Modern,konforlu ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan temizlik ihtiyaçlarınızın karşılanmasında üçyol temizlik firması Güzel Evim,profesyonel yaklaşımı ile size birçok avantaj sunmaktadır.

Amacımız on yılı aşan tecrübemiz ile size ekonomik,kalıcı ve etkili temizlik çözümleri sunabilmektir.Sahip olduğumuz mükemmel organizasyon yapımız ve güvenilir çalışma arkadaşlarımız ile beklentilerinizin ötesinde bir hizmet standartını haftanın yedi günü sunmaktayız.

Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları,temizlik hizmeti konusuna profesyonel yaklaşımı ile model bir temizlik şirketidir.Kaliteli ve yüksek standartların kabul gördüğü, müşteri memnuniyetine dayalı bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Siz de yaşam kalitenize katkı sağlamak, İzmir’de en çok tercih edilen ve referans gösterilen Üçyol Temizlik Şirketi ile çalışıp binlerce mutlu,huzurlu ve kazançlı müşterilerimiz arasında yer almak ister misiniz?

ÜÇYOL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Üçyol Ev Temizliği

Güzel Evim, deneyimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile,  ev temizliği konusunda Üçyol ve mahallelerinde birçok hizmeti başarıyla yerine getirmiş bir üçyol temizlik firmasıdır.

Üçyol Ofis Temizliği

Güzel Evim; temizliğin insan sağlığı ve yaşam kalitesi açısından iş hayatında da önemli rol oynadığının farkındalığıyla ,üçyolda ofis temizliği ihtiyacınıza profesyonel çözümler sunuyor.

Üçyol Koltuk Yıkama

Güzel Evim üçyol koltuk yıkama şirketleri on yılı aşkın süredir koltuk yıkama,koltuk temizliği konusunda hizmet vermekte, profesyonel ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktadır.

Üçyol Cam Temizliği

Güzel Evim üçyol cam temizlik şirketi,inşaat,tadilat ve dış etkenlerden dolayı ihtiyacınız olabilecek cam temizliği konusunda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Üçyol İnşaat ve Tadilat Temizliği

İnşaat sonrası temizlik,inşaat temizliği,tadilat sonrası temizlik,tadilat temizliği konusunda  çözümler sunarken müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

üçyol temizlik

Üçyol Temizlik Personeli

Güzel Evim üçyol temizlik firmaları, ihtiyacınız olan güvenilir,sigortralı,deneyimli ve dinamik temizlik personellerini yasal mevzuata uygun olarak temin eder.

ÜÇYOL PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ

Sağlıklı ve konforlu bir yaşam için alacağınız ev temizliği desteği ile değerli olan zamanınızı kendiniz ve aileniz için değerlendirebilirsiniz.Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler için bizi arayın.

ÜÇYOLDA BAHAR EV TEMİZLİĞİ

Yılda birkaç kere yapılmakta olan kapsamlı bahar ev temizliği sayesinde evinizdeki tüm detaylar elden geçer.Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları eviniz ve sizin için modern temizlik hizmetleri sunmaktadır.

İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY BİRARADA

ÜÇYOL ORGANİK EV TEMİZLİĞİ

Doğanın ve insan sağlığının korunması amacının ön planda tutularak geliştirdiğimiz ve doğal temizlik ürünlerinin kullanılması prensibine dayalı modern bir temizlik modelidir.

BUHARLI EV TEMİZLİĞİ ÜÇYOL

Güzel Evim,üçyolda buharlı ev temizliği hizmeti ile aileniz ve doğa ile dost,çağdaş temizlik uygulamaları sunmaktadır.Dünyada ve Türkiye’de tercih edilen temizlik modeli.

HER BÜTÇEYE VE İHTİYACA UYGUN TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİ

TEMİZLİK FİRMALARI İZMİR ÜÇYOL

KONFORLU ve SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN HEMEN ŞİMDİ TEMİZLİK REZERVASYONUNUZU OLUŞTURUN

İZMİR ÜÇYOL TEMİZLİK FİRMASI ÇALIŞMA MODELİMİZ

Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları en etkili,modern ve ekonomik çalışma modelini oluştururken sizin sağlığınızı,ihtiyaçlarınızı ve bütçenizi dikkate alır.

Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızdan birisi olan müşteri ziyaretleri diğer bir adı ile ”Ücretsiz Keşif Hizmeti” müşterilerimizin isteklerini,temizlik ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek,durumu yerinde analiz ederek nasıl? ne zaman? ve ne kadar? sorularına en doğru cevapları,çözümleri sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bir hizmet şeklidir.Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde üçyol temizlik firması Güzel Evim, profesyonel organizasyon yapısının sağladığı imkanları müşteri lehine avantajlara çevirmekte aynı zamanda en uygun,etkili,kalıcı ve ekonomik hizmet modelini müşterilerinin seçimine sunabilmektedir.

Güzel Evim üçyol temizlik şirketleri, temizlik hizmeti alanındaki fiyat politikalarını birçok durumu göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.Yıllardır en çok  sorulan soruların başında gelen ve sıkılmadan cevapladığımız ”Ev temizliğini kaça yapıyorsunuz?” sorusuna en doğru cevabı verebilmek için evinizin büyüklüğü,oda sayısı,konumu,eşyalı,boş,tadilatlı gibi durumu,balkon ve pencere sayısı,yaşı,evde kaç kişinin yaşadığı ve evcil hayvan olup olmadığı gibi birçok kriteri dikkate alıyoruz.

İzmir üçyolda temizlik uygulamalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız ve bu noktadan hareket ile yıllar içinde geliştirdiğimiz,takım çalışması modeline güvenmekteyiz.Minimum iki veya üç kişiden oluşan temizlik ekiplerimiz,gerekli olabilecek tüm ürün,gereç ve makineleri beraberinde getirerek size kaliteli,profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile dünyada ve Türkiye’de temizlik sektörü ve ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve organizasyon yapımıza dahil ederek entegrasyonu çalışmalarına aralıksız devam etmekteyiz.Standartlarımızı ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Temizlik sözleşmemizde yer alan tüm taahhütlerimizi yerine getirdikten ve müşteri istek ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunduktan,memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

İSTEKLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK BİZİMLE DAHA KOLAY

ÖNEMSİYORUZ

En değerli varlıklarımız bebeklerin hassas bağışıklık sistemini dikkate alıyor,onlar için sağlıklı ve hijyenik yaşam alanlarının oluşturulmasında modern temizlik standartlarımız ile güvenilir ev temizliği hizmeti veriyoruz.

SAYGILIYIZ

Temizlik konusuna iş gücü ve zaman anlamında katkı sağlamak yaş ilerledikçe daha da zorlaşır.Firmamız saygı ve güven odaklı kaliteli ve ekonomik temizlik hizmetleri sunmaktadır.

SİZ BİZİM İÇİN DEĞERLİSİNİZ

DUYARLIYIZ

Çıkarsız sevgi ile bağlı olan can yoldaşlarımız evcil hayvanlarımız ile bulunduğunuz ortamların etkili ve detaylı olarak temizlenmesi bizim uzmanlık alanımız.

YANINIZDAYIZ

Ülkemizin geleceği gençler için daha konforlu ve düzenli çalışma ortamlarının oluşturulması adına  tecrübemiz ve öğrencilere özel ekonomik ev temizliği paketlerimiz ile yanınızdayız.

İZMİR ÜÇYOL EV TEMİZLİĞİ STANDARTLARIMIZ

Farklı büyüklükte eve,farklı temizlik standartlarına ve ihtiyaçlarına ya da farklı miktarda temizlik bütçelerine sahip olabilirsiniz.Ev temizliği standartlarımız herkes için en uygun olabilecek niteliktedir.

-Mutfak stor ve perdesinin temizlenmesi
-Bulaşıkların bulaşık makinesine yerleştirilerek yıkanması
-Lavabo ve eviyenin temizlenmesi
-Buzdolabının çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Fırının çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Bulaşık makinesinin çekilerek temizlenmesi(içi hariç)
-Mutfak aydınlatmasının temizlenmesi
-Mutfak halısının süpürülmesi,fırçalanması
-Mutfak dolap üstünün ve kapaklarının temizlenmesi(içi hariç)
-Mutfak tezgahının temizlenmesi
-Yerlerin silinmesi ve temizlenmesi
-Mutfak genelinin tozunun alınması
-Mutfak kapı ve penceresinin temizlenmesi
-Çöplerin toplanması ve çöp torbalarının değiştirilmesi
-Mutfak fayanslarının temizlenmesi

HATIRLATMA : Mutfak temizliği konusunda standartlarımız hizmet paketimizin içeriğine göre verilmiştir.Buzdolabının içinin temizlenmesi,fırın içi temizliği,mutfak dolaplarının içinin temizlenmesi,mutfak halısının yıkanması ve buna benzer diğer temizlik ihtiyaçlarınızı ayrıca belirtmeniz durumunda temizlik ekibimize bir veya birkaç personel eklenerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirebiliriz.

-Küvetin temizlenmesi,ovulması
-Klozetin temizlenmesi,hijyeni
-Lavabo ve armatürlerin temizlenmesi
-Duş kabininin temizlenmesi,hijyeni
-Havluların yenileri ile değiştirilmesi
-Yerlerin silinmesi(yıkanması) ve temizlenmesi
-Dolapların dışının silinmesi
-Banyo fayanslarının temizlenmesi
-Tuvalet kağıdı ve kağıt havlunun yenilenmesi
-Çöplerin boşaltılması ve çöp torbalarının değiştirilmesi
-Havlupanın temizlenmesi
-Ayna temizliği
-Çamaşır makinesinin çekilerek temizlenmesi
-Banyo menfezinin temizlenmesi
-Kapının temizlenmesi

HATIRLATMA : Banyo dolaplarının içinin temizlenmesi,duvarda ve tavanda oluşmuş küf lekelerinin temizlenmesi,duşakabin çevresindeki silikonların altında oluşmuş küfün giderilmesi,temizlenmesi ve buna benzer konular için öncesinde bilgi verilmesi durumunda, bu konuda uzmanlaşmış bir temizlik personelimiz temizlik ekibimize dahil edilerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirilmektedir.

-Salon genelinin toparlanması ve düzenlenmesi
-Salon genelinin süpürülmesi,tozunun alınması
-Yerlerin uygun temizlik ürünü ile temizlenmesi
-Panjurun temizlenmesi
-Camın silinmesi
-Kalorifer peteklerinin temizlenmesi
-Salon halısının süpürülmesi ve fırçalanması(silme hariç)
-Duvardaki lokal lekelerin temizlenmesi
-Salon kapısının silinmesi
-Aydınlatmaların temizlenmesi
-Yaşam ünitesinin temizlenmesi
-Vitrinin temizlenmesi(içi hariç)

HATIRLATMA : Salonun duvarının komple silinmesi ve salon halılarının yıkanması standart ev temizliği hizmetimize dahil değildir ancak temizlik randevusu alırken bu ve benzeri temizlik hizmetine ihtiyacınız olduğunu belirtirseniz, temizlik ekibimize personel ekleyerek ve ekstra ücretlendirilerek yerine getirilmektedir.

-Yatağın düzenlenmesi,çarşafının değiştirilmesi
-Yerlerin süpürülüp,silinip temizlenmesi
-Mobilya ve görülen yerlerin tozunun alınması
-Panjurun temizlenmesi
-Cam temizliği
-Aydınlatmaların temizlenmesi
-Dolap üstlerinin temizlenmesi
-Yatağın altının ve diğer eşyaların altının çekilerek temizlenmesi
-Ebeveyn banyosunun temizliği
-Kapının temizlenmesi
-Duvardaki lokal lekelerin temizlenmesi
-Halının süpürülmesi,fırçalanması(silinmesi hariç)
-Peteklerin temizliği

HATIRLATMA : Yatak yıkama,halı yıkama,stor perde temizliği,ütü ve buna benzer diğer işlemler standart ev temizliği hizmetimize dahil değildir ancak daha öncesinde bilgi verilmesi durumunda temizlik ekibimize bir veya birkaç personel ekleyerek ve ekstra ücretlendirilerek bu işlemleri de yerine getirebiliriz.

ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ VE FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN (0232) 255 0 555

İZMİR ÜÇYOL TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ

150TL
  • 1 PERSONEL
  • 4 SAAT

EŞYALI EV TEMİZLİĞİ

500TL
  • 2 PERSONEL
  • 8 SAAT

STANDARTLARI,ZAMANI VE PERSONEL SAYISINI SİZİN BELİRLEYEBİLECEĞİNİZ EKONOMİK TEMİZLİK ÇÖZÜMLERİ

YA DA SİZİN İÇİN GELİŞTİRDİĞİMİZ HİZMET PAKETLERİ VE FİYATLARI

KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

150TL
  • KÖŞE TAKIMI
  • ŞEHİRİÇİ

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

550 TL
  • 2 PERSONEL
  • 8 SAAT

ÜÇYOL EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETİ

izmir üçyol temizlik,izmir temizlik firmaları üçyol

Güzel Evim üçyol temizlik şirketleri, %100 müşteri memnuniyeti garantisi ile ev temizliği alanında uzmanlaşmış güvenilir bir temizlik firmasıdır.

Sahip olduğumuz on yılı aşkın deneyim ve yüksek kalite standartlarındaki hizmet anlayışımız bizi İzmir Üçyol’da en çok tercih edilen temizlik firması yapmıştır.

Diğer üçyol ev temizliği şirketleri ile karşılaştırıldığında daha modern donanıma ve daha deneyimli temizlik ekiplerine sahip olmamız size birçok alanda avantaj sağlayabilir.

Güzel Evim izmir üçyol ev temizliği firması size vereceği ev temizliği izmir hizmetlerinde daha etkili,daha kalıcı ve daha ekonomik olmayı amaçlamaktadır.

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış her bir üçyol temizlik personeli sizin ev temizliği ihtiyaçlarınıza en iyi çözümleri sunabilmek adına İzmir’deki en deneyimli ve güvenilir temizlik personelleridir.

Evinizin durumu ya da sizin temizlik standartınız ne ise ona uygun birçok temizlik hizmet paketlerimiz bulunmaktadır.İster hasta için hijyenik bir ortam sağlanması,ister periyodik olarak evin temizlenmesi ve düzenlenmesi…

Temizlik standartlarınızı belirtin,birlikte en ekonomik ve en kalıcı çözümü oluşturalım.

ÜÇYOL OFİS  TEMİZLİĞİ FİRMASI

izmir üçyol temizlik şirketi,izmir üçyol temizlik firmaları

Güzel Evim üçyol ofis temizlik şirketi ofis,büro,mağaza temizliği konularında profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

Siz işinize konsantre olurken çalışanların verimliğine katkı sağlayacak temiz ve düzenli ortamların oluşturulması bizim uzmanlık alanımızdır.Ayrıca temiz ve düzenli çalışma ortamları firmanızın prestijine katkı sağlar ve müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakır.

Temizlik konusunun geçtiği her alanda olduğu gibi Üçyol Temizlik Şirketi Güzel Evim,ofis temizliğinde de modern ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Üçyol temizlikçi kadın,temizlikçi bayan,üçyol temizlikçiler gibi aramalar sonucunda ulaşabileceğiniz ya da hizmet alacağınız kişiler size istediğiniz standartlarda temizlik hizmeti veremeyebilir.

Konak Üçyol Temizlik Firmaları Güzel Evim, ofisinizin temizliğini ve hijyenini haftanın yedi günü yerine getirebilir.Ekonomik ve kalıcı mağaza temizliği,ofis temizliği çözümleri için izmir üçyol temizlik firmaları ile (0232) 255 0 555 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

ÜÇYOL KOLTUK YIKAMA FİRMALARI

Onbeş yılı aşan tecrübesi ile izmir üçyol koltuk yıkama firması Güzel Evim, koltuk yıkama alanında hizmet vermektedir.

100% müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile koltuk temizliği,koltuk hijyeni,buharlık koltuk temizliği,koltuktan leke çıkarma konularında uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerine sahibiz.

Koltuk yıkama hizmetini uzman personel,modern koltuk yıkama makineleri ve kaliteli koltuk yıkama ürünleri ile gerçekleştiriyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan lekelerin çıkarılması ve kirlerden arındırılması önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Koltuğunuzun kumaş cinsine,kumaş rengine ve koltuğunuzun kir derecesini dikkate alarak yıkama stratejisi belirliyoruz.

Deneyimlerimiz ve izmir üçyol koltuk yıkama hizmeti sırasında kullandığımız organik koltuk yıkama ürünleri sayesinde koltuklarınız herhangi bir zarara uğramaz.

Koltuk Yıkama Firması İzmir Üçyol

Haftanın yedi günü koltuk yıkama hizmeti vermekte olan Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları koltuklarınızın temizliğive hijyeni konusunda garanti vermektedir.

İzmir üçyolda en ucuz koltuk yıkama hizmetini verebilmek için farklı içeriklerde koltuk yıkama kampanyaları yapmaktayız.

Koltuk yıkama kampanyalarımız ile en kaliteli üçyol koltuk yıkama firması hizmetini en uygun fiyata alabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetimiz yanı sıra  izmir üçyolda ev temizliği alanında da hizmet vermekte olan firmamız güvenilir ve deneyimli temizlik personellerine sahiptir.

Modern ve kaliteli koltuk yıkama firması izmir üçyol Güzel Evim (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Üçyolda Koltuk Temizliği

Üçyol Koltuk Yıkama Şirketi

İzmir Üçyol Buharlı Koltuk Temizliği

İzmir Üçyol Koltuk Yıkama Şirketleri

koltuktan leke çıkarma

koltuk üzerinde mite ve akar

Yatak Yıkama Firması Üçyol

organik koltuk temizleme ürünleri

Üçyol Koltuk Yıkama Fiyatları

Üçyol Koltuk Yıkama Servis Bölgeleri

ÜÇYOL CAM TEMİZLİK FİRMALARI

Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları temizlik konusunun geçtiği her alanda olduğu gibi üçyol cam temizliği alanında da kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Evinizin camında oluşan kirliliğin birçok nedeni olabilir ve cam temizliği sizin için çözüm bekleyen bir sorun olabilir.

Yağmur ve tozlu rüzgarnedeni ile kirlenmiş camlar,binanın dış cephesinde yapılan tadilatve boya işlemi cam temizliği ihtiyacı doğuracaktır.

İzmir üçyolda bulunan temizlik firması Güzel Evim size cam temizliği konusunda uzmanlaşmış ve sigortalı üçyol cam temizlik personeli temin edebilir.

Müşteri memnuniyetini garanti eden izmir üçyol temizlik hizmetleri size haftanın yedi günü, Üçyol Temizlikçi Kadın aramanızda ev temizliği ve cam temizliği konusunda en ekonomik şekilde yardımcı olacaktır.

Üçyol Temizlikçiler ya da Üçyol Temizlik Şirketi veya en iyi üçyol temizlik şirketini arıyorsanız bize (0232) 255 0 555 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

ÜÇYOL İNŞAAT TEMİZLİK FİRMALARI

On yılı aşan tecrübesi ile tadilat sonrası ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız.

Güzel Evim üçyol temizlik şirketleri inşaat sonrası ve tadilat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşmıştır.Modern ve son teknoloji temizlik makineleri yanı sıra kaliteli temizlik ürünleri kullanmaktayız.

En iyi izmir üçyol ev temizliği firması olmamızın yanı sıra İzmir’de inşaat sonrası temizlik konusunda en çok tercih edilen üçyol temizlik şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Güvenilir bir üçyol inşaat temizlik şirketi müşterisinin evinin ihtiyaç ve özelliklerine uygun temizlik önerileri sunar ve gerçekleştirir.Bu konuda tecrübe ve donanım kadar ekonomik imkanlar da önemlidir.

Kaliteli bir tadilat sonrası ev temizliği üçyol firması temizlik hizmeti sırasında müşterisinin ihtiyaçlarını doğru belirlemeli ve zamanında ve etkili çözümler sunmalıdır.

Herhangi  bir aksiliğin oluşmaması için tüm tedbirleri almak ve mükemmel bir donanım ile en iyi hizmeti sunmak Güzel Evim izmir üçyol temizlik firmaları için en önemli kuraldır.

Konak Üçyol Temizlik Firmaları ve Üçyolda bulunan temizlik firmaları arasında firmamız en deneyimli ve güvenilir temizlik ekiplerine sahip üçyol temizlik şirketidir.

ÜÇYOL TEMİZLİK PERSONELİ

izmir üçyol temizlik firması,izmir üçyol temizlik firmaları

Üçyol günlük temizlikçi ihtiyacınız olduğunda güvenebileceğiniz ve ilk aramanız gerekli olan firma izmir  üçyol temizlik firmaları Güzel Evimdir.

Daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan ev temizliği ihtiyaçlarınıza en ekonomik çözüm Konak Üçyol Temizlik fiyatı ile karşılaştırıldığında firmamız tarafından sunulmaktadır.

Konak Üçyol Temizlik Fiyatları ve  temizlik standartları İzmir  için en geçerli ve makul derecededir.

Ev temizliği için görevlendireceğimiz temizlik personelleri  deneyimli,sigortalı ve güleryüzlü olmasının yanı sıra bu konuda uzmanlaşmışlardır.

Sürekli eğitime tabi tutulan üçyol temizlik şirketi personelleri için Üçyol temizlik şirket telefonu (0232) 255 0 555 numaraya ulaşın.

Üçyol Temizlik firma iletişim numarası ve Üçyol temizlik firmaları adres bilgilerimize sayfamızın aşağısında ulaşabilirsiniz.

Üçyol günü birlik temizlikçi Üçyol Kadın Temizlikçi deneyimli temizlik   personeli   temini alanında   on yılı aşan tecrübemize güvenebilirsiniz.

MUTLU MÜŞTERİ YORUMLARI

tülay müşteri

Ben klasik bir temizlik olacak sanırken, koltuk yıkama dahil, aklıma hiç gelmeyen klima filtreleri, kalorifer petek araları gibi her yer elden geçirildi. Hem personel hem de çıkarılan işten çok memnun kaldım. Profesyonel bir şirket.Herkese tavsiye ediyorum.

esra müşteri temizlik

Yaklaşık 5 yıldır evimi güvenerek emamet ettiğim her işin üstesinden gelen profesyonel bir temizlik firmasi. Temizlik ve hijyen onlarin işi. Kızımın tükenmez kalemle adeta resim yaptığı koltuğu dahi yeni gibi yaptılar emekleriniz için çok teşekkürler:)

Güler yüzlü cana yakın personelleri, amatör ruhları ile profesyonellere taş çıkartan titizlikle ve işlerine olan saygıları birleşince ortaya çıkan sonuçta mükemmel oluyor. Beklentimizin üzerinde bir temizlik kalitesi ile bizlere verdikleri temizlik hizmeti için tüm personele teşekkür ederiz.