Bütün bir kış neme,rutubete,ise,egzoz gazına ve benzeri birçok dış etkene maruz kalan evleriniz baharın gelmesi ile bakıma ihtiyaç duyacaktır.Bunun yanı sıra bakım için gerekli olan boya badana sonrası ev temizliği ise ayrıca önem ile ilgilenilmesi gereken başka bir konudur.

Boya & badana solgun evimizi yeniden canlandırırken, kışın o gri renginin yerine yazın sıcaklığının da evimize dolmasını sağlar.Evimizin hafiflediğini düşünürken kendimizi de rahatlamış hisseder ve nefesimizi daha derinden almaya başlarız.

Evde eşya var iken boya badana yapmak ve yaptırmak oldukça zahmetli bir durumdur.Her şey yolunda giderse bir parça dağınıklığın düzenlenmesi ve ev temizliği gerekli olacaktır.

İzmir Boya Badana Sonrası Ev Temizliği Firması

Güzel Evim temizlik firması boya badana sonrası ev temizleme alanında uzmanlaşmıştır.On yılı aşan temizlik tecrübemiz ve deneyimli temizlik ekiplerimiz bir gün gibi kısa bir sürede evinizi temizleyebilir ve düzenleyebilir.

Ev temizliği için kullanacağımız profesyonel temizlik makineleri etkili ve kalıcı ev temizliği oluşturmada bize yardımcı olur.Güçlü vakum makinelerimiz,buhar makinelerimiz ve koltuk halı yıkama makinelerimiz kullanmakta olduğumuz makinelerdir.

Ayrıca kaliteli temizlik ürünlerimiz de size modern ve kusursuz bir ev temizliği hizmeti vermede en büyük yardımcımızdır.Farklı yüzeyler için gerekli farklı temizlik ürünlerini kullanırız.Boya badana sonrası ev temizliği alanında tecrübemize güvenebilirsiniz.

Size vereceğimiz birkaç ipucu ve öneri ile boya & badana sonrası ev temizleme uygulamasını neredeyse hiç yorulmadan halledebilirsiniz.

Temizlik uygulamalarından önce sağlığınız açısından önem taşıyacak tüm tedbirleri almanızı tavsiye ediyoruz. Bu noktada, ev temizliğinde kişisel koruyucuların önemi birkez daha ortaya çıkmaktadır.

-Size önerimiz boya işlemi başlamadan önce halılarınızı İzmir temizlik şirketi Güzel Evim’e yıkaması için vermeniz veya rulo yapıp ortadan kaldırmanızdır.

-Daha sonra koltuklarınızı ve mobilyalarınızı naylon ile veya naylon bulamıyorsanız kullanmadığınız çarşaflar var ise onlarla kaplamanız.Veya diğer bir seçenek de zaten bütün kış üzerinde zaman geçirerek kirlettiğiniz koltuklarınızı açıkta bırakıp biraz daha toza ve boyaya maruz kalmasını sağlayarak yıkaması ve temizlemesi için bir İzmir temizlik şirketi ile irtibata geçmeniz.

-Kırılabileceğini öngördüğünüz bütün eşyalarınızı ortalıktan kaldırmak çok akıllıca olacaktır.

-Perdelerin, tüllerin ve güneşliklerin boya işlemi başlamadan çıkarılması tavsiyelerimizin ilk sıralarında yer almaktadır.

-Duvardaki asılı tüm eşyaların duvardan sökülmesi ve yine duvara yakın tüm eşyaların odanın ortasına doğru çekilmesi alınacak tedbirlerin başında gelmektedir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir