Güzel Evim, İzmir Güzelbahçe’de temizlik hizmetleri sunarak ev sahiplerine konforlu ve hijyenik bir yaşam oluşturmada 15 yılı aşkın süredir profesyonel destek sunmaktadır. Firmamız deneyimli ekibi ve çeşitlilik gösteren temizlik hizmetleri ile müşteri memnuniyetine dayalı hizmet vermekte, müşterilerimizin ihtiyaçlarına etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Misyonumuz, İzmir Güzelbahçe temizlik şirketleri arasında en kaliteli ve güvenilir hizmeti en ekonomik şekilde sunarak profesyonel temizlik hizmetlerini herkes için ulaşılabilir kılmaktır.

Mükemmel organizasyon yapısının, yılların vermiş olduğu temizlik işlemleri tecrübesinin, deneyimli, kalifiye ve güvenilir temizlik personelinin sağlayacağı avantajları, müşteri memnuniyetinin oluşması adına kullanan Güzelbahçe temizlik firması Güzel Evim, bu yönü ile modern ve kaliteli ev temizliği hizmetinin Güzelbahçe’deki en çok tercih edilen temsilcisidir.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR TEMİZLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Yüksek Standartlarda Temizlik Hizmetleri İçin Güzel Evim

Güzel Evim, temizlik konusunun geçtiği her alanda kalite ve profesyonelliği bir araya getirerek yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ya da cam temizliği gibi farklı ihtiyaçlara etkin ve kalıcı çözümler sunabilmek adına güçlü altyapımız ve 15 yılı aşan deneyimimiz ile yanınızdayız.

Güzel Evim olarak farklı standartlarda temizlik hizmeti seçenekleri sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Detaylı, derinlemesine ya da özel durumlar için özelleştirilmiş temizlik programları ile evlerinizi temizlik ve hijyen ile buluşturuyoruz. Çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, temizlik süreçlerimizi doğa ile uyumlu bir şekilde gerçekleştiriyor ve evlerinizi sağlıklı bir ortama dönüştürüyoruz. Profesyonel bir temizlik şirketi olan Güzel Evim, temizliğin ötesinde, sizin ve aileniz için, konforlu ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmada çalişmalarına aralıksız devam ediyor.

Güzelbahçe’de Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

 • Villa ve Yazlık Temizliği
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Yazlık Temizliği
 • Koltuk ve Yatak Yıkama
 • Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Yazlık Sezon Açılışı Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Buharlı Ev Temizliği

Güzel Evim İle Kaliteli Temizlik Hizmetine Ulaşmak Çok Kolay

Her evin kendine özgü ihtiyaçları ve her müşterinin farklı tercihleri olduğunun bilinciyle, Güzel Evim olarak temizlikte profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki temizlik, sadece evlerin tozunu almak değil, aynı zamanda ev sahiplerinin özel taleplerini anlamak, ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmak demektir.

Profesyonel bir temizlik firması olmanın gereğiyle çalışmalarımızda esneklik ve kişiselleştirme ön planda tutulur. Her müşterimizin beklentilerini aşabilmek için çözümlerimizi, evinizin özelliklerine ve sizin taleplerinize göre özenle uyarlıyoruz. Güzel Evim ile temizliğin ötesinde, evinizin özel ihtiyaçlarına etkin çözümler bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, modern temizlik teknikleri ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, sizin ve ailenizin temizlik ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarını dikkate alarak çözüme ulaştırır.

3 Basit Adımda Profesyonel Temizlik Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Evinizin veya temizlenecek alanın görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Temizlik bütçenizi değerlendirin diğer temizlik firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa temizlik için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Temizlik hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Güzel Evim Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Güzel Evim Temizlik Firması, sektördeki geniş tecrübesiyle en çok tercih edilen ve referans alınan temizlik firmasıdır. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ev temizliği konusundaki gereksinimleri anlamakta, sizin ve aileniz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Tecrübemiz, her temizlik işlemini özenle planlama ve uygulama yeteneğimizi güçlendirir, böylece evinizdeki her detayı titizlikle ele alırız.

Güzel Evim, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hizmet kalitemiz, evlerinizi en üst düzeyde temizlemeye yöneliktir ve müşterilerimize memnuniyet garantisi verir. Ekonomik fiyat politikamızla, yüksek kaliteli temizlik hizmetini uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunarak ev sahiplerine bütçe dostu bir seçenek sunarız.

Güven, temel prensiplerimizden biridir ve müşterilerimize güvenilir, şeffaf ve adil bir hizmet sunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, kullanılan kaliteli temizlik ürünleri sayesinde evlerinizi hijyenik bir ortama dönüştürerek, zamandan tasarruf etmenize ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunuruz.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Güzel Evim Güzelbahçe temizlik firmaları ekiplerinden aldığım profesyonel temizlik hizmetinden bahsetmek istiyorum. Herşey daha önce planlandığı gibi, kusursuz ve eksiksiz yerine getirildi. Kalite standartından emin olabilmek için bir süre, onlara hissettirmeden, onları gözlemledim.. Dolapların çekilip altlarının temizlenmesinden çarşafları düzleştirmeye kadar herşeyi titizlikle yerine getirdiler.
Ev temizliği konusunda uzman olduklarına kanaat getirdiğim için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Güler yüzlü ve güven veren insanların çalıştığı bu firma vazgeçilmeziniz olabilir.
Canan YILDIZ

Güzelbahçe’de Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış

Güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetleri sunmaktadır. Modern ve ekonomik olarak  verilen temizlik hizmetinin kalitesi en yüksek standartlardadır. Kişiden kişiye değişebilecek temizlik ihtiyaçlarının tamamına cevap olabilecek hizmet standartlarımızı 15 yıl gibi uzun bir sürede oluşturduk ve her gün güncelliyoruz.

Güzelbahçe’de temizlik hizmetleri alan herkesin, hizmet standartlarını en mükemmel seviyede olmasını istediğini biliyoruz. Bu noktadan hareket ile firmamız, sadece ev temizliğinde değil, koltuk yıkama hizmetinden buharlı ev temizliğine, inşaat sonrası ev temizliğine, cam temizliğinden tadilatlı ev temizliğine kadar birçok temizlik hizmetini en kaliteli makineler ve en kaliteli temizlik ürünleri ile yerine getirmektedir.

Kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetini modern ve güvenilir bir şekilde ihtiyaç sahiplerine sunabilme misyonu ile çalışmalarını sürdüren izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim, sahip olduğu mükemmel donanım ve tecrübeli temizlik ekipleri ile haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Güzelbahçe’de Eşyalı Ev Temizliği

Sizin ve aileniz için ev temizliği, konforlu ve sağlıklı bir yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu noktada, Güzel Evim olarak Güzelbahçe ev temizliği ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunan bir şirket olarak öne çıkıyoruz. Deneyimli ve uzman temizlik ekibimizle, verilen temizlik hizmetlerinde en yüksek standartları kriter olarak alıyor ve müşteri memnuniyetini en önemli değer olarak kabul ediyoruz.

Güvenilirlik, şeffaflık ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla Güzel Evim, Güzelbahçe’deki ev sahiplerine huzurlu ve temiz bir yaşam alanı sunmayı amaçlıyor. Ekonomik fiyat politikamızla uygun çözümler sunarken, çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak da sürdürülebilir bir temizlik anlayışını benimsiyoruz. Güzelbahçe Ev Temizliği Şirketleri arasında fark yaratan Güzel Evim, evinizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Her temizlik uygulamamız sonucunda elde ettiğimiz olumlu eleştiriler ve müşterilerimizin memnuniyeti bize referans olarak ve ileriye dönük ev temizliği hizmetlerinin devamlılığı olarak geri dönmektedir. Uyguladığımız kaliteli, modern, sistemli ve güvenilir güzelbahçe ev temizliği hizmetlerimiz müşterilerimizin beklentileri ile birebir örtüşmekte ve daha fazlasını sunmaktadır.

İLGİLİ MAKALE : Eşyalı Ev Temizliği İçin Temizlik Standartlarımız

güzelbahçe ev temizlik firmaları | güzelbahçe ev temizlik şirketi | izmir güzelbahçe temizlik şirketleri | güzelbahçe ev temizliği firmaları

Güzelbahçe Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Hizmeti

Daha önceden kullanılmış ve oturulmuş bir evin temizlenmesi, kiraladığınız bir evin temizlenmesi, eşyalı kiralık ev temizliği gibi dikkat, özen ve deneyim gerektiren temizlik işlemleri için izmir güzelbahçe ev temizlik şirketleri sahip olduğu deneyim ve donanım ile en doğru seçim olacaktır. Mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her köşesi temizlenir ve dezenfekte edilir. Taşınma öncesi boş ev temizliği nasıl yapılır konusunda detaylı bilgi için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Güzelbahçe Temizlik Firmaları Taşınma Öncesi Temizlik ihtiyacınız için Güzel Evimi tercih edebilirsiniz. Yeni kiraladığınız bir evin temizlenmesi konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda bu konuda en az sizin kadar hassas olan izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim’i arayabilirsiniz. Malumunuz kiracının boşalttığı bir evin yeni taşınacak  bir aile için temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gereklidir. Özellikle mutfak ve banyoda temizlik işlemi daha dikkatle ve daha hassas bir şekilde ele alınmalıdır. Mutfak dolaplarının içi ve üstü, aspiratör filtresinin temizlenmesi, duşakabinin ve klozetlerin temizlenmesi gibi titizlik ve dikkat isteyen temizlik işlemleri için Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketi temizlik ekiplerinin donanımına ve tecrübesine güvenebilirsiniz.

güzelbahçe temizlik firmaları | izmir güzelbahçe ev temizliği | güzelbahçe temizlikçi | güzelbahçe temizlik şirketi izmir

İLGİLİ MAKALE : Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Standartları

İzmir Güzelbahçe İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Yeni satın almış olduğunuz evi en iyi şekilde dekore ettirdiniz ve sıra evin temizlenmesine geldi ise doğal olarak kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti verebilecek, alanında deneyimli ve donanımlı bir temizlik firmasına ihtiyaç duyacaksınız. Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri sahip olduğu mükemmel organizasyon yapısı ve modern temizlik makineleri ile inşaat sonrası ev temizliğinde sektörün en kaliteli hizmetini vermekte olan firmadır.

Güzelbahçe Temizlik Firmaları İnşaat Sonrası Temizlik hizmeti için Güzel Evimi tercih edebilirsiniz. İnşaat sonrası temizlik hizmeti sanılanın aksine en zor temizlik hizmetlerinin başında gelmektedir. Güzel Evim güzelbahçe temizlik firmaları bu konuda yıllardır binlerce  temizlik hizmeti vermiş ve uzmanlaşmıştır. İnşaat sonrası temizlik diğer ev temizlik çeşitlerine göre farklılıklar göstermekte ve farklı makina, temizlik ürünleri ve temizlik gereçleri kullanılmasını gerektirmektedir.

Duvarların tozunun alınmasından fayans üzerindeki kireç tozunun ortadan kaldırımasına, panjurların temizlenmesinden derz aralarının beyazlatılmasına kadar kapsamlı bir temizlik uygulamasının gerekjli olduğu inşaat sonrası temizlik hizmeti için bu konuda uzmanlaşmış profesyonel temizlik ekiplerine ihtiyaç vardır.

Lake mutfak dolapları nasıl temizlenir, panjurlar nasıl temizlenir ya da ankastreler nasıl temizlenir gibi uzmanlık isteyen temizlik uygulamalarında izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim’e deneyimleri dahilinde güvenebilirsiniz. Gerekli tüm inşaat sonrası temizlik donanımına sahip firmamız en çok tercih edilen ve referans verilen temizlik şirketidir.

Güzelbahçede İnşaat sonrası ev temizliği hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

İLGİLİ MAKALE : İnşaat Sonrası Ev Temizliği Standartları

Güzelbahçe Tadilat Sonrası Ev Temizliği Hizmeti

Çeşitli nedenlerden dolayı evimizde tadilat yaptırmak durumunda kalabiliriz ve bunun sonucunda da evin her tarafı toz içinde kalır. Tadilat sonrasında sıra ev temizliğine geldiğinde yapılacak çok iş ama yapacak zaman ve enerjiniz yok ise izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim size bir telefon kadar yakın. Koltuklarınızın yıkanmasından yataklarınızın yıkanmasına kadar kapsamlı ve detaylı bir temizlik hizmeti için bizi arayın.

Güzelbahçe Tadilat Sonrası Ev Temizlik Şirketleri arasında en doğru seçim 15 yıllık deneyimi ile Güzel Evimdir.

Tadilat sonrası temizlik, özellikle de eviniz eşyalı iken yapılan tadilat sonrası temizlik hizmeti için izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim’e güvenebilirsiniz. İster mutfağınız değişmiş olsun, ister evinizin camları veya diğer tadilat işlemleri sonrasında evinizin içini ve özellikle eşyalarınızı toz kaplaması veya toz olmaları kaçınılmazdır. Eşyalar üzerindeki tozun alınması ise tek başına üstesinden gelinebilecek bir durum değildir çünkü tüm eşyaları yerinin değiştirilmesi, kaldırılması ve indirilmesi söz konusu olabilir.

Tadilat sonrası temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan izmir güzelbahçe temizlik şirketleri koltuk yıkama hizmetinden, halı yıkama hizmetine, yatak yıkama hizmetinden duvar silme hizmetine kadar birçok temizlik hizmetini profesyonel ve güvenilir temizlik ekipleri eşliğinde bir gün gibi kısa bir süre içinde tamamlayarak, sunmaktadır.

Kapsamlı ve detaylı bir tadilat sonrası temizlik hizmeti için izmir Güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’i arayın.(0232)255 0 555.

İZMİR GÜZELBAHÇE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ | GÜZELBAHÇE TEMİZLİK FİRMALARI | TEMİZLİK FİRMALARI GÜZELBAHÇE

Güzelbahçe Villa Temizliği Şirketleri

Büyüklüğü ve oda sayısı her ne olursa olsun Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri sahip olduğu deneyimli ve profesyonel temizlik ekipleri ile villa temizliği konusunda en çok tercih edilmekte olan temizlik firmasıdır. Bahçe temizliği ve organizasyonu, veranda temizliği, havuz temizliği ve diğer tüm temizlik hizmetlerini en kaliteli şekilde yerine getirecek olan temizlik ekiplerimiz villa temizliği konusunda uzmanlaşmıştır.

Güzel Evim güzelbahçe temizlik firmaları kaliteli ve güvenilir ev temizliği hizmetini en ekonomik şekilde sunabilmek için temizlik kampanyaları düzenlemekte ve bu kampanyaları takipçileri ve müşterileri ile facebook sayfası üzerinden paylaşmaktadır. Siz de kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetini en ekonomik şekilde almak istiyorsanız facebook sayfamızı https://www.facebook.com/GuzelEvimIzmirTemizlikSirketi takip etmenizi öneririz.

İzmir Güzelbahçe Temizlik Şirketleri Yazlık Temizliği

Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri yazlıklarınızı ve villalarınızı sezon öncesi ve sezon sonrası detaylı ve kapsamlı bir şekilde temizlemekta ve kullanımınıza sunmaktadır.Uzun süre kullanılmayan bir yazlığın veya villanın temizlenmesi için deneyimli,profesyonel ve tam donanımlı temizlik ekiplerine sahip olan güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim,perdelerin yıkanmasından,teras ve verendanın temizlenmesine,bahçenizin temizlenmesinden çatı arasının temizlenmesine kadar detaylı bir villa ve yazlık temizliği işlemini sadece bir gün gibi kısa bir süre içerisinde güvenilir ve kaliteli bir çalışma ile size sunmaktadır.

Güzelbahçe Temizlik Şirketleri Dış Cephe Temizliği, Cam Temizliği

Gelişen ve değişen bina yapı malzemeleri, bina tasarımları ve bina inşaası farklı temizlik hizmeti ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Dış cephesi cam veya kompozit ile kaplı olan evlerin, villaların temizlenmesi, özellikle de çok katlı evlerin temizlenmesi, profesyonel temizlik firmalarının üstesinden gelebileceği, uzmanlık isteyen bir durumdur. Bu konuda teknik altyapıya sahip olan izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim, en ekonomik şekilde dış cephe temizliği ve cam temizliği konularında yardımcı olacaktır.

Ayrıca talep etmeniz durumunda cam kaplı kış bahçesi temizliği, cam kaplı teras temizliği, camla kapalı veranda temizliği ve villa camılarının temizlenmesi için yardımcı olabiliriz.

Güzelbahçe’de Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Güzelbahçe’nin tüm mahallelerine yayılan temizlik hizmetlerimizle, Güzel Evim olarak ev, villa ve yaşam alanlarında hijyen ve konforu bir araya getiriyoruz. İşte Güzelbahçe’de hizmet verdiğimiz bazı bölgeler:

Yalı Mahallesi, Kahramadere Mahallesi, Yelki Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Yaka Mahallesi, Payamlı Mahallesi, Siteler Mahallesi, Küçükkaya Mahallesi, Çelebi Mahallesi ve çevre mahallelerde temizlik hizmetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Temizlik Hizmetlerinden Yararlanın

Evinizin ve yaşam alanlarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir temizlik deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle temizleyerek evinizi sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha yaşanabilir hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir temizlik planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, kaliteli temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir bu nedenle İzmir ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı ev temizlik hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmet standartlarımız yıllar içinde edindiğimiz deneyim dahilinde insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanmıştır. Diğer bir taraftan temizlik hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirebiliriz de, böylece ihtiyacınız olan (buzdolabı içi temizliği, dolap içi düzenlenmesi, koltuk yıkama vb) farklı hizmetler için indirimli yararlanabilir ya da ihtiyacınız olmayan veya istemediğiniz ( camların silinmesi, bir odanın temizliğinin hariç bırakılması vb) bir hizmet için daha az ödeme yapabilirsiniz.

Güzel Evim’de Eşyalı bir evin standart temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve koltukların vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Panjurların temizlenmesi
 • Kalorifer peteklerinin ve süpürgeliklerin tozunun alınması
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Balkonların yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

İLGİLİ YAZI : İnşaat Sonrası Bir Evde Uyguladığımız Temizlik Standartları

İzmir’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, temizlik ekibimiz, sizin temizlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim temizlik şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz. İzmir’de ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama, zemin cilalama ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ev temizliği, buharlı ev temizliği, yat temizliği ya da villa temizliği gibi farklı kategorilerde ve geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de temizlik hizmetleri fiyatlarımız rekabetçi ve hizmetlerimiz profesyoneldir. Müşterilerimize yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik kategorilerine göre detaylı temizlik fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Profesyonel temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sunulan ve genellikle belirli bir maliyetle gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmetler genellikle daha büyük mekanlar, zorlu temizlik işlemleri, fazla işgücü gerektiren temizlik uygulamaları için veya daha sık yapılması gereken temizlik işlemleri için kullanılır. Profesyonel temizlik hizmetlerinde, deneyimli temizlik personelleri, belirli bir çerçevede tanımlanmış temizlik işlemlerini, beraberinde getirdikleri temizlik makineleri ve malzemeleri yardımıyla yerine getirirler. Güzel Evim temizlik şirketi profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik firmasıdır.

Gündelik temizlik ise, evinizde veya iş yerinizde kendinizin yaptığı temizlik işlemleri olarak tanımlanabilir. Gündelikçi ya da temizlikçi bayan olarak adlandırılan temizlik personelleri yardımıyla, zamanınızın yetmediği durumlarda, bu işlemleri çözümleyebilirsiniz. Gündelik temizlik işlemleri daha az maliyetli ve daha az sıklıkta yapılır. Güzel Evim, gündelikçi bayan, yardımcı temizlikçi, temizlik elemanı, gündelik ev temizliği, temizlikçi bayan, eve temizlikçi ve gündelik temizlikçi temini hizmetleri vermemektedir.

Uygulamakta olduğumuz temizlik standartları, evinizin her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim temizlik firması size ilk kez sunacağı ev temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, temizlik ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim temizlik ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir