Karşıyaka’da profesyonel temizlik hizmetleri denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Güzel Evim Temizlik Firması, modern yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla en çok tercih edilen firmadır. Sunduğumuz temizlik hizmetlerinin tamamında gerekli olan maksimum özeni, titizliği ve profesyonelliği sunan firmamız, sizin ve aileniz için konforu ve sağlığı ön planda tutarak temizlik uygulamalarını yerine getirmektedir. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ve tadilat sonrası ev temizliği gibi alanlarda uzmanlaşmış olan firmamız, karşıyaka temizlik şirketleri olarak sizin için en iyisini sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Karşıyaka’da yaşayanlar veya yeni taşınacak olanlar, evlerinin temizlik ve hijyeni konularında 15 yılı aşkın süredir Karşıyaka temizlik şirketleri Güzel Evim’e güvenmektedir. Firmamızdan profesyonel temizlik hizmeti alarak, dilediğiniz ve hak ettiğiniz daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşama ilk adımı atabilirsiniz.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR TEMİZLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Karşıyaka’da Profesyonel Temizlik Hizmetleri İçin Doğru Seçim

Karşıyaka’da profesyonel temizlik ekipmanları ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, evlerinizde hijyenik bir ortam sağlıyoruz. Güvenilir ve deneyimli temizlik personellerimiz, titizlikle çalışarak evinizdeki her köşeyi temizlemekte ve size ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.

Karşıyaka’da yaşayanlar için ev temizliği, inşaat sonrası temizlik, koltuk yıkama, cam temizliği, rezidans temizliği, villa temizliği gibi hizmetlerimizle öncü bir temizlik şirketi olmayı hedefliyoruz. Size en iyi hizmeti sunmak ve evinizin temizlik konusundaki ihtiyaçlarını karşılamak için sahip olduğumuz deneyim ile aralıksız çalışıyoruz.

Karşıyaka’da evinizin temizlik ihtiyaçları için bize güvenebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve evinize temizliğin getirdiği huzuru katmak için uzman ekibimizden randevu alın. Güzel Evim Karşıyaka Temizlik Şirketi olarak, size en iyi temizlik deneyimini sunmaktan mutluluk duyarız.

Karşıyaka’da Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

 • Eşyalı Ev Temizliği
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Koltuk ve Yatak Yıkama
 • Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Buharlı Ev Temizliği

Güzel Evim İle Kaliteli Temizlik Hizmetine Ulaşmak Çok Kolay

Her evin kendine özgü ihtiyaçları ve her müşterinin farklı tercihleri olduğunun bilinciyle, Güzel Evim olarak temizlikte profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki temizlik, sadece evlerin tozunu almak değil, aynı zamanda ev sahiplerinin özel taleplerini anlamak, ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmak demektir.

Profesyonel bir temizlik firması olmanın gereğiyle çalışmalarımızda esneklik ve kişiselleştirme ön planda tutulur. Her müşterimizin beklentilerini aşabilmek için çözümlerimizi, evinizin özelliklerine ve sizin taleplerinize göre özenle uyarlıyoruz. Güzel Evim ile temizliğin ötesinde, evinizin özel ihtiyaçlarına, etkin çözümler bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, modern temizlik teknikleri ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, sizin ve ailenizin temizlik ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarını dikkate alarak çözüme ulaştırır.

3 Basit Adımda Profesyonel Temizlik Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Evinizin veya temizlenecek alanın görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Temizlik bütçenizi değerlendirin diğer temizlik firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa temizlik için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Temizlik hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Güzel Evim Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Güzel Evim Temizlik Firması, sektördeki geniş tecrübesiyle en çok tercih edilen ve referans alınan temizlik firmasıdır. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ev temizliği konusundaki gereksinimleri doğru bir şekilde analiz etmekte, sizin ve aileniz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Tecrübemiz, her temizlik işlemini özenle planlama ve uygulama yeteneğimizi güçlendirir, böylece evinizdeki her detayı titizlikle ele alırız.

Güzel Evim, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hizmet kalitemiz, evlerinizi en üst düzeyde temizlemeye yöneliktir ve müşterilerimize memnuniyet garantisi verir. Ekonomik fiyat politikamızla, yüksek kaliteli temizlik hizmetini uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunarak ev sahiplerine bütçe dostu bir seçenek sunarız.

Güven, temel prensiplerimizden biridir ve müşterilerimize güvenilir, şeffaf ve adil bir hizmet sunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, kullanılan kaliteli temizlik ürünleri sayesinde evlerinizi hijyenik bir ortama dönüştürerek, zamandan tasarruf etmenize ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunuruz.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Karşıyaka’da yaşayan biri olarak, temizlik konusunda çözüm ararken Güzel Evim Temizlik Firması ile tanıştım ve gerçekten harika bir deneyim yaşadım. Evime gelen ekip, profesyonelliklerinden ve ciddiyetlerinden ödün vermeden, her ayrıntıyı özenle temizledi. Ayrıca samimi ve güleryüzlü olmaları beni çok memnun etti. Artık evimdeki temizlik konusunda asla endişelenmiyorum. Güzel Evim’e teşekkür ederim, kesinlikle herkese tavsiye ediyorum!
Senem YILDIZ

İzmir Karşıyaka’da Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış

Karşıyaka’da temizlik firmamız için sadece bir iş değil, yaşamın bir parçasıdır. Güzel Evim Temizlik Firması olarak, Karşıyaka semtindeki müşterilerimize uzun yıllardır özenle hizmet veriyoruz. Profesyonel ekiplerimizle her isteği ve talebi titizlikle ele alıyor, temizlik ihtiyaçlarınızın çözümü için eksiksiz temizlik planlarını ve uygulamalarını hayata geçiriyoruz. Karşıyaka’nın güzelliklerine ve temizliğine katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, yaşam alanlarınızı tertemiz ve sağlıklı bir şekilde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Güzel Evim temizlik firması olarak Karşıyaka’da sunduğumuz temizlik hizmetleri, ev, inşaat, mağaza veya diğer yaşam alanlarının temizlik ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler. Profesyonel ekiplerimiz, modern temizlik ekipmanları ve kaliteli temizlik ürünleri kullanarak Karşıyaka’daki müşterilerimize hijyen standartlarına uygun, temiz ve sağlıklı yaşam alanları sunmaktadır.

Temizlik İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Karşıyaka Temizlik Firması Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunar

Karşıyaka’da Profesyonel Ev Temizliği: Daha Kaliteli Daha Güvenilir

Karşıyaka Ev Temizlik Firması Güzel Evim , profesyonel ev temizliği  alanında on beş yılı aşan tecrübesi ile kaliteyi ve modern hizmeti bir arada sunmaktadır. Eşyalı ev temizliği uygulamalarımızı her biri alanında uzman temizlik ekiplerimiz ile yerine getirmekteyiz. Modern ev temizlik makineleri ve çevre ile dost temizlik ürünleri kullanıyoruz. Bir ev sahibi olarak, evinizin nasıl temizlendiği konusunda muhtemelen çok titiz olduğunuzu biliyoruz. Bu noktadan hareket ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi sizin ihtiyaçlarınız ve günün koşullarına uygun olarak sürekli geliştiriyor ve güncelliyoruz.

Yönetim kadromuzdan saha ekiplerimize kadar tüm çalışanlarımız ailenizin ve sizin yaşam kalitesine katkıda bulanabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapma gayreti ile çalışır. Profesyonel olarak eğitilmiş güvenilir temizlik personelimiz, her ziyarette, evinizi bir uçtan diğer uca temizler ve hijyenini sağlar. Size sunacağımız ev temizlik hizmeti sonrasında sağlıklı,tertemiz ve ışıldayan bir eve kavuşacağınızı  garanti ediyoruz.

İLGİLİ MAKALE : Eşyalı Ev Temizliği İçin Temizlik Standartlarımız

Ev Temizliğinde Profesyonel Yaklaşım

Yeni temizlenmiş bir eve adım atmanın benzersiz bir şekilde sakinleştirici ve tatmin edici bir yönü olduğunun bilincindeyiz. Tüm evinizin mevcut en doğal ve en yeşil temizlik ürünleri kullanılarak temizlendiğini bildiğinizde bu duygu daha da güzelleşir. Bu nedenle Karşıyaka’da eşyalı ev temizliği uygulamalarımızı bu çerçevede yerine getiriyoruz. Her ziyaretten önce temizlenen ve hijyeni sağlanan  maskeler, kovalar, temizlik malzemeleri ve ilk kez kullanılacak olan temizlik bezleri ile sizin ve ailenizin sağlığını maksimum düzeyde koruma altına alıyoruz. Temizlik öncesinde ve esnasında gerekli tüm sağlık ve hijyen standartlarını tam olarak yerine getiriyoruz.

Karşıyaka’da eşyalı ev temizliği  tecrübemiz uzun yıllara dayanmaktadır ve saha çalışanlarımız deneyimli,kalifiye ve sigortalıdır. Modern donanımmız ve profesyonel karşıyaka temizlik ekipleri ile yüksek kalite standartlarını hedefleriz. Ayrıca sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza özel temizlik çözümleri üretebilir ve uygulayabiliriz.

Karşıyaka’da Eşyalı Kiralık Ev Temizliği Karşıyaka Kiralık Boş Ev Temizliği

Güzel Evim karşıyakada eşyalı kiralık ev temizliği ve karşıyaka kiralık boş ev temizlik hizmetleri alanında tecrübelidir. Kirlenmiş olduğunu düşündüğünüz yatak, koltuk, halı ve diğer ev eşyalarının ve mobilyalarının temizlenmesi bizim uzmanlık alanımızdır.

Karşıyaka hijyen ev temizliği, detaylı ev temizliği konusunda hizmet kalitemize, standartlarımıza ve donanımımıza güvenebilirsiniz. Karşıyaka, Nergis, Alaybey, Demirköprü ve diğer mahalle ve köylerde temizlik firmaları gerekli olduğunda Karşıyaka temizlik firması Güzel Evim’i mutlaka arayın. Ayrıca aşağıda size ana başlıklar halinde sunacağımız hizmetlerimiz  hakkında (0232) 255 0 555 numaralı telefonu arayarak bilgi alın.

Karşıyaka İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri

Yeni bir ev satın almak veya kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre yeni evinizi dekore etmek zevkli ve bir o kadar da yorucu bir işlemdir. Ancak bu durum bütçeniz kadar sizi de bir miktar yorabilir. İnşaat sonrası gerekecek olan, sizin tek başınıza halledemeyeceğiniz, profesyonel inşaat sonrası temizlik işlemi için Güzel Evim Karşıyaka İnşaat Sonrası Temizlik Firmasının on beş yılı aşan tecrübesine güvenebilirsiniz.

İnşaat sonrasında eviniz ya da dairenizin düzgün bir şekilde temizlenmezse birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Dağınıklık ve kaos içinde yaşamak sadece tatsız ve verimsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda inşaat sonrası geride kalan bir karmaşa da sağlığınızı tehlikeye atabilir. Toz ve inşaat atıkları hava kalitesini düşürerek solunum sorunlarına ve diğer sağlık sorunlarına neden olur. İnşaat sonrası temizliğin doğru ve eksiksiz yapılması önemlidir. Her yüzeye uygun temizlik ürünlerinin kullanılması kadar temizlik uygulamasında görev alan temizlik personelinin de kalifiye olması gereklidir.

İLGİLİ MAKALE : İnşaat Sonrası Ev Temizliği Standartları

Tadilatlı Bir Evin Temizliği : Karşıyaka’da Tadilat Sonrası Ev Temizlik Hizmetleri

Tadilat sonrası temizlik, dikkat gerektiren bir işlemdir. Tadilat artıkları, toz ve kirler evinizin her köşesine yayılabilir ve temizlik sürecini karmaşık hale getirebilir. Ancak endişelenmeyin, tadilat sonrası temizlik için özenle seçilmiş ve eğitimli temizlik personelimiz, en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve etkili temizlik ürünleri kullanmaktadır. Böylece evinizin her alanını kusursuz bir şekilde temizleyebiliriz.

Evinizin tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarını karşılamak için aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 1. Duvar Temizliği: Tadilat sırasında oluşan boya lekeleri, yapışkanlar ve tozları temizlemek için duvarlarınızı özenle temizliyoruz. Uzman ekiplerimiz, duvarlarınızı leke ve kalıntılardan arındırarak pürüzsüz bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
 2. Zemin Temizliği: İnşaat artıkları nedeniyle kirli ve tozlu bir hale gelen zeminleriniz için kapsamlı bir temizlik sağlıyoruz. Zemin türüne ve durumuna uygun temizlik yöntemlerimizle zeminlerinizi hijyenik bir şekilde temizliyoruz.
 3. Dolap ve Tezgah Temizliği: Yeni dolap ve tezgahlarınızın tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İnşaat artıklarını temizleyerek, dolaplarınızın ve tezgahlarınızın yeni gibi görünmesini sağlıyoruz.
 4. Cam Temizliği: Tadilat süreci sırasında kirli hale gelen cam yüzeylerinizi temizleyerek, parlak ve berrak bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyoruz. Profesyonel cam temizleme ekiplerimiz, cam yüzeylerinizdeki lekeleri ve kalıntıları etkili bir şekilde temizler.
 5. Havalandırma Sistemleri Temizliği: İnşaat süreci sırasında havalandırma sistemleri toz ve kirle dolabilir. Havalandırma ızgaralarını temizleyerek, filtreleri değiştirerek ve hava kanallarını temizleyerek evinizin havasını taze ve sağlıklı tutmanıza yardımcı oluyoruz.

İletişim bilgilerimizi ziyaret ederek veya bize telefonla ulaşarak hizmetlerimizden yararlanmak için adım atabilirsiniz. Güzel Evim temizlik şirketi olarak, evinizin tadilat sonrası temizlik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için buradayız. Size profesyonel, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Karşıyaka Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Hizmeti

Karşıyaka’da taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetimiz ile, yeni bir eve taşınmadan önce temizlik gereksinimlerinizi yüksek kalite standartlarında alabilirsiniz. Profesyonel temizlik ekiplerimiz, evinizin her köşesini temizler ve hijyen standartlarını yerine getirir.

Karşıyaka’da taşınma öncesi boş ev temizliği hizmeti, ev sahiplerine ve kiracılara zaman ve stres tasarrufu sağlar. Karşıyaka temizlik şirketleri olarak sunduğumuz bu hizmeti alanlar, taşınma öncesi yoğunluğunda ev temizliği ile uğraşmak zorunda kalmazlar ve yeni yaşam alanlarına tertemiz bir şekilde geçiş yapabilirler.

Karşıyaka temizlik şirketleri olarak taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

İLGİLİ MAKALE : Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Standartları

Karşıyaka Villa Temizlik Şirketleri

Karşıyaka’da villa ve dubleks konut temizliği gibi alanlarda, on beş yılı aşan tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimiz ile size modern ve ekonomik çözümler sunabiliriz. Villa temizliği gibi zor ve zaman alan bir uygulamada profesyonel temizlik ekiplerimiz size en kaliteli hizmeti sunacaktır. Profesyonel yaklaşımımız ve uzman ekiplerimiz ile memnunuyetiniz garanti edilir. Temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirirken belirli bazı standartlara ve kurallara uyarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem veriyoruz.Yıllar içinde, deneyimlerimiz ve araştırmalarımız neticesinde, oluşturduğumuz temizlik standartlarımız genel anlamda herkes tarafından kabul gören ve tercih edilen standartlardır.

Bir diğer taraftan sürekli değişen ve hızla gelişen bir dünya düzenine parelel olarak,insanların da ihtiyaç ve isteklerini de dikkate alırsak, yapıların mimarisinde ve dekorasyonunda farklılıklar ve gelişmeler de olağan kabul edilmelidir. Güzel Evim karşıyaka temizlik firması temizlik uygulamalarında, her yüzeye ve her temizlik işlemine uygun temizlik ürününü titizlikle seçer ve bu temizlik ürünlerinin doğada çözülebilir organik temizlik ürünleri olması için hassasiyet gösterir.

Profesyonel Bir Temizlik Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Avantajları Biliyor Musunuz?

Karşıyaka Koltuk Yıkama Şirketleri ile Daha Hijyenik Koltuklar

Güzel Evim Karşıyaka temizlik şirketleri Karşıyaka’da koltuk yıkama hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir firmadır. Sahip olduğumuz mükemmel altyapı ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Koltuk yıkamak için kullandığımız temizlik ürünlerini sizin ve ailenizin sağlığını düşünerek hassasiyet ile seçiyoruz.

Koltuk yıkama, koltuktan leke çıkarma, buharlı koltuk temizliği alanında Karşıyaka’da binlerce uygulama yaptık. Koltuk yıkamadan önce koltuk kumaşı, koltuk üzerindeki leke ve kir derecesi ve sizin temizlik standartlarınızı inceler, belirler ve buna göre bir uygulama modelini tatbik ederiz. Koltuk temizliğinde, leke ve kirlerin ortadan kaldırılması kadar gözle görülemeyen mite ve akar gibi mikroorganizmalarla etkin şekilde mücadele bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konularında tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ediyor ve entegrasyon,uygulama konularında aralıksız çalışıyoruz. Karşıyaka koltuk yıkama firmaları içerisinde en kaliteli,etkili ve ekonomik hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

Mutfağınızı ve banyolarınızı temizlemekten nevresimlerinizi değiştirmeye kadar, müşterilerimizin yeni temizlenmiş evlerinde kendilerini olabildiğince rahat hissetmelerini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

Karşıyaka’da Koltuk Temizliğinde Uyguladığımız Etkili Yöntemler

Güzel Evim temizlik firması olarak koltuk temizliği hizmeti de sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz, koltuklarınızın en iyi şekilde temizlenmesi için gerekli bilgi ve deneyime sahiptir. Kullanılan etkili temizlik yöntemleri ve kaliteli ekipmanlarımızla koltuklarınızı derinlemesine temizler, lekeleri ve kirleri etkili bir şekilde çıkarırız.

Profesyonel koltuk temizliği hizmetimizde, koltuklarınıza özel bir temizlik planı uygularız. Kumaş türüne ve lekenin cinsine göre uygun temizleyici ve leke çıkarıcı ürünleri kullanırız. Özenle yapılan vakum temizliği ile koltuk yüzeyinde biriken toz, kırıntı ve kirlerin tamamını temizleriz. Ayrıca, hijyenik bir ortam sağlamak için antialerjik ve antibakteriyel temizlik ürünleri kullanırız.

Güzel Evim temizlik firması olarak, koltuk temizliğinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanırız. Uzman ekiplerimiz, titizlikle çalışarak koltuklarınızın ilk günkü gibi temiz ve ferah görünmesini sağlar. Koltuklarınızın renklerinin canlılığını korurken, kumaşın dokusuna zarar vermeden temizlik yaparız.

Profesyonel koltuk temizliği hizmetimizle, evinizde hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşturmanıza yardımcı oluruz. Koltuklarınızın temizliği için zaman harcamadan, güvenilir ve uzman bir ekip tarafından hizmet alırsınız. Böylece, misafirlerinizi ağırlarken veya kendiniz keyifle dinlenirken temiz ve ferah bir koltukta oturmanın keyfini çıkarırsınız.

Güzel Evim temizlik firması olarak koltuk temizliği hizmetimizle, koltuklarınızı güvenle bize teslim edebilirsiniz. Profesyonel yaklaşımımız, kaliteli hizmet anlayışımız ve memnuniyet odaklı çalışmamızla, koltuklarınızı en iyi şekilde temizleyerek sizlere temiz ve rahat bir yaşam alanı sunmayı hedefliyoruz.

Karşıyaka Buharlı Ev Temizliği

On beş yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği uygulamalarının tamamında buharlı temizlik modelini benimseyen ve tatbik eden firmamız Karşıyaka’da en çok tercih edilen karşıyaka temizlik şirketidir. Dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe daha çok tercih edilen buharlı temizlik uygulamaları doğanın korunmasına ve dünyanın gelecekte daha temiz ve yaşanabilir olmasına olanak sağlamaktadır. Son teknoloji buhar makineleri ile suyun buhara dönüştürülmesi sonucu elde edilen buharın ev temizliğinde kullanılmasıdır buharlı temizlik. Farklı alanlar,farklı yüzeyler ve farklı işlemler için geliştirilmiş ve üretilmiş aparatlar sayesinde birçok temizlik işleminde etkili sonuçlar alınabilir.

Buharlı mutfak temizliği, buharlı fırın ve fayans temizliği sayesinde mutfağınızda hijyen sağlayabilirsiniz. Banyonuzda buharlı temizlik ile lavabonun,camın ve fayansların duş kabininin hijyenini sağlayabilirsiniz. Karşıyaka buharlı temizlik hizmeti ile kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin zararlı etkilerinden kurtulur,daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

Siz de kaliteli ve güvenilir buharlı ev temizlik hizmetini İzmir’in en profesyonel firması Güzel Evim’den almak için hemen bizi arayın ve temizlik randevunuzu fazla geç kalmadan alın. Amacımız hayatınızı kolaylaştırmak,sizlere sağlıklı ve temiz yaşam alanları sunabilmektir. Ayrıca facebook sayfamızı https://www.facebook.com/GuzelEvimIzmirTemizlikSirketi takip ederek hayatınızı kolaylaştıracak temizlik ipuçlarına ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Temizlik Şirketleri Tavsiye

Yıllar içerisinde, temizlik sektöründe edindiğimiz bilgi ve deneyim sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak ve garanti edecek hizmet standartlarımızı oluşturduk. Mükemmel bir donanıma ve konusunda uzman temizlik ekiplerine sahip olan Güzel Evim Karşıyaka Temizlik Firması müşteri memnuniyetini organizasyon yapısının merkezinde konumlandırmıştır. Günümüzde ve gelecekte var olabilmek ve sektörün en güvenilir,en çok tercih ve tavsiye edilen temizlik şirketi olabilmek adına müşterilerimizin önem ve önceliklerine hassasiyetle eğiliyoruz. Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik birçok enstrümanı etkin olarak kullanıyoruz.

 • Müşteriyi tanıma
 • Müşterinin istek ve  beklentilerinin belirlenmesi
 • Firmamızın kapasite ve kabiliyetlerinin sunumu
 • Temizlik hizmetinin belirlenen standartlarda uygulanması
 • Hizmet esaslarının takibi
 • Uygulama öncesi,esnasında,sonrasında kesintisiz iletişim
 • Esasların ölçümlenmesi,raporlanması

Güzel Evim Karşıyaka’da binlerce temizlik uygulamasını %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde başarı ile yerine getirmiştir.

Karşıyaka’da Profesyonel Temizlik Hizmeti Verirken Neleri Dikkate Alıyoruz

Mükemmel bir organizasyon yapısına ulaşmak için yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri ve araştırmaları kendimize rehber aldık. Yönetim kadromuz,saha çalışanlarımız ve ekip liderlerimiz ile Karşıyaka’da en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için özveri ile çalışıyoruz.

 • Yönetimde,uygulamalarda ve karar mekanizmasında herkesin düşüncesi değerlendirilir,ortak hareket edilir.
 • Temizlik sektörü ve ilgili tüm  sektörler yakından takip edilir, gözlemlenir ve değişimler, yenilikler raporlanır.
 • Dünyada ve Türkiye’de temizlik sektöründeki değişimler organizasyon yapımıza dahil edilir,entegrasyon için eğitimler ve araştırmalar aralıksız sürer.
 • Karşıyaka temizlik firması organizasyonu içinde rol alan her birim arasındaki koordinasyon aralıksız ve kesintisiz sürer.
 • Kaynaklar en ekonomik şekilde değerlendirilir ve maliyet minimize edilir.
 • Verilen hizmetlerin tamamında kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir.

Güzel Evim karşıyaka temizlik şirketleri çalışanları firmasına, müşterilerine, doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarını bilir.

Karşıyakada En Ucuz Temizlik Şirketleri mi En Kaliteli Temizlik Şirketleri mi

Verdiğimiz hizmetlerin fiyatlandırılması esnasında birçok farklı etkeni dikkate alırız. Hizmet maliyetini oluşturan esaslar kadar, piyasa şartları ve ülke ekonomisi de dikkate alınır. Maliyetlerin minimize edilmesi gayretimizin nedeni, karlılık oranının da eklenmesi sonrasında makul seviyelerde ve kabul edilebilir ölçülerde hizmet fiyatlarını belirleyebilmektir.

Aynı hizmet kalite standartlarına sahip diğer karşıyaka temizlik şirketleri ile rekabet edebilmek adına fiyat politikamızı sürekli güncellemekteyiz. Misyonumuz kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmaktır. Müşterilerimizin bütçesine katkı sağlayabilmek amacıyla sunduğumuz temizlik hizmetlerinde kampanyalar oluşturmaktayız. Bu kampanyalar sayesinde hem müşterilerimize ekonomik avantajlar sağlıyor hem de ileriye dönük bir bağ kuruyoruz.

Karşıyaka’da Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde, her caddesinde, sokağında ve mahallesinde yaptığımız yüzlerce ev temizliği çalışması sonrasında edindiğimiz ev temizliği deneyimlerimiz sayesinde uzmanlaşmış olan temizlik ekiplerimiz, tüm temizlik uygulamalarımızda %100 müşteriri memnuniyetini garanti etmektedir. İzmir Karşıyaka temizlik şirketleri olarak hizmet verdiğimiz bazı mahalleler aşağıdaki gibidir.

Bostanlı Temizlik Hizmetleri, Çiçekliköy Temizlik Şirketi, Cumhuriyet Mahallesi Temizlik, Göztepe Temizlik Hizmetleri, Mavişehir Temizlik Firması, Mustafa Kemal Sahil Mahallesi Temizlik Hizmeti, Karşıyaka Yalı Mahallesi Temizlik Hizmetleri, Atakent Temizlik, Çamlık Temizlik Hizmetleri, Altınyol Temizlik Şirketi

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Temizlik Hizmetlerinden Yararlanın

Evinizin ve yaşam alanlarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir temizlik deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle temizleyerek evinizi sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha yaşanabilir hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir temizlik planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, kaliteli temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir bu nedenle İzmir ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı ev temizlik hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmet standartlarımız yıllar içinde edindiğimiz deneyim dahilinde insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanmıştır. Diğer bir taraftan temizlik hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirebiliriz de, böylece ihtiyacınız olan (buzdolabı içi temizliği, dolap içi düzenlenmesi, koltuk yıkama vb) farklı hizmetler için indirimli yararlanabilir ya da ihtiyacınız olmayan veya istemediğiniz ( camların silinmesi, bir odanın temizliğinin hariç bırakılması vb) bir hizmet için daha az ödeme yapabilirsiniz.

Güzel Evim’de Eşyalı bir evin standart temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve koltukların vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Panjurların temizlenmesi
 • Kalorifer peteklerinin ve süpürgeliklerin tozunun alınması
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Balkonların yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

İLGİLİ YAZI : İnşaat Sonrası Bir Evde Uyguladığımız Temizlik Standartları

İzmir’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, temizlik ekibimiz, sizin temizlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim temizlik şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz. İzmir’de ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama, zemin cilalama ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ev temizliği, buharlı ev temizliği, yat temizliği ya da villa temizliği gibi farklı kategorilerde ve geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de temizlik hizmetleri fiyatlarımız rekabetçi ve hizmetlerimiz profesyoneldir. Müşterilerimize yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik kategorilerine göre detaylı temizlik fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Profesyonel temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sunulan ve genellikle belirli bir maliyetle gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmetler genellikle daha büyük mekanlar, zorlu temizlik işlemleri, fazla işgücü gerektiren temizlik uygulamaları için veya daha sık yapılması gereken temizlik işlemleri için kullanılır. Profesyonel temizlik hizmetlerinde, deneyimli temizlik personelleri, belirli bir çerçevede tanımlanmış temizlik işlemlerini, beraberinde getirdikleri temizlik makineleri ve malzemeleri yardımıyla yerine getirirler. Güzel Evim temizlik şirketi profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik firmasıdır.

Gündelik temizlik ise, evinizde veya iş yerinizde kendinizin yaptığı temizlik işlemleri olarak tanımlanabilir. Gündelikçi ya da temizlikçi bayan olarak adlandırılan temizlik personelleri yardımıyla, zamanınızın yetmediği durumlarda, bu işlemleri çözümleyebilirsiniz. Gündelik temizlik işlemleri daha az maliyetli ve daha az sıklıkta yapılır. Güzel Evim, gündelikçi bayan, yardımcı temizlikçi, temizlik elemanı, gündelik ev temizliği, temizlikçi bayan, eve temizlikçi ve gündelik temizlikçi temini hizmetleri vermemektedir.

Uygulamakta olduğumuz temizlik standartları, evinizin her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim temizlik firması size ilk kez sunacağı ev temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, temizlik ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim temizlik ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts