Güzel Evim, Mavişehir temizlik firmaları arasında 15 yılı aşan deneyimi ve profesyonel temizlik hizmeti anlayışı ile ihtiyaçlarına özel çözümler sunan lider bir temizlik firmasıdır. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve daha fazlasında, firmamız size yüksek standartlarda temizlik hizmeti sunabilecek organizasyon yapısına sahiptir.

Güzel Evim temizlik firması, her evi kendi evi gibi görmekte, evlerinize özel bir zarafet katmak için profesyonel bir dokunuşla temizlik hizmeti sunmaktadır. Firmamız, ihtiyacınıza uygun temizlik çözümleriyle evinizi tertemiz bir yaşam alanına dönüştürmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir..

Siz de misyonu Mavişehir’de temizlik deneyiminizi bir üst seviyeye taşımak olan, temizlik ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek en etkili ve kalıcı çözümleri sunmayı hedefleyen bir temizlik firması arıyoranız Güzel Evim’i tercih edin.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR TEMİZLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Yüksek Standartlarda Temizlik Hizmetleri İçin Güzel Evim

Güzel Evim, temizlik konusunun geçtiği her alanda kalite ve profesyonelliği bir araya getirerek yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ya da cam temizliği gibi farklı ihtiyaçlara etkin ve kalıcı çözümler sunabilmek adına güçlü altyapımız ve 15 yılı aşan deneyimimiz ile yanınızdayız.

Güzel Evim olarak farklı standartlarda temizlik hizmeti seçenekleri sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Detaylı, derinlemesine ya da özel durumlar için özelleştirilmiş temizlik programları ile evlerinizi temizlik ve hijyen ile buluşturuyoruz. Çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, temizlik süreçlerimizi doğa ile uyumlu bir şekilde gerçekleştiriyor ve evlerinizi sağlıklı bir ortama dönüştürüyoruz. Profesyonel bir temizlik şirketi olan Güzel Evim, temizliğin ötesinde, sizin ve aileniz için, konforlu ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmada çalişmalarına aralıksız devam ediyor.

Mavişehir’de Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

 • Eşyalı Ev Temizliği
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Koltuk ve Yatak Yıkama
 • Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Buharlı Ev Temizliği

Mavişehir’de Kaliteli Temizlik Hizmetine Ulaşmak Güzel Evim İle Çok Kolay

Her evin kendine özgü ihtiyaçları ve her müşterinin farklı tercihleri olduğunun bilinciyle, Güzel Evim olarak temizlikte profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki temizlik, sadece evlerin tozunu almak değil, aynı zamanda ev sahiplerinin özel taleplerini anlamak, ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmak demektir.

Profesyonel bir temizlik firması olmanın gereğiyle çalışmalarımızda esneklik ve kişiselleştirme ön planda tutulur. Her müşterimizin beklentilerini aşabilmek için çözümlerimizi, evinizin özelliklerine ve sizin taleplerinize göre özenle uyarlıyoruz. Güzel Evim ile temizliğin ötesinde, evinizin özel ihtiyaçlarına etkin çözümler bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, modern temizlik teknikleri ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, sizin ve ailenizin temizlik ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarını dikkate alarak çözüme ulaştırır.

3 Basit Adımda Profesyonel Temizlik Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Evinizin veya temizlenecek alanın görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Temizlik bütçenizi değerlendirin diğer temizlik firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa temizlik için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Temizlik hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Güzel Evim Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Güzel Evim Temizlik Firması, sektördeki geniş tecrübesiyle en çok tercih edilen ve referans alınan temizlik firmasıdır. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ev temizliği konusundaki gereksinimleri doğru bir şekilde analiz etmekte, sizin ve aileniz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Tecrübemiz, her temizlik işlemini özenle planlama ve uygulama yeteneğimizi güçlendirir, böylece evinizdeki her detayı titizlikle ele alırız.

Güzel Evim, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hizmet kalitemiz, evlerinizi en üst düzeyde temizlemeye yöneliktir ve müşterilerimize memnuniyet garantisi verir. Ekonomik fiyat politikamızla, yüksek kaliteli temizlik hizmetini uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunarak ev sahiplerine bütçe dostu bir seçenek sunarız.

Güven, temel prensiplerimizden biridir ve müşterilerimize güvenilir, şeffaf ve adil bir hizmet sunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, kullanılan kaliteli temizlik ürünleri sayesinde evlerinizi hijyenik bir ortama dönüştürerek, zamandan tasarruf etmenize ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunuruz.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Güzel Evim Mavişehir temizlik firmaları ekiplerinden aldığım profesyonel temizlik hizmetinden bahsetmek istiyorum. Herşey daha önce planlandığı gibi, kusursuz ve eksiksiz yerine getirildi. Kalite standartından emin olabilmek için bir süre, onlara hissettirmeden, onları gözlemledim.. Dolapların çekilip altlarının temizlenmesinden çarşafları düzleştirmeye kadar herşeyi titizlikle yerine getirdiler.
Ev temizliği konusunda uzman olduklarına kanaat getirdiğim için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Güler yüzlü ve güven veren insanların çalıştığı bu firma vazgeçilmeziniz olabilir.
Canan YILDIZ

İzmir Mavişehir’de Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış

Mavişehir, İzmir’de estetik ve düzenini önemseyen müşterilerimiz tarafından ikamet edilen nezih bir bölgedir. Bu sebeple, temizlik hizmetleri seçiminde özen göstermek ev sahipleri için kritik bir adım olduğu kadar temizlik hizmeti sağlayıcı firmalar için de sunacakları temizlik hizmeti kalitesi önem arz eder. Güzel Evim, Mavişehir’deki profesyonel temizlik ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan bir firma olarak, ev sahiplerinin beklentilerini karşılamak ve aşmak için bulunmaktadır.

Mavişehir’deki ev temizliği firmaları içinde Güzel Evim, disiplinli ve düzenli bir temizlik standardını benimseyen bir profesyonel ekip tarafından yönetilmektedir. Ev temizliği konusunda sağladığı güvenilirlik ve kalite, Mavişehir’deki ev sahipleri arasında tercih sebebi olmuştur.

Güzel Evim, her müşterisinin evine özel bir yaklaşım sergileyerek, temizlik hizmetini standartların ötesine taşır. Mavişehir’deki ev sahipleri, evlerinin temizlik ihtiyaçlarını titizlikle ve profesyonellikle karşılamak adına Güzel Evim’i tercih etmektedirler.

Temizlik İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Mavişehir Temizlik Firması Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunar

Güzel Evim: Mavişehir’de Eşyalı Ev Temizliğine Yenilikçi Yaklaşım

Temizlik söz konusu olduğunda belirlediğimiz, yaptığımız ve uygulanmasını istediğimiz birçok farklı standart olabilir ve bu anlamda evlerin temizliği, yaşam kalitesini belirleyen önemli unsurlardan biridir. Güzel Evim olarak, Mavişehir’deki ev sahiplerine sunduğumuz ev temizliği hizmetlerinde benzersiz ve yenilikçi bir yaklaşım sergiliyoruz. Profesyonellikten ödün vermeden, temizlik sektöründeki en güncel teknoloji ve yöntemleri kullanarak evlerinizi tertemiz bir yaşam alanına dönüştürüyoruz.

Mavişehir temizlik firmaları Güzel Evim’in yenilikçi temizlik yaklaşımı, sadece yüzeyde değil, aynı zamanda evin her köşesinde etkili bir temizlik sağlamayı amaçlar. Temizlik ihtiyaçlarınıza ve size özel çözümler sunarak, evinizi, ailenizle birlikte sağlıkla ve huzurla zaman geçirebileceğiniz bir ortama çeviriyoruz. Mavişehir’de eşyalı ev temizliğinde Güzel Evim’i tercih etmek, modern temizlik standartlarına uygun, etkili ve hijyenik bir çözüm arayanların ilk tercihi olma amacımızın bir yansımasıdır.

İLGİLİ MAKALE : Eşyalı Ev Temizliği İçin Temizlik Standartlarımız

İnşaat Sonrası Temizlikte Mavişehir’in En İyi Temizlik Firması

İnşaat sonrası ev temizliği hizmeti zaman, iş gücü ve deneyim gerektiren bir temizlik hizmetidir. Günümüzde inşaat sektörü ve buna bağlı olarak da inşaat temizliği sektörü standartları sürekli gelişmekte, yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güzel Evim mavişehir inşaat sonrası temizlik firmaları, mükemmel organizasyon yapısı, modern donanımı ve uzman temizlik ekipleri ile % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

İnşaat temizliği için kullanmakta olduğumuz temizlik makinelerinden temizlik ürünlerine kadar her şey dünyada ve Türkiye’de kabul gören,en çok tercih edilen markalar arasından seçilmektedir. Farklı alanlar, farklı yüzeyler ve farklı temizlik ihtiyaçları için farklı içerikteki temizlik ürünlerini kullanmaktayız.Gelişen yapı ve inşaat sektörü ile birlikte önümüze sunulan farklı yapı malzemelerinin temizliğine hassasiyet ve önem göstermekteyiz.

İnşaat sonrası bir evin temizlenmesinde ankastre temizliği,doğal taş temizliği, armatür temizliği,renkli kaplama cam temizliği, derz temizliği, fayans temizliği, lake dolap temizliği, mermer temizliği, çimstone tezgah temizliği, duvar kağıdı temizliği, parke temizliği ve buna benzer birçok temizlik uygulaması ile karşılaşılmaktadır.

Tüm bu temizlik uygulamaları standartlar ve gerekli uygun temizlik ürünleri kullanılarak yerine getirilmektedir. İzmir Mavişehir Temizlik Firmaları Güzel Evim, deneyimli, eğitimli ve uzman temizlik ekipleri ile, yeni satın almış olduğunuz değerli evinizi temizlerken herhangi bir zarar oluşma riskini en aza indirmektedir.

İnşaat temizliği hizmeti dahilinde, duvarların tozdan arındırılması, panjur ve camların temizlenmesi, balkon ve terasın temizlenmesi, banyo fayans ve genelinin temizlenmesi, kapıların temizlenmesi, mutfak dolaplarının içinin ve genelinin temizlenmesi ve daha birçok ayrıntı tek tek ele alınır. Evinizin büyüklüğü, temizlik ihtiyaçaları ve sizin temizlik standartlarınız dikkate alınarak oluşturacağımız inşaat sonrası temizlik ekibimiz, kaliteli ve kusursuz temizlik hizmetinin oluşmasında gerekli tüm donanım ve tecrübeye sahiptir.

İLGİLİ MAKALE : İnşaat Sonrası Ev Temizliği Standartları

Mavişehir Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Hizmeti

Taşınma öncesi boş ev temizliği, yeni bir başlangıç yapmadan önce yaşam alanınızı tertemiz ve hazır hale getirmenin önemli bir adımıdır. Mavişehir temizlik firmaları Güzel Evim olarak Mavişehir’de sağladığımız profesyonel boş ev temizliği hizmeti ile sizin için işleri kolaylaştırıyoruz. Evinizde geride kalan izleri temizleyerek, yeni evinize adım atarken rahat bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz de Mavişehi’de ev değiştirecekseniz veya yeni bir eve taşınacaksanız, boş ev temizliği hizmetimizle tanışın. Eviniz, temiz ve ferah bir ortamda sizi beklesin. Boş ev temizliği ile ilgili daha fazla detay öğrenmek veya bir teklif almak için bize hemen ulaşın!

İzmir Mavişehir’de taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

İLGİLİ MAKALE : Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Standartları

Profesyonel Bir Temizlik Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Avantajları Biliyor Musunuz?

Mavişehir Temizlik Firmaları Koltuk Yıkama Hizmeti ile Daha Hijyenik Yaşam Alanları

Güzel Evim mavişehir koltuk yıkama şirketleri, koltuk yıkama konusunda uzman, Mavişehir’de on yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği alanında hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır.

Mavişehir’de %100 memnuniyet garantili,profesyonel,kalıcı,etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktayız.

Koltuk yıkama,buharlı koltuk temizliği ve koltuk hijyeni için özel formüllü organik koltuk temizleme ürünleri  ve modern makineler kullanmaktayız.

Koltuk yıkama alanında yılların vermiş olduğu deneyim ve modern altyapımızın sağladığı avantajlar sayesinde koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve doğal haline kavuşturuyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan,ailenizin ve sizin sağlığını tehdit edebilecek tüm toz,kir,leke,bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk yıkama işlemini modern makineler ve etkili koltuk yıkama ürünleri ile gerçekleştirmekteyiz.

Koltuk yıkama işleminin nasıl yapıldığını birkaç ana başlıkta ele alabiliriz;

 1. Koltuk kumaşı cinsinin,leke çeşidinin ve kir yoğunluğunun tespiti.
 2. Koltuk kumaşı,leke ve kir yoğunluğuna uygun koltuk temizliği ürününün su ile birlikte koltuk yüzeyine uygulanması.
 3. Koltuk kumaşına uygun fırça başlığı seçimi ve kotuk üzerindeki leke ve kirlerin yumuşaması için fırça makinesi ile koltuğun fırçalanması.
 4. Kabaran kir ve lekelerin koltuk yıkama makineleri ile vakumlanarak ortadan kaldırılması ve durulanması.

Koltuk yıkama işlemi uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir.

Mavişehir’de koltuk yıkama hizmeti konusunda en güvenilir,modern ve profesyonel hizmeti Güzel Evim koltuk yıkama firması vermektedir.

Sahip olduğumuz koltuk yıkama donanımı ve deneyimli uzman ekiplerimiz ile en kaliteli ve sorunsuz koltuk yıkama hizmetini alacağınızı garanti ediyoruz.

Hizmetlerimize Dair: Profesyonellik ve Kalitenin Buluştuğu Nokta

Mavişehir’de ev temizliği konusunda Güzel Evim, sunduğu özel hizmetleri ile öne çıkmaktadır. Profesyonellik ve kalite standartlarımız, Mavişehir sakinlerine evlerinin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak adına güvenilir bir çözüm sunma taahhüdümüzü yansıtmaktadır. Güzel Evim mavişehir temizlik firması, eşyalı ev temizliği, buharlı ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği, taşınma öncesi ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama ve yatak yıkama alanlarında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Profesyonel bir temizlik firması olarak, her müşteriye özel bir yaklaşım benimsiyor, ev temizliği,tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi alanlarda sunduğumuz hizmetlerimizle, Mavişehir’deki ev sahiplerinin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Güzel Evim olarak, temizlikte uzman ekibimiz ve kalite odaklı hizmet anlayışımız ile Mavişehir’de evlerinize değer katan bir dokunuş sunuyoruz.

Mutfağınızı ve banyolarınızı temizlemekten nevresimlerinizi değiştirmeye kadar, müşterilerimizin yeni temizlenmiş evlerinde kendilerini olabildiğince rahat hissetmelerini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Temizlik Hizmetlerinden Yararlanın

Evinizin ve yaşam alanlarınızın temizliğini Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir temizlik deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle temizleyerek yaşam alanınızı daha konforlu hale getiriyoruz. Size özel temizlik çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir temizlik planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız. Temizlikte fark yaratan Güzel Evim, Mavişehir’de sizin için burada, hayalinizdeki temizliği birlikte gerçekleştirelim!

İletişim konusunda, Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, kaliteli temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir bu nedenle İzmir ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı ev temizlik hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmet standartlarımız yıllar içinde edindiğimiz deneyim dahilinde insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanmıştır. Diğer bir taraftan temizlik hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirebiliriz de, böylece ihtiyacınız olan (buzdolabı içi temizliği, dolap içi düzenlenmesi, koltuk yıkama vb) farklı hizmetler için indirimli yararlanabilir ya da ihtiyacınız olmayan veya istemediğiniz ( camların silinmesi, bir odanın temizliğinin hariç bırakılması vb) bir hizmet için daha az ödeme yapabilirsiniz.

Güzel Evim’de Eşyalı bir evin standart temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve koltukların vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Panjurların temizlenmesi
 • Kalorifer peteklerinin ve süpürgeliklerin tozunun alınması
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Balkonların yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

İLGİLİ YAZI : İnşaat Sonrası Bir Evde Uyguladığımız Temizlik Standartları

İzmir’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, temizlik ekibimiz, sizin temizlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim temizlik şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz. İzmir’de ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama, zemin cilalama ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ev temizliği, buharlı ev temizliği, yat temizliği ya da villa temizliği gibi farklı kategorilerde ve geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de temizlik hizmetleri fiyatlarımız rekabetçi ve hizmetlerimiz profesyoneldir. Müşterilerimize yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik kategorilerine göre detaylı temizlik fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Profesyonel temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sunulan ve genellikle belirli bir maliyetle gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmetler genellikle daha büyük mekanlar, zorlu temizlik işlemleri, fazla işgücü gerektiren temizlik uygulamaları için veya daha sık yapılması gereken temizlik işlemleri için kullanılır. Profesyonel temizlik hizmetlerinde, deneyimli temizlik personelleri, belirli bir çerçevede tanımlanmış temizlik işlemlerini, beraberinde getirdikleri temizlik makineleri ve malzemeleri yardımıyla yerine getirirler. Güzel Evim temizlik şirketi profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik firmasıdır.

Gündelik temizlik ise, evinizde veya iş yerinizde kendinizin yaptığı temizlik işlemleri olarak tanımlanabilir. Gündelikçi ya da temizlikçi bayan olarak adlandırılan temizlik personelleri yardımıyla, zamanınızın yetmediği durumlarda, bu işlemleri çözümleyebilirsiniz. Gündelik temizlik işlemleri daha az maliyetli ve daha az sıklıkta yapılır. Güzel Evim, gündelikçi bayan, yardımcı temizlikçi, temizlik elemanı, gündelik ev temizliği, temizlikçi bayan, eve temizlikçi ve gündelik temizlikçi temini hizmetleri vermemektedir.

Uygulamakta olduğumuz temizlik standartları, evinizin her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim temizlik firması size ilk kez sunacağı ev temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, temizlik ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim temizlik ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts