Güzel Evim izmir hatay halı yıkama şirketleri on yılı aşan tecrübesi, sahip olduğu modern halı yıkama makineleri ve etkili halı temizleme ürünleri ile halılarınız üzerinde bulunan ve ailenizin,sizin sağlığınız için risk oluşturabilecek alerjenlerin % 99 unu temizliyor.

İhtiyacınız olan halı yıkamanın ötesinde halı temizliği ve halı hijyeni ise Güzel Evim hatay halı yıkama şirketi size, Türkiye’de ve dünyada, sadece profesyonel halı yıkama şirketlerinin sunabileceği kalite ve standartları sunmaktadır.

Araştırma,geliştirme,entegrasyon ve en iyi şekilde uygulama prensibine dayalı çalışma prensibimiz ile halı yıkama konusuna bilimsel açıdan yaklaşmaktayız.

 

Halı yıkamada organik bileşenlerden oluşan özel formülümüzü kullanarak derinlemesine ve etkili sonuçlar elde etmekteyiz.

Araştırmalarımızı  “en iyi halı nasıl yıkanır’’ ötesinde “halının temizliği ve hijyeni nasıl sağlanır’’ “müşterilerimizin hayat standartına nasıl olumlu katkı sağlayabiliriz’’ çerçevesinde yapmaktayız.

Evinizde konfor aradığınızda ya da temiz bir halı üzerinde çocuğunuzla gönül rahatlığıyla oyun oynayabilmenin huzurunu Güzel Evim izmir hatay halı yıkama şirketlerinin size sunacağı halı yıkama hizmetinin kalitesinden emin olabilirsiniz.

izmir hatay halı yıkama şirketleri

Güzel Evim hatay halı yıkama şirketini seçtiğiniz zaman, halılarınızın daha derinlemesine temizleneceğine,daha çabuk teslim edileceğine,kaliteli bir halı yıkama hizmetini en ekonomik şekilde alacağınıza emin olabilirsiniz.

Ayrıca on yılı aşan tecrübemiz ve halı yıkama konusunda ulaştığımız standartlar, ailenizin ve sizin daha sağlıklı bir yaşam sürmenize katkı sağlayacak niteliktedir.

Halılarınızı cinslerine,kir ve leke durumlarına göre tespiti,ayrılması en uygun yıkama yönteminin belirlenmesi için önemlidir.Bu durum halı yıkama işleminin kalıcı ve etkili olmasına olanak sağlayacaktır.

 

Unutmamalıdır ki farklı cinslerdeki halılar farklı yıkama uygulamaları gerektirir.

Halılarınız steril fabrika ortamında aynı anda hem altı hem de üstü yıkanır, durulanır ve sıkma makinasında fazlalık sudan arındırılarak kurutma odalarımıza alınır, steril bir sekilde kuruması sağlanır.

Yıkama esnasında halıların iç kısımlarında biriken bakterilerin ortadan kaldırılması önemlidir.Aksi durum insan sağlığını riske sokabilir ve halıların bir süre sonra iç kısımlarının çürümesine neden olur. Bakterilerin ortadan kaldırılması ve önlenmesi açısından kullanılan halı yıkama ürünlerinin anti bakteriyel nitelik taşıması gerekmektedir.

 

Halıların doğru bir teknikle yıkanması kadar üzerinde bulunan leke ve kirlerin çıkarılması için doğru leke çıkarma işleminin uygulanması da bir o kadar önemlidir.

Halıdan çay lekesi çıkarma,halıdan kahve lekesi çıkarma,halıdan oje lekesi çıkarma konularında izmir hatay halı yıkama şirketleri Güzel Evim tecrübesine güvenebilirsiniz.

izmir hatay halı yıkama firması Güzel Evim  

 

İzmir’de halı yıkama konusunda birçok firma hizmet vermektedir.Halı yıkama firmalarının birçoğu farklı fiyat politikaları ve kampanyaları ile müşterilerin ilgisini çekmeye çalışmakta ve ne yazık ki kaliteli hizmeti ikinci planda sunmaktadır.

Güzel Evim izmir hatay halı yıkama firması, özellikle İzmir Hatay ve civar semtlerde hizmet vermekte ve bu durum sayesinde daha ekonomik daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebilmektedir.

Halı yıkama hizmetini alacağınız firmanın deneyimli,profesyonel ve güvenilir olması yanında rakiplerinden ayrılan diğer birçok özelliği size avantajlar sağlayabilir.

GÜZEL EVİM HATAY HALI YIKAMA FİRMASINI SEÇMENİZ İÇİN BİRKAÇ İYİ NEDEN

On yılı aşan halı yıkama tecrübemiz ile halı yıkama konusunda deneyimli personele ve modern donanıma sahibiz.

 

Kullanmakta olduğumuz halı yıkama ürünlerinin birçoğunu, insan sağlığını ve çevreyi de gözetecek şekilde organik ürünlerden seçiyoruz.

Halı yıkama işleminin ötesinde halı hijyeni konusunu da dikkate alıyoruz.

Halılarınız üzerinde oluşmuş lekelerin büyük bir bölümünü çıkarabilecek bilgi ve donanıma sahibiz.

Halı yıkama konusunda müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.Beğenmediğiniz ve temizlenmemiş olduğunu düşündüğünüz halıları ücretsiz olarak yeniden yıkıyoruz.

 

İZMİR HATAY HALI YIKAMA FİYATLARI
HALI ÇEŞİTİ M² FİYAT
MAKİNE HALISI 4.00 TL
SHAGGY HALI 6.00 TL
ISPARTA YÜN HALI 8.00 TL
STEP HALI 9.00 TL
BÜNYAN HALI 10.00 TL
HİNT KİLİMİ 10.00 TL
NEPAL HALISI 10.00 TL
HEREKE HALISI 10.00 TL
ÇİN HALISI 12.00 TL
İPEK HALI 15.00 TL
YERİNDE HALI YIKAMA 7.00 TL
BATTANİYE 20.00 TL
ELYAF YORGAN 20.00 TL
YÜN YORGAN 25.00 TL

Similar Posts