Bornova, İzmir’in önemli ilçelerinden biridir ve burada yaşayanlar, ev ve işyerlerinin temizliğine önem verir. Bornova’da temizlik firması seçerken, kaliteli hizmet, güvenilirlik ve uygun fiyat gibi faktörler genellikle öncelikli tercih sebepleridir. Bu noktada, Bornova Temizlik Firmaları arasında öne çıkan Güzel Evim, 15 yıllık deneyimi ve profesyonel ekibiyle Bornova ve çevresinde müşterilerine kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Güzel Evim, Bornova’da ev temizliği, tadilat temizliği, inşaat sonrası temizlik, cam temizliği ve daha birçok alanda kapsamlı temizlik hizmetleri sunarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Modern ekipmanları ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, Bornova’da yaşayan ve evi bulunan müşterilerine hijyenik ve temiz bir çevre sağlamayı hedeflemektedir. Güzel Evim, Bornova’da temizlik ihtiyaçlarınıza profesyonel ve güvenilir bir çözüm sunmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR TEMİZLİK HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Yüksek Standartlarda Temizlik Hizmetleri İçin Güzel Evim

Güzel Evim, temizlik konusunun geçtiği her alanda kalite ve profesyonelliği bir araya getirerek yüksek standartlarda temizlik hizmetleri sunmaktadır. Ev temizliği, inşaat sonrası temizlik ya da cam temizliği gibi farklı ihtiyaçlara etkin ve kalıcı çözümler sunabilmek adına güçlü altyapımız ve 15 yılı aşan deneyimimiz ile yanınızdayız.

Güzel Evim olarak farklı standartlarda temizlik hizmeti seçenekleri sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Detaylı, derinlemesine ya da özel durumlar için özelleştirilmiş temizlik programları ile evlerinizi temizlik ve hijyen ile buluşturuyoruz. Çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, temizlik süreçlerimizi doğa ile uyumlu bir şekilde gerçekleştiriyor ve evlerinizi sağlıklı bir ortama dönüştürüyoruz. Profesyonel bir temizlik şirketi olan Güzel Evim, temizliğin ötesinde, sizin ve aileniz için, konforlu ve hijyenik bir yaşam alanı oluşturmada çalişmalarına aralıksız devam ediyor.

Bornova’da Sunduğumuz Temizlik Hizmetleri

 • Eşyalı Ev Temizliği
 • İnşaat Sonrası Ev Temizliği
 • Tadilat Sonrası Ev Temizliği
 • Boş Ev Temizliği
 • Koltuk ve Yatak Yıkama
 • Eşyalı Kiralık Ev Temizliği
 • Cam Temizliği
 • Buharlı Ev Temizliği

Güzel Evim İle Kaliteli Temizlik Hizmetine Ulaşmak Çok Kolay

Her evin kendine özgü ihtiyaçları ve her müşterinin farklı tercihleri olduğunun bilinciyle, Güzel Evim olarak temizlikte profesyonel ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Biliyoruz ki temizlik, sadece evlerin tozunu almak değil, aynı zamanda ev sahiplerinin özel taleplerini anlamak, ihtiyaçlarına uygun hizmet sunmak demektir.

Profesyonel bir temizlik firması olmanın gereğiyle çalışmalarımızda esneklik ve kişiselleştirme ön planda tutulur. Her müşterimizin beklentilerini aşabilmek için çözümlerimizi, evinizin özelliklerine ve sizin taleplerinize göre özenle uyarlıyoruz. Güzel Evim ile temizliğin ötesinde, evinizin özel ihtiyaçlarına etkin çözümler bulabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, modern temizlik teknikleri ve çevre dostu temizlik ürünleri kullanarak, sizin ve ailenizin temizlik ihtiyaçlarını yüksek kalite standartlarını dikkate alarak çözüme ulaştırır.

3 Basit Adımda Profesyonel Temizlik Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Evinizin veya temizlenecek alanın görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Temizlik bütçenizi değerlendirin diğer temizlik firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa temizlik için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Temizlik hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Güzel Evim Temizlik Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Güzel Evim Temizlik Firması, sektördeki geniş tecrübesiyle en çok tercih edilen ve referans alınan temizlik firmasıdır. Profesyonel ekibimiz, uzun yıllara dayanan deneyimiyle ev temizliği konusundaki gereksinimleri doğru bir şekilde analiz etmekte, sizin ve aileniz için en iyi hizmeti sunmaktadır. Tecrübemiz, her temizlik işlemini özenle planlama ve uygulama yeteneğimizi güçlendirir, böylece evinizdeki her detayı titizlikle ele alırız.

Güzel Evim, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlar. Hizmet kalitemiz, evlerinizi en üst düzeyde temizlemeye yöneliktir ve müşterilerimize memnuniyet garantisi verir. Ekonomik fiyat politikamızla, yüksek kaliteli temizlik hizmetini uygun ve rekabetçi fiyatlarla sunarak ev sahiplerine bütçe dostu bir seçenek sunarız.

Güven, temel prensiplerimizden biridir ve müşterilerimize güvenilir, şeffaf ve adil bir hizmet sunarak uzun vadeli bir iş ortaklığı oluşturmayı hedefleriz. Ayrıca, kullanılan kaliteli temizlik ürünleri sayesinde evlerinizi hijyenik bir ortama dönüştürerek, zamandan tasarruf etmenize ve sağlıklı bir yaşam sürmenize katkıda bulunuruz.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Güzel Evim Bornova temizlik firmaları ekiplerinden aldığım profesyonel temizlik hizmetinden bahsetmek istiyorum. Herşey daha önce planlandığı gibi, kusursuz ve eksiksiz yerine getirildi. Kalite standartından emin olabilmek için bir süre, onlara hissettirmeden, onları gözlemledim.. Dolapların çekilip altlarının temizlenmesinden çarşafları düzleştirmeye kadar herşeyi titizlikle yerine getirdiler.
Ev temizliği konusunda uzman olduklarına kanaat getirdiğim için herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Güler yüzlü ve güven veren insanların çalıştığı bu firma vazgeçilmeziniz olabilir.
Canan YILDIZ

İzmir Bornova’da Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış

Bornova, İzmir’in canlı ve hareketli ilçelerinden biridir ve burada yaşayanlar modern yaşamın getirdiği yoğun tempoya ayak uydururken, temizlik ihtiyaçları da oldukça önemlidir. Bu noktada, Bornova’da Temizlik Hizmetlerimize Genel Bakış yapmak istiyoruz. Güzel Evim, Bornova’da temizlik konusunda bir adım öne çıkıyor ve sizin için konforlu, hijyenik bir yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Siz de Bornova’da yaşıyor veya işyeriniz burada ise, temizlik konusunda profesyonel bir destek almak istemez misiniz? Güzel Evim olarak, ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik gibi birçok alanda sizlere hizmet veriyoruz. Güvenilir ve deneyimli ekibimizle Bornova’da yaşam alanlarınızı veya iş yerinizi tertemiz bir hale getirmek için buradayız. Temizlik hizmetlerimize dair daha fazla bilgi almak veya bir teklif talep etmek için hemen bize ulaşın!

Temizlik İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Bornova Temizlik Firması Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Temizlik Hizmetleri Sunar

Bornova Temizlik Firmaları Eşyalı Ev Temizliği

Bornova’da temiz bir ev, huzurun ve konforun anahtarıdır. Güzel Evim, Bornova Temizlik Firmaları arasında eşyalı ev temizliği konusunda sunduğu profesyonel hizmeti ile öne çıkıyor. Siz de yoğun iş temposu veya günlük yaşamın koşuşturması içinde ev temizliğiyle uğraşmak yerine, zamanınızı ailenizle birlikte geçirmek ya da keyifli aktivitelere ayırmak ister misiniz?

Evinizin temizliği konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, eşyalarınıza özen göstererek, hijyenik ve konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Bornova’da eşyalı ev temizliği ihtiyaçlarınız için bizi tercih edin ve hayatınızı daha keyifli hale getirin. Temizlikte kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Güzel Evim, Bornova’da sizin için burada. Eşyalı ev temizliği hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya teklif talep etmek için hemen bize ulaşın! Sizce, temiz bir evde yaşamak günlük yaşam kalitenizi nasıl etkiler?

İLGİLİ MAKALE : Eşyalı Ev Temizliği İçin Temizlik Standartlarımız

Bornova’da İnşaat Sonrası Ev Temizliği Hizmetleri

Bornova’da yeni satın almış olduğunuz bir evin temizlenmesi söz konusu olduğunda profesyonel yardım gerektirir. Güzel Evim bornova inşaat temizlik firmaları arasında tecrübesi ve kalitesi ile en çok tercih edilen firmadır. İnşaat sonrası temizlik uygulamasında evin detaylı olarak her yerinin temizlenmesi gereklidir.Temizlik hizmetini veren firma ne kadar deneyimli ve donanımlı ise alınacak sonuç o kadar kaliteli olur.

Pimapen bantları nasıl çıkarılır, duvardaki toz nasıl temizlenir, cam çizilmeden nasıl temizlenir ve buna benzer deneyim gerektiren temizlik işlemleri için tecrübemize güvenebilirsiniz.

Güzel Evim İzmir’in deneyimli temizlik ekibi, Bornova’daki yeni yapılan evlerin, yaşam alanlarının veya işletmelerin inşaat sonrası temizliğini üstlenir. Modern ekipmanlar ve güvenilir temizlik ürünleri kullanarak, ortaya çıkan inşaat artıklarını, tozları ve kalıntıları temizleyerek evinizi konforlu ve kullanıma hazır hale getiririz. Firmamız inşaat sonrası ev temizliği esnasında gerekli olabilecek tüm temizlik ürünlerini sağlar. Bornova’da inşaat sonrası temizlik konusunda profesyonel bir çözüm arıyorsanız, Güzel Evim İzmir sizin için burada.

İLGİLİ MAKALE : İnşaat Sonrası Ev Temizliği Standartları

Bornova Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Hizmeti

Taşınma öncesi boş ev temizliği, yeni bir başlangıç yapmadan önce yaşam alanınızı tertemiz ve hazır hale getirmenin önemli bir adımıdır. Güzel Evim olarak Bornova’da sağladığımız profesyonel boş ev temizliği hizmeti ile sizin için işleri kolaylaştırıyoruz. Evinizde geride kalan izleri temizleyerek, yeni evinize adım atarken rahat bir başlangıç yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Siz de Bornova’da ev değiştirecekseniz veya yeni bir eve taşınacaksanız, boş ev temizliği hizmetimizle tanışın. Eviniz, temiz ve ferah bir ortamda sizi beklesin. Boş ev temizliği ile ilgili daha fazla detay öğrenmek veya bir teklif almak için bize hemen ulaşın!

Bornova’da taşınma öncesi boş ev temizliği hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

İLGİLİ MAKALE : Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği Standartları

Profesyonel Bir Temizlik Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Avantajları Biliyor Musunuz?

Bornova Profesyonel Cam Temizliği Hizmeti

Bornova’da bulunan yaşam alanlarınızın cam temizliği, hem estetik görünümü hem de iç mekan ışığını önemli ölçüde etkileyebilir. Güzel Evim olarak sağladığımız profesyonel cam temizliği hizmeti ile cam yüzeylerinizin parlaklığını geri kazanmanızı ve pırıl pırıl parlamasını sağlıyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimiz, güvenilir ekipmanlar ve özel temizlik malzemeleri kullanarak camlarınızı lekelerden, kirlerden ve bulanıklıklardan arındırarak temizlikte profesyonel bir çözüm sunuyor.

Evinizde, iş yerinizde veya ofisinizde cam temizliği konusunda profesyonel bir hizmet arıyorsanız, Bornova’da Güzel Evim sizin için burada. Camlarınızın berraklığını geri kazanarak daha aydınlık ve ferah bir ortam elde etmek için bizimle iletişime geçin.

Size bir soru sormak istiyoruz: Temiz camlar, sizin yaşam alanlarınızdaki atmosferi nasıl etkiler?

İzmir Bornova’da Koltuk Yıkama Hizmeti

Bornova’da yaşayanlar için Güzel Evim olarak sunduğumuz koltuk yıkama hizmeti, evlerinizdeki veya iş yerlerinizdeki koltukları derinlemesine temizleyerek hijyen ve konforu bir araya getiriyor. Profesyonel ekibimiz, özel olarak seçilmiş temizlik ürünleri ve modern ekipmanlar kullanarak koltuklarınızdaki lekeleri, tozları ve kötü kokuları etkili bir şekilde temizliyor. Koltuklarınızın ilk günkü gibi taze ve temiz olmasını istiyorsanız, Bornova’daki Güzel Evim temizlik hizmetlerine güvenebilirsiniz.

Güzel Evim’in koltuk yıkama hizmeti, sadece temizlik değil, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam alanı yaratma amacını taşır. Koltuklarınızdaki bakteri ve mikropları ortadan kaldırarak hijyen standartlarını yükseltir ve sizin için temiz bir yaşam alanı oluşturur. Bornova’da koltuk yıkama hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak ve randevu oluşturmak için bizi arayın. Unutmayın, temiz koltuklar, sağlıklı bir yaşamın ilk adımıdır.

Mutfağınızı ve banyolarınızı temizlemekten nevresimlerinizi değiştirmeye kadar, müşterilerimizin yeni temizlenmiş evlerinde kendilerini olabildiğince rahat hissetmelerini sağlamak için her şeyin ötesine geçiyoruz

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

Bornova’da Temizlik Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İzmir’in Bornova ilçesinde her caddesinde, sokağında ve mahallesinde yaptığımız yüzlerce ev temizliği çalışması sonrasında edindiğimiz ev temizliği deneyimlerimiz sayesinde uzmanlaşmış olan temizlik ekiplerimiz, tüm temizlik uygulamalarımızda %100 müşteriri memnuniyetini garanti etmektedir. İzmir Bornova temizlik firmaları olarak hizmet verdiğimiz bazı mahalleler aşağıdaki gibidir.

Atatürk mahallesi temizlik hizmetleri, Barbaros mahallesi temizlik şirketi, Beşyol mahallesi temizlik hizmetleri,Birlik mahallesi temizlik hizmetleri,Çamiçi mahallesi temizlik hizmetleri, Çamkule mahallesi temizlik şirketi, Çınar mahallesi temizlik şirketi,Çiçekli mahallesi temizlik şirketi,Doğanlar mahallesi temizlik şirketi, Egemenlik mahallesi temizlik şirketi, Eğridere mahallesi temizlik şirketi, Ergene mahallesi temizlik şirketi,Erzene mahallesi temizlik firmaları,Evka 3 mahallesi temizlik şirketi,Evka 4 mahallesi temizlik firmaları, Gaziosmanpaşa mahallesi temizlik firmaları,Gökdere mahallesi temizlik firmaları,Gürpınar mahallesi temizlik firmaları,Işıklar mahallesi temizlik firmaları,İnönü mahallesi temizlik şirketleri, Karacaoğlan mahallesi temizlik şirketleri, Karaçam mahallesi temizlik şirketleri, Kavaklıdere mahallesi temizlik şirketleri, Kayadibi mahallesi temizlik şirketleri, Kazımdirik mahallesi temizlik şirketleri, Kemalpaşa mahallesi temizlik şirketleri, Kızılay mahallesi temizlik şirketleri, Koşukavak mahallesi temizlik şirketleri, Kurudere mahallesi temizlik şirketleri, Laka mahallesi temizlik şirketleri, Meriç mahallesi temizlik şirketleri, Merkez mahallesi temizlik, Mevlana mahallesi temizlik, Naldöken mahallesi temizlik, Rafet Paşa mahallesi temizlik, Sarnıç mahallesi temizlik, Serintepe mahallesi temizlik, Tuna mahallesi temizlik, Ümit mahallesi temizlik, Yakaköy mahallesi temizlik, Yeşilçam mahallesi temizlik, Yeşilova mahallesi temizlik, Yıldırım Beyazıt mahallesi temizlik şirketi, Yunus Emre mahallesi temizlik hizmetleri, mahallesi temizlik hizmetleri Zafer mahallesi temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Bornova ve civarında temizlik hizmetlerini sürdüren Güzel Evim temizlik firması ayrıca, Bornova’nın Altındağ, Çamdibi, Işıkkent, Özkanlar, Pınarbaşı semtlerinde ve diğer tüm semtlerde de temizlik hizmetleri vermektedir.

Kaliteli bir temizlik firması olan Güzel Evim Bornova temizlik firmaları ile irtibat için (0232)255 0 555 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak temizlik ipuçları için facebook sayfamızı izmir ev temizlik firması Güzel Evim facebook takip edebilirsiniz.

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Temizlik Hizmetlerinden Yararlanın

Evinizin ve yaşam alanlarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir temizlik deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle temizleyerek evinizi sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha yaşanabilir hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel temizlik hizmetlerinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir temizlik planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, kaliteli temizlik hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir bu nedenle İzmir ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı ev temizlik hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz temizlik hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Profesyonel temizlik hizmet standartlarımız yıllar içinde edindiğimiz deneyim dahilinde insanların daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmeleri için tasarlanmıştır. Diğer bir taraftan temizlik hizmetlerimizi tercihlerinize göre özelleştirebiliriz de, böylece ihtiyacınız olan (buzdolabı içi temizliği, dolap içi düzenlenmesi, koltuk yıkama vb) farklı hizmetler için indirimli yararlanabilir ya da ihtiyacınız olmayan veya istemediğiniz ( camların silinmesi, bir odanın temizliğinin hariç bırakılması vb) bir hizmet için daha az ödeme yapabilirsiniz.

Güzel Evim’de Eşyalı bir evin standart temizliği içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Halı ve koltukların vakumlanması
 • Zeminlerin süpürülmesi ve paspaslanması
 • Çöp boşaltma
 • Eşyaların tozunun alınması
 • Kapı, kapı kolları ve aydınlatma armatürlerinin temizlenmesi
 • Pencerelerin, pencere pervazlarının temizlenmesi
 • Panjurların temizlenmesi
 • Kalorifer peteklerinin ve süpürgeliklerin tozunun alınması
 • Mutfak aletlerinin dışının temizlenmesi
 • Tezgah üstü ve mutfak dolaplarının dışının silinmesi
 • Perdelerin yıkanması
 • Balkonların yıkanması
 • Banyonun temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi Lavabo, küvet ve/veya duşların temizlenmesi

İLGİLİ YAZI : İnşaat Sonrası Bir Evde Uyguladığımız Temizlik Standartları

İzmir’de en yüksek müşteri tavsiye puanına sahip firmamız temizlik hizmetlerinde belirli bir plan çerçevesinde ve temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Profesyonel bir temizlik hizmeti vermenin gereği olarak modern temizlik makineleri ve temizlik ürünleri ve diğer tüm temizlik malzemelerimizi ekiplerimiz beraberinde getirmektedir ve 8 saat mesaileri dahilinde daha önceden öngörülen tüm temizlik işlemlerini harfiyen yerine getirmektedir.

Daha spesifik olarak, temizlik ekibimiz, sizin temizlik ihtiyaçlarınıza bağlı olarak bir dizi hizmet gerçekleştirecektir. Mutfaktaki dolap içlerinin temizlenmesi veya evinizde evcil hayvan bulunması gibi durumlarda ve daha fazla iş gerektiren bazı hizmetler için genellikle ekstra ücret alındığını unutmayın.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel temizlik hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli temizlik profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim temizlik şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

İzmir’de sunmakta olduğumuz temizlik hizmetleri için fiyat politikamızı oluştururken ülke ekonomisi, rekabet ortamı ve sürdürülebilir kalite standartlarını dikkate alıyoruz. İzmir’de ev temizliği, cam temizliği, koltuk yıkama, zemin cilalama ve çok daha fazlasını içeren çok çeşitli temizlik hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ev temizliği, buharlı ev temizliği, yat temizliği ya da villa temizliği gibi farklı kategorilerde ve geniş bir yelpazede hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de temizlik hizmetleri fiyatlarımız rekabetçi ve hizmetlerimiz profesyoneldir. Müşterilerimize yüksek kaliteli temizlik hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Temizlik kategorilerine göre detaylı temizlik fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Temizlik esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Profesyonel temizlik hizmeti, profesyonel bir temizlik şirketi tarafından sunulan ve genellikle belirli bir maliyetle gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu hizmetler genellikle daha büyük mekanlar, zorlu temizlik işlemleri, fazla işgücü gerektiren temizlik uygulamaları için veya daha sık yapılması gereken temizlik işlemleri için kullanılır. Profesyonel temizlik hizmetlerinde, deneyimli temizlik personelleri, belirli bir çerçevede tanımlanmış temizlik işlemlerini, beraberinde getirdikleri temizlik makineleri ve malzemeleri yardımıyla yerine getirirler. Güzel Evim temizlik şirketi profesyonel temizlik hizmetleri sunan bir temizlik firmasıdır.

Gündelik temizlik ise, evinizde veya iş yerinizde kendinizin yaptığı temizlik işlemleri olarak tanımlanabilir. Gündelikçi ya da temizlikçi bayan olarak adlandırılan temizlik personelleri yardımıyla, zamanınızın yetmediği durumlarda, bu işlemleri çözümleyebilirsiniz. Gündelik temizlik işlemleri daha az maliyetli ve daha az sıklıkta yapılır. Güzel Evim, gündelikçi bayan, yardımcı temizlikçi, temizlik elemanı, gündelik ev temizliği, temizlikçi bayan, eve temizlikçi ve gündelik temizlikçi temini hizmetleri vermemektedir.

Uygulamakta olduğumuz temizlik standartları, evinizin her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim temizlik firması size ilk kez sunacağı ev temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, temizlik ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim temizlik ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir