PROFESYONEL

YAT TEMİZLİĞİ

İzmir Yat Temizlik Şirketleri

Güzel Evim İzmir Yat Temizlik Firması on yılı aşan deneyimi ile İzmir’de yat temizliği alanında hizmet vermekte olan profesyonel bir yat temizlik şirketidir. Profesyonel temizlik makinelerini, kalifiye temizlik personelini ve doğal yat temizlik ürünlerini dünya standartlarında yat temizlik hizmeti şemsiyesi ve Güzel Evim Temizlik Firması garantisi altında yat temizliği ihtiyacı olan müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Profesyonel temizlik ve düzenli bakım, yatırımınızı olabildiğince uzun süre iyi durumda tutmak için dikkate alınması gereken bir durumdur.Bu konuda ihtiyacınız olan profesyonel yardımı almak için en doğru seçim olan Güzel Evim izmir yat temizlik şirketleri, müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışını benimsemiş katiteli,modern ve güvenilir bir yat temizlik şirketidir.

yat temizliği şirketi personel

YAT TEMİZLİK FİRMASI

(0232) 255 0 555

İzmir’de kaliteli ve güvenilir bir temizlik firması olmanın verdiği sorumluluk bilinciyle müşterimiz olan  yat sahiplerine benzersiz ve güvenilir bir hizmet sunmanın önemini biliyoruz. Bu noktadan hareket ile,  farklı büyüklükte yat, tekne, bot ve sürat teknesi sahipleri için profesyonel yat temizleme çözümleri  ve hizmetleri sunabilmekten gurur duyuyoruz.

Profesyonel yat temizliği ihtiyaçlarınız için aşağıdaki yat temizleme hizmetleri menümüzden seçim yapabilirsiniz veya size ve ihtiyaçlarınıza uygun özel bir temizlik programı hazırlayabiliriz. Tüm malzemeler ve uygulanan temizlik teknikleri dünyanın her ülkesinde kabul gören standart yat temizliği kurallarına uygun ve en yüksek kalitedir.

PROFESYONEL YAT TEMİZLİĞİ ÇÖZÜMLERİ

YAT TEMİZLİK HİZMETLERİ

2010 yılından beri birinci sınıf, kapsamlı tekne ve yat temizliği hizmetleri sunuyoruz.
Profesyonel yat temizliği ürünleri ,deneyimli ve kalifiye temizlik ekipleri ve dünya standartlarında yat temizlik uygulamalarımız ile İzmir’de en çok tercih edilen ve referans gösterilen yat temizlik firması olmanın gururunu yaşıyoruz.
İster yatak ve koltuk yıkama olsun ister genel kullanım alanlarının buharla hijyeninin ve temizliğinin sağlanması olsun premium bir hizmet almanın ayrıcalıklarını
uygulamalarımızın her aşamasında yaşayabilirsiniz.
Yeni satın almış olduğunuz bir yat ve teknenin genel temizliği için, yaz sezonuna hazırlık için gerekli olan detaylı bir temizlik için ya da bir toplantı veya eğlence sonrası yat ve teknenin temizlik ve hijyeni için Güzel Evim Yat Temizlik Firmasına (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

profesyonel yat tekne temizlik ekipmanları

DÜNYA STANDARTLARINDA YAT TEMİZLİĞİ

Teknenizde ya da yatınızda geçireceğiniz zamanızı size sunacağımız profesyonel yat temizliği hizmeti ile konfora ve huzura dönüştürün

YAT TEMİZLİĞİ ÇALIŞMA MODELİMİZ

En ideal,etkili,kalıcı ve uygulanabilir yat temizlik çalışma modelini oluştururken müşterilerimizin ihtiyaç,özellik ve isteklerini, şirketimiz organizasyon yapısının sağladığı imkan ve olanaklarını, diğer bir taraftan da zaman,iş gücü,maliyet ve performans değerlerini dikkate aldık. Amacımız müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ve güvenilir yat temizliği hizmeti sunmaktır.

yat temizlik şirketleri personelleri

Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızdan birisi olan müşteri ziyaretleri diğer bir adı ile ”Ücretsiz Keşif Hizmeti” müşterilerimizin isteklerini,temizlik ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek,durumu yerinde analiz ederek nasıl? ne zaman? ve ne kadar? sorularına en doğru cevapları,çözümleri sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bir hizmet şeklidir.Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde İzmir yat temizlik firması Güzel Evim, profesyonel organizasyon yapısının sağladığı imkanları müşteri lehine avantajlara çevirmekte aynı zamanda en uygun,etkili,kalıcı ve ekonomik hizmet modelini müşterilerinin seçimine sunabilmektedir.

İzmir  yat temizlik şirketleri, temizlik hizmeti alanındaki fiyat politikalarını birçok durumu göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.Yıllardır en çok  sorulan soruların başında gelen ve sıkılmadan cevapladığımız ”Yat temizliğini kaça yapıyorsunuz?” sorusuna en doğru cevabı verebilmek için yat ve teknenizin büyüklüğü, oda sayısı, konumu, yeni, eski tadilatlı gibi durumu,yaşı ve herhangi bir farklı temizlik standartınız olup olmadığı gibi birçok kriteri dikkate alıyoruz.

Yat temizliği uygulamalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız ve noktadan hareket ile yıllar içinde geliştirdiğimiz,takım çalışması modeline güvenmekteyiz.Minimum iki veya üç kişiden oluşan temizlik ekiplerimiz,gerekli olabilecek tüm ürün,gereç ve makineleri beraberinde getirerek size kaliteli,profesyonel ve modern yat temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile dünyada ve Türkiye’de temizlik sektörü ve ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve organizasyon yapımıza dahil ederek entegrasyonu çalışmalarına aralıksız devam etmekteyiz.Standartlarımızı ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Temizlik sözleşmemizde yer alan tüm taahhütlerimizi yerine getirdikten ve müşteri istek ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunduktan,memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

YAT ve TEKNE İÇİ DETAYLI TEMİZLİK

Bir yatı veya tekneyi temizlemek uzmanlık  gerektirir.Uzmanlığın yanı sıra yat temizliği için kullanılan temizlik ürünlerinin ve ekipmanlarının  uygunluğu ve kalitesi  de dikkate  alınması gereken önemli bir konudur.

Düzenli temizlik, yüzeylerin ve bileşenlerin paslanmasını ve çürümesini önlemeye yardımcı olur. Ancak düzenli temizlik kadar yılda birkaç kere yaptırılması gerekli olan derinlemesine bir temizlik ve bakım, değerli bir yatırımınız olan yat ve teknelerinizin ömrünü uzatacak ve daha iyi görünmesini sağlayacaktır.

Güzel Evim İzmir Yat Temizlik Şirketleri ihtiyacınız olan profesyonel yat temizliği hizmeti için on yılı aşan deneyimi ve sahip olduğu mükemmel donanımı ile güvenebileceğiniz bir yat temizlik firmasıdır.

yat temizlik şirketleri ekipmanları

PROFESYONEL YAT TEMİZLİK MAKİNELERİ

KOLTUK YIKAMA MAKİNESİ

yat tekne yatak yıkama makinesiDünyada ve Türkiye’de profesyonel temizlik hizmetleri için en çok tercih edilen Karcher markası Koltuk Yıkama Makinesi ile koltuk üzerinde bulunan tüm leke, kir, koku ve microorganizmaları ortadan kaldırıyoruz.

HALI YIKAMA MAKİNESİ

Vakum gücü yüksek, geniş hazneli ve hepa filtreli Karcher Halı Yıkama Makinesi ile tekne ve yat zemininde bulunan halı, halıflex ve diğer  halı döşeli alanların temizliğinde mükemmel sonuçlar sunmaktayız.

MEMNUNİYETİNİZ İÇİN HER ŞEYİ DÜŞÜNDÜK

tekne yat temizlik görevlisi
(0232)255 0 555

BUHAR MAKİNESİ

yat temizliği buhar makinesi

Yat Temizlik firmamız, İzmir’de, yüksek basınç gücüne sahip Karcher Buhar Makinesi ile doğa ile dost,modern temizlik uygulamaları sunmaktadır.Mite,akar ve birçok microorganizma için etkili çözüm.

HEPA FİLTRE VAKUM MAKİNESİ

hepa filtre yat temizliği vakum makinesiYüksek vakum gücüne sahip ve ayrıca görünmeyen mikro organizma ve toz partikül filtreleyen hepa filtresi ile Karcher Vakum Makineleri kullanıyoruz.

Yat temizliği için kullanılan temizlik ürünlerinin ve ekipmanlarının uygunluğu ve kalitesi dikkate alınması gereken önemli bir konudur

YAT İÇİ TEMİZLİK DETAYLARI

Yat temizlik hizmetimiz genellikle bir(1) iş gününde tamamlanır ve teslim edilir. Program, teknede misafir olup olmadığına,yatın büyüklüğüne ve yat sahibi temizlik isteklerine bağlıdır.Yat temizlik şirketleri tercihlere ve isteklere bağlı bir uygulama belirler ve sunar.

Şimdi, standart bir yat temizliği işlemi gerşekleştirirken standart olarak sunduğumuz uygulamalara göz atalım.

Vakumlama: Vakum makinesi yardımı ile,  teknenin tüm odalarında ve katlarında vakumlama işlemi uygulanır. Bir evin aksine, süpürme sadece zeminler için geçerli değildir. En tepeden başlayıp tüm yüzeyler vakumlanır. Yani önce tavanları, sonra duvarları, sonra odadaki nesneleri ve son olarak halıları / zeminleri süpürerek işe başlarız. Her farklı yüzey için süpürgenin tüm yardımcı aparat ve başlıklarını ayrı ayrı kullanırız.

yat temizlik şirketleri bayan personel

Toz alma: Bu işlem için yine yukarıdan başlar ve aşağıya doğru ilerleriz. Her şeyin tozlanabileceğini öngörerek bütün noktalar ve eşyaların tek tek tozu alınır. Her zaman olduğu gibi kalite standartları ve iş güvenliği ilk sırada gelmektedir. Elektronik eşyaların fişlerini pirizden çıkarırız. Raftaki her şeyi boşaltıp (gerekirse önce vakumlayıp) ve her yüzeyin tozunu alırız. Örneğin, nesneleri kitap rafına geri koymadan önce, üzerinde bulunan her öğenin tozunu almaktayız.

Camlar / Pencereler: Uzun süredir yat temizlik şirketleri bünyesinde çalışmış olan deneyimli ve güvenilir personellerimiz camların ve pencerelerin temizliğinde uzmanlaşmıştır. Bir aynayı,camı ve pencereyi düzgün bir şekilde temizlemek için temizliğe yukarıdan aşağıya gidecek şekilde başlarız.Bu aşamada önemli olan nokta cam temizliği için kullanılacak bezlerin kalitesidir.Kullandığınız cam temizlik ürününü temiz, kuru, tüy bırakmayan bir beze püskürterek  kolay ve etkili cam temizliğine başlarız. Ardından ayna / cam üzerindeki solüsyonu silmek ve temizlemek için kuru ve toz bırakmayan bez kullanırız. İzmir yat temizlik şirketleri temizlik personelleri cam yüzey üzerinde oluşmuş tuzlu su izleri ve kireç tabakalarını başarı ile temizler.

YAT TEMİZLİĞİ

Duşlar / Küvetler / Musluklar / Tuvaletler: Bu alanların temizliğinde organik temizlik ürünleri ve mikrofiber temizlik bezleri kullanırız. Zamanla küçük çizikler bırakabileceğinden sert ovma pedlerini kullanmıyoruz. Yumuşak, tüy bırakmayan bezler, mikrofiber bezler bu tür bölgelerin temizliği için en uygun temizlik ekipmanlarıdır. Ekip liderlerimiz gözetiminde belirlenen uygun temizleyicileri kullanıyoruz. Kullanılan temizlik ürünlerinin durulanması ve kurulanması dikkate aldığımız unsurlardır. Bu konu musluklar, armatürler ve diğer krom  nesneler için en uygun temizlik yöntemidir. Ayrıca tüm paslanmaz çelik nesneleri temizleriz ve her yüzeyi kuruladığımızdan emin oluruz.