Bizi ArayınRezervasyon
urla temizlik firmaları2021-10-21T20:12:39+03:00

Urla Temizlik Firmaları

Güzel Evim urla temizlik firmaları, on yılı aşan tecrübesi,güvenilir ve güçlü altyapısı ile  kaliteli ve modern temizlik hizmetleri sunmakta olan bir urla temizlik firmasıdır. Urla temizlik şirketleri arasında en yüksek temizlik standartlarınızı karşılayan bir hizmet için, eğitimli uzmanlardan oluşan profesyonel urla temizlik firması Güzel Evimi tercih edebilirsiniz. Alacağınız temizlik hizmetlerinin her aşamasında kaliteyi,güveni,konforu ve huzuru hisedeceksiniz.

profesyonel urla temizlik şirketleri,urla temizlik firmaları

Urla Profesyonel Villa Temizlik Şirketi Güzel Evim

Yoğun programınız veya iş hayatınız, muhtemelen, size, evi temizlemek için fazla zaman bırakmıyor. Bu durumda kaliteli ve profesyonel bir destek almak uygun olacaktır. Villa ve ev temizliği alanında ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmet için Güzel Evim urla temizlik şirketlerini tercih edebilirsiniz.
Güzel Evim urla temizlik şirketleri villa ve ev temizliği alanında sahip olduğu on yılı aşan tecrübesi ile memnuniyetinizi garanti edebilecek bir firmadır.

 1. Yaşam Kaliteniz ve Sağlığınız Önceliğimizdir

  Önceliğimiz müşterilerimizin sağlıklı, konforlu ve temiz yaşam alanlarına kavuşturmaktır. Sahip olduğumuz modern temizlik makineleri ve organik temizlik ürünleri ile müşterilerimizin yaşam kalitesine katkı sağlamaktayız. Profesyonel ve uzman olmanın gereği olarak donanımımızı en modern ve etkili makineler ile sürekli yeniliyoruz. Temizlik uygulamalarımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve zamanın gereklerine göre özelleştiriyoruz.
  Profesyonel bir şirket olan Urla temizlik firmaları Güzel Evim, COVID-19’u (koronavirüs) toplumumuzda ve çevremizdeki etkisini yakından takip etmektedir. Bu süre zarfında müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği en büyük önceliğimizdir. Bu virüsün ciddiyetini veya öngörülemezliğini dikkate alarak yayılmasını ve etkisini sınırlamak için gerekli tüm önleyici tedbirleri almaktayız.

 2. Ekonomik Detaylı Ev Temizliği

  Her gün ev temizliği yapsanız dahi bir sonraki gün evin yeniden toz olması kaçınılmazdır. Özellikle belirli bölgelerde; koltuk ve halı gibi, toz akarları ve maytlar yoğun olarak bulunur. Bu durum solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olabileceği için sağlığınız risk altındadır. Profesyonel temizlik hizmeti sunan urla temizlik firması Güzel Evim evinizde aklınıza gelen her noktasındaki tozu ortadan kaldırabilir. Bu sebeple belirli zaman sıklığında detaylı bir temizlik yaptırmanız gerektiğini unutmayın.Evinize ve size uygun, ekonomik ev temizlik uygulamaları almak için lütfen bizi arayınız.

 3. Organik Villa Ev Temizliği

  Urlada villa temizliği, urla ev temizliği denildiğinde ilk akla gelen firma olan urla temizlik şirketleri Güzel Evimdir. Bunun başlıca nedeni temizlik için tercih ettiğimiz temizlik ürünlerinin organik olmasıdır.Doğa ile dost temizlik uygulamaları ve çözümleri sunmaktayız.Buhar makinelerimiz ve toksik içermeyen temizlik ürünlerimiz ile sizin ,ailenizin sağlığı ve doğanın geleceği için bilinçli temizlik yapmaktayız.

 4. Yüksek Temizlik Standartları

  Urlada ev temizliği ve villa temizliği uygulamalarımız profesyonel temizlik ekipleri ile yerine getirilir. Profesyonel ekiplerimiz sizin belirlemiş olduğunuz temizlik standartlarına ve sıralamaya harfiyen uyar. Siz herhangi bir uyarma ihtiyacına gerek duymazken ekiplerimiz en iyi temizlik hizmetini yerine getirebilecek kabiliyet ve donanıma sahiptir. Evinizin durumu,ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önünde bulundurularak oluşturulan ekiplerimiz bir günde evinizi detaylı olarak temizler.Kir,pas,yağ,kireç,toz ve leke gibi her şeyin üstesinden gelebiliriz.

Bir Müşterimiz Diyor ki;

Güzel Evim urla temizlik firmaları ekiplerinden aldığım profesyonel temizlik hizmeti, herşey daha önce planlandığı gibi, kusursuz ve mükemmeldi. Benim için önemli olan tüm  detaylar eksiksiz yerine getirldi. Kalite standartından emin olabilmek için bir süre, onlara hissettirmeden, onları gözlemledim.. Çöp sepetlerini boşaltmaktan çarşafları düzleştirmeye kadar herşeyi titizlikle yerine getirdiler. İşlerinde uzman olduklarına şahidim.

Urla İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik Şirketi

Güzel Evim urla temizlik firmaları deneyimi ve mükemmel donanımı sayesinde kaliteli inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunmaktadır. Temizlik esnasında maddi hasar oluşmayacağını garanti ediyoruz. Mutfağınız tozdan en iyi şekilde arındırılır. Banyonuzda kireç ve derz kalıntısı kalmaz. Duvardaki tozlar vakumlanarak ortadan kaldırılır. Cam temizliği esnasında cam çizilmez. Ankastreler,ahşap ve fayanslar özel temizleyiciler ile temizlenir.Güzel Evim urla inşaat temizlik hizmetleri konusunda tecrübesine en çok baş vurulan temizlik firmasıdır.
 1. Tecrübe ve Donanım İnşaat Temizliğinde Avantaj Sağlar

  İnşaat sonrası villa ve ev temizliğinde tecrübe ve donanımın önemi oldukça fazladır. Şayet urlada yeni satın almış olduğunuz bir evin temizliği için firma arıyorsanız mutlaka urla temizlik firmaları Güzel Evimi arayın. Nasıl hizmet verdiğimiz,çalışma sistemimiz ve fiyat politikamız hakkında bilgi alınız. Tecrübeli ve modern donanıma sahip bir temizlik firmasından alacağınız inşaat sonrası temizlik hizmeti ile aklınıza gelmeyecek bir çok avantaj elde edebilirsiniz.

 2. İnşaat Temizliğinde Detayların Önemi

  İnşaat sonrası ev ve villa temizliği nasıl yapılır dediğinizde öncelikle aklınıza tozunun, kirecinin, boya artıklarının temizlenmesi akla gelir. Gözle görülebilen inşaat artıkları kadar gözle görülmesi imkansız olanların da temizlenmesi için detayları bilmeniz gerekir. Örneğin Güzel Evim urla inşaat sonrası temizlik firması ekipleri mutfağınızdaki çekmeceleri yerlerinden çıkarır ve temizleyip yerine takar. Panjurlarınızı yıkar ve kurular ya da süpürgelikleri ve merdiven basamaklarını dizlerinin üstünde eğilerek, silerek temizler.

 3. İnşaat Sonrası Camların Panjurların Temizlenmesi

  Urlada inşaat sonrası cam temizliği nasıl yapılır , panjur temizliği nasıl yapılır bilmiyorsanız mutlaka profesyonel bir urla temizlik firmasından yardım almalısınız. Urlada inşaat sonrası ev ve villa camlarının profesyonel olmayan kişiler veya firmalar tarafından temizlenirken çizilmesi en çok karşılaşılan talihsiz bir durumdur. Otomatik panjurların temizlenirken motorlarına su kaçırmamak gereklidir. Güzel Evim urla temizlik şirketleri inşaat sonrası temizlik esnasında camınızda ve panjurunuzda herhangi bir hasar oluşmayacağını garanti eder.

 4. Parke Doğal Taş Seramik ve Ahşap Yüzey Temizliği

  İnşaat sonrası parke temizliği için önce güçlü bir vakum makinesi ile süpürülmeli, boya artıklarından temizlenmelidir. Sonrasında ahşap yüzeyler için özel olarak üretilen bir temizleyiciyi suya ekleyerek yer bezi veya paspas ile silmelisiniz. Doğal taş yüzeylerin temizliğinde hiçbir kimyasal kullanılmamalıdır. Çok az sıvı arap sabunu kullanılabilir. Seramik yüzeyler önce tozdan ve boya atıklarından temizlenir ve daha sonra organik yüzey temizleyici ürünler ile silinir.

Bir Temizlik Uzmanı Diyor ki;

İnşaat sonrası villa temizliği için profesyonel bir temizlik firmasından hizmet almak size birçok avantaj sağlayacaktır. Herşeyden önce profesyonel temizlik şirketi personelleri eğitimli ve sigortalı kişilerdir. Bunun anlamı, temizlik esnasında oluşabilecek her türlü zarar ve kazaya karşı temizlik firmaları sorumludur. Bir başka konu ise, ev sahibinin iş bitiminde fatura tutarını ödemekten başka yapması gerekli olan hiçbir şeyin olmamasıdır. Profesyonel temizlik hizmeti almak çok keyiflidir.

Urla Tadilat Sonrası Ev Temizlik Firması

Zaman içinde ev dahilinde ya da genelinde değişiklikler ve yenilikler gerekli olabilir.Tadilat ve dekorasyon sonrasında gerekli olan detaylı ev temizliği  işlemleri için urla temizlik şirketleri Güzel Evim tecrübesine güvenebilirsiniz.Eviniz eşyalı iken yapılan tadilat işlemlerinde toz kaçınılmaz olarak her yere sızar.Modern makinelerimiz ve kaliteli temizlik ürünlerimiz ile evinizi tüm toz ve tadilat artığından temizleyebiliriz.
 1. Urlada Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği

  Bazı durumlarda evinizde veya villanızda eşyalar var iken tadilat ve tamirat gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Bu süreç ev sahibi için oldukça  yorucu geçer. Ancak asıl zorluk tadilat bittikten sonra evin temizlenmesine sıra geldiğinde belirir. Tadilat ve tamiratın boyutuna göre evin bir bölümünü veya tamamını temizlemek gerekli olabilir. Böyle bir durumda size, tecrübesi ve modern donanımı ile Urla temizlik şirketi Güzel Evim en etkili ve kalıcı olarak yardımcı olacaktır.

 2. Urla Tadilat Sonrası Koltuk ve Yatak Yıkama

  Evinizde eşya var iken yerine getirilen tadilat işleri beraberinde temizlik işlemleri gereksinimi doğuracaktır. Bu temizlik işlemleri, evinizin detaylı olarak temizliği olabilir. Ya da koltuk yıkama veya yatak yıkama gibi kısmi temizlik hizmetlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Urlada on yılı aşkın süredir profesyonel temizlik hizmetleri sunmakta olan firmamız koltuk yıkama ve yatak yıkama alanında kaliteli hizmet sunmaktadır.

 3. Urla Tadilat Sonrası Boş Villa Temizliği

  Urlada yeni satın almış olduğunuz bir villanın ya da evin farklı boyutta ve tanımda tadilat ve tamirat işleri olabilir. Yapılan tadilat sonrasında detaylı ve profesyonel bir temizliğe ihtiyacınız olacaktır. Güzel Evim urla temizlik şirketleri mükemmel donanımı ve tecrübesi ile size ekonomik villa temizliği çözümleri sunar. Villanız ya da eviniz hakkında yapacağımız ön değerlendirme akabinde size bir temizlik planı ve fiyat teklifi sunarız. Urla temizlik firmaları ekiplerimiz hizmete temizlik için geldiğinde tüm evinizi temizleyecek donanıma sahiptir. İhtiyaçlarınızın ve temizlik standartlarınızın yerine getirilmesi için deneyim ve imkanlarımızı seferber ederiz. Urlada tadilat sonrası boş villa temizliğinin her aşamasında tutarlı, en kaliteli temizlik hizmetini urla temizlik firmaları sunar.

 4. Urla Tadilat Sonrası Cam Temizliği

  Profesyonel bir urla temizlik şirketi olarak, villanızda yapılan tadilat sonrasında cam temizliği için deneyimli cam temizliği ekipleri görevlendiriyoruz. Cam çizilmesini önlemek ve mükemmel cam temizliği için özel cam temizliği aparatları kullanırız. Cam  ve çerçeve üzerinde bulunan toz,boya artıkları ve bantlar tamamen temizlenir.

Urla Ev Temizlik Şirketleri Periyodik Temizlik Hizmeti

Güzel Evim urla temizlik şirketleri hayatın ne kadar yoğun olabileceğinin farkında bir urla temizlik firmasıdır. Bu nedenle, özel  tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre temizlik hizmeti paketleri tasarlıyoruz. Kalıcı bir temizlik planı belirlemenize gerek yok. Hizmetlerimizin sıklığını artırmaya veya azaltmaya karar vermeniz durumunda programınıza uyum sağlayabiliriz. Hayatınızı kolaylaştırmak bizim işimiz. Bunu mümkün olduğunca sorunsuz hale getirmeye çalışıyoruz.Zorlama yok,çözüm çok…Temizlik planınızı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz. Çoğu müşterimiz düzenli, yüksek standartlarda ve ihtiyaçlarının tam karşılığı olan,ekonomik temizlik hizmetleri almayı tercih eder;
 1. Haftada Bir Ev Temizliği

  Bu ev temizliği paketi, trafiği yoğun evler için popüler bir çözümdür. Urla ve civarında bir villada yaşayan kalabalık bir aileniz var ise ve daha çok dersleri ile meşgul iseler. Ya da işten eve yorgun dönüyorsanız. Ya da evinizde birden çok evcil hayvanınız var ise. Bu ve buna benzer birçok neden yanında ailenizin ve sizin sağlığının korunması da dikkate alınması gerekli diğer önemli bir nedendir.

 2. İki Haftada Bir Ev Temizliği

  Bu hizmet, genel temizlik konusunda yardım için en iyi sonucu verir.Güzel Evim urla temizlik şirketleri birkaç çocuklu aileler için uygun bir temizlik hizmeti paketi olduğu kanaatindedir. Banyoların,mutfağın temizliği kadar teras,veranda,garaj ve balkonların temizliği de düzenli olarak yapılmalıdır.

 3. Ayda Bir Ev Temizliği

  Ev temizliği konusunda zaman aralığı önemli bir konudur. Aile bireylerinin sağlığının korunması için yaşanılan ortamın hijyeni dikkate alınmalıdır. Uzu süre temizlik yapılmayan alanlarda bakteri ve akarların çoğalması için uygun ortam oluşur. Bu durum başta solunum yolu hastalıklarına neden olurken kronik hastalıkların daha ağır seyrine sebebiyet verebilir. Urla temizlik ekiplerimiz her ay ziyaretinize gelebilir,evinize kapsamlı bir temizlik uygular. Ailenizin ve sizin yaşam kaliteniz ve konforunuz koruma altında olur.

 4. İki Ayda Bir Ev Temizliği

  Evinde yatılı yardımcı bulunduran müşterilerimiz için uygun bir temizlik çözümüdür. Kendi ev temizliği ihtiyaçlarını kendi yerine getirebilecek müşterilerimizin de az değildir. Ancak yine de koltuk yıkama,büyük camların temizlenmesi veya detaylı ev temizliği gerektiğinde profesyonel desteğimiz ile evinizin hijyeni ve düzenlenmesi konusunda yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimizin çoğu, Güzel Evim urla temizlik şirketleri profesyonel temizlik ekiplerimizi rutin ziyaretlerini tercih ediyor. Evinizin ne kadar aktivite gördüğüne bağlı olarak, haftalık ve iki haftalık hizmetlerimiz sizin için en iyi çözüm olabilir. Düzenli ev temizliği hizmeti almak bakterilerin, alerjenlerin ve diğer sağlıksız maddelerin aileniz üzerindeki olumsuz etkilerini azaltır. Yoğun programınızda size daha fazla boş zaman kalmasını sağlar.

Mutfağınızı ve banyolarınızı temizlemekten nevresimlerinizi değiştirmeye kadar, müşterilerimizin yeni temizlenmiş evlerinde kendilerini olabildiğince rahat hissetmelerini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz.

Urla Yazlık Temizlik Firması

Yaz geldiğinde ve havalar ısınmaya başladığında, yorucu ve stresli geçen çalışma ve okul hayatına biraz ara vermek gerekir. Bu durumda urlada bulunan yazlığınızın temizlenmesi ve taşınılması zamanı gelmiş demektir. Temiz ve hijyeni sağlanmış ortamlar, ailenizin sağlığı ve rahatlığında büyük rol oynar. Tek başınıza üstesinden gelemeyeceğiniz,kapsamlı ve detaylı yazlık temizliği için Güzel Evim urla temizlik firmaları profesyonel destek alabileceğiniz güvenilir bir firmadır.
 1. Urlada Kaliteli ve Güvenilir Temizlik Firması

  Kaliteli ve güvenilir bir temizlik hizmeti almanın rahatlığı ve huzuru hiçbir şeye değişilmez. Sizin ihtiyaç ve temizlik standartlarınızı belirleyip buna uygun özel ev temizliği ve yazlık temizliği uygulamaları planlıyoruz. Urlada kaliteli ve güvenilir bir temizlik firması denilince ilk akla gelen firmamız modern donanımı ile her zaman yanınızdadır. Herbiri temizlik konusunda uzmanlaşmış ekiplerimize bir de ekip lideri refakat etmektedir. Bu sayede ihtiyacınız olan ve planlanan temizlik standartları tam olarak yerine getirilmektedir. Memnuniyetiniz Urla temizlik firması Güzel Evim garantisi altındadır.

 2. Urla Ev Temizliği Hijyeni ve Düzenlenmesi

  Urlada uzun süredir ya da bir kış süresince kapalı kalmış olan bir yazlığın temizliği profesyonel bir yaklaşım ve ekip gerektirir. Ahşap malzemelerin temizliği ve bakımı kadar teras veranda gibi dış alanlarda oluşmuş kirlenmenin de hassasiyetle ve detaylı olarak yerine getirilmesi gereklidir. Bahçe mobilyalarının içeriden dışarıya alınması,temizlenmesi ve düzenlenmesi iş tanımımız dahilindedir. Perdelarin yıkanarak asılması ve temiz çarşafların yatağa serilmesi gibi size özel temizlik ve ev düzeni işlerini yerine getirebiliriz.

 3. Urla Profesyonel  Yazlık Temizlik Firmaları

  Urlada bulunan bir yazlığın, bir evin yaz sezonu öncesi temizlenmesi ve düzenlenmesi için 10 yılı aşan tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel bir temizlik hizmetinin değeri, bağımsız bir sağlayıcıdan alınan hizmetin maliyetiyle karşılaştırıldığında bir miktar farklı olacaktır. Ancak profesyonel urla temizlik firmalarının sahip olduğu donanım ve organizasyon yapısı ile sunacağı profesyonel yazlık temizliği hizmeti ile birçok avantaj elde edebilirsiniz. Daha detaylı bir temizlik hizmeti alma şansı yakalamanın yanında en zor ve size özel temizlik uygulamalarını da yerine getirildiğini görebilirsiniz. Güzel Evim izmir temizlik firması aynı zamanda özel ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi karşılamak için özelleştirebileceğimiz çeşitli temizlik planları da sunmaktadır. Kusursuz ve mükemmel hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmayı siz de hak ediyorsunuz.

 4. Uzman ve Deneyimli Temizlik Personelleri

  Evinizi olabildiğince temiz,hijyenik ve düzenli hale getirmeye özen gösteren uzman ve deneyimli temizlik personellerimiz sizin ve ailenizin sağlığı ve konforu için çalışır. Birinci önceliğimiz size ve ailenize sağlıklı yaşam alanları oluşturmak ve yaşam kalitenize katkı sağlayabilmektir. Temizlediğimiz alanlarda ve yüzeylerde  doğru ürünlerin kullanmaya ve özellikle de doğa ile dost doğal temizlik ürünleri kullanmaya özen gösteririz. Siz de Güzel Evim urla temizlik şirketleri uzman temizlik personelleri ile keyifli ve huzurlu bir temizlik hizmeti almanın keyfini çıkarın.

Bunlara Dikkat!

Alçı ve kireç fazlası bulunan yüzeyleri

Go to Top