Güzel Evim izmir mavişehir temizlik firmaları , tecrübeli ve güvenilir organizasyon yapısı ile modern,kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetleri sunmayı amaçlayan bir mavişehir temizlik firmasıdır.

Misyonumuz müşterilerimizin temizlik konusunda istek,ihtiyaç ve standartlarını doğru analiz edebilmek, onlara en etkili,kalıcı çözümleri sunabilmektir.

Her an ve her koşulda müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlayabilmek,karşılıklı saygı,güven ve kaliteye dayalı uzun soluklu bir birlikteliğin sağlanmasında en önemli faktör olabileceğinin farkında olarak hizmet standartlarımızı sürekli geliştiriyoruz. 

Aşağıda ihtiyacınız olan ve almak istediğiniz temizlik hizmeti,mavişehir temizlik şirketleri,izmir mavişehir temizlik fiyatları,mavişehirde verilen temizlik hizmetleri ve mavişehir ev temizlik firmaları hakkında merak ettiğiniz birçok konuyu ana başlıklar halinde ele aldık ve sizin için açıklık getirdik.

GÜZEL EVİM MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMASI

(0232) 255 0 555

İZMİR MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI

Temizlik söz konusu olduğunda belirlediğimiz,yaptığımız ve uygulanmasını istediğimiz birçok farklı standart olabilir.

Kimilerimiz için her yerin tozdan ve kirden arındırılması önemli bir konu iken kimilerimiz için de banyo,mutfak ve evin genelinde temizlik kadar hijyenin sağlanması da önemlidir.

Günümüzde farklı neden ve farklı durumlar gereği, ev temizliği alanında, temizlik firmalarından profesyonel destek almak bir gereklilik halini almaya başlamıştır.

Bu nedenlerin başında yeterli zamanı bulamamak,yeni bir eve taşınmak ya da buna benzer durumlar gelmektedir.

İzmir Mavişehir’de temizlik şirketleri aradığınızda birçok firma önünüze çıkacaktır.Kalite,fiyat ve diğer farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılacaktır.

Kimi firma en ekonomik temizlik hizmetini kendisinin verdiğini iddia ederken kimi de en kaliteli temizlik hizmetini verdiğini ya da ev temizliği konusunda en tecrübeli firma olduğundan bahsedecektir.

Bu durumda insan hangi mavişehir temizlik firması daha iyidir,daha profesyoneldir,kaliteli hizmet verir denemeden bilemez,öğrenemez.

Temizlik konusunda en mükemmeli bulmak için tek tek tüm mavişehir temizlik firmalarını aramak,denemek ya da hizmet almak zaman ve para kaybı olabilir.

Güzel Evim izmir mavişehir temizlik firmaları, on yılı aşan tecrübesi ile,temizlik konusunda istek ve ihtiyaçlarınıza etkili ve kalıcı çözümler sunmayı amaçlayan bir çalışma modeli geliştirmiştir.(çalışma modelimiz hakkında bilgi aşağıda yer almaktadır)

Sahip olduğumuz modern organizasyon yapımız,tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız %100 müşteri memnuniyetinin oluşmasında en önemli faktörlerdir.

Özellikle ev temizliği alanında uzmanlaşmış olan Güzel Evim Mavişehir Temizlik Firması aileniz ve sizin için temiz,sağlıklı ve konforlu yaşam  alanlarının oluşturulması adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Güzel Evim mavişehir temizlik firması, eşyalı ev temizliği,buharlı ev temizliği,tadilat sonrası ev temizliği,inşaat sonrası ev temizliği,taşınma öncesi ev temizliği,cam temizliği,koltuk yıkama ve yatk yıkama alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

İzmir’de en kaliteli,en ekonomik,en güvenilir ve en iyi mavişehir temizlik firmasını arıyor iseniz çok geç kalmadan (0232) 255 0 555 numaralı telefondan Güzel Evim Temizlik Şirketini arayabilirsiniz.

MAVİŞEHİR EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ

Ev temizliği alanında uzmanlaşmış olan Güzel Evim temizlik firması Mavişehir genelinde yıllardır en çok tercih edilen ve referans gösterilen güvenilir bir temizlik firmasıdır.

Amacımız, vereceğimiz temizlik hizmetleri ile,size ve ailenize sağlıklı ve düzenli yaşam alanları oluşturmak ve yaşam kalitenize katkı sağlayabilmektir.

Profesyonel ve modern hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin temizlik istek ve ihtiyaçlarına etkili,kalıcı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Yıllar içerisinde edindiğimiz deneyimler rehberliğinde size birçok konuda avantaj sağlayacak  EV TEMİZLİĞİ PAKETLERİ geliştirdik.

Bu ev temizliği paketlerini oluştururken sizin temizlik ihtiyaçlarınızı,aile bütçenizi,zaman,işgücü,performans ve kalite değerlerini dikkate aldık.

Diğer bir taraftan, size özel ve sizin belirleyebileceğiniz standartlarda temizlik hizmetlerini yerine getirebilecek temizlik ekiplerimizi beraber oluşturabiliriz.

Eşyalı bir evin temizlenmesi ve hijyeni,mutfak detaylı temizliği,banyonun küften,kireçten ve sabun artıklarından arındırılması ve hijyeni,koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma,yatak yıkama ve yataktan leke çıkarma en iyi yerine getirdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir.

Küçük ya da büyük bir evde oturmanız,az veya çok eşyaya sahip olmanız,kalabalık bir aile ya da birkaç evcil hayvana sahip olmanız vereceğimiz ev temizliği hizmeti standartlarını değiştirmez.

MAVİŞEHİR TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

Birçok kişi için merak konusu olan Mavişehir ev temizlik fiyatları firmadan firmaya,kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Ev temizlik fiyatları için yapacağınız araştırmalardan elde edeceğiniz sonuçların en doğrusu sizin ihtiyaçlarınıza maksimum düzeyde çözümler getirebilen firmaların verdiği fiyat teklifleri olacaktır.

Yarım gün,tam gün,bir personel,iki personel,temizlik ürünleri dahil ya da hariç.

Bu ve buna benzer farklı hizmet standartları ve hizmet içerikleri sunan firmaların fiyat politikaları da birbirinden farklıdır.

Profesyonel bir mavişehir ev temizlik firması ev temizliği fiyatları için birçok kriteri dikkate alabilir.Bunlardan bazıları;

 • Ev temizlik firmalarının size sunacağı hizmet içeriği
 • Alacağınız ev temizlik hizmeti sıklığı
 • Evinizin şehir merkezine uzaklığı
 • Temizlik firmasının ev temizliği konusundaki tecrübesi
 • Temizlik firmasının temin etmekle yükümlü olacağı donanım
 • Ev sahibinin temizlik konusundaki beklentileri ve standartları
 • Evinizin bulunduğu binanın yaşı
 • Evinizin büyüklüğü
 • Evinizin kaç kattan oluştuğu
 • Evinizde bulunan insan sayısı
 • Evinizde bulunan evcil hayvan sayısı

Evinizin durumunu,temizlik ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı doğru ifade edebilmek ve temizlik firmalarının verdikleri fiyat teklifinin neleri kapsıyor olduğunu iyi analiz edebilmek sizin çıkarınıza olabilir.

Aşağıda size eşyalı bir ev temizliği için Güzel Evim Mavişehir Temizlik Firmasının sunduğu fiyat teklifine göz atabilirsiniz.

Eşyalı ev temizliği fiyatlarının detay ve içeriğine,Tadilat sonrası veya İnşaat sonrası ev temizliği fiyatlarımıza ulaşmak için FİYATLANDIRMA adresini ziyaret edebilirsiniz.

MAVİŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETİ TAVSİYE

Profesyonel,güvenilir,modern ve ekonomik bir Mavişehir temizlik şirketine mi ihtiyacınız var?

O halde mavişehirde temizlik şirketleri tavsiye edebilecek bir arkadaş,komşu,akraba ya da iş arkadaşları vardır çevrenizde elbette.

Ya da şimdi olduğu gibi kendinizi hummalı bir araştırmanın içinde buluverdiniz.☺️👍

Mavişehir’de en iyi temizlik şirketleri hangileridir ve acaba benim isteklerimin tamamını yerine getirebilecekler mi,ayrıca bu ev temizliği hizmeti konusunda yardım almak bana ne kadara mal olacaktır?

Bu ve buna benzer birçok soru aklınıza geliyorken, doğru izmir temizlik firmasını bulmak için neler yapmalısınız?

Ev temizliği hizmeti konusunda ilk kez profesyonel yardım alacak kişiler için mavişehirde temizlik şirketleri tavsiye rehberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.Bu yazı size Mavişehirde temizlik şirketleri seçmeniz konusunda inanılmaz tecrübe kazandıracaktır.

Mavişehir’de temizlik şirketi ararken ve bunu da ilk kez yapıyorsanız dikkate almanız gerekli birkaç nokta bulunmaktadır.

 • Güvenilir izmir mavişehir temizlik firmaları
 • Mavişehir temizlik firmaları fiyatları
 • Mavişehir temizlik şirketleri müşteri memnuniyeti
 • İzmir Mavişehir’de tavsiye edebileceğiniz temizlik firması
 • Mavişehirde en çok tercih edilen temizlik firması
 • İzmir mavişehir en iyi temizlik firması

Mavişehir’de güvenilir ve birçok kişi tarafından tavsiye edilen bir temizlik firması bulabilmek için temizlik firmalarını sosyal ağlardan araştırabilir ve müşterilerinin bu firma hakkındaki yorumlarını,değerlendirmelerini ve paylaşımlarını dikkate alabilirsiniz.

Diğer bir taraftan, güven, zaman içerisinde oluşan ve temizlik firmasının yapısı ile alakalıdır.Verilen taahhütler,zaman,ve hizmet kalitesinin oluşturulması güveni tesis eden önemli unsurlardır.Güzel Evim on yılı aşkın süredir Mavişehir ve İzmir’de temizlik hizmetleri veren profesyonel bir firmadır.

MAVİŞEHİR BUHARLI EV TEMİZLİĞİ

Çağımızın modern ve profesyonel temizlik hizmeti anlayışı içerisinde en çok uygulanan ve tercih edilen buharlı ev temizliği modeli birçok yönü ile tercih sebebidir.

Bilinçli ve eğitimli toplumların insan,çevre,doğa ve dünya olan ilişkileri gün geçtikçe daha fazla önem kazanmakta ve bu durum hassasiyet gösterilen bir konu olmaktadır.

Ne yazıktır ki günümüzde,temizlik alanında kullanılan birçok temizlik ürünü, kolay ulaşılabilirliği ve etkili kullanım alanları ile doğal olmayan,kimyasal içeriklere sahip ürünlerdir.

Evimizde,ofisimizde ve bulunduğumuz diğer yaşam alanlarının temizliğinde kulanmak durumunda olduğumuz bu kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin, insanoğlu ve doğa üzerindeki zararları saymakla bitmez.

Güzel Evim  izmir temizlik şirketi, sunduğu temizlik hizmetlerinin genelinde buharlı ev temizliği modelini önermekte ve uygulamaktadır.

Fayans temizliği,zemin temizliği,koltuk, halı, yatak temizliği,duvar temizliği,fırın içi temizliği,derz arası temizliği ve buna benzer aklınıza gelebilecek tüm alanların temizliğinde buharın temizlik gücünden faydalanmaktayız.

Farklı özelliklere ve yardımcı aparatlara sahip buhar makinelerimiz ile evinizin her noktasında etkili bir temizlik hizmeti sunabilir ve evinizde hijyen sağlayabiliriz.

Buharlı temizlik uygulamalarında kullanacağımız buhar makinenin kalitesi ,uygun yardımcı aparatlar ve buharlı temizlik makinesini kullanacak uzman personelimizin bu konu hakkındaki deneyimi, temizlik uygulamasından elde edilecek sonucu etkileyecektir.

Suyun yüksek ısılarda buhara çevrilmesi sonucunda uygulanan temizlik işlemleri sayesinde solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olan mite,akar ve diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

Mavişehirde buharlı ev temizliği uygulamalarımızın avantajlarından bazıları maliyet,zaman ve iş gücü alanlarındadır.

Bu durum size hizmet vermekte olan personelin performansına yansımakta ve yüksek standartlarda temizlik hizmetinin oluşturulmasına katkı sağlamaktadır.

MAVİŞEHİR KOLTUK YIKAMA FİRMALARI

Güzel Evim mavişehir koltuk yıkama şirketleri, koltuk yıkama konusunda uzman, Mavişehir’de on yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği alanında hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır.

Mavişehir’de %100 memnuniyet garantili,profesyonel,kalıcı,etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktayız.

Koltuk yıkama,buharlı koltuk temizliği ve koltuk hijyeni için özel formüllü organik koltuk temizleme ürünleri  ve modern makineler kullanmaktayız.

Koltuk yıkama alanında yılların vermiş olduğu deneyim ve modern altyapımızın sağladığı avantajlar sayesinde koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve doğal haline kavuşturuyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan,ailenizin ve sizin sağlığını tehdit edebilecek tüm toz,kir,leke,bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk temizliğinin, yaşam standartlarını ve aile sağlığını olumlu olarak etkilediği birçok araştırma ile ortaya konulmuştur.

Koltuk yıkama işlemini modern makineler ve etkili koltuk yıkama ürünleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığını birkaç ana başlıkta ele alabiliriz;

 1. Koltuk kumaşı cinsinin,leke çeşidinin ve kir yoğunluğunun tespiti.
 2. Koltuk kumaşı,leke ve kir yoğunluğuna uygun koltuk temizliği ürününün su ile birlikte koltuk yüzeyine uygulanması.
 3. Koltuk kumaşına uygun fırça başlığı seçimi ve kotuk üzerindeki leke ve kirlerin yumuşaması için fırça makinesi ile koltuğun fırçalanması.
 4. Kabaran kir ve lekelerin koltuk yıkama makineleri ile vakumlanarak ortadan kaldırılması ve durulanması.

Koltuk yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir.

Mavişehir’de koltuk yıkama hizmeti konusunda en güvenilir,modern ve profesyonel hizmeti Güzel Evim koltuk yıkama firması vermektedir.

Sahip olduğumuz koltuk yıkama donanımı ve deneyimli uzman ekiplerimiz ile en kaliteli ve sorunsuz koltuk yıkama hizmetini alacağınızı garanti ediyoruz.

MAVİŞEHİR İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İnşaat sonrası ev temizliği hizmeti zaman,iş gücü ve deneyim gerektiren bir temizlik hizmetidir.

Günümüzde inşaat sektörü ve buna bağlı olarak da inşaat temizliği sektörü standartları sürekli gelişmekte,yenilenmekte ve güncellenmektedir.

İnşaat temizliği hizmetinde deneyim kadar, yeni hizmet standartlarını ve gelişen inşaat ve yapı sektörünü iyi takip etmek önemlidir.

Güzel Evim mavişehir inşaat sonrası temizlik şirketleri ,mükemmel organizasyon yapısı,modern donanımı ve uzman temizlik ekipleri ile % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İnşaat temizliği için kullanmakta olduğumuz temizlik makinelerinden temizlik ürünlerine kadar her şey dünyada ve Türkiye’de kabul gören,en çok tercih edilen markalar arasından seçilmektedir.

Farklı alanlar,farklı yüzeyler ve farklı temizlik ihtiyaçları için farklı içerikteki temizlik ürünlerini kullanmaktayız.

Gelişen yapı ve inşaat sektörü ile birlikte önümüze sunulan farklı yapı malzemelerinin temizliğine hassasiyet ve önem göstermekteyiz.

İnşaat sonrası bir evin temizlenmesinde ankastre temizliği,doğal taş temizliği,armatür temizliği,renkli kaplama cam temizliği,derz temizliği,fayans temizliği,lake dolap temizliği,mermer temizliği,çimstone tezgah temizliği,duvar kağıdı temizliği,parke temizliği ve buna benzer birçok temizlik uygulaması ile karşılaşılmaktadır.

Tüm bu temizlik uygulamaları standartlar ve gerekli uygun temizlik ürünleri kullanılarak yerine getirilmektedir.

İzmir Mavişehir Temizlik Firmaları Güzel Evim,deneyimli,eğitimli ve uzman temizlik ekipleri ile, yeni satın almış olduğunuz değerli evinizi temizlerken herhangi bir zarar oluşma riskini en aza indirmektedir.

İnşaat temizliği hizmeti dahilinde, duvarların tozdan arındırılması,panjur ve camların temizlenmesi,balkon ve terasın temizlenmesi,banyo fayans ve genelinin temizlenmesi,kapıların temizlenmesi,mutfak dolaplarının içinin ve genelinin temizlenmesi ve daha birçok ayrıntı tek tek ele alınır.

Evinizin büyüklüğü,temizlik ihtiyaçaları ve sizin temizlik standartlarınız dikkate alınarak oluşturacağımız inşaat sonrası temizlik ekibimiz, kaliteli ve kusursuz temizlik hizmetinin oluşmasında gerekli tüm donanım ve tecrübeye sahiptir.

Similar Posts