Güzel Evim izmirde eşyalı ev temizliği şirketleri fiyatları konusunda müşterilerine ekonomik ve kaliteli çözümler sunan bir temizlik firmasıdır.

Ev temizliği fiyatları oluştururken, müşterilerimizin isteklerini,ihtiyaçlarını,standartlarını ve evlerinin durumunu dikkate alıyoruz.

Kaliteli ve herkesin memnun kalabileceği bir ev temizlik hizmetinin oluşabilmesi için sizin isteklerinizin ve firmamızın sunabileceklerinin maksimum düzeyde örtüşmesi önemlidir.

Yıllar içinde edindiğimiz tecrübe sayesinde ev temizliği öncesinde temizlenecek ev hakkında tüm bilgileri değerlendiriyor,gözlemliyor ve analiz ediyoruz.Bunu yaparken evinizin,göndereceğiniz fotoğraflarını,videolarını dikkate alıyoruz ya da uzman bir personelimizi keşif için ücretsiz olarak evinize gönderiyoruz.

Diğer bir taraftan değerli zamanın daha verimli kullanılabilmesi ve herkesin dilediği standartlarda ev temizliği hizmetini kolayca alabilmesi için farklı içeriklerde ev temizliği hizmet paketleri geliştirdik ve online randevu sistemi oluşturduk.

Dilerseniz, size yardımcı olacak ekibin hazırlanması,verilecek temizlik hizmetinin içeriği ve diğer detaylar konusunda bilgilere aşağıda ulaşabilir sonrasında bizi arayabilir ya da online randevu alabilirsiniz.

HEMEN ARAYIN (0232) 255 0 555

İZMİRDE EŞYALI EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ FİYATLARI

Kapsamlı,genel ve detaylı ev temizliği hizmeti ve özel temizlik işlemleri için sizi ve evinizin durumunu anlayabilmek ve size bilgi sunabilmek amacı ile bir uzman arkadaşımızı keşif hizmeti için görevlendiririz.

Keşif hizmetimiz şehir içinde ücretsizdir ve mümkün olan en kısa sürede sunulur.

Diğer durumlarda,mail adresimize veya whatsapp numaramıza göndereceğiniz evinizin detaylı fotoğrafları,videoları da size çözümler sunmamızda bize yardımcı olacaktır.

Ev temizliği fiyatları evin durumu,büyüklüğü ve müşterilerimizin beklentilerini yerine getirebilecek ekibin büyüklüğü ile alakalıdır.

Bazen üç odalı bir evde iki adet koltuk takımının yıkanması gerekli olabilirken,başka üç odalı bir evde bir adet deri koltuk takımının temizliği söz konusu olabilir.Bu iki farklı koltuk temizliği işlemi farklı uygulamalar,farklı temizlik ürünleri ve farklı zaman aralığı ihtiyacının ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

Diğer bir taraftan üç odası bulunan bir evde iki adet banyo,bir giyinme odası ve camla kaplı iki büyük balkon,evcil bir hayvan olabilirken diğer üç odalı bir evde küçük bir banyo,sade bir balkon ve çok az eşya bulunabilir.

Bu örnekler ile anlatmak istediğimiz,üç odalı bir evin temizlik fiyatının herkes için aynı olması beklentisinin çok da doğru olmadığıdır.

Güzel Evim İzmir temizlik firması,eşyalı bir evin temizlenmesi için oluşturulacak fiyatı belirlemede organizasyonun büyüklüğünü yani temizlik uygulamalarının içeriğini ve bunu yerine getirebilecek ekibin kaç temizlik personelinden oluşması gerektiğini dikkate almaktadır.

Keşif hizmeti için ziyaretinize gelen uzman arkadaşımız ayrıca birçok farklı kriteri ve konuları da hassasiyetle not etmektedir.

-Evinizin büyüklüğü

-Evinizin oda,balkon,banyo,mutfak,kiler,kat,teras,veranda,müştemilat,cam sayısı

-Evinizde yaşamakta olan kişi sayısı

-Evinizde bulunan evcil hayvan türü ve sayısı

-Evinizin şehir merkezine olan uzaklığı

-Evinizin,binanızın yaşı

-Evinizde bulunan kişilerin temizlik ürünlerine hassasiyet dereceleri

-Evinizdeki eşyaların temizlik açısından durumu(koltuk üzerindeki leke,fayans üzerindeki kireç,kalorifer petek içi,mutfak aspiratörü gibi)

-Evinizde en son detaylı temizlik işleminin tarihi

 

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir