Üçyol koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim, %100  müşteri memnuniyeti ilkesi ile on beş yılı aşkın süredir Üçyol’da koltuk yıkama, koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konularında hizmet vermektedir. Koltuklarınız üzerinde bulunan toz, kir, leke ve mikroorganizmaların ortadan kaldırılması söz konusu olduğunda modern altyapımıza ve tecrübeli koltuk temizliği ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Sahip olduğumuz endüstriyel koltuk yıkama makineleri ve etkili koltuk yıkama ürünleri ile koltuklarınızın ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olacağını garanti ediyoruz. Koltuk yıkama alanındaki tecrübemiz ve mükemmel donanımız ile İzmir Üçyol’da  en iyi  koltuk yıkama firması olduğumuz  müşterilerimiz referansları  ve  yorumları ile kanıtlanmıştır.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR KOLTUK YIKAMA HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

İzmir Üçyol’da Kaliteli Koltuk Yıkama Hizmeti İçin Güzel Evim

Aileniz ve sizin için daha sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmada evimizde bulunan koltukların belirli aralıklar ile derinlemesine temizliği gereklidir. Güzel Evim Üçyol  koltuk yıkama şirketleri profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren güvenilir bir firmadır. Koltuk üzerinde bulunan görülebilir kir, toz ve lekelerin temizliği kadar gözle görülemeyen mikroorganizmaların temizlenmesi de önemli bir konudur. İzmir Üçyol koltuk yıkama firması Güzel Evim kullanmakta olduğu modern koltuk yıkama makineleri ve etkili koltuk yıkama ürünleri ile koltuklarınız  üzerinde bulunan toz akarları, mite ve alerjenleri ortadan kaldırmaktadır.

Güzel Evim üçyol koltuk yıkama firması çalışan bayanların durumunu dikkate alarak haftanın yedi günü koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama uzmanlarımız, koltuk üzerindeki leke ve kir derecesini dikkatle  analiz eder ve uygun koltuk yıkama ürünlerini kullanır.

Üçyol’da Sunduğumuz Koltuk Yıkama Hizmetleri

 • Koltuk Takımı Yıkama
 • Koltuktan Leke Çıkarma
 • Koltuk Hijyeni ve Dezenfekte
 • Koltuktan Kötü Koku Çıkarma
 • Buharlı Koltuk Temizliği
 • Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama
 • Sandalye Yıkama
 • Köşe Koltuk Yıkama

İzmir Üçyol’da Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine Ulaşmak Güzel Evim İle Çok Kolay

Yılların vermiş olduğu tecrübe, modern koltuk yıkama altyapımız, koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz, koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konusuna profesyonel yaklaşımız ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Profesyonel bir koltuk yıkama hizmetine kolayca ulaşmanız için müşteri hizmetleri birimimiz ve saha ekiplerimiz aralıksız çalışmaktadır.

Deneyimli ve tecrübeli koltuk yıkama uzmanlarımızın doğru koltuk yıkama uygulaması ile koltuğunuzun rengi solmaz, kumaşı deforme olmaz. Modern ve kaliteli koltuk yıkama hizmetini bütçenizi zorlamadan, en ekonomik şekilde almak kulağa hoş geliyor değil mi? Ya da huzurlu olmak; bebeğinizi, daha temiz ve hijyenik bir ortamın, daha sağlıklı günlerin beklediğini bilmek. Hepsinden daha önemlisi sizi sizin kadar önemseyen, düşünen ve güvenebileceğiniz bir üçyol koltuk yıkama şirketine her an ulaşabilir olabilmenin rahatlığını ve konforunu hissetmek de…

3 Basit Adımda Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Koltuklarınızın veya yıkanması istediğiniz mobilyaların görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Koltuk yıkatma bütçenizi değerlendirin diğer koltuk yıkama firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa koltuk yıkama hizmeti için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Koltuk yıkama hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Üçyol’da Güzel Evim Koltuk Yıkama Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Üçyol koltuk yıkama şirketleri bünyesinde çalışmalarını sürdürmekte olan Güzel Evim, en iyi koltuk temizleme hizmetini en kaliteli koltuk bakım ve temizlik ürünleri kolullanarak ayrıca en uygun koltuk yıkama fiyatlarını sunarak yerine getirme misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamızın Üçyol’da sunduğu koltuk temizleme hizmetleri, koltuk temizliği ve hijyeni hizmetleri, evde koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma hizmetleri ile ilgili konularda firmamızı tercih etmeniz için sahip olduğumuz özelliklere ve bilgilere aşağıda ulaşabilirsiniz.

 1. Profesyonellik ve Tecrübe: Güzel Evim, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman ekibiyle koltuk yıkama konusunda profesyonel çözümler sunar. Kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize güven veriyoruz.
 2. Özel Temizlik Ürünleri: Koltuklarınızın dokusuna uygun, etkili ve güvenli temizlik ürünleri kullanarak, koltuklarınızın hem temiz hem de zarar görmeden daha uzun süre dayanmasını sağlıyoruz.
 3. Zamandan Tasarruf: Güzel Evim ile çalışarak zamanınızı verimli kullanabilirsiniz. Randevu sistemimizle size uygun saatte hizmet sunarak, sizin için en uygun zamanı seçme özgürlüğü sağlıyoruz.
 4. Modern Koltuk Yıkama Makineleri: Firmamız koltuk yıkama konusunda etkili sonuçlar elde edebilmek için en son teknoloji koltuk yıkama makinelerini kullanır.
 5. Garantili Hizmet: Güzel Evim koltuk yıkama şirketi yıllar içinde edindiği tecrübe ve mükemmel altyapısı sayesinde, koltuk yıkama hizmeti alan müşterilerinin %100 memnun kalacağı bir hizmeti sunacağını garanti eder.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Uzun süredir evde bulunmadığım için koltuklarımın üzerinde küf benzeri leke ve kirler oluşmuştu ve bu konuda profesyonel bir koltuk yıkama şirketi ararken internette Güzel Evim Üçyol Koltuk yıkama şirketini buldum.
Ön görüşme yaptığım müşteri temsilcisi sorduğum ve merak ettiğim tüm sorulara tutarlı ve net cevaplar verdi ve sonuçta anlaştık. Bugün koltuk yıkama hizmeti için gelen ekip işini son derece iyi yerine getirdi. Koltuklarım üzerinde bulunan leke ve kirler mükemmel bir şekilde temizlendi. Üçyol koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim’i arkadaşlarıma ve komşularıma tavsiye edeceğim.
Selma Dağdeviren

İzmir Üçyol’da Koltuk Yıkama Hizmetlerimize Genel Bakış

On beş yıllık tecrübesi ile İzmir Üçyol’da koltuk yıkama hizmeti vermekte olan Üçyol koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim modern ve güvenilir bir koltuk yıkama firmasıdır.

Koltuk yıkama alanında sahip olduğumuz tecrübe ve modern  donanım  dünya standartlarına eşittir. Üçyol’da profesyonel ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti için  en çok tercih edilen koltuk yıkama şirketi Güzel Evim’e  (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilir ya da online koltuk yıkama rezervasyonu oluşturabilirsiniz.

Koltuk Temizliği İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Üçyol Koltuk Yıkama Şirketleri Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Koltuk Temizliği ve Hijyeni Hizmetleri Sunar

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor -Koltuk Yıkama Hizmetimiz ve Aşamaları Hakkında Bilgi Edinin

Evlerimizdeki koltuklar, zamanla toz, leke ve mikropların biriktiği önemli eşyalardır. Bu nedenle, düzenli olarak koltuk yıkama hizmeti almak, yaşam alanlarımızın temiz ve hijyenik kalmasını sağlamak adına önemlidir. Güzel Evim olarak sunulan koltuk yıkama hizmetimiz, kapsamlı bir süreci içermektedir.

Adım 1: İnceleme ve Değerlendirme Profesyonel ekibimiz, koltukların malzeme türünü, leke durumunu ve genel temizlik ihtiyacını değerlendirmek için ilk olarak göndereceğiniz koltuk görsellerini inceler. Bu inceleme, koltuk yıkama sürecinin en etkili şekilde planlanmasını sağlar.

Adım 2: Toz ve Kiri Giderme Koltuk yıkama işlemi, öncelikle koltukların yüzeyinde biriken toz, kum ve diğer kirleticilerin uzaklaştırılmasıyla başlar. Profesyonel ekipmanlarımız sayesinde, koltuklarınızın derinlerine nüfuz eden bu partiküller etkili bir şekilde temizlenir.

Adım 3: Lekelerle Mücadele Koltuklardaki lekeler üzerine, özel leke çözeltilerimiz ve profesyonel tekniklerimizle ön uygulama yapılır. Koltuk malzemesine zarar vermeden, lekelerin kökten çözülmesi sağlanır.

Adım 4: Köpüklü Fırçalı Temizlik Koltuk yüzeyine özel olarak seçilen temizlik solüsyonları uygulanır ve fırçalı köpüklü temizlik yöntemi ile koltuk kaplama ve kumaşının daha derinlemesine temizlenmesi amaçlanır. Bu aşama, mikroplarla etkili bir mücadele ve koltukların taze bir görünüm kazanması için önemlidir.

Adım 5: Vakumlama ve Durulama Köpüklü fırçalama işleminden sonra, koltuk yüzeyine uygulanan temizlik solüsyonlarının ortadan kaldırılması için durulama adımına geçilir. Özel durulama çözümleri kullanılarak, koltuk yüzeyinde kalan temizlik ürünleri ve leke çözücüler nazikçe temizlenir. Bu aşama, koltukların üzerinde herhangi bir temizlik kalıntısı bırakılmadan, tertemiz ve taze bir duruma getirilmesini sağlar. Firmamız koltuklarınızın yıkanmasında ve etkili bir şekilde vakumlanmasında Dünya lideri koltuk yıkama makinesi markası Karcher kullanmaktadır.

Adım 6: Kurulama ve Havalandırma Durulama işlemi tamamlandıktan sonra, koltukların kuruması için ortam havalandırılır. Bu aşamada pencerelerin açılması, fan ve klima kullanılması gibi yöntemler değerlendirilir. Böylelikle temizlenen koltukların hızla kuruması sağlanır ve misafirleriniz veya aileniz tarafından hemen kullanılabilir hale gelmeleri sağlanır. Tüm adımların tamamlanmasıyla birlikte, koltuklarınızın derinlemesine temizlenmiş, lekesiz ve hijyenik bir görünüme kavuşması sağlanır.

Güzel Evim’in koltuk yıkama hizmeti, profesyonel ekibi ve modern ekipmanlarıyla, koltuklarınızın hijyenik, temiz ve bakımlı olmasını garanti eder. Detaylı bilgi ve randevu için bize 0232 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. yaşam alanınızda konforu ve temizliği bir araya getirelim!

Üçyol Koltuk Yıkama Şirketleri Koltuk Temizliği

Söz konusu koltuk yıkama ve koltuk temizliği olduğunda ister istemez aklınıza birçok soru geldiğini biliyoruz. Sorularınıza ve koltuk temizliği ihtiyaçlarınıza en geçerli ve kalıcı çözümler için Güzel Evim Üçyol koltuk yıkama firması en doğru seçim olacaktır.

Derinlemesine bir koltuk yıkama hizmeti sunmakta olan koltuk yıkama ekiplerimiz, pamuklu kumaş koltuk yıkama, sentetik kumaş koltuk yıkama, tay tüyü kumaş koltuk yıkama, kadife kumaş koltuk temizliği konularının tamamına hakimdir ve deneyimlidir.

Üçol’da koltuk yıkama hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

Köşe Koltuk ve Sandalye Yıkama Hizmetleri

Koltuklar üzerinde sıkça bulunan ve solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olabilen mikroorganizmaların temizlenmesi ailenizin ve sizin sağlığınıza katkı sağlayacaktır. Evde bulunduğumuz sürenin büyük birkısmını koltuk üzerinde oturarak ya da uzanarak geçirdiğimizi düşünürsek koltuk temizliğinin önemi daha iyi anlaşılabilir.

Güzel Evim koltuk yıkama firması evinizde bulunan köşe koltuk takımlarının yıkanması ve hijyeni konusunda size yüksek kalite standartlarında hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Salando bulunan yemek masasının sandalyeleri ya da mutfakta bulunan sandalyeler kumaş kaplı ise zamanla yemek döküntüleri ve diğer toz ve kirler sandalyeler üzerinde lekeler oluşturacaktır. Üçyol koltuk yıkama şirketleri bünyesinde çalışmalarını sürdüren Güzel Evim size köşe koltuk ve sandalye yıkama hizmeti alanında ekonomik hizmet sunabilir.

Profesyonel Bir Koltuk Yıkama Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Faydaları Biliyor Musunuz?

İzmir Üçyol Koltuk Hijyeni ve Dezenfekte Hizmetleri

Koltuk hijyeni ve dezenfeksiyon, evlerimizde geçirdiğimiz zamanın büyük bir kısmını geçirdiğimiz koltuklarımızın temizliğini ve sağlığımızı korumayı amaçlar. Güzel Evim olarak Üçyol’da sunulan koltuk hijyeni hizmetimizde, özel formülasyonlara sahip dezenfektanlar ve modern temizlik ekipmanları kullanılarak koltuklarınız derinlemesine temizlenir ve mikroplardan arındırılır. Bu hizmet, ev yaşamınızda sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratmak adına önemli bir adımdır.

İzmir Üçyol’da Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği işlemini birçok şekilde yerine getirmek mümkündür. Silerek, üstündeki örtüyü değiştirerek, süpürerek, buharlı sistemler ile temizleyerek ya da amatör koltuk yıkama makineleri ile yıkayarak siz de koltuklarınızı temizleyebilirsiniz. Ancak derinlemesine bir koltuk temizliği ve hijyeni için fırçalı köpüklü koltuk yıkama hizmeti almak en etkili çözümdür.

İzmir Üçyol’da fırçalı köpüklü koltuk yıkama hizmetimiz, koltuklarınıza derinlemesine nüfuz ederek hem lekelerin hem de mikropların etkili bir şekilde ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Profesyonel ekipmanlar ve özel temizlik solüsyonları ile uygulanan bu hizmet, koltuklarınızın sadece temiz değil, aynı zamanda hijyenik olmasını sağlar. İnce detaylara kadar odaklanan bu yöntem, koltuklarınıza tazelik ve canlılık kazandırırken sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

Bulunduğunuz Ortamlarda Yaşam Kalitenizi Artırmak İçin Koltuk Temizliğine Ve Hijyenine Önem Verin

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

Üçyol’da Koltuk Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İzmir’in Üçyol semtinde köşe koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, koltuk takımı yıkama  denildiğinde ilk akla gelen koltuk yıkama şirketi Güzel Evim, Üçyol’un her caddesinde, sokağında ve mahallesinde yüzlerce koltuk yıkama hizmetini %100 müşteri memnuniyeti başarısı ile yerine getirmiştir. İzmir Üçyol koltuk yıkama şirketleri olarak hizmet verdiğimiz bazı mahalleler aşağıdaki gibidir.

 • GÜZELYALI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • GÖZTEPE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • MURAT REİS MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ATİLLA MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ZAFERTEPE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ÇANKAYA MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • KÜLTÜR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ULUBATLI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • FERAHLI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • GÜNEŞLİ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ZEYTİNLİK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • MİTHATPAŞA MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • 1.KADRİYE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • MEHMET ALİ AKMAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • 2. KADRİYE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • KILIÇ REİS MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • BARBAROS MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • MIMAR SINAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ALSANCAK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ÇINARTEPE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • ALTINTAŞ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • MİLLET MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • İSMET PAŞA MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • SAYGI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • PİRİ REİS MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA
 • LALE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

Günümüzde kaliteli ve sağlıklı bir yaşam standartı için gerekli olan koltuk temizliği ve koltuk yıkama işlemleri için Güzel Evim Üçyol koltuk yıkama şirketleri haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Koltuk Yıkama Hizmetinden Yararlanın

Koltuklarınızın ve oturma gruplarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir koltuk yıkama deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle ele alarak, koltuklarınızı sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha hijyenik hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir koltuk temizliği ve hijyeni planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com/izmir-koltuk-yikama-sirketleri

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim Koltuk yıkama şirketleri, kaliteli koltuk temizliği ve hijyeni hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Firmamız İzmir ve Üçyol’da ve çevresemtlerde, ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı koltuk yıkama hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz koltuk yıkama hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Evinizde, ofisinizde ve diğer yaşam alanlarında bulunan ve kullanmakta olduğunuz koltuk ve diğer oturma gruplarının profesyonel bir şekilde temizlenmesi temizlenmesi kiri ve hoş olmayan kokuları yok eder, zorlu lekeleri çıkarır ve mobilyalarınızın ömrünü uzatır. Diğer bir taraftan gözle görülemeyen ancak sağlımız açısından zararlı olan bakteri ve mikropların ortadan kaldırılmasında koltuk yıkama etkili bir temizlik yöntemidir.

Genel olarak koltuklarınızı en az 8 ila 12 ayda bir profesyonelce temizlemeniz önerilir. Ancak mobilyalarınız yoğun kullanım görüyorsa daha sık temizlenmesi gerekebilir. Evcil hayvan bulunan evlerde koltukların 6 ayda bir temizlenmesi tavsiye edilir.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel koltuk yıkama hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli koltuk yıkama profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim koltuk yıkama şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Normal derecede kirli ve lekeli olmayan bir koltuk takımının yıkanması yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Bu duruma ek olarak koltuk üzerindeki çoğu lekenin temizlenmesi yaklaşık beş dakika sürer (ancak zorlu bir lekenin temizlenmesi fazladan 10-15 dakika sürebilir). Böyle bir durum birden fazla yıkama turu gerektirebilir. Koltuğunuzun çok kirli olması, bir kısmının deri kaplı olması, renginin açık ya da koyu olması, minderlerinin fazla olması ve buna benzer faktörler koltuk yıkama süresini etkileyecektir.

Koltuk yıkama işlemi esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Koltuklarınızı veya sandalyeleri yıkarken çok yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makineleri kullanıyoruz ve bu bize koltuklarınızın en kısa sürede kurumaları aşamasında avantaj sağlıyor. Ayrıca bilmelisiniz ki koltuk yıkama ve temizlemeyi bitirdikten sonra koltuklarınızı kendi haline kurumaya bırakıyoruz. Kuruma süresini hızlandıran veya yavaşlatan mevsimsel ve ortamsal birçok faktör vardır, dolayısıyla her durum farklıdır ancak oturma grubunuza oturmadan önce 4-6 saat beklemenizi öneririz. Kuruma süresini hızlandırmak için iyi bir çözüm hava akışı sağlamaktır. Evinizde, özellikle de ıslak koltukların bulunduğu odada iyi bir hava akışı seviyesi elde etmek için tüm pencerelerinizi ve kapılarınızı açın. Bu kurutma işlemine fanlar kullanarak veya klima açarak daha fazla yardımcı olabilirsiniz, ancak kumaşın çekmesine ve solmasına neden olabileceğinden ısı veya güneş ışığından kaçının.

Uygulamakta olduğumuz koltuk temizliği standartları, koltuklarınızın her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim koltuk yıkama firması size ilk kez sunacağı koltuk temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, koltuk yıkama ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim koltuk yıkama ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts