İzmir’de  kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmekte olan  Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri, 2006 yılından bu günlere dek yaptığı başarılı ve mükemmel temizlik uygulamaları ile Güzelbahçe,Narlıdere ve Urla’da en çok tercih edilen temizlik firması olmayı başarmıştır.

Başarılı ve güvenilir bir güzelbahçe temizlik firması olabilmemizin dayanakları;

-kurumsal bir yapıya sahip olmak

-temizlik hizmetini ciddiye alan deneyimli ve profesyonel yönetim

-güvenilir,tecrübeli ve güler yüzlü iş gücü

-kullanılan kaliteli makineler ve temizlik ürünleri

-firmamızın tarihi geçmişi ve verdiği referanslar

Mimari dokusu ve doğa ile barışık bir yerleşim planına sahip olan Güzelbahçe semtinde genellikle villalar,konaklar ve müstakil bahçeli evler yer almaktadır.Konfora ve kaliteye önem veren,belirli bir yaşam standardını benimsemiş olan Güzelbahçe sakinleri,alacakları hizmet konusunda da seçici ve hassas davranmaktadır.

Güzelbahçe mimari yapısı,evlerin dekorasyonu ve burada yaşamakta olan halk hakkında kapsamlı ve detaylı bir bilgi birikimine sahip olan temizlik şirketimiz vereceği temizlik hizmetlerinde de oldukça hassas ve özenli davranmaktadır.

Mükemmel organizasyon yapısının,yılların vermiş olduğu temizlik işlemleri tecrübesinin,deneyimli,kalifiye ve güvenilir temizlik personelinin sağlayacağı avantajları, müşteri memnuniyetinin oluşması adına kullanan güzelbahçe temizlik firmamız bu yönü ile modern ve kaliteli ev temizliği hizmetinin Güzelbahçe’deki en iyi temsilcisidir.

Modern ve ekonomik olarak  verilen temizlik hizmetinin kalitesi de en mükemmel seviyede olmasından hareket ile sadece güzelbahçe,narlıdere ve urla ilçelerine hizmet veren ve buradaki evlerin ve yapıların özelliklerinden tutun da müşteri önem ve önceliklerini en iyi şekilde tanıyan ve bilen güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim temizlik ekipleri koltuk yıkama hizmetinden ofis temizliğine,inşaat sonrası ev temizliğine su baskınlı ev temizliğinden yangın sonrası ev temizliğine kadar birçok temizlik hizmetini en kaliteli makineler ve en kaliteli temizlik ürünleri ile gerçekleştirmektedirler.

Ayrıca çalışan bayanlar için ve temizlik yapmak için vakti ve enerjisi bulunmayan bayanlar için verilen periyodik ev temizliği ile de ev temizliği hizmet paketlerine bir yenisini ekleyen Güzel Evim, bayanların büyük bir problemine çözüm olmuştur.

güzelbahçe temizlik şirketleri

güzelbahçe temizlik firmaları güzel evim

Kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetini modern ve güvenilir bir şekilde ihtiyaç sahiplerine sunabilme misyonu ile çalışmalarını sürdüren güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim, sahip olduğu mükemmel donanım ve tecrübeli temizlik ekipleri ile haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Kurumsal ve profesyonel bir yapıya sahip olan güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim, bu özellikleri ile temizlik sektörünün lideri konumundadır.

Verilen temizlik hizmetlerinde en yüksek standartların kriter olarak alınması ve müşteri memnuniyetinin en önemli değer olarak kabul edilmesi ile de diğer izmir temizlik firmaları içinde en çok tercih edilen izmir temizlik firması olma başarısını göstermekteyiz.

Kullanılan kaliteli temizlik ürünleri ve en son teknoloji temizlik makinalarımızın yanı sıra temizlik işlemi için görevlendirdiğimiz ekiplerin kendi alanlarında, diğer izmir temizlik şirketleri tarafından referans alınacak kadar tecrübeli ve deneyimli olmaları bizi, güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’i,en kaliteli ,en güvenilir,en profesyonel izmir temizlik şirketi olma başarısını göstermemizde etkilidir.

Güzelbahçe temizlik firmaları,yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmaları ile temizlik hizmeti sektörünü en iyi şekilde analiz eder ve gelişmeleri anlık takip ederek organizasyon yapısına dahil eder,entegrasyonunu sağlar.Farklı içerikteki temizlik kampanyaları ile müşterilerinin bütçesine katkı sağlama amacı ile çalışmalar yürütür.Alt yapısını sürekli olarak günceller ve geliştirir ve bu konuda gelişmiş temizlik hizmeti anlayışına sahip,modern ve kaliteli dünya şirketlerini referans alır.

izmir güzelbahçe temizlik şirketleri

HİZMETLERİMİZ

GÜZELBAHÇE TEMİZLİK FİRMALARI EV TEMİZLİĞİ

Profesyonel ev temizliği hizmeti konusunda tecrübesi ve kalitesi ile güvenebileceğiniz güzelbahçe temizlik firması Güzel Evim, evinizin ihtiyacı olan temizlik hizmetini en kaliteli temizlik ürünleri ile en modern şekilde vermektedir.

Görevlendirilen deneyimli ve sigortalı temizlik ekiplerimizin amacı size mükemmel temizlik hizmetini verirken sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanını da beraberinde sunabilmektir.Bu noktadan hareket ile evinizin temizlenmesi sırasında birçok ayrıntı tek tek ele alınır ve bu ayrıntılar titizlikle elden geçirilerek sizin ve ailenizin daha sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşaması için temizlenir.

Perdeleriniz yıkanırken,kornijleriniz silinir,kalorifer peteğiniz temizlenirken içi açılarak içindeki toz ve kir temizlenir,koltuklarınız vakumlandıktan sonra mite,akar ve tozdan arındırılmak amacı ile buhar makinası ile temizlenir,mutfak temizlenirken fırın,bulaşık makinası,buzdolabı öne çekilerek diğer ulaşılması zor bölgeler itina ile temizlenir.

 

Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri temizlik ekipleri duşakabin nasıl temizlenir,stor perdeler nasıl temizlenir,koltuktan ve halıdan oje lekesi nasıl çıkar ,derz araları nasıl temizlenir,ankastreler nasıl temizlenir gibi uzmanlık isteyen birçok temizlik uygulamasında uzmanlaşmışlardır.

Sahip oldukları ev temizliği donanımı ile koltuklarınızı,halılarınızı,yataklarınızı buhar makinası ile temizleyebilirken isterseniz duvarlarınızı da yeni boyanmış gibi,tozdan,kirden,isten ve diğer istenmeyen lekelerden arındırararak ışıl ışıl yapabiliriz.

Ayrıca size uygun olabilecek ev temizlik paketlerimizden birini de seçerek bütçenizi de dengede tutabilirsiniz.Güzel Evim izmir temizlik firmalarının amacı en kaliteli temizlik hizmetini herkese en ekonomik şekilde sunabilmektir.

güzelbahçe ev temizlik firmaları,izmir temizlik firmaları

Evinizin temizlenmesi söz konusu olduğunda eminiz ki beklentileriniz çok fazladır ve uyguladığınız ve görmek istediğiniz temizlik standartları da.

Güzel Evim güzelbahçe ev temizlik firmaları yaklaşık on yıldır ev temizliği konusunda edindiği deneyimleri sizlerle paylaşmakta ve bunu en modern makineler ve en kaliteli temizlik ürünleri ile uygulamaktadır.Her temizlik uygulamamız sonucunda elde ettiğimiz olumlu eleştiriler ve müşterilerimizin memnuniyeti bize referans olarak ve ileriye dönük ev temizliği hizmetlerinin devamlılığı olarak geri dönmektedir.Uyguladığımız kaliteli,modern,sistemli ve güvenilir ev temizliği hizmetlerimiz müşterilerimizin beklentileri ile birebir örtüşmekte ve daha fazlasını sunmaktadır.

Mükemmel bir organizasyon yapısına ve modern bir donanıma sahip olan Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri çalışmalarında ilk olarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasını öngörmektedir.Bu amaç doğrultusunda, alanlarında İzmir’in en donanımlı ve tecrübeli temizlik ekiplerine sahip firmamız tüm imkan ve olanaklarını seferber ederek ev temizliği hizmetini sürdürür.

İşimize  ve müşterilerimize duyduğumuz saygı ve sevgi bizi her daim güvenilir kılmıştır ve en çok tercih edilen izmir ev temizlik firması olma başarımızın arkasında yatan neden de budur aslında.Güven ve kaliteye dayalı hizmet anlayışımız sayesinde yıllar içerisinde İzmir’de temizlik konusunun geçtiği her alanda firmamızın ismi de ilk sırada geçmektedir.
güzelbahçe ev temizlik firmaları
Eşyalı Ev Temizliği : Yıllar içerisinde ev temizlik hizmeti sektöründe edindiğimiz tecrübe ve deneyim sayesinde kaliteli ve güvenilir ev temizliği denince ilk akla galan isim  güzelbahçe ev temizlik firmaları Güzel Evim’dir.Mutfağınızın ayrıntılı olarak temizlenmesinden,panjurların temizlenmesine kadar detaylı ve titiz bir çalışma sunan firmamız,modern temizlik makineleri ve kaliteli temizlik ürünleri ile sizler için en sağlıklı yaşam alanlarını hazırlamaktadır.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği : Çeşitli nedenlerden dolayı evimizde tadilat yaptırmak durumunda kalabiliriz ve bunun sonucunda da evin her tarafı toz içinde kalır.Tadilat sonrasında sıra ev temizliğine geldiğinde yapılacak çok iş ama yapacak zaman ve enerjiniz yok ise güzelbahçe ev temizlik firmaları Güzel Evim size bir telefon kadar yakın.Koltuklarınızın yıkanmasından yataklarınızın yıkanmasına kadar kapsamlı ve detaylı bir temizlik hizmeti için bizi arayın.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği : Yeni satın almış olduğunuz evi en iyi şekilde dekore ettirdiniz ve sıra evin temizlenmesine geldi ise doğal olarak kaliteli ve güvenilir temizlik hizmeti verebilecek konusunda deneyimli ve donanımlı bir temizlik firmasına ihtiyaç duyacaksınız.Güzel Evim izmir temizlik firmaları sahip olduğu mükemmel organizasyon yapısı ve modern temizlik makineleri ile inşaat sonrası ev temizliğinde sektörün en kaliteli hizmetini vermekte olan firmadır.

Taşınma Öncesi Ev Temizliği : Daha önceden kullanılmış ve oturulmuş bir evin temizlenmesi,kiraladığınız bir evin temizlenmesi,eşyalı kiralık ev temizliği gibi dikkat,özen ve deneyim gerektiren temizlik işlemleri için güzelbahçe ev temizlik firmaları sahip olduğu deneyim ve donanım ile en doğru seçim olacaktır.Mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her köşesi temizlenir ve dezenfekte edilir.

Villa Temizliği : Büyüklüğü ve oda sayısı her ne olursa olsun Güzel Evim güzelbahçe  temizlik firmaları sahip olduğu deneyimli ve profesyonel temizlik ekipleri ile villa temizliği konusunda en çok tercih edilmekte olan temizlik firmasıdır.Bahçe temizliği ve organizasyonu,veranda temizliği,havuz temizliği ve diğer tüm temizlik hizmetlerini en kaliteli şekilde yerine getirecek olan temizlik ekiplerimiz villa temizliği konusunda uzmanlaşmıştır.

Güzel Evim güzelbahçe ev temizlik firmaları kaliteli ve güvenilir ev temizliği hizmetini en ekonomik şekilde sunabilmek için temizlik kampanyaları düzenlemekte ve bu kampanyaları takipçileri ve müşterileri ile facebook sayfası üzerinden paylaşmaktadır.Siz de kaliteli ve güvenilir ev temizlik hizmetini en ekonomik şekilde almak istiyorsanız facebook sayfamızı  https://www.facebook.com/GuzelEvimIzmirTemizlikSirketi takip etmenizi öneririz.

GÜZELBAHÇE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ OFİS TEMİZLİĞİ

Ofis,işyeri,büro,dükkan ve mağaza temizliği konusunda profesyonel hizmet vermekte olan izmir güzelbahçe temizlik şirketleri Güzel Evim sahip olduğu donanımı ve deneyimli  ve güvenilir temizlik ekipleri ile İzmir’in tartışmamız en kaliteli temizlik firmasıdır.Diğer birçok izmir temizlik firması aksine güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim,ofis temizliği hizmetine de analitik olarak yaklaşmakta ve kalite ve güven ilkelerini temel dayanak noktası olarak kabul etmektedir.

Konumları itibarı ile birçok kişinin girip çıkmakta olduğu ve sürekli ziyaretçi ve müşteri trafiğinin olduğu ofis ve iş yerlerimizde temizlik kadar hijyenin de gerekliliği ,önemi dikkat edilmesi gerekli bir durumdur.Herkes tarafından solunan havanın kalitesinden tutun da oturulan koltuk ve sandelyelerin temizliği ve hijyeni ofis temizliği hizmetimiz sırasında dikkate aldığımız ayrıntılardan sadece birkaçıdır.

Deri koltuk nasıl temizlenir,jaluzi perdeler nasıl temizlenir,stor perdeler nasıl temizlenir gibi uzmanlık isteyen temizlik uygulamalarında Güzel Evim güzelbahçe temizlik firmaları temizlik ekipleri tecrübelerine güvenebilirsiniz.Yılların vermiş olduğu tecrübe ile,ofis temizliği hizmeti konusunda Güzel Evim izmir temizlik şirketi size ihtiyacınız olan kaliteli ve modern hizmeti vermekte en güvenilir kurumdur.

-Güzelbahçe Temizlik Firmaları İnşaat Sonrası Temizlik:İnşaat sonrası temizlik hizmeti sanılanın aksine en zor temizlik hizmetlerinin başında gelmektedir.Güzel Evim güzelbahçe temizlik firmaları bu konuda yıllardır binlerce  temizlik hizmeti vermiş ve uzmanlaşmıştır.İnşaat sonrası temizlik diğer ev temizlik çeşitlerine göre farklılıklar göstermekte ve farklı makina,temizlik ürünleri ve temizlik gereçleri kullanılmasını gerektirmektedir.Duvarların tozunun alınmasından fayans üzerindeki kireç tozunun ortadan kaldırımasına,panjurların temizlenmesinden derz aralarının beyazlatılmasına kadar kapsamlı bir temizlik uygulamasının gerekjli olduğu inşaat sonrası temizlik hizmeti için bu konuda uzmanlaşmış profesyonel temizlik ekiplerine ihtiyaç vardır.Lake mutfak dolapları nasıl temizlenir,panjurlar nasıl temizlenir ya da ankastreler nasıl temizlenir gibi uzmanlık isteyen temizlik uygulamalarında güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’e deneyimleri dahilinde güvenebilirsiniz.Gerekli tüm inşaat sonrası temizlik donanımına sahip firmamız izmir temizlik firmaları içinde en çok tercih edilen ve referans verilen temizlik şirketidir.

-Güzelbahçe Temizlik Firmaları Tadilat Sonrası Temizlik:Tadilat sonrası temizlik,özellikle de eviniz eşyalı iken yapılan tadilat sonrası temizlik hizmeti için güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’e güvenebilirsiniz.İster mutfağınız değişmiş olsun,ister evinizin camları veya diğer tadilat işlemleri sonrasında evinizin içini ve özellikle eşyalarınızı toz kaplaması veya toz olmaları kaçınılmazdır.Eşyalar üzerindeki tozun alınması ise tek başına üstesinden gelinebilecek bir durum değildir çünkü tüm eşyaları yerinin değiştirilmesi,kaldırılması ve indirilmesi söz konusu olabilir.Tadilat sonrası temizlik hizmetleri konusunda uzmanlaşmış olan izmir güzelbahçe temizlik şirketleri koltuk yıkama hizmetinden,halı yıkama hizmetine ,yatak yıkama hizmetinden duvar silme hizmetine kadar birçok temizlik hizmetini profesyonel ve güvenilir temizlik ekipleri eşliğinde bir gün gibi kısa bir süre içinde tamamlayarak ,sunmaktadır.Kapsamlı ve detaylı bir tadilat sonrası temizlik hizmeti için izmir temizlik firmaları Güzel Evim’i arayın.(0232)255 0 555.
GÜZELBAHÇE TEMİZLİK ŞİRKETLERİ | GÜZELBAHÇE TEMİZLİK FİRMALARI | TEMİZLİK FİRMALARI GÜZELBAHÇE
-Güzelbahçe Temizlik Firmaları Güzelbahçe Koltuk Yıkama Firmaları:Koltuk yıkama konusunda yıllardır vermiş olduğumuz hizmet bizi koltuk yıkama sektörünün referans alınan,standartları belirleyen ve lider izmir temizlik firması olma özelliklerini kazandırmıştır.Koltuk yıkama öncesi koltuk kumaşı,koltuk üzerinde var ise lekenin çeşidi ve koltuğun kirlilik derecesine göre oluşturulan koltuk yıkama stratejimiz bize hangi leke çıkarıcıları ve hangi koltuk yıkama ürünlerini kullanacağımızın tespiti konusunda da yardımcı olmaktadır.Sahip olduğumuz en son teknoloji koltuk yıkama makinalarımıza bir de koltuk yıkama ekiplerimizin tecrübesi de eklenince koltuklarınız güzelbahçe temizlik firmaları ekiplerinin koltuk yıkama hizmetinden sonra ilk günkü gibi yepyeni ve tertemiz olacaktır.

İzmir ve genelinde profesyonel temizlik hizmetleri vermekte olan Güzel Evim izmir temizlik şirketleri tadilatlı ev temizliğinden inşaat sonrası ev temizliğine,ev temizliğinden ofis temizliğine ve koltuk yıkama hizmetinden havuz temizliğine kadar geniş bir yelpazede en kaliteli ve en güvenilir hizmeti vermektedir.Güzel Evim, güzelbahçe koltuk yıkama firmaları içerisinde yıllardır en çok tercih edilen ve en çok beğenilen koltuk yıkama firmasıdır.

Yılların vermiş olduğu deneyim,mükemmel donanım ve koltuk yıkama konusuna ciddiyet ile yaklaşımımız sayesinde elde edilen yüksek kalite standartları sayesinde elde ettiğimiz müşteri memnuniyeti, bizi güzelbahçe koltuk yıkama firmaları sektörünün lideri konumuna yükseltmiştir.Koltuk yıkama işlemini başarı ile yerine getirebilmek için bu konuda deneyime,donanıma ve bilgiye ihtiyacınız vardır.Güzel Evim izmir temizlik firması yıllar içinde vermiş olduğu binlerce koltuk yıkama sonrasında elde ettiği tecrübeleri profesyonel organizasyon yapısına dahil etmiş ve tüm ekiplerine entegre etmiştir.

güzelbahçe koltuk yıkama firmaları koltukları nasıl yıkamaktadır?

Güzel Evim güzelbahçe koltuk yıkama firmaları koltuk yıkama işlemine başlamadan önce yıkanacak koltuğun kumaşı hakkında bilgi edinir,kumaşı analiz eder ve koltuğun kirlilik derecesini,var ise üzerindeki lekelerin cinsini analiz eder ve kullanılacak leke çıkarıcıların ve koltuk temizleme ürünlerinin hazırlığını yapar.

Koltukların yıkanması işleminden önce koltuk minderlerinin kaldırılması ve açılabilen bir forma sahipse açılarak ilk önce vakumlanarak süpürülmesi önerilir.Süpürme işlemi tamamlandıktan sonra şayet koltuklar üzerinde lekeler var ise leke cinsine göre kullanılacak leke sökücü kullanılarak koltuk üzerindeki lekeler ortadan kaldırılır.

Daha sonrasında koltuk kumaşına uygun olarak hazırlanan koltuk yıkama şampuanı koltuk geneline uygulanır.Koltuk yıkama ve leke çıkarma işlemlerinde kesinlikle ağartıcı temizlik ürünleri kullanılmaz.Koltuk geneline uygulanan şampuan sonrasında koltuklarınız fırçalanarak üzerindeki kirlerin yumuşaması ve kabarması sağlanır.Bir sonraki aşamada koltuklarınız en son teknoloji ve yüksek vakum gücüne sahip modern koltuk yıkama makinaları kullanılarak kirli su vakumlanır.

Vakumlama işlemi koltuk üzerindeki tüm kirler ortadan kalkıncaya kadar devam edilir.Daha sonrasında antibakteriyal çözelti eklenen su ile durulama işlemine geçilir.Koltuk üzerine uygulanan bu çözeltide iyice vakumlandıktan sonra kotuklarınız uygun koşullar sağlanarak kurumaya bırakılır.Normal koşullarda kışın 12-24 saat aralığında kullanıma hazır hale gelen koltuklarınız yazın ise 6-12 saat içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

-Güzelbahçe Temizlik Firmaları Yazlık Temizliği Villa temizliği:Güzel Evim izmir güzelbahçe temizlik şirketleri yazlıklarınızı ve villalarınızı sezon öncesi ve sezon sonrası detaylı ve kapsamlı bir şekilde temizlemekta ve kullanımınıza sunmaktadır.Uzun süre kullanılmayan bir yazlığın veya villanın temizlenmesi için deneyimli,profesyonel ve tam donanımlı temizlik ekiplerine sahip olan güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim,perdelerin yıkanmasından,teras ve verendanın temizlenmesine,bahçenizin temizlenmesinden çatı arasının temizlenmesine kadar detaylı bir villa ve yazlık temizliği işlemini sadece bir gün gibi kısa bir süre içerisinde güvenilir ve kaliteli bir çalışma ile size sunmaktadır.

-Güzelbahçe Temizlik Firmaları Dış Cephe Temizliği,Cam Temizliği:Gelişen ve değişen bina yapı malzemeleri,bina tasarımları ve bina inşası farklı temizlik hizmeti ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir.Dış cephesi cam veya kompozit ile kaplı olan binaların temizlenmesi,özellikle de çok katlı binaların temizlenmesi, profesyonel temizlik firmalarının üstesinden gelebileceği, uzmanlık isteyen bir durumdur.Bu konuda teknik altyapıya sahip olan güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim, en ekonomik şekilde dış cphe temizliği ve cam temizliği konularında yardımcı olacaktır.Ayrıca talep etmeniz durumunda ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile http://www.guzelevimizmir.com/ucretsiz-ekspertiz-hizmeti-1/  ziyaretinize gelebilir ve binanızın dış cephesinin nasıl temizleneceğini ayrıntılı bir şekilde anlatarak fiyat konusunun oluşturulmasında size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

-Güzelbahçe Temizlik Firmaları Taşınma Öncesi Temizlik:Yeni kiraladığınız bir evin temizlenmesi konusunda yardıma ihtiyacınız olduğunda bu konuda en az sizin kadar hassas olan güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’i arayabilirsiniz.Malumunuz kiracının boşalttığı bir evin yeni taşınacak  bir aile için temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi gereklidir.Özellikle mutfak ve banyoda temizlik işlemi daha dikkatle ve daha hassas bir şekilde ele alınmalıdır.Mutfak dolaplarının içi ve üstü,aspiratör filtresinin temizlenmesi ,duşakabinin ve klozetlerin temizlenmesi gibi titizlik ve dikkat isteyen temizlik işlemleri için Güzel Evim izmir temizlik şirketi temizlik ekiplerinin donanımına ve tecrübesine güvenebilirsiniz.
güzelbahçe temizlik firmaları
GÜZELBAHÇE TEMİZLİK FİRMALARI GÜZEL EVİM KAMPANYALARIMIZ

Güzelbahçe temizlik firmaları her ay başında güncellemekte olduğu temizlik kampanyaları ile müşterilerinin bütçesine katkıda bulunmayı kendine görev saymaktadır.Bu noktadan hareket ile, kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini, uyguladığımız temizlik kampanyaları ve indirimli fiyat politikamız ile desteklemekte ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında diğer izmir temizlik firmaları arasından bir adım öne çıkmaktayız.Her ayın başında güncellenen temizlik kampanyalarımıza http://www.guzelevimizmir.com/kampanyalarimiz/  sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Siz de kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini İzmir’in en profesyonel güzelbahçe temizlik firmaları Güzel Evim’den almak için hemen bizi arayın ve temizlik randevunuzu fazla geç kalmadan alın.Amacımız hayatınızı kolaylaştırmak,sizlere sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunabilmektir.Ayrıca facebook sayfamızı https://www.facebook.com/GuzelEvimIzmirTemizlikSirketi   takip ederek hayatınızı kolaylaştıracak temizlik ipuçlarına ulaşabilirsiniz.