Değerli zamanınızı ev temizliği yaparak harcamak yerine kendinize ve ailenize daha çok zaman ayırmak kulağa hoş geliyor değil mi?Profesyonel,ekonomik,deneyimli ve güvenilir bir temizlik personeli ya da temizlik şirketi ihtiyacınız olan tek şey gibi görünüyor.O halde izmirde temizlik şirketleri tavsiye edebilecek bir arkadaş,komşu,akraba ya da iş arkadaşları vardır çevrenizde elbette.

Peki en iyi izmir temizlik şirketleri hangileridir ve acaba benim isteklerimin tamamını yerine getirebilecekler mi,ayrıca bu ev temizliği hizmeti konusunda yardım almak bana ne kadara mal olacaktır?

Bu ve buna benzer birçok soru aklınıza geliyorken, doğru izmir temizlik firmasını bulmak için neler yapmalısınız.

Ev temizliği hizmeti konusunda ilk kez profesyonel yardım alacak kişiler için izmirde temizlik şirketleri tavsiye rehberimizi sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyoruz.Bu yazı size İzmir’de temizlik şirketleri seçmeniz konusunda inanılmaz tecrübe kazandıracaktır.

Temizlik şirketi ararken ve bunu da ilk kez yapıyorsanız dikkate almanız gerekli birkaç nokta bulunmaktadır.

 

  • güvenilir izmir temizlik firmaları
  • izmir temizlik firmaları fiyatları
  • temizlik şirketleri müşteri memnuniyeti
  • izmirde tavsiye edebileceğiniz temizlik firması
  • izmirde en çok tercih edilen temizlik firması
  • izmirin en iyi temizlik firması

 

GÜVENİLİR İZMİR TEMİZLİK FİRMASI

İlk kez bir temizlik firması ile çalışacaksanız ve bu konuda tanıdıklarınızdan tavsiye  ve deneyimleri hakkında bilgi alıyorsanız ilk dikkat etmeniz gerekli konu güvenilir bir temizlik firması olma konusudur.

Güven, zaman içerisinde oluşan ve temizlik firmasının yapısı ile alakalıdır.Verilen taahhütler,zaman,ve hizmet kalitesinin oluşturulması güveni tesis eden önemli unsurlardır.

Ayrıca temizlik firmasında çalışan yönetici,idareci ve saha ekiplerinin tutumları bu konuda dikkate alınması gerekli diğer hususlardır.

İZMİR TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

İlk kez bir temizlik firması ile çalışacaksanız yada daha önce ev temizliği hizmeti aldınız fakat memnun kalmadınız ve izmirde temizlik şirketleri tavsiye edecek ya da size önerecek arkadaşınıza temizlik firması fiyatları konusunda da yardımcı olmasını istemelisiniz.En uygun fiyatı veren temizlik firmasının en kaliteli ev temizliği hizmetini vereceğini ummak doğru olmaz.

Temizlik firmaları fiyat verirken farklı unsurları dikkate almakta ve farklı dayanakları olmaktadır ve buna göre fiyat vermektedir.Saat başı temizlik ücreti,kişi başı temizlik ücreti,uygulama çeşidi ücreti,evin büyüklüğüne göre ücretlendirme,şehir merkezine olan mesafesine göre ücretlendirme ve buna benzer.

Her temizlik firması farklı temizlik fiyatı verecektir.Bunun birçok sebebi vardır.Bazı temizlik firması temizlik ürünü göndermez,bazı temizlik firması iki veya üç temizlik personeli gönderir,bazı temizlik firması mutfağı detaylı temizler bazısı da sadece toz alıp yerleri siler.

İzmir’de temizlik firmaları fiyatları belirlemede en büyük etken verilen temizlik hizmeti standartlarıdır ve bu standartlar temizlik firmaları arasında farklıdır.

İzmir’de temizlik firmaları fiyatları için Güzel Evim temizlik firması ev temizliği fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİ VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Ev temizliği alanında hizmet veren firmalar ve bu firmalardan hizmet almış on binlerce insan vardır.Her firmanın ve her insanın farklı temizlik standartları olabileceği gibi sizin de farklı temizlik standartlarınız ve beklentileriniz olabilir.Anlatmak istediğimiz başkasını memnun eden bir temizlik uygulaması ya da standardı sizin beklentileriniz ile örtüşmeyebilir.

Bize sorarsanız, izmirde temizlik şirketleri tavsiye veya önerilerini dikkate alırken biraz da kendiniz araştırma yapın.Bu araştırmaları birçok şekilde yapabilirsiniz.Örneğin temizlik firmalarının sosyal ağlarda paylaşımlarına, facebookta bulunan müşteri yorumları ve değerlendirmelerine göz gezdirebilirsiniz.

Ya da insanlara aradıkları yer,işletme ve hizmetler konusunda tavsiye ve araştırmaları ile yardımcı olmaya çalışan ve bunu da müşteri,ziyaretçi  değerlendirmeleri ile yapan internet siteleri yelp ve benzeri gibi dikkate alabilirsiniz.

İZMİR’DE TAVSİYE EDEBİLECEĞİNİZ TEMİZLİK FİRMASI

Diyelim ki birkaç arkadaşınıza temizlik firması önerisinde veya tavsiyesinde bulunması için yardım istediniz ve farklı temizlik firmalarının isimlerini aldınız.Bu durumda yapılabilecek en doğru şey müşteri memnuniyeti garanti ediliyor mu,sizin beklentilerinizi ayırdığınız temizlik bütçesi çerçevesinde yerine getirebilecek mi diye farklı firmaları sırası ile telefon ile aramak olacaktır.

Hangi alanları temizlediğini sormak,kaç temizlik personeli göndereceğini sormak,hangi saatler arasında hizmet verdiğini sormak,hangi temizlik ürünlerini sormak size yardımcı olabilir.

İZMİR’DE EN ÇOK TERCİH EDİLEN TEMİZLİK FİRMASI

Güzel Evim izmirde en çok tercih edilen temizlik firması ve referans gösterilen temizlik şirketidir.Bunun nedeni on yılı aşan ev temizliği tecrübesidir.Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış ve düzenli,temiz,konforlu yaşam alanlarının oluşturulması konusunda engin deneyimlere sahiptir.

Modern ve kaliteli temizlik donanımına sahip olan firmamız müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak organizasyon yapısını sürekli geliştirmektedir.

İZMİR’İN EN İYİ TEMİZLİK FİRMASI

Modern ve güvenilir organizasyon yapısı ile izmirin en iyi temizlik firması olma misyonunu yerine getirmiş olan temizlik firmamız haftanın yedi günü temizlik hizmeti vermektedir.Ayrıca ücretsiz keşif hizmetimiz ile beklentilerinizi ve evinizin durumunu en iyi şekilde analiz ediyor,temizlik ekibi ve stratejimizi oluşturuyor,müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Similar Posts