İzmir yat temizlik şirketleri Güzel Evim, onbeş yılı aşan deneyimi ile İzmir’de yat temizliği alanında hizmet vermekte olan profesyonel bir yat temizlik şirketidir. Profesyonel temizlik makinelerini, kalifiye temizlik personelini ve doğal yat temizlik ürünlerini dünya standartlarında yat temizlik hizmeti şemsiyesi ve Güzel Evim Temizlik Firması garantisi altında yat temizliği ihtiyacı olan müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Profesyonel temizlik ve düzenli bakım, yatırımınızı olabildiğince uzun süre iyi durumda tutmak için dikkate alınması gereken bir durumdur.Bu konuda ihtiyacınız olan profesyonel yardımı almak için en doğru seçim olan Güzel Evim izmir yat temizlik şirketleri, müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışını benimsemiş katiteli,modern ve güvenilir bir yat temizlik şirketidir. İzmir’de kaliteli ve güvenilir bir temizlik firması olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle müşterimiz olan  yat sahiplerine benzersiz ve güvenilir bir hizmet sunmanın önemini biliyoruz. Bu noktadan hareket ile,  farklı büyüklükte yat, tekne, bot ve sürat teknesi sahipleri için profesyonel yat temizleme çözümleri  ve hizmetleri sunabilmekten gurur duyuyoruz. Profesyonel yat temizliği ihtiyaçlarınız için aşağıdaki yat temizleme hizmetleri menümüzden seçim yapabilirsiniz veya size ve ihtiyaçlarınıza uygun özel bir temizlik programı hazırlayabiliriz. Tüm malzemeler ve uygulanan temizlik teknikleri dünyanın her ülkesinde kabul gören standart yat temizliği kurallarına uygun ve en yüksek kalitedir.

Profesyonel Yat Temizliği Çözümleri

Güverte Temizliği

Tekne ve yat güvertelerinin temizliği için zemin özelliğine uygun ve toksik madde içermeyen doğal temizlik ürünleri kullanılmaktadır.Firmamız güverte temizliği alanında deneyimli ekiplere sahiptir.

Yat Halı Temizliği

İzmir yat temizlik firmamız yat  ve tekne halısı yıkama konusunda on yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Profesyonel halı yıkama makineleri ile etkili ve modern halı temizliği çözümleri sunmaktadır.

Yat Yatak Temizliği

Yatak temizliğinin insan sağlığı ve yaşam kalitesi açısından önemli bir konu olduğunun farkındayız.Yat ve tekne yataklarının yıkanması ve temizlenmesi için modern ve etkili çözümler sunuyoruz.

Yat Vinil Temizliği

Su geçirmez özellikleri ile yat minderlerinde, tekne ve tavan döşemelerinde kullanılan vinil, zamanla kirlenir.Bu özel döşeme materyalinin temizlenmesi için  doğal temizlik ürünü kullanmaktayız.

Yat Teak Temizliği

Teak, yat ve teknelerin zemininde tercih edilen özel bir kaplamadır ve teak ağacından elde edilir.Yumuşak dokusuna rağmen dayanıklı bir materyal olan teak için özel temizlik çözümleri sunmaktayız.

Yat Buharlı Temizlik

Etkili ve modern bir temizlik uygulaması olan buharlı temizlik modelini yat temizliği alanında uzun yıllardır kullanmaktayız.Buharlı yat temizliği çevre ile dost ve hijyen için gerekli bir uygulamadır.

Yat Temizlik Hizmetleri

2010 yılından beri birinci sınıf, kapsamlı tekne ve yat temizliği hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel yat temizliği ürünleri ,deneyimli ve kalifiye temizlik ekipleri ve dünya standartlarında yat temizlik uygulamalarımız ile İzmir’de en çok tercih edilen ve referans gösterilen yat temizlik firması olmanın gururunu yaşıyoruz. İster yatak ve koltuk yıkama olsun ister genel kullanım alanlarının buharla hijyeninin ve temizliğinin sağlanması olsun premium bir hizmet almanın ayrıcalıklarını uygulamalarımızın her aşamasında yaşayabilirsiniz. Yeni satın almış olduğunuz bir yat ve teknenin genel temizliği için, yaz sezonuna hazırlık için gerekli olan detaylı bir temizlik için ya da bir toplantı veya eğlence sonrası yat ve teknenin temizlik ve hijyeni için Güzel Evim Yat Temizlik Firmasına (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Yat ve Tekne İçi Detaylı Temizlik

Bir yatı veya tekneyi temizlemek uzmanlık  gerektirir.Uzmanlığın yanı sıra yat temizliği için kullanılan temizlik ürünlerinin ve ekipmanlarının  uygunluğu ve kalitesi  de dikkate  alınması gereken önemli bir konudur. Düzenli temizlik, yüzeylerin ve bileşenlerin paslanmasını ve çürümesini önlemeye yardımcı olur. Ancak düzenli temizlik kadar yılda birkaç kere yaptırılması gerekli olan derinlemesine bir temizlik ve bakım, değerli bir yatırımınız olan yat ve teknelerinizin ömrünü uzatacak ve daha iyi görünmesini sağlayacaktır. Güzel Evim İzmir Yat Temizlik Şirketleri ihtiyacınız olan profesyonel yat temizliği hizmeti için on yılı aşan deneyimi ve sahip olduğu mükemmel donanımı ile güvenebileceğiniz bir yat temizlik firmasıdır.

Profesyonel Yat Temizlik Makineleri

Koltuk Yıkama Makinesi

Dünyada ve Türkiye’de profesyonel temizlik hizmetleri için en çok tercih edilen Karcher markası Koltuk Yıkama Makinesi ile koltuk üzerinde bulunan tüm leke, kir, koku ve microorganizmaları ortadan kaldırıyoruz.

Halı Yıkama Makinesi

Vakum gücü yüksek, geniş hazneli ve hepa filtreli Karcher Halı Yıkama Makinesi ile tekne ve yat zemininde bulunan halı, halıflex ve diğer  halı döşeli alanların temizliğinde mükemmel sonuçlar sunmaktayız.

Buharlı Yat Temizliği

Yat Temizlik firmamız, İzmir’de, yüksek basınç gücüne sahip Karcher Buhar Makinesi ile doğa ile dost,modern temizlik uygulamaları sunmaktadır.Mite,akar ve birçok microorganizma için etkili çözüm.

Hepa Filtre Vakum Makinesi

Yüksek vakum gücüne sahip ve ayrıca görünmeyen mikro organizma ve toz partikül filtreleyen hepa filtresi ile Karcher Vakum Makineleri kullanıyoruz.

Yat İçi Temizlik Detayları

Yat temizlik hizmetimiz genellikle bir(1) iş gününde tamamlanır ve teslim edilir. Program, teknede misafir olup olmadığına, yatın büyüklüğüne ve yat sahibi temizlik isteklerine bağlıdır. Yat temizlik şirketleri tercihlere ve isteklere bağlı bir uygulama belirler ve sunar. Şimdi, standart bir yat temizliği işlemi gerçekleştirirken standart olarak sunduğumuz uygulamalara göz atalım. Vakumlama: Vakum makinesi yardımı ile,  teknenin tüm odalarında ve katlarında vakumlama işlemi uygulanır. Bir evin aksine, süpürme sadece zeminler için geçerli değildir. En tepeden başlayıp tüm yüzeyler vakumlanır. Yani önce tavanları, sonra duvarları, sonra odadaki nesneleri ve son olarak halıları / zeminleri süpürerek işe başlarız. Her farklı yüzey için süpürgenin tüm yardımcı aparat ve başlıklarını ayrı ayrı kullanırız. Toz alma: Bu işlem için yine yukarıdan başlar ve aşağıya doğru ilerleriz. Her şeyin tozlanabileceğini öngörerek bütün noktalar ve eşyaların tek tek tozu alınır. Her zaman olduğu gibi kalite standartları ve iş güvenliği ilk sırada gelmektedir. Elektronik eşyaların fişlerini pirizden çıkarırız. Raftaki her şeyi boşaltıp (gerekirse önce vakumlayıp) ve her yüzeyin tozunu alırız. Örneğin, nesneleri kitap rafına geri koymadan önce, üzerinde bulunan her öğenin tozunu almaktayız. Camlar / Pencereler: Uzun süredir yat temizlik şirketleri bünyesinde çalışmış olan deneyimli ve güvenilir personellerimiz camların ve pencerelerin temizliğinde uzmanlaşmıştır. Bir aynayı, camı ve pencereyi düzgün bir şekilde temizlemek için temizliğe yukarıdan aşağıya gidecek şekilde başlarız. Bu aşamada önemli olan nokta cam temizliği için kullanılacak bezlerin kalitesidir. Kullandığınız cam temizlik ürününü temiz, kuru, tüy bırakmayan bir beze püskürterek  kolay ve etkili cam temizliğine başlarız. Ardından ayna / cam üzerindeki solüsyonu silmek ve temizlemek için kuru ve toz bırakmayan bez kullanırız. İzmir yat temizlik şirketleri temizlik personelleri cam yüzey üzerinde oluşmuş tuzlu su izleri ve kireç tabakalarını başarı ile temizler.

Yat Temizliği

Duşlar / Küvetler / Musluklar / Tuvaletler: Bu alanların temizliğinde organik temizlik ürünleri ve mikrofiber temizlik bezleri kullanırız. Zamanla küçük çizikler bırakabileceğinden sert ovma pedlerini kullanmıyoruz. Yumuşak, tüy bırakmayan bezler, mikrofiber bezler bu tür bölgelerin temizliği için en uygun temizlik ekipmanlarıdır. Ekip liderlerimiz gözetiminde belirlenen uygun temizleyicileri kullanıyoruz. Kullanılan temizlik ürünlerinin durulanması ve kurulanması dikkate aldığımız unsurlardır. Bu konu musluklar, armatürler ve diğer krom  nesneler için en uygun temizlik yöntemidir. Ayrıca tüm paslanmaz çelik nesneleri temizleriz ve her yüzeyi kuruladığımızdan emin oluruz.

Similar Posts