Karşıyaka Temizlik Şirketleri

Güzel Evim Karşıyaka Temizlik Şirketleri aileniz ve sizin için sağlıklı yaşam alanları oluşturma konusunda yardım alabileceğiniz profesyonel, modern ve ekonomik bir temizlik firmasıdır. Yoğun programınızdan dolayı yerine getiremediğiniz ya da uzmanlık gerektiren ve tek başınıza aşamadığınız temizlik ihtiyaçlarınızın çözümünde on yılı aşan tecrübemize güvenebilirsiniz.

Karşıyaka Temizlik Firması Güzel Evim müşteri memnuniyetine dayalı kaliteli bir hizmet modelini benimsemiş, yüksek standartlarda temizlik hizmetleri uygulayan, güvenilir bir temizlik firmasıdır. Sahip olduğumuz mükemmel organizasyon yapımız ve  her biri  temizlik alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz sayesinde istekleriniz tam olarak yerine getirilir.

KARŞIYAKA TEMİZLİK FİRMASI

(0232) 255 0 555

Dünyada ve Türkiye’de kabul gören ve uygulanan temizlik standartlarını bir adım öteye taşımak ,ailenizin ve sizin sağlığını gözeterek modern temizlik hizmetleri sunmak amacı ile çalışmalarına yön veren Karşıyaka Temizlik Şirketi Güzel Evim Karşıyaka’da en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

Ev temizliğinden koltuk yıkamaya, buharlı yatak temizliğinden inşaat sonrası ev temizliğine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan firmamız  her alandaki temizlik ihtiyaçlarınıza ekonomik çözümler geliştirmekte ve sunmaktadır.

Dilediğiniz ve hak ettiğiniz daha mutlu,huzurlu ve sağlıklı bir yaşam için bizi arayınız.

KARŞIYAKA TEMİZLİK HİZMETLERİ

Güzel Evim Karşıyaka Temizlik Firması modern ve kaliteli temizlik hizmetleri sunar

Temizlik sektöründe on yılı aşan deneyime sahip kurumsal bir firmadır

 • Son teknoloji ve çağımızın gerektirdiği modern donanıma sahiptir
 • Her biri konusunda uzmanlaşmış profesyonel kadroyu bünyesinde barındırır.
 • Verilen hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir

Aşağıda, sunduğumuz temizlik hizmetlerini ana başlıklar ile kategorilere ayırdık

İhtiyacınız olan konu başlığını seçin…

Detaylı bilgiye ulaşın…

Temizlik İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözümler

KARŞIYAKA EŞYALI EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

Karşıyaka Ev Temizlik Firması Güzel Evim , profesyonel ev temizliği  alanında on yılı aşan tecrübesi ile kaliteli ve modern  hizmet sunmaktadır.

Eşyalı ev temizliği uygulamalarımızı her biri alanında uzman temizlik ekiplerimiz ile yerine getirmekteyiz. Modern ev temizlik makineleri ve çevre ile dost temizlik ürünleri kullanıyoruz.

Bir ev sahibi olarak, evinizin nasıl temizlendiği konusunda muhtemelen çok titiz olduğunuzu biliyoruz. Bu noktadan hareket ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizi sizin ihtiyaçlarınız ve günün koşullarına uygun olarak sürekli geliştiriyor ve güncelliyoruz. Yönetim kadromuzdan saha ekiplerimize kadar tüm çalışanlarımız ailenizin ve sizin yaşam kalitesine katkıda bulanabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapma gayreti ile çalışır.

Profesyonel olarak eğitilmiş çevre dostu temizlik personelimiz, her ziyarette, evinizi bir uçtan diğer uca temizler ve hijyenini sağlar. Size sunacağımız ev temizlik hizmeti sonrasında sağlıklı,tertemiz ve ışıldayan bir eve kavuşacağınızı  garanti ediyoruz.

Yeni temizlenmiş bir eve adım atmanın benzersiz bir şekilde sakinleştirici ve tatmin edici bir yönü olduğunun bilincindeyiz. Tüm evinizin mevcut en doğal ve en yeşil temizlik ürünleri kullanılarak temizlendiğini bildiğinizde bu duygu daha da güzelleşir.Bu nedenle Karşıyaka’da eşyalı ev temizliği uygulamalarımızı bu çerçevede yerine getiriyoruz.

Her ziyaretten önce temizlenen ve hijyeni sağlanan  maskeler, kovalar, temizlik malzemeleri ve ilk kez kullanılacak olan temizlik bezleri ile sizin ve ailenizin sağlığını maksimum düzeyde koruma altına alıyoruz.

Temizlik öncesinde ve esnasında gerekli tüm sağlık ve hijyen standartlarını tam olarak yerine getiriyoruz.

Karşıyaka’da eşyalı ev temizliği  tecrübemiz uzun yıllara dayanmaktadır ve saha çalışanlarımız deneyimli,kalifiye ve sigortalıdır.

Modern donanımmız ve profesyonel karşıyaka temizlik ekipleri ile yüksek kalite standartlarını hedefleriz.Ayrıca sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza özel temizlik çözümleri üretebilir ve uygulayabiliriz.

Güzel Evim karşıyakada eşyalı kiralık ev temizliği ve karşıyaka kiralık boş ev temizlik hizmetleri alanında tecrübelidir.

Kirlenmiş olduğunu düşündüğünüz yatak,koltuk,halı ve diğer ev eşyalarının ve mobilyalarının temizlenmesi bizim uzmanlık alanımızdır.Karşıyaka hijyen ev temizliği, detaylı ev temizliği konusunda hizmet kalitemize, standartlarımıza ve donanımımıza güvenebilirsiniz.

Karşıyaka,Nergis, Alaybey,Demirköprü ve diğer mahalle ve köylerde temizlik firmaları gerekli olduğunda Karşıyaka temizlik firması Güzel Evim’i mutlaka arayın. Ayrıca aşağıda size ana başlıklar halinde sunacağımız hizmetlerimiz  hakkında (0232) 255 0 555 numaralı telefonu arayarak bilgi alın.

 • Karşıyaka Eşyalı Ev Temizliği
 • Karşıyaka’da Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Karşıyaka Buharlı Ev Temizliği
 • Karşıyaka Ev Temizlik Firması
 • Karşıyaka’da Profesyonel Ev Temizlik Şirketleri

KARŞIYAKA İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Yeni bir ev satın almak veya kendi zevklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre eski evinizi yeniden dekore etmek zevkli ve bir o kadar da yorucu bir işlemdir. Ancak bu durum bütçeniz kadar sizi de bir miktar yorabilir.

İnşaat sonrası gerekecek olan, sizin tek başınıza halledemeyeceğiniz, profesyonel inşaat sonrası temizlik işlemi için Karşıyaka İnşaat Sonrası Temizlik Firmasının on yılı aşan tecrübesine güvenebilirsiniz.

İnşaat sonrasında eviniz ya da mülkünüz düzgün bir şekilde temizlenmezse birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Dağınıklık ve kaos içinde yaşamak sadece tatsız ve verimsiz olmakla kalmaz, aynı zamanda inşaat sonrası geride kalan bir karmaşa da sağlığınızı tehlikeye atabilir. Toz ve parçacıklar hava kalitesini düşürerek solunum sorunlarına ve diğer sağlık sorunlarına neden olur.

İnşaat sonrası temizliğin doğru ve eksiksiz yapılması önemlidir. Her yüzeye uygun temizlik ürünlerinin kullanılması kadar temizlik uygulamasında görev alan temizlik personelinin de kalifiye olması gereklidir. Konut inşasında ve dekorasyonunda kullanılan ürünler her geçen zamana göre daha farklı,hassas,değerli ve pahalı olmaktadır.Böyle durumlarda karşıyaka inşaat temizliği firmalarının temizlik için görevlendireceği ekiplerinin deneyimli ve eğitimli olmaları gerekmektedir.

Karşıyaka inşaat sonrası temizlik firması Güzel Evim herkes tarafından uygulanan temizlik standartlarına ilave olarak temizlenecek alan ve konut için bir ön inceleme yaparak bu durumu sizinle paylaşır. Bu sayede doğru tespitlerle, en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunabilme avantajını müşterilerimiz ile paylaşabiliriz.

Karşıyaka’da deneyimli ve kurumsal bir temizlik firmasından alacağınız bir inşaat sonrası temizlik hizmeti  ile deneyimsiz ve donanımsız kişilerden alacağınız bir temizlik hizmetini karşılaştırarak  karşılaşabileceğiniz riskleri ve farklı durumları hayal etmenizi isteriz.

Firmamız,Karşıyaka’da buharlı inşaat temizliği,detaylı yazlık temizliği,profesyonel inşaat sonrası temizlik hizmetlerini on yılı aşkın süredir müşteri memnuniyetini garanti ederek sunmaktadır.

Karşıyaka’da İnşaat Sonrası Ev ve Konut Temizliği ihtiyaçlarınızı aşağıda ana başlıklar halinde ele aldık. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizi (0232) 255 0 555 numaralı telefondan arayınız.

 • Karşıyaka İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • İnşaat Temizliği Yapan Karşıyaka Temizlik Firmaları
 • Karşıyaka İnşaat ve tadilat temizlik Hizmeti Veren Şirketler
 • İnşaat Sonrası Ev Temizlik Firmaları
 • Buharlı İnşaat Temizliği Karşıyaka

KARŞIYAKA VİLLA TEMİZLİK FİRMALARI

Karşıyaka’da villa ve yazlık konut temizliği gibi alanlarda,on yılı aşan tecrübemiz ve profesyonel ekiplerimiz ile size modern ve ekonomik çözümler sunabiliriz.

Villa temizliği gibi zor ve zaman alan bir uygulamada  profesyonel temizlik ekiplerimiz size en kaliteli hizmeti sunacaktır.Profesyonel yaklaşımımız ve uzman ekiplerimiz ile memnunuyetiniz garanti edilir.

Temizlik hizmetlerimizi gerçekleştirirken belirli bazı standartlara ve kurallara uyarak müşteri memnuniyetinin sağlanmasına önem veriyoruz.Yıllar içinde, deneyimlerimiz ve araştırmalarımız neticesinde,oluşturduğumuz temizlik standartlarımız genel anlamda herkes tarafından kabul gören ve tercih edilen standartlardır.

Bir diğer taraftan sürekli değişen ve hızla gelişen bir dünya düzenine parelel olarak,insanların da ihtiyaç ve isteklerini de dikkate alırsak, yapıların mimarisinde ve dekorasyonunda farklılıklar ve gelişmeler de olağan kabul edilmelidir.

Güzel Evim karşıyaka temizlik firması temizlik uygulamalarında, her yüzeye ve her temizlik işlemine uygun temizlik ürününü titizlikle seçer ve bu temizlik ürünlerinin doğada çözülebilir organik temizlik ürünleri olması için hassasiyet gösterir.

KARŞIYAKA YAZLIK TEMİZLİK ŞİRKETİ

Söz konusu Karşıykada yazlık temizliği olduğunda birçok karşıyaka temizlik şirketleri seçeneğinizin olduğu doğrudur.

Yazlık temizliği için ayırmış olduğunuz bütçe ile en iyi Karşıyaka yazlık temizlik firmasını bulmak için fazla zaman harcamanıza gerek kalmadı.

On yılı aşan yazlık temizliği deneyimimiz yanısıra mükemmel donanımız ile size kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetini sadece Güzel Evim karşıyaka temizlik firması sunabilir.

Her biri konusunda uzmanlaşmış temizlik ekiplerimiz sayesinde arzuladığınız kusursuz yazlık temizliği hizmetini size sunuyoruz.

Sürekli yenilikleri takip eden ve organizasyon yapısını her daim geliştiren firmamız, Karşıyaka’da en çok tercih edilen temizlik şirketidir.

KARŞIYAKADA TADİLAT SONRASI TEMİZLİK ŞİRKETİ

Tadilat sonrası temizlik deneyim ve uzmanlık gerektiren bir temizlik işlemidir.

Yapılan tadilatın boyutu ve müşterinin temizlik standartları belirlenerek bu işin üstesinden gelebilecek bir ekip oluşturulmalıdır.

Karşıyaka tadilat sonrası temizlik işlemi için gerekebilecek tüm donanım temizlik firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Tadilat sırasında oluşabilecek tozun ortadan kaldırılması ya da tadilat görmüş alanın temizlenmesi için profesyonel temizlik makinelerine ve konusunda uzman  işgücüne ihtiyaç duyulur.

Tadilat, özellikle eviniz eşyalı iken oldu ise, Karşıyaka tadilat sonrası temizlik uygulaması için farklı makineler(buhar makinesi,koltuk ve yatak yıkama makinesi) ihtiyaç duyulabilir.

Böyle bir durumda mükemmel donanıma sahip bir karşıyaka temizlik firmasının ihtiyaç ve önemi daha belirgin hissedilir.

Güzel Evim Karşıyaka’da tadilat sonrası bir evin,villanın ya da yazlığın temizlenmesi için uzman ekipler görevlendirmekte ve müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

KARŞIYAKA KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ

Güzel Evim karşıyaka temizlik şirketleri Karşıyaka’da koltuk yıkama hizmeti konusunda uzmanlaşmış ve güvenilir bir firmadır.

Sahip olduğumuz mükemmel altyapı ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Koltuk yıkamak için kullandığımız temizlik ürünlerini sizin ve ailenizin sağlığını düşünerek hassasiyet ile seçiyoruz.

Koltuk yıkama,koltuktan leke çıkarma,buharlı koltuk temizliği alanında Karşıyaka’da binlerce uygulama yaptık.

Koltuk yıkamadan önce koltuk kumaşı,koltuk üzerindeki leke ve kir derecesi ve sizin temizlik standartlarınızı inceler,belirler ve buna göre bir uygulama modelini tatbik ederiz.

Koltuk temizliğinde, leke ve kirlerin ortadan kaldırılması kadar gözle görülemeyen mite ve akar gibi mikroorganizmalarla etkin şekilde mücadele bizim uzmanlık alanımız.

Koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konularında tüm yenilikleri ve uygulamaları yakından takip ediyor ve entegrasyon,uygulama konularında aralıksız çalışıyoruz.

Karşıyaka koltuk yıkama firmaları içerisinde en kaliteli,etkili ve ekonomik hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.

KARŞIYAKA BUHARLI EV TEMİZLİĞİ

On yılı aşan tecrübesi ile ev temizliği uygulamalarının tamamında buharlı temizlik modelini benimseyen ve tatbik eden firmamız Karşıyaka’da en çok tercih edilen karşıyaka temizlik şirketidir.

Dünyada ve Türkiye’de gün geçtikçe daha çok tercih edilen buharlı temizlik uygulamaları doğanın korunmasına ve dünyanın gelecekte daha temiz ve yaşanabilir olmasına olanak sağlamaktadır.

Son teknoloji buhar makineleri ile suyun buhara dönüştürülmesi sonucu elde edilen buharın ev temizliğinde kullanılmasıdır buharlı temizlik.

Farklı alanlar,farklı yüzeyler ve farklı işlemler için geliştirilmiş ve üretilmiş aparatlar sayesinde birçok temizlik işleminde etkili sonuçlar alınabilir.

Buharlı mutfak temizliği,buharlı fırın ve fayans temizliği sayesinde mutfağınızda hijyen sağlayabilirsiniz.

Banyonuzda buharlı temizlik ile lavabonun,camın ve fayansların duş kabininin hijyenini sağlayabilirsiniz.

Karşıyaka buharlı temizlik hizmeti ile kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin zararlı etkilerinden kurtulur,daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilirsiniz.

TEMİZLİK FİRMALARI KARŞIYAKA

Kaliteli ve profesyonel bir temizlik hizmeti almanın konforu tartışılmaz…

Özellikle ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı maksimum düzeyde yerine getirebilecek uzman kadro ile…

 • On yılı aşan tecrübesi ile temizlik sektöründe lider
 • Sahip olduğunuz bütçe ile en kaliteli hizmeti alabilme olanağı
 • Çevreci temizlik çözümleri ve yüksek hizmet standartları

Profesyonel bir firmadan beklenen tüm gerekli nitelikler Güzel Evim’de

Temizlik konusuna yaklaşımımız,ilkelerimiz,misyonumuz…

Daha fazlası için okumaya devam ediniz…

karşıyaka temizlik firmaları temizlik personeli

Karşıyaka Temizlik Firmasını Seçmek İçin Birkaç İyi Neden

KARŞIYAKADA TEMİZLİK ŞİRKETİ TAVSİYE

Yıllar içerisinde, temizlik sektöründe edindiğimiz bilgi ve deneyim sayesinde %100 müşteri memnuniyetini sağlayacak ve garanti edecek hizmet standartlarımızı oluşturduk.

Mükemmel bir donanıma ve konusunda uzman temizlik ekiplerine sahip olan Güzel Evim Karşıyaka Temizlik Firması müşteri memnuniyetini organizasyon yapısının merkezinde konumlandırmıştır.

Günümüzde ve gelecekte var olabilmek ve sektörün en güvenilir,en çok tercih ve tavsiye edilen temizlik şirketi olabilmek adına müşterilerimizin önem ve önceliklerine hassasiyetle eğiliyoruz.

Müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik birçok enstrümanı etkin olarak kullanıyoruz.

 • Müşteriyi tanıma
 • Müşterinin istek ve  beklentilerinin belirlenmesi
 • Firmamızın kapasite ve kabiliyetlerinin sunumu
 • Temizlik hizmetinin belirlenen standartlarda uygulanması
 • Hizmet esaslarının takibi
 • Uygulama öncesi,esnasında,sonrasında kesintisiz iletişim
 • Esasların ölçümlenmesi,raporlanması

Güzel Evim Karşıyaka’da binlerce temizlik uygulamasını %100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde başarı ile yerine getirmiştir.

KARŞIYAKADA PROFESYONEL TEMİZLİK FİRMALARI

Mükemmel bir organizasyon yapısına ulaşmak için yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri ve araştırmaları kendimize rehber aldık.

Yönetim kadromuz,saha çalışanlarımız ve ekip liderlerimiz ile Karşıyaka’da en kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmek için özveri ile çalışıyoruz.

 • Yönetimde,uygulamalarda ve karar mekanizmasında herkesin düşüncesi değerlendirilir,ortak hareket edilir.
 • Temizlik sektörü ve ilgili tüm  sektörler yakından takip edilir,gözlemlenir ve değişimler,yenilikler raporlanır.
 • Dünyada ve Türkiye’de temizlik sektöründeki değişimler organizasyon yapımıza dahil edilir,entegrasyon için eğitimler ve araştırmalar aralıksız sürer.
 • Karşıyaka temizlik firması organizasyonu içinde rol alan her birim arasındaki koordinasyon aralıksız ve kesintisiz sürer.
 • Kaynaklar en ekonomik şekilde değerlendirilir ve maliyet minimize edilir.
 • Verilen hizmetlerin tamamında kalite standartları ve müşteri memnuniyeti ilk sırada gelir.

Güzel Evim karşıyaka temizlik şirketleri çalışanları firmasına,müşterilerine,doğaya ve çevreye karşı sorumluluklarını bilir.

KARŞIYAKANIN EN KALİTELİ TEMİZLİK FİRMASI

Mükemmel bir organizasyon yapısına ulaşmak için yıllar içinde edindiğimiz deneyimleri ve araştırmaları kendimize rehber aldık.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını ilke edinmiş olan Güzel Evim karşıyaka temizlik firması bu sayede müşteri memnuniyetinin oluşmasında büyük avantaj sağlar.

Güvenilir hizmet tanımının anlamı; taahhüt edilen bir temizlik hizmetinin zamanında,eksiksiz,sorunsuz ve belirlenen esaslara uygun bir şekilde teslim edilmesidir.

Yapılan araştırma sonuçlarına göre;hizmet satın alan ya da alacak müşteriler üzerinde “KALİTELİ ve GÜVENİLİR” algısını oluşturan etkenler aşağıdaki gibidir:

“KALİTELİ GÜVENİLİR”  ALGI ARAŞTIRMASI SONUÇLARI
DEĞERLER ORAN
Zamanında Teslimat   % 92
Ulaşılabilirlik   % 86
Hizmet Kalitesi   % 97
Dürüstlük ve Şeffaflık   % 88

Firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet verebilmek adına altyapısını sürekli geliştirmekte ve modernize etmektedir.

Her birimde yer alan çalışan personelimiz, ilgili alanında düzenli olarak eğitimler almaktadır.

KARŞIYAKADA EN EKONOMİK UCUZ TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

Verdiğimiz hizmetlerin fiyatlandırılması esnasında birçok farklı etkeni dikkate alırız.

Hizmet maliyetini oluşturan esaslar kadar,piyasa şartları ve ülke ekonomisi de dikkate alınır.

Maliyetlerin minimize edilmesi gayretimizin nedeni, karlılık oranının da eklenmesi sonrasında makul seviyelerde ve kabul edilebilir ölçülerde hizmet fiyatlarını belirleyebilmektir.

Aynı hizmet kalite standartlarına sahip diğer karşıyaka temizlik şirketleri ile rekabet edebilmek adına fiyat politikamızı sürekli güncellemekteyiz.

Misyonumuz kaliteli ve güvenilir temizlik hizmetini herkes için ulaşılabilir kılmaktır.

Müşterilerimizin bütçesine katkı sağlayabilmek amacıyla sunduğumuz temizlik hizmetlerinde kampanyalar oluşturmaktayız.

Bu kampanyalar sayesinde hem müşterilerimize ekonomik avantajlar sağlıyor hem de ileriye dönük bir bağ kuruyoruz.

KARŞIYAKA DENEYİMLİ SİGORTALI TEMİZLİKÇİ PERSONEL

Deneyimli ve sigortalı personel sahibi temizlik firması Güzel Evim kurumsal hizmet vermenin gereğini yerine getirmektedir.

Tüm kanuni ve özlük hakları firmamız teminatı altında olan çalışanlarımız size güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla aralıksız çalışmaktadır.

Yıllar içinde temizlik hizmetlerinde deneyim kazanmış ve uzmanlaşmış olan personel ve ekiplerimiz sizin için kusursuz ve etkili bir temizlik hizmeti sunar.

Ekip çalışmasına yatkın,sorumluluk alan,yardımlaşmayı seven ve güvenilir personelimiz sayesinde Karşıyaka’da en çok tercih  ve tavsiye edilen temizlik firması Güzel Evim’dir.

Araştırma ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürürken düzenli eğitim toplantıları ile personelimiz, günümüzün gerektirdiği bilgi donanımına sahip olabilmektedir.

Herbiri beş,altı yıldır firmamız bünyesinde çalışan personelimiz binlerce temizlik uygulamasında görev alarak sektörde aranılan ve tercih edilen konumuna gelmişlerdir.

TEMİZLİK HİZMETİ ONLİNE REZERVASYON

Online rezervasyon oluşturmak birçok yönü ile size avantaj ve kolaylık sağlacaktır.

Günümüz teknolojisi bilgiye ulaşımı ve alınan kararların uygulanması noktasında kolaylıklar sağlamaktadır.

Merak ettiğiniz bir konu hakkında çok yönlü bilgiye ulaşabilir,karar alma aşamasında sizin için en uygunu seçebilirsiniz.

 1. Zamandan tasarruf edersiniz
 2. Günün herhangi bir anında rezervasyon oluşturabilirsiniz
 3. Anlık düzenlemeler yapabilirsiniz
 4. Birçok farklı seçeneği değerlendirebilirsiz
 5. Temizlik hizmet paketlerini değerlendirip,seçebilirsiniz
 6. İndirim ve kampanyaları değerlendirebilirsiniz

Online rezervasyon oluşturun ya da karşıyaka temizlik şirketlerine çalışma saatlerimiz içerisinde (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşın…

KARŞIYAKA EV TEMİZLİK FİRMASI

Etkili ve kalıcı bir çalışma modeli oluştururken birçok kriteri dikkate alıyoruz

En iyi olabilmek ve en iyiyi sunabilmek için sürekli araştırıyor,geliştiriyor,öğreniyoruz

 • Müşterilerimizin ihtiyaç ve standartlarını belirliyoruz
 • Farklı durumları analiz ediyor,uygun çözüm için deneyimlerimizden faydalanıyoruz
 • Maliyet-performans-zaman kriterlerini kaydediyor,değerlendiriyoruz

İsteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek bizimle daha kolay…

Tik-Tak Tik-Tak Tik-Tak… Kusursuz işleyen bir çalışma modeli…

Birkaç dakikada detaylı bilgiye ulaşın…

En İdeal,Etkili,Kalıcı ve Uygulanabilir Temizlik Çalışma Modeli

1. ZİYARET

Vereceğimiz temizlik uygulamalarının öncesinde sizin temizlik ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı  belirlemek amacı ile ziyaretinize geliyor ya da göndereceğiniz dataları ofisimizde inceliyoruz.

2.FİYATLANDIRMA

En kaliteli ve etkili temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunabilmek adına isteklerinizi ve karşıyaka temizlik firmasının kapasitesini ortaya koyarak dengeli ve makul fiyat politikaları oluşturuyoruz.

3.UYGULAMA

Temizlik uygulamalarımızın standartlarını belirledikten sonra sıra profesyonel ekibimiz tarafından hizmetin sunumuna gelir.Uygulama esnasında müşterilerimiz ile iletişimimiz kalite esasları dikkate alınarak kesintisiz devam eder.

4.MEMNUNİYET

Müşteri memnuniyetinin oluşmasına yönelik zaman,işgücü,performans ve değerlendirme kriterleri esas alınır.Kalite standartlarımız günümüz gerekleri doğrultusunda güncellenir.

5.ÖDEME

Güzel Evim,karşıyaka temizlik firması hizmeti sözleşmesinde belirtilen tüm taahhütleri yerine getirdikten ve memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi nakit ya da online yapabilirsiniz.

KARŞIYAKA PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ

Sağlığınızı ön planda tutarak Türkiye’de ve dünyada kabul gören temizlik standartlarını uyguluyoruz

Müşteri portföyümüzün %20 si diğer ülke vatandaşı olup Türkiye’de ikamet edenler

 • Temizlik uygulamalarımızda hijyen konusuna hassasiyet gösteririz
 • Temizlik ile alakalı her sektörü yakından izleriz
 • Gelişen ve değişen dünya ile birlikte standartlarımızı güncelleriz

Temizlik Standartlarımızı oluştururken Obsesif Kompülsif Bozukluk sahibi müşterilerimizi de değerlendiriyoruz

Eşyalı ev ya da inşaat sonrası bir evin temizlenmesi için standartlarınızı belirleyin

Detaylı bilgiye ulaşmak için okumaya devam edin…

karşıyaka temizlik şirketleri ev temizlik standartları

İstekleriniz ile Örtüşen Evrensel Temizlik Standartları

Mutfak Temizliği Standartları

Mutfak temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Yatak Odası Temizliği Standartları

Mutfak temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Balkon Teras Temizliği Standartları

Balkon teras temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Salon Temizliği Standartları

Salon temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

Banyo Temizliği Standartları

Banyo temizliği konusunda uzmanlaşmış personel ve ekiplerimiz dünyada  ve Türkiye’de kabul gören sağlığınız ve konforunuz dikkate alınarak oluşturulmuş standartları uygular.

detaylı bilgi…

KARŞIYAKA TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

Fiyat politikamızı oluştururken sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alırız

Ülke ekonomisi ve satın alma gücü paritesi temizlik fiyatlarımıza etkendir

 • Temizlik sektörü rekabet ortamını mercek altında tutarız
 • Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyeti karlılıktan önce gelir
 • Zaman,profesyonel işgücü gibi birçok kriteri dikkate alırız.

Misyonumuz profesyonel işgücü ve mükemmel donanımı en ekonomik şekilde sunabilmektir

Temizlik için ayırdığınız bütçe ile farklı standartlarda hizmet almak sizin kadar temizlik firmasının da yaklaşımına bağlıdır

Fiyat politikamızı inceleyiniz…

En Kaliteli Temizlik Hizmeti En Uygun Fiyata

KARŞIYAKA TEMİZLİK ŞİRKETLERİ FİYAT LİSTESİ

Alacağınız ya da size sunulacak olan temizlik hizmetinin kalitesi ayırmış olduğunuz bütçe ile doğru orantılıdır.

Bu konuyu biraz daha açmak gerekirse; temizlik hizmet sektöründe birçok temizlik firmasının bulunduğu ve hepsinin temizlik standartlarının ve fiyatlarının birbirinden farklı olduğudur.

Bu durumun farkında ve bilincinde olarak,profesyonel karşıyaka temizlik firması araştırmalarınızı yaparken,sizin temizlik ihtiyaçlarınızı en iyi ve en ekonomik şekilde çözümleyebilecek  firmalar çerçevesinde şekillendirmelisiniz.

Temizlik konusunun geçtiği her alanda profesyonel hizmet almak istediğinizde görüşeceğiniz karşıyaka temizlik şirketleri size deneyimlerine,hizmet kalitelerine,hizmet içeriklerine göre farklı  karşıyaka temizlik şirketleri fiyatları verebilir.

Karşıyaka’da ev temizliği hizmeti fiyatları evin konumuna,kaç katlı olduğuna, boş ev, eşyalı ev ya da inşaat sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizlik, su baskını ev temizliği ve büyüklüğüne ,evde halı yıkama, boya badana sonrası ev temizliği, yazlık ev temizliği, dubleks ev temizliği değişiklik gösterecektir.

Şimdi size temizlik fiyatı araştırmalarınızda yardımcı olacağını düşündüğümüz ve ortalama bir evin temizlenmesinde karşınıza çıkabilecek karşıyaka temizlik fiyatlarını bilginize sunuyoruz.

KARŞIYAKADA  TEMİZLİK FİRMALARI  FİYATLARI
TEMİZLİK ÇEŞİTİ FİYAT
Eşyalı Ev Temizliği 500TL-800TL
Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği 550TL-850TL
Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği 550TL-850TL
İnşaat Sonrası Ev Temizliği 600TL-950TL

Karşıyakada koltuk yıkama,duvar temizliği,panjur temizliği,halı yıkama,karşıyaka yatak yıkama gibi farklı standartlardaki ev temizlik hizmeti ya da inşaat sonrası ev temizliği ,villa temizliği gibi farklı büyüklükte ekip artı donanım gerektiren ev temizlik hizmeti fiyatları değişkenlik gösterebilir.

Kapsamlı  olsun ya da basit ev temizliği hizmetleri için daha önceden yapılacak KEŞİF HİZMETİ (ziyaret ya da ilgili ev resim ve videolarının incelenmesi) karşıyakada temizlik şirketlerinin size en doğru ve kesin ev temizliği fiyatı verebilmeleri açısından önemlidir.

Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi (0232) 255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

KARŞIYAKA TEMİZLİK FİRMALARI KAMPANYALARI

Hizmet sağlayıcıyı seçtikten sonra sıra,sunulan kampanyalara göz atmaya gelir 😉👍

Alacağınız hizmet ile birlikte sunulan kampanyaların amacı bütçenize katkı sağlamaktır

 • Kampanyalarımız her ay güncellenmekte ve geliştirilmektedir
 • Kampanyalarımız ile müşteri ilişkilerimiz bir üst basamağa taşınır
 • Kampanyalarımız profesyonel yaklaşımımızın ifadesidir

Modern ve kaliteli bir temizlik hizmeti alırken sunulan kampanyalardan yararlanmak bilinçli tüketiciye avantaj sağlar

Birçok temizlik kategorisine ait farklı içerikte temizlik kampanyaları…

Kampanyalarımıza göz atınız…

Bütçenize Katkı Sağlayabilecek Temizlik Kampnayaları

MUTFAK TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Karşıyakada temizlik şirketleri içinde en ekonomik ev temizliği hizmetini sunmak amacı ile firmamız kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda eşyalı bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan mutfak dolaplarının içinin temizlenmesi ücretsiz olarak verilmektedir.

PERİYODİK TEMİZLİK KAMPANYASI

Güzel Evim karşıyakada periyodik aralıklarla temizlik hizmeti almakta olan müşterileri için kampanyalar sunmaktadır.Bu amaç doğrultusunda periyodik temizlik hizmeti alan müşterilerimizin yatakları yılda iki kere buharlı temizlik sistemi ile ücretsiz olarak temizlenmektedir.

BALKON TERAS TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Profesyonel temizlik hizmetleri sunmakta olan firmamız temizlik kampanyaları düzenleyerek aile bütçenize katkıda bulunmaktadır.Bu amaç doğrultusunda inşaat sonrası bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan balkon ve terasların temizlenmesi ücretsiz olarak verilmektedir.

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Güzel Evim Karşıyaka temizlik firması en ekonomik ev temizliği hizmetini sunmak amacı ile kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda eşyalı bir evin temizlenmesi için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan bir adet koltuk takımının buharlı temizliği ücretsiz olarak verilmektedir.

KOLTUK YIKAMA KAMPANYASI

Güzel Evim Karşıyaka koltuk yıkama firması en ekonomik koltuk yıkama hizmetini sunmak amacı ile kampanyalar düzenlemektedir.Bu amaç doğrultusunda bir takım koltuk yıkama için alacağınız temizlik randevusu dahilinde evinizde bulunan altı adet sandalyenin yıkanması ücretsiz olarak verilmektedir.

KARŞIYAKADA TEMİZLİK HİZMETİ VEREN ŞİRKETLER

Karşıyaka’da sunduğumuz temizlik hizmetlerinin tamamında profesyonel ve modern yapımız sayesinde müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Sahip olduğumuz deneyim ve konusunda uzmanlaşmış işgücümüz ile birçok temizlik alanında en iyi hizmeti Güzel Evim Karşıyaka temizlik firması vermektedir.

Ev temizliği,inşaat temizliği ya da villa temizliği olsun, mükemmel altyapımız sayesinde kusursuz ve kaliteli temizlik hizmetlerini on yılı aşkın süredir yerine getirmekteyiz.

Karşıyaka ve çevresinde urla temizlik,kahramanlar temizlik,ulamış temizlik,bademler temizlik,sığacık temizlik şirketleri alanında en çok referans verilen temizlik firması Güzel Evim’dir,

Yeni satın almış olduğunuz ev,yazlık villa temizliği için güvenilir ve tecrübeli bir temizlik firması arıyorsanız karşıyaka temizlik şirketleri Güzel Evim size kalitesi ve ekonomik fiyat seçenekleri ile her zaman yardıma hazırdır.

Yeni satın alınan bir evde ve villada temizlik için seçeceğiniz temizlik firmasının donanımı ve tecrübesi sizin için büyük bir avantajdır.Bu sayede maddi hasar oluşmadan ve derinlemesine bir temizlik hizmeti alabilir ve detayları da tek tek ele alabilirsiniz.

Karşıyaka’da inşaat temizliği firmaları arasında firmamız müşteri memnuniyeti oranında ilk sırada gelmektedir.

Güzel Evim karşıyaka temizlik şirketleri Karşıyaka ve çevre beldelerdeki birçok sitenin ve villaların genel temizliğini,inşaat sonrası temizliğini üstlenmiş ve zamanında,eksiksiz olarak teslim etmiştir.Karşıyaka,Nergis,Demirköprü,Bostaniı ve Alaybey yakınında ve çevresinde bulunan konut projelerinin temizliğinde hizmet vermekteyiz.

Bize haftanın yedi günü (0232)255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.