neticesinde bugün binler basamağına yükselmiştir. Ev temizliği, bizim açımızdan, yaşamak için gerek duyduğumuz hava-su gibi, ailenizin ve sizin beden ve ruh sağlığı için de vazgeçilmezdir.

Ev temizliği hizmeti almaya karar vermeden önce hizmeti verecek firmanın deneyimini, kalitesini ve size yaklaşımını terazinin bir kefesine, ayırmış olduğunuz temizlik bütçesini diğer bir kefesine koyup denge sağlamalı ve ondan sonra karar vermelisiniz. Sonuçta alacağınız ev temizlik hizmetini verecek temizlik firması, ihtiyaç ve isteklerinize en uygun çözümleri sunabilen olmalıdır.

izmir ev temizliği ücretleri | EV TEMİZLİK FİYATLARI | izmir temizlik şirketi ev temizliği fiyat | ev temizliği uygun fiyatlı şirket | ev temizliği ne kadar | eşyalı ev temizliği fiyatı | inşaat sonrası temizlik fiyatları izmir

 

 

Similar Posts