Bizi ArayınRezervasyon

izmir mavişehir temizlik firmaları

//izmir mavişehir temizlik firmaları

izmir mavişehir temizlik firmaları

Güzel Evim izmir mavişehir temizlik firmaları , tecrübeli ve güvenilir organizasyon yapısı ile modern,kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetleri sunmayı amaçlayan bir mavişehir temizlik firmasıdır.

Misyonumuz müşterilerimizin temizlik konusunda istek,ihtiyaç ve standartlarını doğru analiz edebilmek, onlara en etkili,kalıcı çözümleri sunabilmektir.

izmir mavişehir temizlik firmaları

Her an ve her koşulda müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlayabilmek,karşılıklı saygı,güven ve kaliteye dayalı uzun soluklu bir birlikteliğin sağlanmasında en önemli faktör olabileceğinin farkında olarak hizmet standartlarımızı sürekli geliştiriyoruz. 

Aşağıda ihtiyacınız olan ve almak istediğiniz temizlik hizmeti,mavişehir temizlik şirketleri,izmir mavişehir temizlik fiyatları,mavişehirde verilen temizlik hizmetleri ve mavişehir ev temizlik firmaları hakkında merak ettiğiniz birçok konuyu ana başlıklar halinde ele aldık ve sizin için açıklık getirdik.

GÜZEL EVİM MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMASI

(0232) 255 0 555

OCAK AYI ÖZEL KAMPANYALARI
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

İZMİR MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI

Temizlik söz konusu olduğunda belirlediğimiz,yaptığımız ve uygulanmasını istediğimiz birçok farklı standart olabilir.

Kimilerimiz için her yerin tozdan ve kirden arındırılması önemli bir konu iken kimilerimiz için de banyo,mutfak ve evin genelinde temizlik kadar hijyenin sağlanması da önemlidir.

Günümüzde farklı neden ve farklı durumlar gereği, ev temizliği alanında, temizlik firmalarından profesyonel destek almak bir gereklilik halini almaya başlamıştır.

Bu nedenlerin başında yeterli zamanı bulamamak,yeni bir eve taşınmak ya da buna benzer durumlar gelmektedir.

İzmir Mavişehir’de temizlik şirketleri aradığınızda birçok firma önünüze çıkacaktır.Kalite,fiyat ve diğer farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılacaktır.

Kimi firma en ekonomik temizlik hizmetini kendisinin verdiğini iddia ederken kimi de en kaliteli temizlik hizmetini verdiğini ya da ev temizliği konusunda en tecrübeli firma olduğundan bahsedecektir.

Bu durumda insan hangi mavişehir temizlik firması daha iyidir,daha profesyoneldir,kaliteli hizmet verir denemeden bilemez,öğrenemez.

Temizlik konusunda en mükemmeli bulmak için tek tek tüm mavişehir temizlik firmalarını aramak,denemek ya da hizmet almak zaman ve para kaybı olabilir.

Güzel Evim izmir mavişehir temizlik firmaları, on yılı aşan tecrübesi ile,temizlik konusunda istek ve ihtiyaçlarınıza etkili ve kalıcı çözümler sunmayı amaçlayan bir çalışma modeli geliştirmiştir.(çalışma modelimiz hakkında bilgi aşağıda yer almaktadır)

Sahip olduğumuz modern organizasyon yapımız,tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız %100 müşteri memnuniyetinin oluşmasında en önemli faktörlerdir.

Özellikle ev temizliği alanında uzmanlaşmış olan Güzel Evim Mavişehir Temizlik Firması aileniz ve sizin için temiz,sağlıklı ve konforlu yaşam  alanlarının oluşturulması adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Güzel Evim mavişehir temizlik firması, eşyalı ev temizliği,buharlı ev temizliği,tadilat sonrası ev temizliği,inşaat sonrası ev temizliği,taşınma öncesi ev temizliği,cam temizliği,koltuk yıkama ve yatk yıkama alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

İzmir’de en kaliteli,en ekonomik,en güvenilir ve en iyi mavişehir temizlik firmasını arıyor iseniz çok geç kalmadan (0232) 255 0 555 numaralı telefondan Güzel Evim Temizlik Şirketini arayabilirsiniz.

MAVİŞEHİRDE TEMİZLİK HİZMETLERİ

Ev Temizliği

Güzel Evim, deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile,  ev temizliği konusunda İzmir Mavişehirde birçok hizmeti başarıyla yerine getirmiş profesyonel bir temizlik firmasıdır.

detaylar

Ofis Temizliği

Güzel Evim; temizliğin insan sağlığı ve yaşam kalitesi açısından ev kadar iş hayatında da önemli rol oynadığının farkındalığıyla ,ofis temizliği ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunuyor.

detaylar

Koltuk Yıkama

Güzel Evim mavişehir koltuk yıkama şirketleri on yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği konusunda hizmet vermekte, profesyonel,etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktadır.

detaylar

Cam Temizliği

 Mavişehir temizlik firması Güzel Evim,inşaat,tadilat ve dış etkenlerden dolayı ihtiyacınız olabilecek cam temizliği konusunda profesyonel ve etkili çözümler sunmaktadır.

detaylar

İnşaat ve Tadilat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik,inşaat temizliği,tadilat sonrası temizlik,tadilat temizliği konusunda kaliteli çözümler sunarken müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

detaylar

 Villa Temizliği

Güzel Evim Mavişehir temizlik firmaları, mavişehirde villa temizliği,dubleks ev temizliği konularında profesyonel ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

detaylar

NEDEN GÜZEL EVİM MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMASI

MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMASI ÇALIŞMA MODELİMİZ

En ideal,etkili,kalıcı ve uygulanabilir temizlik çalışma modelini oluştururken müşterilerimizin ihtiyaç,özellik ve isteklerini,diğer bir taraftan da zaman,iş gücü,maliyet ve performans değerlerini dikkate aldık.

Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızdan birisi olan müşteri ziyaretleri diğer bir adı ile ”Ücretsiz Keşif Hizmeti” müşterilerimizin isteklerini,temizlik ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek,durumu yerinde analiz ederek nasıl? ne zaman? ve ne kadar? sorularına en doğru cevapları,çözümleri sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bir hizmet şeklidir.Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde Mavişehir temizlik firması Güzel Evim, profesyonel organizasyon yapısının sağladığı imkanları müşteri lehine avantajlara çevirmekte aynı zamanda en uygun,etkili,kalıcı ve ekonomik hizmet modelini müşterilerinin seçimine sunabilmektedir.

Güzel Evim Mavişehir temizlik firması, temizlik hizmeti alanındaki fiyat politikalarını birçok durumu göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.Yıllardır en çok  sorulan soruların başında gelen ve sıkılmadan cevapladığımız ”Ev temizliğini kaça yapıyorsunuz?” sorusuna en doğru cevabı verebilmek için evinizin büyüklüğü,oda sayısı,konumu,eşyalı,boş,tadilatlı gibi durumu,balkon ve pencere sayısı,yaşı,evde kaç kişinin yaşadığı ve evcil hayvan olup olmadığı gibi birçok kriteri dikkate alıyoruz.

Temizlik uygulamalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız ve noktadan hareket ile yıllar içinde geliştirdiğimiz,takım çalışması modeline güvenmekteyiz.Minimum iki veya üç kişiden oluşan temizlik ekiplerimiz,gerekli olabilecek tüm ürün,gereç ve makineleri beraberinde getirerek size kaliteli,profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile dünyada ve Türkiye’de temizlik sektörü ve ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve organizasyon yapımıza dahil ederek entegrasyonu çalışmalarına aralıksız devam etmekteyiz.Standartlarımızı ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Temizlik sözleşmemizde yer alan tüm taahhütlerimizi yerine getirdikten ve müşteri istek ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunduktan,memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

İSTEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK BİZİMLE DAHA KOLAY

MAVİŞEHİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ

Ev temizliği alanında uzmanlaşmış olan Güzel Evim temizlik firması Mavişehir genelinde yıllardır en çok tercih edilen ve referans gösterilen güvenilir bir temizlik firmasıdır.

Amacımız, vereceğimiz temizlik hizmetleri ile,size ve ailenize sağlıklı ve düzenli yaşam alanları oluşturmak ve yaşam kalitenize katkı sağlayabilmektir.

mavişehir temizlik şirketi

Profesyonel ve modern hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin temizlik istek ve ihtiyaçlarına etkili,kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimler rehberliğinde size birçok konuda avantaj sağlayacak  EV TEMİZLİĞİ PAKETLERİ geliştirdik.

Bu ev temizliği paketlerini oluştururken sizin temizlik ihtiyaçlarınızı,aile bütçenizi,zaman,işgücü,performans ve kalite değerlerini dikkate aldık.

Diğer bir taraftan, size özel ve sizin belirleyebileceğiniz standartlarda temizlik hizmetlerini yerine getirebilecek temizlik ekiplerimizi beraber oluşturabiliriz.

Eşyalı bir evin temizlenmesi ve hijyeni,mutfak detaylı temizliği,banyonun küften,kireçten ve sabun artıklarından arındırılması ve hijyeni,koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma,yatak yıkama ve yataktan leke çıkarma en iyi yerine getirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

Küçük ya da büyük bir evde oturmanız,az veya çok eşyaya sahip olmanız,kalabalık bir aile ya da birkaç evcil hayvana sahip olmanız vereceğimiz ev temizliği hizmeti standartlarını değiştirmez.

MAVİŞEHİR EV TEMİZLİĞİ STANDARTLARIMIZ

Temizlik standartlarımızı, sizin ve ailenizin konforunu, sağlığını ön planda tutarak, kaliteli bir ev temizliği hizmetinin oluşması için gelişen yaşam koşullarına ve teknolojiye uygun şekilde oluşturduk.Firmamız modern,kaliteli,güvenilir ve ekonomik hizmet vermek için Türkiye ve dünyada kabul gören,uygulanan temizlik standartlarını dikkate almaktadır.

-Mutfak stor ve perdesinin temizlenmesi
-Bulaşıkların bulaşık makinesine yerleştirilerek yıkanması
-Lavabo ve eviyenin temizlenmesi
-Buzdolabının çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Fırının çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Bulaşık makinesinin çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Mutfak aydınlatmasının temizlenmesi
-Mutfak halısının süpürülmesi,fırçalanması
-Mutfak dolap üstünün ve kapaklarının temizlenmesi(içi hariç)
-Mutfak tezgahının temizlenmesi
-Yerlerin silinmesi ve temizlenmesi
-Mutfak genelinin tozunun alınması
-Mutfak kapı ve penceresinin temizlenmesi
-Çöplerin toplanması ve çöp torbalarının değiştirilmesi
-Mutfak fayanslarının temizlenmesi

HATIRLATMA : Mutfak temizliği konusunda standartlarımız hizmet paketimizin içeriğine göre verilmiştir.Buzdolabının içinin temizlenmesi,fırın içi temizliği,mutfak dolaplarının içinin temizlenmesi,mutfak halısının yıkanması ve buna benzer diğer temizlik ihtiyaçlarınızı ayrıca belirtmeniz durumunda temizlik ekibimize bir veya birkaç personel eklenerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirebiliriz.

-Küvetin temizlenmesi,ovulması
-Klozetin temizlenmesi,hijyeni
-Lavabo ve armatürlerin temizlenmesi
-Duş kabininin temizlenmesi,hijyeni
-Havluların yenileri ile değiştirilmesi
-Yerlerin silinmesi(yıkanması) ve temizlenmesi
-Dolapların dışının silinmesi
-Banyo fayanslarının temizlenmesi
-Tuvalet kağıdı ve kağıt havlunun yenilenmesi
-Çöplerin boşaltılması ve çöp torbalarının değiştirilmesi
-Havlupanın temizlenmesi
-Ayna temizliği
-Çamaşır makinesinin çekilerek temizlenmesi
-Banyo menfezinin temizlenmesi
-Kapının temizlenmesi

HATIRLATMA : Banyo dolaplarının içinin temizlenmesi,duvarda ve tavanda oluşmuş küf lekelerinin temizlenmesi,duşakabin çevresindeki silikonların altında oluşmuş küfün giderilmesi,temizlenmesi ve buna benzer konular için öncesinde bilgi verilmesi durumunda, bu konuda uzmanlaşmış bir temizlik personelimiz temizlik ekibimize dahil edilerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirilmektedir.

-Salon genelinin toparlanması ve düzenlenmesi
-Salon genelinin süpürülmesi,tozunun alınması
-Yerlerin uygun temizlik ürünü ile temizlenmesi
-Panjurun temizlenmesi
-Camın silinmesi
-Kalorifer peteklerinin temizlenmesi
-Salon halısının süpürülmesi ve fırçalanması(silme hariç)
-Duvardaki lokal lekelerin temizlenmesi
-Salon kapısının silinmesi
-Aydınlatmaların temizlenmesi
-Yaşam ünitesinin temizlenmesi
-Vitrinin temizlenmesi(içi hariç)

HATIRLATMA : Salonun duvarının komple silinmesi ve salon halılarının yıkanması standart ev temizliği hizmetimize dahil değildir ancak temizlik randevusu alırken bu ve benzeri temizlik hizmetine ihtiyacınız olduğunu belirtirseniz, temizlik ekibimize personel ekleyerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirilmektedir.

-Yatağın düzenlenmesi,çarşafının değiştirilmesi
-Yerlerin süpürülüp,silinip temizlenmesi
-Mobilya ve görülen yerlerin tozunun alınması
-Panjurun temizlenmesi
-Cam temizliği
-Aydınlatmaların temizlenmesi
-Dolap üstlerinin temizlenmesi
-Yatağın altının ve diğer eşyaların altının çekilerek temizlenmesi
-Ebeveyn banyosunun temizliği
-Kapının temizlenmesi
-Duvardaki lokal lekelerin temizlenmesi
-Halının süpürülmesi,fırçalanması(silinmesi hariç)
-Peteklerin temizliği

HATIRLATMA : Yatak yıkama,halı yıkama,stor perde temizliği,ütü ve buna benzer diğer işlemler standart ev temizliği hizmetimize dahil değildir ancak daha öncesinde bilgi verilmesi durumunda temizlik ekibimize bir veya birkaç personel ekleyerek ve ekstra ücretlendirilerek bu işlemleri de yerine getirebiliriz.

MAVİŞEHİR’DE PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ AVANTAJLARI

İzmir’de temizlik şirketleri sektöründe tecrübesine ve kalitesine güvenilen Güzel Evim Temizlik Firması,periyodik ev temizliği hizmeti ile size zaman, iş gücü,aile ekonomisi ve benzer birçok alanda avantajlar sunmaktadır

Ev temizlik hizmetleri konusunda mükemmel bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimizin amacı vereceği profesyonel ev temizliği hizmeti ile sizin için temiz ve düzenli yaşam alanları oluştururken diğer bir taraftan ihtiyaç duyduğunuz,size ve ailenize ayırabileceğiniz, daha fazla ve değerli zamanı kazandırabilmektir.Yıllar içinde edindiğimiz, sisteme dayalı çalışma prensibimiz ve detaylara verdiğimiz önem sayesinde kusursuz,kalıcı ve etkili ev temizliği hizmeti için mavişehir temizlik firması Güzel Evim’in mükemmel organizasyon yapısına güvenebilirsiniz.

Temizlik alanında dünyada ve Türkiye’de olan tüm gelişmeleri anlık olarak takip etmekte olan temizlik şirketimiz bu yönü ile de mavişehir temizlik şirketleri arasından profesyonel yapısı ile sıyrılmaktadır.Firmamız mavişehir temizlik firmaları sektörünün referans aldığı ve tecrübelerinden faydalandığı model temizlik firmasıdır.Yıllardır temizlik hizmet sektöründe başarıları ile kendilerinden söz edilen ve müşterilerimizin takdirini toplayan temizlik ekiplerimiz, sahip oldukları deneyim ve donanım sayesinde en kapsamlı ve zor temizlik işlemlerinin üstesinden başarı ile gelmektedir.Amacımız her zaman ve her koşulda gücümüzün,tecrübemizin,donanımımızın elverdiği ölçüde profesyonel ve modern temizlik hizmetini daimi verebilmektir.

Temizlik hizmetlerinde yarının standartlarını bugünden müşterilerine sunmak misyonu ile çalışmalarına aralıksız devam eden Güzel Evim izmir mavişehir temizlik firmaları,istediğiniz temizlik standartlarını anlamak için sizi dinler,sizinle empati kurar ve ailenizin ve sizin hakkettiğiniz en kaliteli hizmeti sunmak için deneyimlerinden faydalanır.Temizlik konusuna profesyonel yaklaşımımız,tecrübemiz,altyapımız ve hepsinden önemlisi iyi niyetimiz müşterilerimizin memnuniyetinin kazanılmasında en önemli etkenlerdir.

Modern ev temizliği hizmeti denildiğinde dünyada ve Türkiye’de akla gelen,çevre ve doğa ile dost temizlik uygulamaları en çok tercih etmekte olduğumuz ve tavsiye ettiğimiz temizlik hizmeti modelidir.Buharlı ev temizliği ,organik ev temizliği hizmeti modellerimiz ile sizin ve ailenizin sağlığına katkıda bulunabilmek ayrıca  doğa,çevre ve yarının temiz dünyası için üzerimize düşen yükümlülükleri en iyi şekilde yerine getirmek konusunda hassas davranmaktayız.

Ekonomik fiyat politikaları ve temizlik kampanyaları ile,ihtiyacı olan herkesin kaliteli temizlik hizmetine rahatça ulaşabilmesini amaçlayan izmir mavişehir temizlik firmaları Güzel Evim, müşterilerinin bütçesine her daim katkıda bulunmayı kendisine ilke edinmiştir.Temizlik hizmeti konusunda isteklerinizi,standartlarınızı ve iş tanımınızı sizin yapabileceğiniz ve şirketimizin size sunabileceklerini maksimum paydada birlikte değerlendirebilir en ekonomik sonuca ulaşabiliriz.

Çalışan bir bayan olabilirsiniz ya da şehir dışında ikamet ediyor ve  İzmir’de ikamet eden yaşlı anne ve babanıza ev temizliğinde yardımcı arıyor olabilirsiniz.On yıllık tecrübemiz ile size sunacağımız periyodik ev temizliği hizmeti sayesinde yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

Birçok kişi için merak konusu olan Mavişehir ev temizlik fiyatları firmadan firmaya,kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Ev temizlik fiyatları için yapacağınız araştırmalardan elde edeceğiniz sonuçların en doğrusu sizin ihtiyaçlarınıza maksimum düzeyde çözümler getirebilen firmaların verdiği fiyat teklifleri olacaktır.

Yarım gün,tam gün,bir personel,iki personel,temizlik ürünleri dahil ya da hariç.

Bu ve buna benzer farklı hizmet standartları ve hizmet içerikleri sunan firmaların fiyat politikaları da birbirinden farklıdır.

Profesyonel bir mavişehir ev temizlik firması ev temizliği fiyatları için birçok kriteri dikkate alabilir.Bunlardan bazıları;

 • Ev temizlik firmalarının size sunacağı hizmet içeriği
 • Alacağınız ev temizlik hizmeti sıklığı
 • Evinizin şehir merkezine uzaklığı
 • Temizlik firmasının ev temizliği konusundaki tecrübesi
 • Temizlik firmasının temin etmekle yükümlü olacağı donanım
 • Ev sahibinin temizlik konusundaki beklentileri ve standartları
 • Evinizin bulunduğu binanın yaşı
 • Evinizin büyüklüğü
 • Evinizin kaç kattan oluştuğu
 • Evinizde bulunan insan sayısı
 • Evinizde bulunan evcil hayvan sayısı

Evinizin durumunu,temizlik ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı doğru ifade edebilmek ve temizlik firmalarının verdikleri fiyat teklifinin neleri kapsıyor olduğunu iyi analiz edebilmek sizin çıkarınıza olabilir.

Aşağıda size eşyalı bir ev temizliği için Güzel Evim Mavişehir Temizlik Firmasının sunduğu fiyat teklifine göz atabilirsiniz.

Eşyalı ev temizliği fiyatlarının detay ve içeriğine,Tadilat sonrası veya İnşaat sonrası ev temizliği fiyatlarımıza ulaşmak için FİYATLANDIRMA adresini ziyaret edebilirsiniz.

MAVİŞEHİR EŞYALI EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI(8 SAAT-ŞEHİR İÇİ-2019 YILI)
TEMİZLİK PAKETİ FİYAT
Standart(1 personel) 170TL
Ekonomik(2 kişilik ekip) 330TL
Detaylı(3 kişilik ekip) 450TL
Uzman(4 kişilik ekip) 575TL
Profesyonel(5 kişilik ekip) 700TL

MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ TAVSİYE

Profesyonel,güvenilir,modern ve ekonomik bir Mavişehir temizlik şirketine mi ihtiyacınız var?

O halde mavişehirde temizlik şirketleri tavsiye edebilecek bir arkadaş,komşu,akraba ya da iş arkadaşları vardır çevrenizde elbette.

Ya da şimdi olduğu gibi kendinizi hummalı bir araştırmanın içinde buluverdiniz.☺️👍

Mavişehir’de en iyi temizlik şirketleri hangileridir ve acaba benim isteklerimin tamamını yerine getirebilecekler mi,ayrıca bu ev temizliği hizmeti konusunda yardım almak bana ne kadara mal olacaktır?

Bu ve buna benzer birçok soru aklınıza geliyorken, doğru izmir temizlik firmasını bulmak için neler yapmalısınız?

Ev temizliği hizmeti konusunda ilk kez profesyonel yardım alacak kişiler için mavişehirde temizlik şirketleri tavsiye rehberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.Bu yazı size Mavişehirde temizlik şirketleri seçmeniz konusunda inanılmaz tecrübe kazandıracaktır.

Mavişehir’de temizlik şirketi ararken ve bunu da ilk kez yapıyorsanız dikkate almanız gerekli birkaç nokta bulunmaktadır.

 • Güvenilir izmir mavişehir temizlik firmaları
 • Mavişehir temizlik firmaları fiyatları
 • Mavişehir temizlik şirketleri müşteri memnuniyeti
 • İzmir Mavişehir’de tavsiye edebileceğiniz temizlik firması
 • Mavişehirde en çok tercih edilen temizlik firması
 • İzmir mavişehir en iyi temizlik firması

Mavişehir’de güvenilir ve birçok kişi tarafından tavsiye edilen bir temizlik firması bulabilmek için temizlik firmalarını sosyal ağlardan araştırabilir ve müşterilerinin bu firma hakkındaki yorumlarını,değerlendirmelerini ve paylaşımlarını dikkate alabilirsiniz.

Bu sosyal ağlar;

 1. facebook
 2. yelp
 3. instagram
 4. google business

Diğer bir taraftan, güven, zaman içerisinde oluşan ve temizlik firmasının yapısı ile alakalıdır.Verilen taahhütler,zaman,ve hizmet kalitesinin oluşturulması güveni tesis eden önemli unsurlardır.Güzel Evim on yılı aşkın süredir Mavişehir ve İzmir’de temizlik hizmetleri veren profesyonel bir firmadır.

MAVİŞEHİR BUHARLI EV TEMİZLİĞİ

Çağımızın modern ve profesyonel temizlik hizmeti anlayışı içerisinde en çok uygulanan ve tercih edilen buharlı ev temizliği modeli birçok yönü ile tercih sebebidir.

Bilinçli ve eğitimli toplumların insan,çevre,doğa ve dünya olan ilişkileri gün geçtikçe daha fazla önem kazanmakta ve bu durum hassasiyet gösterilen bir konu olmaktadır.

Ne yazıktır ki günümüzde,temizlik alanında kullanılan birçok temizlik ürünü, kolay ulaşılabilirliği ve etkili kullanım alanları ile doğal olmayan,kimyasal içeriklere sahip ürünlerdir.

Evimizde,ofisimizde ve bulunduğumuz diğer yaşam alanlarının temizliğinde kulanmak durumunda olduğumuz bu kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin, insanoğlu ve doğa üzerindeki zararları saymakla bitmez.

Güzel Evim  izmir temizlik şirketi, sunduğu temizlik hizmetlerinin genelinde buharlı ev temizliği modelini önermekte ve uygulamaktadır.

Fayans temizliği,zemin temizliği,koltuk, halı, yatak temizliği,duvar temizliği,fırın içi temizliği,derz arası temizliği ve buna benzer aklınıza gelebilecek tüm alanların temizliğinde buharın temizlik gücünden faydalanmaktayız.

Farklı özelliklere ve yardımcı aparatlara sahip buhar makinelerimiz ile evinizin her noktasında etkili bir temizlik hizmeti sunabilir ve evinizde hijyen sağlayabiliriz.

Buharlı temizlik uygulamalarında kullanacağımız buhar makinenin kalitesi ,uygun yardımcı aparatlar ve buharlı temizlik makinesini kullanacak uzman personelimizin bu konu hakkındaki deneyimi, temizlik uygulamasından elde edilecek sonucu etkileyecektir.

Suyun yüksek ısılarda buhara çevrilmesi sonucunda uygulanan temizlik işlemleri sayesinde solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olan mite,akar ve diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

Mavişehirde buharlı ev temizliği uygulamalarımızın avantajlarından bazıları maliyet,zaman ve iş gücü alanlarındadır.

Bu durum size hizmet vermekte olan personelin performansına yansımakta ve yüksek standartlarda temizlik hizmetinin oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

MAVİŞEHİR KOLTUK YIKAMA FİRMALARI

Güzel Evim mavişehir koltuk yıkama şirketleri, koltuk yıkama konusunda uzman, Mavişehir’de on yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği alanında hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır.

Mavişehir’de %100 memnuniyet garantili,profesyonel,kalıcı,etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktayız.

Koltuk yıkama,buharlı koltuk temizliği ve koltuk hijyeni için özel formüllü organik koltuk temizleme ürünleri  ve modern makineler kullanmaktayız.

Koltuk yıkama alanında yılların vermiş olduğu deneyim ve modern altyapımızın sağladığı avantajlar sayesinde koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve doğal haline kavuşturuyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan,ailenizin ve sizin sağlığını tehdit edebilecek tüm toz,kir,leke,bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk temizliğinin, yaşam standartlarını ve aile sağlığını olumlu olarak etkilediği birçok araştırma ile ortaya konulmuştur.

Koltuk yıkama işlemini modern makineler ve etkili koltuk yıkama ürünleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığını birkaç ana başlıkta ele alabiliriz;

 1. Koltuk kumaşı cinsinin,leke çeşidinin ve kir yoğunluğunun tespiti.
 2. Koltuk kumaşı,leke ve kir yoğunluğuna uygun koltuk temizliği ürününün su ile birlikte koltuk yüzeyine uygulanması.
 3. Koltuk kumaşına uygun fırça başlığı seçimi ve kotuk üzerindeki leke ve kirlerin yumuşaması için fırça makinesi ile koltuğun fırçalanması.
 4. Kabaran kir ve lekelerin koltuk yıkama makineleri ile vakumlanarak ortadan kaldırılması ve durulanması.

Koltuk yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir.

Mavişehir’de koltuk yıkama hizmeti konusunda en güvenilir,modern ve profesyonel hizmeti Güzel Evim koltuk yıkama firması vermektedir.

Sahip olduğumuz koltuk yıkama donanımı ve deneyimli uzman ekiplerimiz ile en kaliteli ve sorunsuz koltuk yıkama hizmetini alacağınızı garanti ediyoruz.

MAVİŞEHİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İnşaat sonrası ev temizliği hizmeti zaman,iş gücü ve deneyim gerektiren bir temizlik hizmetidir.

Günümüzde inşaat sektörü ve buna bağlı olarak da inşaat temizliği sektörü standartları sürekli gelişmekte,yenilenmekte ve güncellenmektedir.

İnşaat temizliği hizmetinde deneyim kadar, yeni hizmet standartlarını ve gelişen inşaat ve yapı sektörünü iyi takip etmek önemlidir.

Güzel Evim mavişehir inşaat sonrası temizlik şirketleri ,mükemmel organizasyon yapısı,modern donanımı ve uzman temizlik ekipleri ile % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İnşaat temizliği için kullanmakta olduğumuz temizlik makinelerinden temizlik ürünlerine kadar her şey dünyada ve Türkiye’de kabul gören,en çok tercih edilen markalar arasından seçilmektedir.

Farklı alanlar,farklı yüzeyler ve farklı temizlik ihtiyaçları için farklı içerikteki temizlik ürünlerini kullanmaktayız.

Gelişen yapı ve inşaat sektörü ile birlikte önümüze sunulan farklı yapı malzemelerinin temizliğine hassasiyet ve önem göstermekteyiz.

İnşaat sonrası bir evin temizlenmesinde ankastre temizliği,doğal taş temizliği,armatür temizliği,renkli kaplama cam temizliği,derz temizliği,fayans temizliği,lake dolap temizliği,mermer temizliği,çimstone tezgah temizliği,duvar kağıdı temizliği,parke temizliği ve buna benzer birçok temizlik uygulaması ile karşılaşılmaktadır.

Tüm bu temizlik uygulamaları standartlar ve gerekli uygun temizlik ürünleri kullanılarak yerine getirilmektedir.

İzmir Mavişehir Temizlik Firmaları Güzel Evim,deneyimli,eğitimli ve uzman temizlik ekipleri ile, yeni satın almış olduğunuz değerli evinizi temizlerken herhangi bir zarar oluşma riskini en aza indirmektedir.

İnşaat temizliği hizmeti dahilinde, duvarların tozdan arındırılması,panjur ve camların temizlenmesi,balkon ve terasın temizlenmesi,banyo fayans ve genelinin temizlenmesi,kapıların temizlenmesi,mutfak dolaplarının içinin ve genelinin temizlenmesi ve daha birçok ayrıntı tek tek ele alınır.

Evinizin büyüklüğü,temizlik ihtiyaçaları ve sizin temizlik standartlarınız dikkate alınarak oluşturacağımız inşaat sonrası temizlik ekibimiz, kaliteli ve kusursuz temizlik hizmetinin oluşmasında gerekli tüm donanım ve tecrübeye sahiptir.

2019-01-07T18:13:03+00:00Ocak 4th, 2019|Categories: Genel|0 Comments