İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları aradığınızda 15 yılı aşan deneyimi ile Güzel Evim temizlik firmasını tercih edebilirsiniz. Doğa ile dost ve kimyasal içerikli temizlik ürünlerinin kullanılmadığı temizlik uygulamalarımız ile İzmir’in en çok tercih edilen firmamız, izmir buharlı ev temizleme şirketleri arasında ilk sıradadır.

Çevre ve doğaya verilen önemin artarak devam ettiği günümüzde, temizlik alışkanlıkları ve trendler de değişim göstermektedir. Güneş enerjisi,organik temizlik ürünleri ve doğal üretilen meyve ve sebzeler kadar buharlı ev temizliği hizmeti de insanların hayatında daha fazla önem kazanmıştır. Temizlik alanında, buharlı ev temizlik uygulaması çevreye ve doğaya duyarlı kişilerin, temizlik şirketlerinin tercih ettiği bir temizlik modeli olarak yaygınlaşmaktadır.

izmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları

ONLİNE FİYAT TEKLİFİ AL

Güzel  Evim, İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları denildiğinde modern donanımı ve başarılı buharlı ev temizleme uygulamaları ile mil akla gelen firmadır.

Buharlı temizleme uygulamalarında deterjan kullanılmamakta bunun yerine buhar makineleri, buharlı ev tipi temizlik robotları, buharlı temizleyiciler ile buharın etkili gücünden fayda sağlanmaktadır. İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti uygulamalarında kullanacağınız buhar makinenin kalitesi ,uygun yardımcı aparatlar ve buharlı temizlik makinesini kullanacak kişinin bu konu hakkındaki deneyimi, temizlik uygulamasından ve hizmetinden elde edilecek sonucu etkileyecektir.

İzmir Buharlı Ev Temizliği Şirketi

İzmir buharlı ev temizliği şirketi Güzel Evim, temizliğin her alanında buhardan faydalanmaktadır. Buharlı temizleme ile camlar silinebilir, duşakabin temizlenebilir, fayanslar temizlenebilir ve hatta derz araları bile temizlenebilir. Ayrıca buhar makinesinin uygun aparatları yardımı ile fırınınızı temizleyebilir, halı ve koltuklarınızı temizleyebilir ve hatta perdelerinizin kırışıklığını dahi açabilirsiniz.

Güzel Evim, izmirde buharlı ev temizliği hizmeti almayı, yeni bebeği olmuş annelere tavsiye etmektedir. Kimyasal temizlik ürünlerine karşı alerjisi olan ya da solunum yolu rahatsızlıkları olan kişilere buharlı ev temizliğini önermekteyiz. Doğaya ve çevreye duyarlı herkes, buharlı ev temizliği hizmetini tercih etmelidir.

Temizlikte buhar makinelerinin kullanılması ile daha hijyenik ve daha sağlıklı yaşam alanları elde edebiliriz.

Sağlıklı ve etkili bir ev temizliği hizmeti olan buharlı ev temizleme uygulamasını eşyalı ev temizliği hizmetleri yanı sıra, inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik ihtiyacı olan kişiler için vermekteyiz. Duvarların tozunun alınmasında ya da boya badana sonrası ev temizliği gerekli olduğunda buharlı temizlikten yararlanabilirsiniz.

İzmirde Buharlı Ev Temizliği Hizmeti Veren Temizlik Firmaları

İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti sunmakta olan az sayıda temizlik şirketi bulunmaktadır. Firmamız, izmir temizlik şirketleri olarak sahip olduğu buhar makineleri ile ev temizliğinde modern ve etkili hizmet sunmaktadır.

Ev temizliğinin en rahat,sağlıklı,hijyenik ve modern hali ile tanışmanın zamanı geldiğine inanıyorsanız, size buharlı ev temizliği nasıl yapılır, buharlı temizlikle nereleri temizleyebiliriz, buharlı ev temizliğinin bize sağladığı avantajları ve buharlı ev temizliği neden tercih edilmelidir konularına tecrübelerimiz dahilinde değineceğiz, okumaya devam ediniz.

Buharlı temizleme ya da buharlı temizlik, temizlik için buhar kullanmayı içerir. Buharlı temizliği iki farklı kategoride ele alabiliriz.

 • Buharlı ev temizliği hizmetleri
 • Buharlı endüstriyel temizlik hizmetleri

Buharlı ev temizliği hizmetlerinde buharı, buharlı zemin temizliğinde,buharla cam temizliği, buharlı fayans temizliğinde, buharlı koltuk temizliği, buharlı yatak temizliği ve birçok ev içi uygulamalarında kullanabiliriz.

Buharlı endüstriyel temizlik hizmetlerinde, motorlardan yağ ve kiri temizlemede kullanılabilir.

Sabun, deterjan veya diğer kimyasal temizlik ürünleri olmadan kullanıldığında buharla temizleme, çevre dostu bir temizleme yöntemidir. İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren firmamız buharlı ev temizleme uygulamaları ile bakterilerin %99,9’unu ortadan kaldırmaktadır.

Buharlı Ev Temizliği

Buharlı ev temizliği yapabilmemiz için bize bir buhar makinesinin, ev tipi buharlı temizlik makinesi gerekli olacağından yola çıkarak buhar makinesini nereden ve nasıl temin edilebilir isterseniz bu konu ile yola başlayalım. Buhar makinesini kısa bir araştırma yaparak satın alabilir ya da ev temizliği hizmeti vermekte olan temizlik firmalarını arayıp buharlı ev temizliği hizmeti verip vermediklerini öğrenerek, buharlı ev temizliği hizmeti veren bir temizlik firması ile anlaşarak ev temizliği randevusu alabilirsiniz.

Buharlı ev temizliği hizmeti almanın sağlıklı bir seçim olduğundan bahsederken bir konuyu göz ardı etmemek gereklidir. İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren firmanın bu konudaki deneyimi ve yetkinliği alacağınız ev temizliği hizmetinin kalite derecesine doğrudan etki eder. Deneyimli ve buhar makinesini kullanma konusunda yeterli tecrübeye sahip bir temizlik ekibi, ev temizliği için öngörülen tüm hizmet standartlarını ve hatta daha fazlasını yerine getirebilir.

İzmir Buharlı Temizlik | Buharlı Ev Temizliği | İzmir Buharla Ev Temizleme Firması | Buharlı Temizlik | İzmir Buharlı Temizlik Şirketleri

Buharla Ev Temizleme Şirketleri

Buharla ev temizleme şirketleri seçiminizi yaparken temizlik ihtiyaçlarınıza tam olarak çözüm getirebilecek bir temizlik firması seçmek size birçok avantajı da beraberinde getirecektir. Güzel Evim izmir ev temizliği firması buharla ev temizleme hizmetlerinde +5000 temizlik uygulamasını başarı ile yerine getirmiştir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve yüksek kalite standartlarımız ile izmirde buharlı ev temizlği hizmeti veren temizlik firmaları arasında en çok referans gösterilen firmayız.

Buharlı ev temizliği uygulamalırız hakkında videolara göz atmak için İNSTAGRAM sayfamızı >> İZMİR EV TEMİZLİK FİRMASI

ya da YOUTUBE kanalımızı >> İZMİR TEMİZLİK ŞİRKETİ  ziyaret edebilirsiniz.

Buharlı Ev Temizliğinin Faydaları Nelerdir?

Buharlı ev temizliğinin faydalarını geniş bir çerçeve içinde değerlendirebiliriz. Buharlı ev temizliği modern yaşamın ve ileri teknolojinin bize sunduğu avantajlardan bir tanesidir. Daha etkili bir temizlik yöntemi olan buharlı temizlik aynı zamanda geride hiç kimyasal atık bırakmadığından dolayı da sağlıklı ve çevre ile barışık bir temizlik yöntemidir.

 1. Yüksek ısı sayesinde suyun buhara dönüşmesi yöntemi ile yapılacak olan buharlı ev temizliği, geride hiç kimyasal bırakmayacağı için daha  çevreci ve doğa ile dost bir temizlik çeşididir.
 2. Yüksek ısıdaki buhar sayesinde evinizdeki gözle görülemeyen mite,akar ve diğer mikroorganizmalardan kurtulabilirsiniz.Diğer temizlik yöntemleri bu mikroorganizmaları ortadan kaldırma konusunda çok etkili değildir.
 3. Maliyeti düşük bir temizlik uygulamasıdır.Her yüzeyin ve her eşyanın temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.(deri yüzeyler hariç)
 4. Koltuk temizliği,halı temizliği,yatak temizliği gibi birçok alanın temizliğinde tercih edilen buharlı temizlik yıkama işlemine göre eşyaları daha az ıslattığı için temizlenen eşyalar hemen kurur ve anında kullanıma hazır hale gelir.
 5. Buhar sayesinde yüzeyler üzerinde çıkarılması ve temizlenmesi zor,yapıştırıcı,silikon,bant,sakız ve diğer yapışkan maddeler kolayca çıkar ve temizlenir.

Buharlı temizleme Buharlı ev temizleme hizmeti Buharla temizlik Buharla ev temizleme şirketi izmirde buharlı ev temizliği hizmeti

Buharlı Ev Temizliği Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Buharlı ev temizliği yaparken dikkat etmemiz gereken birçok konu bulunmaktadır. Yıllar içinde edindiğimiz deneyimler sayesinde ve temizlik alanındaki son gelişmeleri de yakından takip ederek buharlı ev temizliği yaparken dikkat etmeniz gereken durumlardan bahsedeceğiz.

 1. Şayet ev temizliği için kullanacağınız buhar makinesinin basınç ve yoğunluk ayarı var ise her yüzeyde, eşyada ve kir çeşidinde farklı buhar ayarlarının gerekli olabileceğini unutmayın.
 2. Buharlı ev temizliği yaparken yanınızda ayrıca temizlik bezleri ve havlu bezler bulundurmanız gerekli olacaktır çünkü buharın kirler üzerinde ancak yumuşatıcı, sökücü etkisi vardır,ortadan kaldırıcı değil. Kirleri ortadan kaldırmak için bir temizlik bezi gereklidir.
 3. Buharlı ev temizliği yaparken buhar makinesinin üstesinden gelemediği durumlar olabilir.Örneğin süpürgeliklerin temizlenmesi ya da tavandaki örümcek ağlarının alınması gibi.
 4. Koltuklarınızın ve halılarınızın üzerindeki lekelerin çıkarılması için buharlı temizlik etkili bir yöntem olmayabilir, böyle durumlar için yıkama işlemini seçmeniz daha doğru olacaktır.
 5. Buharlı ev temizliği yaparken buharın yüksek ısısının teniniz ile temasından kaçınmalısınız, aksi taktirde teninizde yanıklar oluşabilir.
 6. Buharlı temizlik yaparken kimyasal temizleyicileri de beraberinde kullanırsanız normalden daha fazla etki elde edebilirsiniz. Bu durumu kendiniz için avantaja çevirmeniz ya da başınıza istenmeyen durumların gelmesi deneyim ve tecrübeleriniz ile doğru orantılıdır. Örneğin halı üzerindeki bir lekenin çıkarılmasında ilk önce kimyasal bir leke çıkarıcı kullanıp sonrasında buharın temizlik etkisinden yararlanmak isterseniz halının delinmesi veya hasar görmesi büyük bir olasılıktır.

Şayet buharlı ev temizliği konusunda yardım almak ya da deneyimlerimizden faydalanmak isterseniz izmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren temizlik firmaları Güzel Evim’i haftanın yedi günü (0232) 255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Ev temizliği kampanyalarımızdan haberdar olmak ve buharlı ev temizliği ipuçlarını öğrenmek için FACEBOOK sayfamızı >> İZMİR  TEMİZLİK FİRMASI takip ediniz

İzmirde Buharlı Ev Temizliği Hizmeti Şirketleri Fiyatları

İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti şirketleri fiyatlarını oluştururken, müşterilerimizin isteklerini, ihtiyaçlarını, standartlarını ve evlerinin durumunu dikkate alıyoruz.İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren firmalar ev temizliği konusunda fiyat verirken birçok farklı durumu göz önünde bulundurmaktadır. Evinizin büyüklüğü ve evin durumu hakkında detaylı bir bilgiye ulaşmadan verilen fiyatlar yanıltıcı olabilir ve ciddiyetten uzak olacağı için dikkate alınmamalıdır.

Profesyonel İzmirde buharlı ev temizliği hizmeti veren şirketler fiyat vermeden önce yapacağı keşif hizmeti ile evin durumunu analiz eder ve detayları not eder, müşterilerinin istekleri ve temizlik standartları belirlenir ve verilecek buharla ev temizleme hizmeti hakkında açıklamalarda bulunulur. Evin eşyalı iken buharla temizliği ya da boş iken buharla temizleme işlemi, hangi bölümlerde ne gibi buharlı temizliğin uygulanacağı tam olarak anlaşıldıktan sonra oluşturulacak temizlik organizasyonu ve stratejisi belirlenir ve fiyat teklifi verilir.

İzmirde Buharlı Ev Temizliği Hizmeti Fiyatları
Ev Büyüklüğü Fiyat
100 m² 2500 tl-3000 tl
150 m² 3900 tl-5000 tl
200 m² 4900 tl-7000 tl

izmir buharlı ev temizliği şirketi | buharlı ev temizliği | izmir buharlı ev temizlik şirketleri | buharlı temizliğin faydaları | buharlı temizleyici | buharlı temizlik makinesi | izmirde buharlı ev temizliği hizmeti

Buharlı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Buharlı ev temizliği buhar makinesi kullanılarak yapılır. Suyu buhara çeviren buhar makinesini uygun aparatları ile birlikte kullanmak gereklidir. Buharlı temizlik uygulanacak yüzeye uygun buhar makinesi aparatları ile uygulama yapılır ve gerek duyulursa bir temizlik bezi ile kirler ortadan kaldırılır.

Buharlı Temizlik Virüse ve Bakterilere Karşı Etkili midir?

Sağlık bakanlığı onaylı bağımsız test kuruluşlarında yapılan testlerde, buharlı temizlik makinesi ile yapılan temizlikte, sert yüzeydeki bakterilerin (Enterococcus hirae, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa) ve virüslerin (H1N1) %99,99*'unu yok ettiği ve hijyenik temizlik sağladığı ispatlanmıştır.

Buhar Makinesine Temizleyiciye Deterjan Konur mu?

Buharlı Temizleyicinizin su haznesine deterjan, parfüm, sirke, kola, çamaşır suyu, kireç giderici maddeler, ütülemeye yardımcı maddeler veya başka kimyasallar koymayın. Buhar ile soluyacağınız bu kimyasal gazlar, sağlık sorunlarına neden olabilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir