Güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim, 15 yılı aşan deneyimi ile profesyonel koltuk yıkama, koltuk temizliği, koltuktan leke çıkarma ve koltuk hijyeni hizmetleri sunan bir koltuk temizlik firmasıdır. Koltuk üzerinde bulunan leke, toz, kir ve diğer tüm mikroorganizmaların temizliği ve ortadan kaldırılması bizim uzmanlık alanımızdır. Koltuk temizleme, döşeme kaplı mbilyaların temizliği, sandalye temizliği, köşe takımı yıkama, kanepe yıkama ve çekyat temizliği hizmetlerinde memnuniyetinizi garanti ediyoruz.

KUMAŞ, YÜN , PAMUK, SENTETİK VE DERİ KOLTUKLARIN DERİNLEMESİNE TEMİZLİĞİNDE UZMANIZ

Koltuk, kanepe ve sandalye gibi kumaş kaplı mobilyalarınızın profesyonel temizliğini kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bu sayede koltuklarınızın ömrünü uzatıyor, görünümünü canlandırıyor, leke ve kokuları gideriyor ve hepsinden önemlisi de size sağlıklı yaşam alanları oluşturarak yaşam kalitenize katkı sağlıyoruz.

En iyi sonuçları elde etmek için yalnızca en iyi koltuk yıkama ürünleri kullanıyoruz. Tüm kumaş kaplı mobilyalarınızı ve koltuklarınızı derinlemesine temizliyoruz.

Güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim ile memnuniyetiniz, sağlığınız ve konforunuz garanti altındadır…

BİZE ULAŞIN
0232 255 0 555

Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri

Güzel Evim Güzelbahçe koltuk yıkama firmasında koltuklarınızın temizliği ve hijyeni temel değerlerin en başında yer alır. Koltuk yıkama hizmetini sağlığınızın korunmasına yönelik değerlendirirken diğer bir taraftan koltuk yıkama hizmeti esnasında herhangi bir istenmeyen durumun ortaya çıkmaması için sahip olduğumuz 15 yıllık deneyimden ve koltuk yıkama hizmeti esaslarından faydalanırız.

güzelbahçe koltuk yıkama firması, güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri
Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri 9

Koltuğunuza bir şey döküldüyse veya genel bir koltuk temizliğine ihtiyacınız varsa, size yardımcı olabiliriz

Koltuk yıkama hizmetine başlamadan ve temizlemeden önce her zaman değerlendiririz, gerektiğinde bir renk testi yaparız.

Derinlemesine temizleme işleminin doğası gereği, kir, leke durumuna ve gereken temizlik düzeyine bağlı olarak 2 ila 8 saatlik bir kuruma süresi öngörüyoruz. Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketlerinde koltuklar, kanepeler, sandalyeler, çekyatlar ve araç döşemeleri dahil her türlü döşemenin temizliğinde 15 yılı aşkın deneyime sahibiz. Her türlü kumaş ve deri döşeme yıkama ve temizliği işlemlerinde memnuniyetiniz garanti ve tamamen sigortalısınız.

  • Modern koltuk yıkama makineleri ile etkili ve derinlemesine temizlik sunuyoruz.
  • Koltuk hijyeni, koltuktan leke ve kir çıkarma konusunda %100 garanti veriyoruz.
  • Mikroorganizma ve akarların ortadan kaldırılmasında özel koltuk yıkama ürünleri kullanıyoruz.

Güzelbahçe koltuk yıkama şirketinden alacağınız profesyonel koltuk yıkama hizmeti ile koltuk, kanepe, sandalye ve diğer döşemeli mobilyalarınızın temiz, hijyenik ve lekelerden korunmuş olacağından emin olabilirsiniz.

izmir koltuk yıkama firması ve temizlik
Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri 10
izmir koltuk yıkama firmaları ve temizliği
Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri 11

Güzelbahçe Koltuk Yıkama ile Derinlemesine Temizlik

Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen, rakipsiz ve geride düşük artık nem bırakan güçlü emiş türbinlerine sahip koltuk yıkama makinelerimiz ile sağlığınızı ve konforunuzu önemsiyoruz. Zemin kaplamaları, halı, halıfleks, koltuk, sandalye, döşemeli mobilyalar, ofis koltukları ve yolcu koltukları  için özel üretilmiş güçlü ve yüksek vakum gücüne sahip Kärcher koltuk yıkama makineleri ile tüm tekstil yüzeylerini temizler ve tek geçişte kiri çözer ve çıkarırız.

Koltuk Yıkama Ön İşlemi

Koltuklarınız, derinlemesine temizlikten önce iyice vakumlanır. Zor lekeler, çıkarma işlemine yardımcı olmak için uygun solüsyon kullanılarak önceden yumuşatılır.

Koltuk Yıkama ve Temizlik Ekipmanları

Sınıfının en iyisi ve yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makinemiz, koltuk döşemesine zarar vermeden, koltuk kumaşların liflerindeki kir, bakteri ve alerjenleri parçalamak ve kirli suyu ve kimyasalları koltuk veya sandalyeden geriye hiçbir kalıntı bırakmadan dışarı çekmek üzere tasarlanmıştır.

Koltuk Yıkama ve Temizleme Ürünleri

Genel temizlik ve leke ve kokuların giderilmesi için çok çeşitli toksik olmayan solüsyonlar kullanıyoruz. Tüm ürünlerimiz çocukların ve evcil hayvanların bulunduğu ortamlarda güvenle kullanılabilir ve mümkün olan her yerde çevre dostu seçenekler kullanırız.

Düzenli olarak alacağınız profesyonel koltuk yıkama hizmeti sayesinde koltuklarınızın ömrünü uzatırken, koltuk üzerinde bulunan mikroorganizmaların ortadan kaldırılması sayesinde daha sağlıklı yaşam alanlarına kavuşacaksınız…

Güzel Evim Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri

*Koltuk Yıkama Sonrası Koltuk Koruması (Premium Hizmet)

Koltuklarınız ve sandelyelerinizin ömrünü uzatmak, dökülme lekelerine ve kirlenmeye karşı korumak sizin elinizde. Koltuk ve döşeme kaplı mobilyalarınızı nano-teknoloji ürünü döşeme kaplama ile koruma altına alıyoruz.

Koltuklarınıza veya sandalyelerinize, neredeyse %100 leke tutmaz görünmez bir kaplama ile mobilyalarınızı gelecekteki lekelenmelerden ve yeniden kirlenmelerden koruyan su bazlı bir koruma kaplaması uygulayabiliriz.

Yeni bir kanepe satın aldıysanız, neden profesyonel bir leke koruma tedavisini düşünmüyorsunuz? Size ekstra rahatlık sağlamak ve döşemenizin mümkün olduğunca uzun süre yeni gibi görünmesini sağlamak için Premium hizmetimizden faydalanın.

Güzelbahçe’de Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Buharlı koltuk yıkama ve buharlı koltuk temizliği hizmeti sunmakta olan Güzel Evim,bu yönüyle, modern ve kaliteli bir koltuk yıkama firması olma özelliğine de sahiptir. Gerek izmir ev temizliği olsun gerekse koltuk yıkama hizmetlerimizle doğa ile dost temizlik uygulamaları ve doğal temizlik ürünleri tercih etmekteyiz.

1. Koltuk yıkama ve temizliğine hassasiyetle yaklaşan Güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri ekiplerimiz buharlı koltuk yıkama hizmeti ile organik bir koltuk yıkama hizmetini sizin için vermektedir. Kimyasal temizlik ürünü kullanmadan, geride toksik atık bırakmadan, doğa ile dost…

2. Buharlı koltuk yıkama uygulamalarımızda sıcak buhar sayesinde daha derinlemesine bir temizlik ve hijyen sağlanırken koltuk döşeme kumaşınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir. Koltuk yıkama ekiplerimiz, buharın etki derecesini ve uygulama tekniklerini en iyi şekilde deneyimlemiştir.

3. Buharlı koltuk yıkama ya da buharlı koltuk temizliği sayesinde koltuklarınız diğer koltuk yıkama teknikleri ile kıyaslandığında daha az ıslanacaktır dolayısıyla daha çabuk kuruyacak ve daha çabuk kullanıma hazır hale gelecektir.

4. Buharın yüksek sıcaklıkta kotuk temizliği için uygulanmasında esas konu gözle görülemeyen mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasında daha etkili bir müdahale yöntemi olmasındandır. Yapılan araştırmalar sonucunda buharlı koltuk temizliği uygulaması sonrasında koltuk döşemesi üzerindeki bakterilerin %99 oranında yok olmuştur.

izmirde koltuk yikama firmasi
Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri 12

Yılda en az bir kez, uzman bir koltuk yıkama firması tarafından, doğru bir şekilde bakımı yapılan koltuk, size uzun süre hizmet edecektir. Düzenli vakumlama ve ara sıra temizlik ürünleri kullanımı önemlidir, çünkü bu, döşemenizdeki kirleticilerin sayısını kontrol altında tutar. Ancak, yüzeysel olarak uygulanan temizlik çözümleri, yalnızca uygun eğitimle modern ekipman kullanılarak elde edilebilecek derin temizliği sağlamayacaktır. Güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim, koltuk yıkama ve koltuk temizliği konusunda ihtiyaçlarınıza en geçerli çözümleri sunabilecek deneyimli ve güvenilir bir firmadır.

Müşterilerimizin Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketi Hakkında Görüşleri

Aldığım Koltuk Yıkama Hizmetinden Memnun Kaldım
Koltuk yıkama için firmayla iletişime geçtim. Gayet profesyoneller. İşlerini özenle yapıyorlar. Gelen arkadaşın kibarlığı ve işine saygısı çok başarılı idi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Mine GENCER
Koltuklarımı temizlettim,koltuklarımda gerçekten çok fazla leke vardı. Gelen beyefendi iki saat boyunca uğraşarak temizledi. Koltuk temizliğine gelen beyefendi güler yüzlü işinde profesyonel olduğu belli olan birisiydi. Sonunda tertemiz oldular. Bütün lekeler çıkmış. Çok memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla öneririm.
Melda KARADAĞ

Koltuk Yıkamanın ve Yıkatmanın Faydaları

Zamanla evinizdeki mobilya kumaş döşemeleri, koltuklar mat ve lekeli görünmeye başlayabilir. Aslında, koltuklarınızı en son temizlettiğinizden bu yana bir süre geçtiyse ya da alındığından beri hiç yıkatmadıysanız, gerçekte ne kadar kirlendiğine şaşırabilirsiniz. Cildimizden düşen ölü deri parçaları, saç telleri, toz, hayvan tüyü ve yağlar yüzeyde birikerek döşemenin pis görünmesine neden olabilir.

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak ve koltuk temizliği, mobilyanızın görünümünü geri getirmek için harika bir çözüm olabilir ve aynı zamanda başka faydalar da sağlayabilir. İşte profesyonel koltuk temizliğinin dikkate almanız gereken faydaları.

  • Koltuk yıkama sayesinde döşemeler ve koltuk kumaşı üzerindeki kir, bakteri ve alerjenler ortadan kalkar
  • Profesyonel koltuk yıkama lekeleri çıkarır ve istenmeyen kokuları ortadan kaldırır
  • Koltuk yıkama ve derinlemesine koltuk temizlği kanepenizin, koltuğunuzun veya sandalyelerinizin görünümünü yeniler
  • Mobilyalarınızın ömrünü uzatır
  • Uzun süreli koruma sağlar
  • Koltuk yıkama hizmeti sonrasında evinizin havası tazelenir
  • Sağlığınız için gereklidir

İLGİLİ MAKALE : Düzenli Ev Temizliğinin Sağlığınız İçin Faydaları

Güzelbahçe Koltuk Yıkama Fiyatları

izmir koltuk yikama firmalari ve temizleme
Güzelbahçe Koltuk Yıkama Şirketleri 13

Güzelbahçe’de ikamet ediyor ve profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almaya karar verdiğinizde, aklınıza gelecek ilk sorulardan birisi de “Ortalama koltuk temizleme fiyatları nedir? ”  olacaktır. İster kiralık konuttan taşınıyor olun, ister özel ziyaretçileriniz gelecek veya sadece kanepenizi hayata döndürmek istiyor olun,  profesyonel yardım genellikle gidilecek en iyi ve en güvenilir yoldur.

Güzelbahçe koltuk yıkama fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösterecektir. Koltuk yıkama fiyatları çoğunlukla ürün bazında ve model bazında belirlenmektedir. Koltuğunuzun döşemesinde hassas veya özel kumaşlar varsa, işi tamamlamak için uzman temizlik çözümleri veya ekipmanı gerekebileceğinden profesyonel bir temizleyici ekstra ücret alabilir.

Temizlenmesi gereken tek bir öğeniz varsa, maliyetlerinizi önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Koltuğunuzun boyutu, toplam koltuk temizleme maliyetinde rol oynayacaktır, 2 kişilik koltuğun temizlenmesi, 4 kişilik veya L şeklinde koltuktan anlaşılır şekilde daha ucuzdur.

izmir güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri | izmir güzelbahçe koltuk temizleme şirketleri | koltuk yıkama firmaları izmir güzelbahçe | koltuk temizleme firmaları izmir güzelbahçe | koltuk yıkama şirketleri izmir güzelbahçe | koltuk temizleme şirketleri izmir güzelbahçe | güzelbahçede koltuk yıkama, güzelbahçede koltuk temizleme | koltuk yıkama güzelbahçede | koltuk temizleme güzelbahçede

BİZE ULAŞIN
0232 255 0 555

Güzelbahçe Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetleri

Koltuk yıkama şirketleri güzelbahçe, koltuk yıkama firması, koltuk temizliği şirketleri, güzelbahçede profesyonel koltuk yıkama firmaları, koltuk yıkama makinesi, buharlı koltuk yıkama, tay tüyü koltuk yıkama hizmeti,  koltuktan çiş lekesi çıkarma, kedi çişi kokusunu koltuktan çıkarma, köpek çişi lekesini koltuktan temizleme, koltuktaki boya lekesini çıkarma, kahve lekesini temizleme, koltuk üzerinden çay lekesinin temizlenmesi, profesyonel ev temizliği izmir.

Ayrıca kadife kumaş kaplı koltuk yıkama, keten döşeme koltuk yıkama, deri koltuk temizliği, şönil kumaş kaplı koltuk yıkama, nubuk döşeme koltuk yıkama, tay tüyü koltuk yıkama, sentetik kumaş kaplı koltuk yıkama, nubuk koltuk temizliği ve yıkama, pamuk döşemeli koltuk yıkama, yatak yıkama firması, suni deri koltuk temizleme, süet koltuk yıkama hizmetlerini garantili olarak alabilirsiniz.

izmir güzelbahçede koltuk yıkama firmaları, izmir güzelbahçede koltuk temizleme firmaları, izmir güzelbahçede koltuk yıkama şirketleri, izmir güzelbahçede koltuk temizleme şirketleri, koltuk yıkama firmaları izmir güzelbahçede, koltuk temizleme firmaları izmir güzelbahçede,koltuk yıkama şirketleri izmir güzelbahçede, koltuk temizleme şirketleri izmir güzelbahçede, güzelbahçedeki koltuk yıkama, güzelbahçedeki koltuk temizleme, koltuk yıkama güzelbahçedeki, koltuk temizleme güzelbahçedeki, güzelbahçedeki koltuk yıkama firmaları, güzelbahçedeki koltuk temizleme firmaları, güzelbahçedeki koltuk yıkama şirketleri, güzelbahçedeki koltuk temizleme şirketleri, koltuk yıkama firmaları güzelbahçedeki, koltuk temizleme firmaları güzelbahçedeki, koltuk yıkama şirketleri güzelbahçedeki, koltuk temizleme şirketleri güzelbahçedeki

Güzelbahçe’de Koltuk Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Güzelbahçe Yaka Mahallesi koltuk yıkama şirketleri, Güzelbahçe Maltepe Mahallesi koltuk yıkama firmaları, Güzelbahçe Yalı Mahallesi koltuk yıkama şirketleri, Güzelbahçe Çelebi Mahallesi koltuk yıkama şirketi, Atatürk Mahallesi koltuk yıkama firması, Kahramandere Mahallesi koltuk yıkama firmaları, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi koltuk yıkama şirketleri, Yelki Mahallesi koltuk yıkama şirketi, Çamlı Mahallesi koltuk yıkama şirketleri, Küçükkaya Mahallesi koltuk yıkama firmaları, Payamlı Mahallesi koltuk yıkama firmaları

Güzelbahçe’de koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız ayrıca, Koltuk Yıkama Güzelbahçe , Koltuk Temizleme Güzelbahçe , Yatak Temizleme Güzelbahçe , Yatak Yıkama Güzelbahçe , Kanepe Yıkama Güzelbahçe , Çekyat Yıkama Güzelbahçe , Sandalye Yıkama Güzelbahçe , Köşe Takımı Yıkama Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Firmaları Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Firması Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Fabrikası Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Fabrikaları Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Fiyatı Güzelbahçe , Koltuk Yıkama Güzelbahçe , Perde Yıkama – Halı Yıkama – Koltuk Yıkama – Halı Yıkama – Koltuk Yıkama Güzelbahçe hizmetlerini yerine getirmektedir.

Bize ulaşmak için; güzelbahçe koltuk yıkama, güzelbahçe koltuk temizleme, izmir güzelbahçe koltuk yıkama, izmir güzelbahçe koltuk temizleme, koltuk yıkama izmir güzelbahçe, koltuk temizleme izmir güzelbahçe, güzelbahçe koltuk yıkama firmaları, güzelbahçe koltuk temizleme firmaları, güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri, güzelbahçe koltuk temizleme şirketleri, izmir güzelbahçe koltuk yıkama firmaları, izmir güzelbahçe koltuk temizleme firmaları arama anahtar kelimeleri kullanabilirsiniz.

Bir Sorunuz Mu Var?

Fiyat bilgisi, içerikleri ve hizmet detayları hakkında sorularınızın cevapları için aşağıdaki bilgilendirmelerimize göz atabilir, incelemeniz sonrasında online randevu alabilir ya da daha fazlası için bizi arayabilirsiniz.

Koltuk takımınızın boyutuna bağlı olarak, koltuk yıkama fiyatları 750 TL ile 1500 TL arasında değişebilir. Profesyonel bir Güzelbahçe koltuk yıka firmasından alacağınız fiyat teklifi, genellikle kanepenizin yapıldığı malzemeye bağlı olacaktır.

Koltuğunuzun döşemelik kumaşı ve üzerindeki kir ve leke durumu, hangi temizleme yöntemini kullanacağımızı belirleyecektir. Koltuğunuz çok fazla lekeli ve kirliyse daha derin bir uygulama gerektirecek, dolayısıyla daha çok ıslanacaktır. Ancak merak etmeyin, koltuk yıkama makinelerimizin güçlü emiş gücü sayesinde koltuklarınız minimum derecede nemli kalacaktır. Yıkama sonrası bir koltuğun ortalama kuruma süresi 2-6 saat arasında değişmektedir.

Diğer Güzelbahçe koltuk yıkama şirketlerinden farklı olarak firmamız, ailenizin sağlığı dikkate alınarak, biyolojik olarak parçalanabilen ve güvenli olan çevre dostu ve insan dostu doğal temizlik ürünleri kullanır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir