Kahramandere temizlik şirketleri Güzel Evim on beş yılı aşan tecrübesi
ile kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetleri sunan profesyonel bir kahramandere
temizlik firmasıdır. Kahramandere temizlik firması ile, ekonomik bir temizlik
hizmeti alabilme avantajının yanı sıra etkili ve kalıcı ev temizliği çözümleri
ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşamın konforunu sürebilirsiniz.

Temizlik ekiplerimiz, Kahramandere’de  yılın on iki ayı evinizin temizlenmesi
konusunda yardımcı olabilir. Kahramandere’de temizlik şirketleri ekiplerimiz,
evinizin içinin temizliği kadar dış alanların temizlenmesi, garaj temizliği,
bahçe temizliği, balkon temizliği, teras ve veranda temizliğini de yerine
getirebilir.

Amacımız; profesyonel ve modern temizlik hizmetleri verirken yaşam
kalitenize katkı sağlamaktır. En etkili, kaliteli, kalıcı ve ekonomik temizlik
çözümlerini için Kahramandere temizlik şirketleri Güzel Evim’i arayınız.
İnşaatı yeni bitmiş bir evin, yazlığın, villanın temizlenmesi gerekli olduğunda
kaliteli temizlik önerilerimizi değerlendirebilirsiniz.

İzmir Kahramandere Temizlik Firmaları

Günümüzde farklı neden ve farklı durumlar gereği, temizlik alanında, temizlik firmalarından profesyonel destek almak bir gereklilik halini almaya başlamıştır.

Bu nedenlerin başında, temizlik yapmak için yeterli zamanı bulamamak, inşaatı bitmiş yeni bir eve taşınmadan önce detaylı temizlik ihtiyacı, koltukta oluşan bir lekenin çıkarılması için yıkatmak gerekliliği ya da buna benzer temizlik ihtiyaçları gelmektedir.

Güzelbahçe’nin Kahramandere mahallesinde 15 yılı aşkın süredir profesyonel temizlik hizmetleri sunmakta olan Güzel Evim temizlik firması sizin için en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde ve %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile yerine getirmektedir.

Kahramandere Ev Temizliği

Evinizin temizliği ve hijyeni söz konusu olduğunda yüksek kalite standartlarını dikkate alırız. Profesyonel ev temizliği ekiplerimiz aileniz ve sizin için sağlıklı ve konforlu yaşam alanları oluşturarak yaşam kalitenize değer katar.

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerimizin anafikri evinizdeki tüm inşaat artıklarını detaylı bir şekilde temizlemektir. İnşaat sonrası temizlik uygulamalarımızda modern temizlik makineleri kullanırız ve inşaat tozundan eser kalmaz.

Taşınma Öncesi Temizlik

Taşınacağınız ev daha önce kullanılmış ise ve aileniz için temiz, sağlıklı ve hijyenik bir ortama ihtiyaç duyuyorsanız mutfak, banyo hijyeni, temizliği önemlidir. Ayrıca taşınma öncesi temizlik işleminde evin tamamı dezenfekte edilir.

Kahramandere Cam Temizliği

Cam temizliği ve cam temizleme alanında 15 yılı aşan deneyime sahip olan Güzel Evim, ev camı silme, dış cephe cam temizliği, vllla cam temizliği ve kış bahçesi cam temizliği gibi geniş bir yelpazede profesyonel hizmet sunmaktadır.

Kahramandere Koltuk Yıkama

Kahramandere’de profesyonel koltuk yıkama, koltuk temizliği, koltuktan leke çıkarma ve koltuk hijyeni hizmetleri sunan firmamız, koltuk üzerinde bulunan leke, toz, kir ve diğer tüm mikroorganizmaları ortadan kaldırır.

Kahramandere Villa Temizliği

Firmamız villa temizliği konusunda Kahramandere’de hizmet sunmaktadır. Ayrıca yazlık, bahçeli villa temizliği ve  havuzlu villa temizliği alanında da uzmanlaşmış temizlik ekiplerimiz haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

Bizi Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

01.

Deneyim

15 yılı aşan deneyim sayesinde ihtiyaçlarınıza kalıcı çözümler

02.

Kalite

Yüksek kalite standartlarımız, memnuniyetinizin oluşmasının teminatıdır

03.

Güven

Alacağınız temizlik hizmetlerinin her aşamasında ve sonrasında çözüm odaklı yaklaşım

04.

Fiyat

Rekabetçi fiyat politikları, temizlik kampanyaları, sürdürülebilir kalite standartları

Müşteri Değerlendirmeleri

Temizlik rezarvasyon günü, tam zamanında işe başladılar ve temizlik için gerekli tüm malzemeleri beraberlerinde getirdiler. Evimin temizlik işlemi bittiğinde her yer ışıl ışıldı ve inanın hiçbir uyarıda bulunma gereği duymadım. Herkese tavsiye ediyorum.
Meryem Taşel
Güzel Evim temizlik firmasını internetteki olumlu yorumlarına istinaden aradım ve randevu aldım. Detaylı bir bahar temizliği yaptılar. Tüm evi ve garajı bir günden az bir sürede temizlediler. Aynısını yapmam bir haftamı alıyordu! Gerçekten harika bir hizmet!
Rüya Dalkılıç

Kahramandere’de Ev Temizliğine Profesyonel Dokunuş

Ev temizliği söz konusu olduğunda herkesin uyduğu ve uyguladığı birçok farklı standart
olabilir.

Kimilerimiz için her yerin tozdan ve kirden arındırılması önemli bir gereklilik iken kimilerimiz için de banyo, mutfak ve evin genelinde temizlik kadar hijyenin sağlanması da önemlidir.

Temizlik firmaları arasında en mükemmeli bulmak, temizlik ihtiyaçlarınızı sizin standartlarınızda yerine getirebilecekbir firmaya ulaşmak için tek tek tüm Kahramandere temizlik firmalarını aramak, denemek ya da hizmet almak zaman ve para kaybı olabilir.

Tüm bu zahmetli işlemler yerine, on beş yılı aşkın süredir, temizlik hizmeti almış tüm müşterilerin %100 memnun kaldığı, GÜZEL EVİM temizlik firmasını arayabilirsiniz. Kahramandere’de ev temizliği konusuna profesyonel yaklaşımı benimsiyen firmamız, size en iyi hizmeti sunacaktır.

Kahramandere Villa Temizliği Hizmeti

Villa temizliği alanında sahip olduğumuz deneyim sayesinde en kaliteli ve detaylı temizlik hizmetini sizin için sunarken, değerli olan zamanınızı aileniz ile geçirebilme fırsatını size hediye ediyoruz.

Mükemmel bir hizmet planlama ve uygulama yeteneğine sahip profesyonellerimiz villa temizliğini detaylı bir şekilde yerine getirebilir. Gerekli tüm temizlik detayları tek tek ele alınırken evinizin temizliği kadar hijyeni de bizim önem verdiğimiz unsurlar arasında ilk sırada gelir.

Sezon başlangıcı için detaylı bir villa temizliği ya da düzenli olarak ihtiyacınız olan genel bir villa temizliği ya da Kahramandere yazlık temizliği firmamızın kusursuz olarak yerine getirebileceği hizmetlerden bir tanesidir.

Kahramandere’de İnşaat Sonrası Temizlik – Daha Detaylı Daha Hijyenik

İnşaat sonrası temizlik işlemi deneyim ve donanım gerektiren ve zaman alan bir konudur. İnşaat sonrasında toz, kireç, inşaat artıkları, boya kalıntıları detaylı bir şekilde temizlenmeli ve ortadan kaldırılmalıdır.

Küçük bir evin inşaat temizliği ya da büyük bir villanın inşaat sonrası temizliği söz konusu olsun önemli olan, doğru temizlik ürünleri kullanmak ve evde herhangi bir maddi zararın oluşmaması için gereken tüm tedbirleri almaktır.

15 yılı aşan tecrübeye sahip Güzel Evim temizlik firmasında bir inşaat sonrası ev temizliği için gerekebilecek tüm temizlik malzemeleri standart olarak bulunur ve verilen detaylı temizlik sonrasında, evinize eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Kahramandere Dubleks Ev Temizliği

Dubleks bir evde yaşamak tamamen rahatlıktır. Çoğu birkaç kattan oluşan ve geniş bir alana sahip dubleks ya da tripleks evin temizlenmesi ve düzenlenmesi oldukça zaman alacak ve fazla iş gücü gerektirecek bir işlemdir.

Bir dubleks evde temizlik yanı sıra tadilat, tamirat, bakım, onarım ve peyzaj hizmetleri de eksik olmaz. Bu nedenle, tüm bu dağınıklığa ve kirlenmeye sebep olan işlemlerden sonra yapmanız gereken tek şey evinizi temiz tutmak için profesyonel destek almaktır.

Güzel Evim Kahramandere temizlik şirketleri profesyonel dubleks ev temizliği hizmeti ile müstakil ev hayatını daha da konforlu hale getirmektedir. Zaman alan ve yorucu olan üstakil ev temizlik işlerini sizin için yerine getirebilecek olan firmamız size de kendinize ayırabileceğiniz ekstra zamanı hediye etmektedir.


İzmir Kahramandere Havuz Temizliği Firması

Havuz temizliği, filtre değiştirme, kimyasal seviyelerini kontrol etme ve temel havuz temizleme bakımı konusunda tüm profesyonel havuz bakım ve temizlik işlemlerini kusursuz bir şekilde sunan Kahramandere temizlik firması Güzel Evim havuzunuzun temel gereksinimlerine uyan derinlemesine havuz temizleme hizmetleri sunar.

Firmamız ayrıca inşası veya tadilatı yeni bitmiş bir havuzun temizliğini de yerine getirmektedir.  Havuz karosu temizliğinden, filtrelerin değiştirilmesinden, vakumlamadan, kalıntıların giderilmesinden, su kimyasının dengelenmesinden ve çok daha fazlasını firmamız size sunacaktır. Her havuzun kendi ihtiyaçları olduğundan, ev tipi havuz temizleme villa havuzu temizleme, bahçe havuzu temizleme gibi tüm havuz  temizliği hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir.

Kahramandere Profesyonel Koltuk Yıkama Firmaları

Kahramandere‘de koltuk yıkama, koltuk temizliği ve koltuktan leke çıkarma konusunda yıllardır hizmet vermekte olan firmamız kaliteli hizmeti esas alır. Deneyimlerimiz dahilinde kumaş, yün ve deri kaplı koltukların detaylı temizliğinde ve yıkanmasında uzmanız.

Koltuk takımı, köşe koltuk, çester koltuk, tay tüyü koltuk ve diğer tüm çeşit kumaş kaplı koltukların ve sandalyelerin yıkanmasında ve hijyeninin sağlanmasında profesyonel koltuk yıkama ekiplerimize güvenebilirsiniz.

Koltuk yıkama ve derinlemesine koltuk temizliği işlemleri koltuğunuzun ömrünü uzatmanın, görünümünü canlandırmanın, leke ve kokuları gidermenin en iyi yoludur. En iyi sonuçları elde etmek için yalnızca en iyi ürünleri kullanarak koltuklarınızı hassasiyetle temizliyoruz.

Kahramandere Tadilatlı Ev Temizliği

Evinizde yapılan bir tadilattan sonra sıradaki en önemli konu bu tadilat tozunun ve artıklarının temizliğidir. Evinizde yaşıyorken ve eşya var iken yapılan bir tadilat, örneğin  banyoda yapılan bir tadilat, evin genelinin toz olmasına sebep olabilir. Ya da ev boş iken yapılan bir mutfak tadilatı da geride toz ve kir bırakacaktır. Tüm bu zorlu temizlik işlemlerini tek başınıza yerine getirmek oldukça zor olabilir.

Kahramandere’de tadilat sonrası ev temizlik hizmetleri sunan firmamız bu tür detay ve hijyen gerektiren temizlikler konusunda uzmanlaşmıştır. Evinizin büyüklüğüne, sizin ihtiyaçlarınıza ve tadilat sonrası evinizin durumuna uygun profesyonel temizlik çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kahramandere Buharlı Ev Temizliği

Buharlı Temizleme, her tür yüzey veya nesneyi temizlemenin etkili, verimli ve çevre dostu bir yoludur. Buna sert zeminler, fayanslar, halılar, döşemeler ve hatta giysiler dahildir. Buharlı temizlemenin temel faydaları, geride kalıntı bırakmaması ve çoğu yüzeyde hasar riski olmadan kullanılabilmesidir.

Firmamız, Kahramandere ev temizliği hizmetlerinde buharlı temizliği tercih etmektedir. Buharlı temizlik uygulaması sayesinde kimyasal temizlik ürünü kullanmaya gerek kalmaz ve doğa için uygun bir temizlik modelidir. Ayrıca buharlı temizlik ile evinizdeki halıları, döşemeleri, fayansları, derzleri ve diğer birçok yüzeyi daha derinlemesine temizlemenin güvenli ve etkili bir yoludur.

Kahramandere Temizlik Fiyatları

Ev temizlik fiyatlarını etkileyen birçok faktörün bulunacağı aşikardır. Evinizin lokasyonu, evinizin büyüklüğü, evinizin kaç odalı olması gibi. Diğer bir taraftan evinizin temizliği için kaç kişi, görevlendireceğimiz de dikkate alınması gerekli diğer bir konudur.

Örneğin, iki yatak odalı bir evin ortalama temizlik fiyatı ile dört yatak odalı bir evin temizlik ücreti birbirinden farklı olacaktır. Diğer bir taraftan da iki yatak odalı ve aynı büyüklükte iki farklı evin temizlik fiyatı da birbirinden farklı olabilir çünkü evin içindeki temizlik durumu ve ihtiyaç birbirinin aynısı değildir.

Fiyatlar ayrıca halı temizleme veya koltuk yıkama, cam giydirmeli balkon temizliği gibi ek hizmetler isteyip istemediğinize de bağlıdır. Bu hizmetleri istiyorsanız, faturanıza ekstra bir maliyet eklenecektir.

Ev temizliği fiyatları, ihtiyaç duyulan hizmet düzeyine bağlı olarak büyük ölçüde değişebilir. Örneğin, sadece evinizdeki yüzeyleri temizleyecek birini arıyorsanız, fiyatlar derinlemesine temizlik istediğiniz zamana göre çok daha düşük olacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir’de profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Hayır. İhtiyacımız olan tüm temizlik malzemeleri ile geliyoruz ve ayrılırken yanımıza alıyoruz. Evinizden tertemiz bir şekilde ayrılmamızı sağlamak için piyasadaki en iyi ürünleri ve elektrikli süpürgeleri kullanmaktan gurur duyuyoruz. Hangi temizlik ürünlerini kullandığımız konusunda herhangi bir tercihiniz varsa, bize bildirmekten çekinmeyin; isteklerinizi yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Temizlik firmamız, hayatın ne kadar öngörülemez olabileceğini gayet iyi anlıyor. Bu nedenle, evinizi sizin için en uygun zamanda temizlediğimizden emin olmak için programınıza göre planlama yapıyoruz. Bir temizliği iptal etmeniz veya yeniden planlamanız gerekirse, bizi yaklaşık 48 saat önce aramanızı öneririz. Sizinki kadar diğer her müşterimizin randevusuna sadık hareket ediyoruz.

Yıllardır güvenilen bir temizlik firması olmamızdan ötürü, temizlediğimiz her eve son derece saygılı davranırız. Verdiğimiz hizmetimiz sırasında bir şey bozulursa, kırılırsa ya da arızalanırsa ürünü onarmak veya değiştirmek için elimizden gelenin en iyisini yaparız ve tazmin ederiz. Ayrıca temizlik işlemleri için gelen personellerimizin tamamı sigortalıdır.

Profesyonel ev temizliği hizmeti sunan firmamızın amacı, evinizin temizlik ihtiyaçlarına kaliteli ve ekonomik çözümler sunabilmektir. Bu noktadan hareket ile yıllar içinde deneyimlerimiz dahilinde geliştirdiğimiz bir dizi iş planına uymaktayız. Temizlik ekiplerimiz, günde 8 saat çalışma ve %100 müşteri memnuniyetini yerine getirebilme prensibine dayalı olarak organize edimiştir. Yarım gün çalışma programımız bulunmamaktadır.

Kahramandere’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir.

Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, Temizlik ekibimiz, seçtiğiniz temizlik paketine bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

Standart bir ev temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve zeminlerin vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Koltuk temizliği (genellikle ek bir hizmet olarak)
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir