Gümüldür temizlik şirketleri Güzel Evim temizlik hizmeti sektöründe on beş yılı aşkın tecrübeye sahiptir.Kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetleri sunan ve profesyonel bir temizlik şirketi olan firmamız, Gümüldür’de tüm temizlik hizmetlerini uygun fiyatla ve yüksek standartlarda sunmaktadır.

Firmamızda temizlik hizmetlerine erişimin kolay ve hızlı olmasının yanı sıra, size sunacağımız temizlik çözümleri etkili ve sürdürülebilirdir.

Gümüldür’de temizlik ekiplerimiz yılın 12 ayı evinizin temizliğini yerine getirebilmektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın konforunu yaşayabilirsiniz.Gümüldür temizlik firmaları ekibimiz, evinizin dış ve iç temizliğini, garaj temizliği, bahçe temizliği, balkon temizliği, teras ve veranda temizliği kusursuz olarak yerine getirebilir.

Amacımız; Profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunarken hayat refahınıza katkıda bulunmak için en etkili, kaliteli, sorunsuz ve ekonomik temizlik hizmetini sunabilmektir.

Sorularınız için Gümüldür Güzel Evim temizlik şirketini arayın. Yeni yapılmış bir evin temizliği, dağ evi temizliği, villa temizliği gerektiğinde kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

İzmir Gümüldür Temizlik Firmaları

Çağımızda yaşam koşulları ve gündelik ihtiyaçlar nedeniyle zaman yönetimi önem kazanmış ve dolayısıyla ihtiyacımız olan bazı hizmetlerin dışarıdan alınması gereklilik halini almıştır. Farklı sebepler ve farklı durumlar nedeniyle temizlik alanında profesyonel bir temizlik firmasından destek almak bu işin diğer bir yönüdür.

Profesyonel bir temizlik firmasından hizmet almanın başlıca nedenleri arasında, temizlik için yeterli zaman bulamamanız, yeni bir eve taşınmadan önce kapsamlı bir temizlik yapma ihtiyacı, lekeleri çıkarmak için kanepeyi yıkama ihtiyacı veya benzeri temizlik ihtiyaçlarıdır.

Gümüldür ve mahallelerinde ikamet ediyorsanız, birçok temel temizlik uygulamalarımızın yanı sıra evinizin temizliği esnasında detaylı dolap içi temizliği, koltuk ve yatak yıkama ve hatta garaj temizliği hizmeti dahi talep edebilirsiniz. İzmir’in Gümüldür ilçesinde 15 yılı aşkın süredir profesyonel temizlik hizmeti veren Güzel Evim temizlik firması %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile sizlere en iyi hizmeti en uygun maliyetli şekilde sunmaktadır.

Gümüldür Ev Temizliği

Evinizin temizliği ve hijyeni söz konusu olduğunda yüksek kalite standartlarını dikkate alırız. Profesyonel ev temizliği ekiplerimiz aileniz ve sizin için sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturarak yaşam kalitenize değer katar.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizin anafikri evinizdeki tüm inşaat artıklarını detaylı bir şekilde temizlemektir. İnşaat sonrası temizlik uygulamalarımızda modern temizlik makineleri kullanırız ve inşaat tozundan eser kalmaz.

Taşınma Öncesi Temizlik

Taşınacağınız ev daha önce kullanılmış ise ve aileniz için temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortama ihtiyaç duyuyorsanız mutfak, banyo hijyeni, temizliği önemlidir. Ayrıca taşınma öncesi temizlik işleminde evin tamamı dezenfekte edilir.

Gümüldür Cam Temizliği

Cam temizliği ve cam temizleme alanında 15 yılı aşan deneyime sahip olan Güzel Evim, ev camı silme, dış cephe cam temizliği, vllla cam temizliği ve kış bahçesi cam temizliği gibi geniş bir yelpazede profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gümüldür Koltuk Yıkama

Gümüldür’de profesyonel koltuk yıkama, koltuk temizliği, koltuktan leke çıkarma ve koltuk hijyeni hizmetleri sunan firmamız, koltuk üzerinde bulunan leke, toz, kir ve diğer tüm mikroorganizmaları ortadan kaldırır.

Gümüldür Villa Temizliği

Firmamız villa temizliği konusunda Gümüldür’de hizmet sunmaktadır. Ayrıca yazlık, bahçeli villa temizliği ve  havuzlu villa temizliği alanında da uzmanlaşmış temizlik ekiplerimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Bizi Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

01.

Deneyim

15 yılı aşan deneyim sayesinde ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler

02.

Kalite

Yüksek kalite standartlarımız, memnuniyetinizin oluşmasının teminatıdır

03.

Güven

Alacağınız temizlik hizmetlerinin her aşamasında ve sonrasında çözüm odaklı yaklaşım

04.

Fiyat

Rekabetçi fiyat politikları, temizlik kampanyaları, sürdürülebilir kalite standartları

Müşteri Değerlendirmeleri

Temizlik rezarvasyon günü, tam zamanında işe başladılar ve temizlik için gerekli tüm malzemeleri beraberlerinde getirdiler. Evimin temizlik işlemi bittiğinde her yer ışıl ışıldı ve inanın hiçbir uyarıda bulunma gereği duymadım. Herkese tavsiye ediyorum.
Meryem Taşel
Güzel Evim temizlik firmasını internetteki olumlu yorumlarına istinaden aradım ve randevu aldım. Detaylı bir bahar temizliği yaptılar. Tüm evi ve garajı bir günden az bir sürede temizlediler. Aynısını yapmam bir haftamı alıyordu! Gerçekten harika bir hizmet!
Rüya Dalkılıç

Gümüldür’de Profesyonel Ev Temizliği Hizmeti

Evinizde ihtiyacınız olan standart ve gündelik bir temizliğin ötesinde detaylı ve profesyonel bir temizlik uygulaması ise Güzel Evim Gümüldür ev temizlik firmasının kalite standartlarına güvenebilirsiniz.

Tüm diğer Gümüldür temizlik firmalarına kıyasla daha ekonomik bir hizmet politikasını benimseyen firmamız müşteri memnuniyetini %100 garanti etmektedir.

 Temizlik uygulamalarımızda ulaşılabilecek tüm dış yüzeylerde toz alma, ortak yaşam alanlarının temel temizliği, yatakların yapılması, istenirse çarşafların değiştirilmesi, banyo ve tuvaletlerin temizliğini ve hijyenini içerir.

Gümüldür’de ev temizliği hizmeti veren firmalar arasında 15 yılı aşan deneyimi ve mükemmel organizasyon yapısı ile Güzel Evim en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

Gümüldür Villa Temizliği Hizmeti

Villa temizliği alanında uygulamakta olduğumuz hizmet standartları bir villanın genel temizliği yanısıra hijyeninin sağlanmasını ve eşyaların düzenlenmesini de içerir. Villanın içi, terası, verandası temizlenir, banyo ve mutfak hijyeni sağlanır ve bahçe mobilyaları dahil tüm eşyalar temizlenerek düzenlenir.

Gümüldür’de villa temizliği alanında 15 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan Gümüldür temizlik firması Güzel Evim, temizlik uygulamalarında modern temizlik makineleri ve kaliteli temizlik ürünlerini kullanmaktadır. Temizlik randevu tarihinde temizlik ekiplerimiz gerekli olabilecek tüm temizlik ekipmanını beraberinde getirerek hizmet vermektedir.

Gümüldür’deki villa temizlik firmaları içerisinde, müşteri memnuniyetini dikkate alan ve kaliteli bir temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunma misyonu ile hareket eden yegane firma Güzel Evim’dir.

Gümüldür İnşaat Sonrası Temizlik Firması – Deneyimli Güvenilir

Gümüldür’de inşaat temizliği ihtiyacınızın kaliteli ve güvenilir bir temizlik firması tarafından yerine getirilmesi, üstelik de ekonomik bir şekilde olması, Güzel Evim temizlik firmasının sağlayacağı bir olanaktır.

Gümüldür inşaat temizlik firmaları arasında deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini dikkate alan firmamız inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde mükemmel bir planlama yeteneğine ve güvenilir temizlik personellerine sahiptir. Gümüldür’de bulunan evinizin inşaat sonrası temizliğini ve taşınma öncesi boş ev temizliğini detaylı bir şekilde yerine getirebilecek ekiplerimiz bu konuda uzmanlaşmışlardır.

Gümüldür’de inşaat sonrası temizlik hizmeti sunmadan önce evinizin durumunu detaylı bir şekilde değerlendiriyor ve en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunabilmek adına planlama yapıyoruz. Temizlik uygulamalarımızın anafikri kusursuz bir temizlik hizmetini müşteri memnuniyeti ekseninde en ekonomik şekilde verebilmektir.

Gümüldür Yazlık Temizliği

Yazlık temizliği ya da yaz sezonu öncesi evinizin temizliği söz konusu ise ihtiyacınız olan profesyonel desteği firmamız haftanın yedi günü sunabilir. Deneyimli ve güvenilir temizlik ekiplerine sahip olan Güzel Evim gümüldür temizlik firması mükemmel organizasyon yapısı ile yıllardır en çok tercih edilen firmadır.

Gümüldür yazlık temizlik firmaları arayışınızı birkaç kriteri dikkate alarak yaparsanız alacağınız hizmette memnuniyetiniz garanti olacaktır. Yazlık temizliği için hizmet verecek firma, temizlik sektöründe deneyimli, sunduğu hizmetler ekonomik ve çalıan temizlik personelleri güvenilir olmalıdır.

Gümüldür’de yazlık temizliği, dubleks ev temizliği, müstakil ev temizliği ve detaylı ev temizliği hizmetlerini kusursuz bir şekilde almak için bize ulaşın.

İzmir Gümüldür Havuz Temizliği Firması

Gümüldür havuz temizliği firması Güzel Evim havuz temizliği, filtre değiştirme, kimyasal seviyelerini kontrol etme ve temel havuz temizleme bakımı konusunda tüm profesyonel havuz bakım ve temizlik işlemlerini kusursuz bir şekilde sunar. Gümüldür havuz temizlik firması Güzel Evim havuzunuzun temel gereksinimlerine uyan derinlemesine havuz temizleme hizmetleri sunar.

Yeni inşaası bitmiş bir havuzun ilk temizliği hizmetini de yerine getirebilecek olan firmamız, Gümüldür havuz temizlik firmaları içerisinde kalitesi ve modern hizmet anlayışı ile ilk tercih edilen firmadır.

Gümüldür Koltuk Yıkama Firması

Gümüldür koltuk yıkama firmaları arayışınızı google ya da diğer arama motorları üzerinden yaptığınızda profesyonel ve güvenilir bir koltuk yıkama firması olarak Güzel Evim gümüldür temizlik şirketi ile karşılaşacaksınız.

Gümüldür koltuk temizleme firması olarak 15 yılı aşan koltuk yıkama, koltuktan leke çıkarma ve koltuk hijyeni deneyimine sahip olan Güzel Evim, müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Gümüldür’deki koltuk yıkama şirketleri içerisinde en ekonomik koltuk yıkama hizmetini sunarken koltuk üzerindeki toz ve kiri derinlemesine temizliyoruz. Doğal koltuk yıkama ürünleri kullanarak koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeden temizlerken modern koltuk yıkama makineleri ile etkili bir koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz.

Gümüldür Tadilat Sonrası Ev Temizliği Hizmeti

Gümüldür’de tadilatlı ev temizliği ve tadilat sonrasında ev temizliği işlemlerinde Gümüldür tadilat temizliği firması en kaliteli ve ekonomik çözümleri sizin için sunmaktadır.

Evinizde veya yazlığınızda yapılan tadilat geride birçok tadilat artığı ve tozunu bırakacaktır. Tadilat yapılan evin içinde eşyaların da var olması bu işlemi bir kat daha zorlaştıracaktır. Böyle bir durumda tadilat sonrası temizlik için profesyonel bir firmadan destek almak, iyi planlama yapmak ve deneyimli temizlik ekiplerine sahip olmak gereklidir.

Gümüldür tadilat sonrası temizlik işlemleri için bize 0232 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilir ve temizlik randevunuzu oluşturabilirsiniz. Gümüldür temizlik ekiplerimiz istediğiniz tarihte ve tam saatinde işe başlayacak size kusursuz bir temizlik hizmeti sunacaktır.

Gümüldür Buharlı Ev Temizlik Firması – 15 Yılı Aşan Deneyim

Gümüldür’de buharlı temizlik uygulamalarını 15 yılı aşkın süredir devam ettiren firmamız modern ve profesyonel buhar makineleri ile hizmet vermektedir.

Gümüldür buharlı ev temizliği hizmetinin kapsamını ve detaylarını siz belirleyebilirsiniz. Firmamız sizin temizlik istek ve ihtiyaçlarınızı 8 saat içerisinde yerine getirebilecek doğru temizlik ekibini oluşturacak ve hizmet planlamasını yapacaktır.

Buharlı temizlik uygulamalarımız sayesinde daha temiz bir eve kavuşurken geride herhang bir toksik atık bırakmayarak doğa ile dost bir temizlik uygulamasını yerine getirmiş olacağız.

Gümüldür Temizlik Fiyatları

Gümüldür’de alacağınız temizlik hizmetlerini, firmamız garantisi altında en kaliteli ve en ekonomik şekilde alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ev temizlik fiyatlarını etkileyen birçok faktörün bulunacağı aşikardır. Evinizin lokasyonu, evinizin büyüklüğü, evinizin kaç odalı olması gibi. Diğer bir taraftan evinizin temizliği için kaç kişi, görevlendireceğimiz de dikkate alınması gerekli diğer bir konudur.

Örneğin, iki yatak odalı bir evin ortalama temizlik fiyatı ile dört yatak odalı bir evin temizlik ücreti birbirinden farklı olacaktır. Bununla birlikte, iki yatak odalı ve aynı büyüklükte iki farklı evin temizlik fiyatı da birbirinden farklı olabilir çünkü evin içindeki temizlik durumu ve ihtiyaç birbirinin aynısı değildir.

Gümüldürdeki temizlik fiyatları, ayrıca halı temizleme veya koltuk yıkama, cam giydirmeli balkon temizliği gibi ek hizmetler isteyip istemediğinize de bağlıdır. Bu hizmetleri istiyorsanız, faturanıza ekstra bir maliyet eklenecektir.

Ev temizliği fiyatları, ihtiyaç duyulan hizmet düzeyine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Örneğin, sadece evinizdeki yüzeyleri temizleyecek birini arıyorsanız, fiyatlar derinlemesine temizlik istediğiniz zamana göre çok daha düşük olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir’de profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Hayır. İhtiyacımız olan tüm temizlik malzemeleri ile geliyoruz ve ayrılırken yanımıza alıyoruz. Evinizden tertemiz bir şekilde ayrılmamızı sağlamak için piyasadaki en iyi ürünleri ve elektrikli süpürgeleri kullanmaktan gurur duyuyoruz. Hangi temizlik ürünlerini kullandığımız konusunda herhangi bir tercihiniz varsa, bize bildirmekten çekinmeyin; isteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Temizlik firmamız, hayatın ne kadar öngörülemez olabileceğini gayet iyi anlıyor. Bu nedenle, evinizi sizin için en uygun zamanda temizlediğimizden emin olmak için programınıza göre planlama yapıyoruz. Bir temizliği iptal etmeniz veya yeniden planlamanız gerekirse, bizi yaklaşık 48 saat önce aramanızı öneririz. Sizinki kadar diğer her müşterimizin randevusuna sadık hareket ediyoruz.

Yıllardır güvenilen bir temizlik firması olmamızdan ötürü, temizlediğimiz her eve son derece saygılı davranırız. Verdiğimiz hizmetimiz sırasında bir şey bozulursa, kırılırsa ya da arızalanırsa ürünü onarmak veya değiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız ve tazmin ederiz. Ayrıca temizlik işlemleri için gelen personellerimizin tamamı sigortalıdır.

Profesyonel ev temizliği hizmeti sunan firmamızın amacı, evinizin temizlik ihtiyaçlarına kaliteli ve ekonomik çözümler sunabilmektir. Bu noktadan hareket ile yıllar içinde deneyimlerimiz dahilinde geliştirdiğimiz bir dizi iş planına uymaktayız. Temizlik ekiplerimiz, günde 8 saat çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini yerine getirebilme prensibine dayalı olarak organize edimiştir. Yarım gün çalışma programımız bulunmamaktadır.

Gümüldür’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir.

Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, Temizlik ekibimiz, seçtiğiniz temizlik paketine bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

Standart bir ev temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve zeminlerin vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Koltuk temizliği (genellikle ek bir hizmet olarak)
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir