Buca’da koltuk yıkama hizmetleri sunan Güzel Evim, kusursuz temizlik anlayışı ve profesyonel ekibiyle müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır. Firmamız,her tür kumaş koltuklarınızdaki lekeleri ve kirleri etkili bir şekilde temizleyerek, yaşam alanlarınızı daha sağlıklı ve ferah hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Güzel Evim, koltuk yıkama işlemlerinde özel olarak seçilmiş temizlik ürünleri ve son teknoloji ekipmanları kullanarak müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları 15 yılı aşan tecrübesi ile İzmir Buca’da profesyonel koltuk yıkama hizmeti verirken modern koltuk yıkama makineleri, buharlı koltuk yıkama sistemleri ve özel formüllü koltuk yıkama ürünleri kullanmaktayız.

Güzel Evim 0232 255 0 555

KALİTELİ VE GÜVENİLİR KOLTUK YIKAMA HİZMETİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Buca’da Yüksek Standartlarda Koltuk Yıkama Hizmetleri İçin Güzel Evim

Buca’da koltuk yıkama konusunda Güzel Evim, yüksek standartları ve kalite odaklı hizmet anlayışıyla öne çıkan bir temizlik firmasıdır. Profesyonel ekip ve son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olan Güzel Evim, müşterilerine en etkili koltuk yıkama çözümlerini sunarak sizin ve aileniz için hijyenik oturma ve yaşam alanları oluştur,

Firmamız, her çeşit kumaş koltuklardaki zorlu lekeleri, kirleri ve kötü kokuları etkili bir şekilde temizleyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Buca’da koltuk yıkama ihtiyacınız olduğunda Güzel Evim’i tercih ederek, koltuklarınızın özel bakıma ve derin temizliğe ihtiyaç duyduğunu bilen uzman ellere emanet edebilirsiniz.

Buca’da Sunduğumuz Koltuk Yıkama Hizmetleri

 • Koltuk Takımı Yıkama
 • Koltuktan Leke Çıkarma
 • Koltuk Hijyeni ve Dezenfekte
 • Koltuktan Kötü Koku Çıkarma
 • Buharlı Koltuk Temizliği
 • Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama
 • Sandalye Yıkama
 • Köşe Koltuk Yıkama

Buca’da Kaliteli Koltuk Yıkama Hizmetine Ulaşmak Güzel Evim İle Çok Kolay

Buca’da verdiğimiz profesyonel koltuk yıkama hizmetlerimizde amacımız ,müşterilerimizin koltuk yıkama ve koltuk temizliği ihtiyaçlarına kalıcı, ekonomik ve garantili çözümler sunabilmektir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe, modern koltuk yıkama altyapımız, koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz, koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konusuna profesyonel yaklaşımız ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Koltuklarınız üzerinde bulunan tozu, kiri, lekeyi ve gözle göremediğimiz mite,akar ve benzeri microorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

3 Basit Adımda Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine Ulaşım Rehberi

1. FİYAT TEKLİFİ AL

Koltuklarınızın veya yıkanması istediğiniz mobilyaların görsellerini bizimle paylaşın. Dakikalar içinde size merak ettiğiniz ve dikkate aldığınız tüm konulara da açıklama getiren fiyat teklifimizi sunalım. Koltuk yıkatma bütçenizi değerlendirin diğer koltuk yıkama firmalarından alacağınız fiyat teklifleri ile kıyaslayın.

2. RANDEVU OLUŞTUR

Sunduğumuz fiyat teklifi ve içeriği size uygun geliyorsa koltuk yıkama hizmeti için rezervasyonunuzu oluşturun. Tam donanımlı ve profesyonel ekiplerimiz uygun görülen ve kararlaştırılan gün ve saatte verilen adreste hazır olacaktır.

3. GARANTİLİ HİZMET AL

Koltuk yıkama hizmeti uygulama aşamasında her şeyin kusursuz ve sorunsuz olacağına emin olabilirsiniz. Kontrolümüz dışında gelişebilecek veya sizin memnun olmadığınız herhangibir durumda %100 müşteri memnuniyeti politikamız ile garanti altındasınız.

Buca’da Güzel Evim Koltuk Yıkama Firmasını Seçmeniz İçin Birkaç İyi Neden

Buca’da en çok tercih edilen ve koltuk yıkama konusunda referans gösterilen Güzel Evim buca koltuk yıkama firması özel koltuk yıkama ve leke çıkarma ürünleri kullanarak çevre ve ekolojik sistemin korunması konusunda hassas davranmaktadır.

Aşağıda buca koltuk yıkama firmaları, bucada koltuk temizleme, buca yatak yıkama, koltuk bakım ve temizlik ürünleri, buca koltuk yıkama fiyatları, buharlı koltuk temizliği ve daha birçok koltuk yıkama ile ilgili konularda firmamızı tercih etmeniz için sahip olduğumuz özelliklere ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

 1. Profesyonellik ve Tecrübe: Güzel Evim, uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman ekibiyle koltuk yıkama konusunda profesyonel çözümler sunar. Kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimize güven veriyoruz.
 2. Özel Temizlik Ürünleri: Koltuklarınızın dokusuna uygun, etkili ve güvenli temizlik ürünleri kullanarak, koltuklarınızın hem temiz hem de zarar görmeden daha uzun süre dayanmasını sağlıyoruz.
 3. Zamandan Tasarruf: Güzel Evim ile çalışarak zamanınızı verimli kullanabilirsiniz. Randevu sistemimizle size uygun saatte hizmet sunarak, sizin için en uygun zamanı seçme özgürlüğü sağlıyoruz.
 4. Modern Koltuk Yıkama Makineleri: Firmamız koltuk yıkama konusunda etkili sonuçlar elde edebilmek için en son teknoloji koltuk yıkama makinelerini kullanır.
 5. Garantili Hizmet: Güzel Evim koltuk yıkama şirketi yıllar içinde edindiği tecrübe ve mükemmel altyapısı sayesinde, koltuk yıkama hizmeti alan müşterilerinin %100 memnun kalacağı bir hizmeti sunacağını garanti eder.

5.0

5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Buca Koltuk Yıkama Firması Güzel Evim işini doğru yapan bir firma!
Evimizdeki koltuklar uzun süredir temizlenmemişti ve bir miktar leke birikmişti. Güzel Evim’i tercih etme kararı aldık ve bu kararımızdan son derece memnun kaldık. İlk olarak, randevu almak oldukça kolaydı ve müşteri hizmetleri ekibi son derece yardımcı oldu. Koltuk yıkama ekibi profesyonel ve saygılı bir şekilde çalıştı, evimizi düzenli tutmak için özen gösterdiler.
Koltuk yıkama işlemi sonrasında, koltuklarımız adeta yeni gibi oldu. Hem lekelerden arındılar hem de hoş bir koku kazandılar. Güzel Evim’in kullandığı temizlik ürünleri ve ekipmanlar kaliteli ve etkiliydi. Ayrıca, hizmetleri son derece ekonomikti ve verdiğimiz paranın karşılığını fazlasıyla aldık. Güzel Evim’e teşekkür ederiz, bundan sonra düzenli olarak koltuk temizliği için onları tercih edeceğiz!
Didem Dayalar

İzmir Buca’da Koltuk Yıkama Hizmetlerimize Genel Bakış

Buca’da ikamet ediyor ve koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Buca koltuk yıkama firmaları Güzel Evim kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile güvenilir bir firmadır. Koltuk yıkama, koltuktan leke çıkarma,koltuk hijyeni konusunda sahip olduğumuz deneyim ve altyapı olanaklarımız ile size ilk günkü kadar temiz, hijyenik ve göz alıcı koltuklar sunabiliriz.

Koltuk yıkama hizmeti alanında sahip olduğumuz standartlar müşterilerimizin arzuladığı ve onların yaşam kalitesine değer katacak niteliktedir. Koltuk yıkamadaki amacımız, koltuk üzerindeki istenmeyen leke, kir, koku ve diğer kirleticileri ortadan kaldırmak kadar müşterilerimizin ve ailesinin sağlığının ve konforunun da sağlanmasıdır.

Koltuk Temizliği İhtiyaçlarınızla Örtüşen Kaliteli ve Güvenilir Çözümler

Buca Koltuk Yıkama Firmaları Güzel Evim 15 Yılı Aşan Deneyimi İle Sizin ve Ailenizin Sağlığı İçin Profesyonel Koltuk Temizliği ve Hijyeni Hizmetleri Sunar

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor -Koltuk Yıkama Hizmetimiz ve Aşamaları Hakkında Bilgi Edinin

Evlerimizdeki koltuklar, zamanla toz, leke ve mikropların biriktiği önemli eşyalardır. Bu nedenle, düzenli olarak koltuk yıkama hizmeti almak, yaşam alanlarımızın temiz ve hijyenik kalmasını sağlamak adına önemlidir. Güzel Evim olarak sunulan koltuk yıkama hizmetimiz, kapsamlı bir süreci içermektedir.

Adım 1: İnceleme ve Değerlendirme Profesyonel ekibimiz, koltukların malzeme türünü, leke durumunu ve genel temizlik ihtiyacını değerlendirmek için ilk olarak göndereceğiniz koltuk görsellerini inceler. Bu inceleme, koltuk yıkama sürecinin en etkili şekilde planlanmasını sağlar.

Adım 2: Toz ve Kiri Giderme Koltuk yıkama işlemi, öncelikle koltukların yüzeyinde biriken toz, kum ve diğer kirleticilerin uzaklaştırılmasıyla başlar. Profesyonel ekipmanlarımız sayesinde, koltuklarınızın derinlerine nüfuz eden bu partiküller etkili bir şekilde temizlenir.

Adım 3: Lekelerle Mücadele Koltuklardaki lekeler üzerine, özel leke çözeltilerimiz ve profesyonel tekniklerimizle ön uygulama yapılır. Koltuk malzemesine zarar vermeden, lekelerin kökten çözülmesi sağlanır.

Adım 4: Köpüklü Fırçalı Temizlik Koltuk yüzeyine özel olarak seçilen temizlik solüsyonları uygulanır ve fırçalı köpüklü temizlik yöntemi ile koltuk kaplama ve kumaşının daha derinlemesine temizlenmesi amaçlanır. Bu aşama, mikroplarla etkili bir mücadele ve koltukların taze bir görünüm kazanması için önemlidir.

Adım 5: Vakumlama ve Durulama Köpüklü fırçalama işleminden sonra, koltuk yüzeyine uygulanan temizlik solüsyonlarının ortadan kaldırılması için durulama adımına geçilir. Özel durulama çözümleri kullanılarak, koltuk yüzeyinde kalan temizlik ürünleri ve leke çözücüler nazikçe temizlenir. Bu aşama, koltukların üzerinde herhangi bir temizlik kalıntısı bırakılmadan, tertemiz ve taze bir duruma getirilmesini sağlar.

Adım 6: Kurulama ve Havalandırma Durulama işlemi tamamlandıktan sonra, koltukların kuruması için ortam havalandırılır. Bu aşamada pencerelerin açılması, fan ve klima kullanılması gibi yöntemler değerlendirilir. Böylelikle temizlenen koltukların hızla kuruması sağlanır ve misafirleriniz veya aileniz tarafından hemen kullanılabilir hale gelmeleri sağlanır. Tüm adımların tamamlanmasıyla birlikte, koltuklarınızın derinlemesine temizlenmiş, lekesiz ve hijyenik bir görünüme kavuşması sağlanır.

Güzel Evim’in koltuk yıkama hizmeti, profesyonel ekibi ve modern ekipmanlarıyla, koltuklarınızın hijyenik, temiz ve bakımlı olmasını garanti eder. Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz. yaşam alanınızda konforu ve temizliği bir araya getirelim!

Buca Koltuk Yıkama Firmaları Koltuk Temizliği Hizmeti

Buca’da modern koltuk yıkama hizmetleri sunan Güzel Evim, Buca koltuk yıkama firmaları içerisinde en iyi koltuk yıkama firması olarak kabul edilmektedir. Son teknoloji koltuk yıkama makineleri, özel koltuk temizliği sistemleri, koltuk yıkama fırçaları ve özel formüllü %100 etkili koltuk temizleme ürünleri ile memnuniyetiniz garanti altındadır.

Derinlemesine bir koltuk yıkama hizmeti sunmakta olan koltuk yıkama ekiplerimiz, pamuklu kumaş koltuk yıkama, sentetik kumaş koltuk yıkama, tay tüyü kumaş koltuk yıkama, kadife kumaş koltuk temizliği konularının tamamına hakimdir ve deneyimlidir.

Buca’da koltuk yıkama hizmetlerimiz hakkında video ve görsellere İNSTAGRAM sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Güzel Evim >> izmir temizlik şirketi  instagram sayfası.

Buharlı Koltuk Temizliği

Buca’da etkili ve organik bir koltuk temizliği hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için önerdiğimiz buharlı koltuk temizliği hizmetimiz, hiçbir koltuk temizliği kimyasalı kullanmadan koltuklarınızın temizliğinin ve hijyeninin sağlanmasına yöneliktir. Buharlı koltuk temizliği, klasik temizlik yöntemlerinden farklı olarak su buharı kullanarak derinlemesine ve hijyenik bir temizlik sağlar. Bu yöntemde, buharın yüksek sıcaklığı ve basıncı, koltuk yüzeyindeki bakteri, virüs, toz ve lekelerle etkili bir şekilde mücadele eder.

Güzel Evim, Buca’da buharlı koltuk temizliği konusunda uzmanlaşmış bir ekip ve modern ekipmanlarla hizmet vererek, koltuklarınızı derinlemesine temizler ve ilk günkü canlılığını geri kazandırır. Buharlı temizlik, temizlik kimyasallarına alerjisi olanlar için ideal bir koltuk temizliği seçeneğidir.

Profesyonel Bir Koltuk Yıkama Hizmeti Almanın Size Sağlayacağı Faydaları Biliyor Musunuz?

Koltuk Hijyeni ve Dezenfekte

Koltuk hijyeni ve dezenfeksiyon, evlerimizde geçirdiğimiz zamanın büyük bir kısmını geçirdiğimiz koltuklarımızın temizliğini ve sağlığımızı korumayı amaçlar. Güzel Evim olarak Buca’da sunulan koltuk hijyeni hizmetimizde, özel formülasyonlara sahip dezenfektanlar ve modern temizlik ekipmanları kullanılarak koltuklarınız derinlemesine temizlenir ve mikroplardan arındırılır. Bu hizmet, ev yaşamınızda sağlıklı ve hijyenik bir ortam yaratmak adına önemli bir adımdır.

Buca’da Fırçalı Köpüklü Koltuk Yıkama Hizmeti

Buca’da fırçalı köpüklü koltuk yıkama hizmetimiz, koltuklarınıza derinlemesine nüfuz ederek hem lekelerin hem de mikropların etkili bir şekilde ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Profesyonel ekipmanlar ve özel temizlik solüsyonları ile uygulanan bu hizmet, koltuklarınızın sadece temiz değil, aynı zamanda hijyenik olmasını sağlar. İnce detaylara kadar odaklanan bu yöntem, koltuklarınıza tazelik ve canlılık kazandırırken sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

Koltuklarınıza Dokunduğumuzda, Konfor ve Hijyen Yeniden Tanımlanır

G

Güzel Evim

0232 255 0 555

Buca’da Koltuk Yıkama Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

İzmir’in Buca ilçesinde köşe koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, sandalye yıkama, koltuk takımı yıkama  denildiğinde ilk akla gelen koltuk yıkama şirketi Güzel Evim, Bucanın her caddesinde, sokağında ve mahallesinde yüzlerce koltuk yıkama hizmetini %100 müşteri memnuniyeti başarısı ile yerine getirmiştir. İzmir Buca koltuk yıkama firmaları olarak hizmet verdiğimiz bazı mahalleler aşağıdaki gibidir.

BARIŞ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ŞİRİNKAPI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

BUCA KOOP MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

CUMHURİYET MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ÇAĞDAŞ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ÇALDIRAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

29 EKİM MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ADATEPE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

AKINCILAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ATATÜRK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

AYDOĞDU MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ÇAMLIK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ÇAMLIKULE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

ÇAMLIPINAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

DİCLE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

EFELER MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

FIRAT MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

İZKENT MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

KOZAĞAÇ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

YENİGÜN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

YAYLACIK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

YILDIZ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA

Günümüzün modern ve kaliteli ev temizliği hizmeti içerisinde mutlaka yer almakta olan koltuk temizliği ve koltuk yıkama işlemleri için Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

İletişime Geçin ve Güzel Evim’in Koltuk Yıkama Hizmetinden Yararlanın

Koltuklarınızın ve oturma gruplarınızın temizliği ve hijyeninin sağlanması konularını Güzel Evim’e emanet edin ve kusursuz bir koltuk yıkama deneyimi yaşayın. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, her detayı özenle ele alarak, koltuklarınızı sizin ve aileniz için daha konforlu ve daha hijyenik hale getiriyoruz.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Güzel Evim’in profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yararlanmak için şimdi bizimle iletişime geçin. Size uygun bir koltuk temizliği ve hijyeni planı oluşturarak, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunmaktan memnuniyet duyarız.

Güzel Evim’e ulaşmak veya daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

Güzel Evim Temizlik Hizmetleri

Adres: [Firma Adresi] : Üçyol Konak İzmir

Telefon: [Firma Telefon Numarası] : 0232 255 0 555

E-posta: [Firma E-posta Adresi] : guzelevimizmir@gmail.com

Web Sitesi: [Firma Web Sitesi] : https://guzelevimizmir.com/izmir-koltuk-yikama-sirketleri

En Sık Sorulan Sorularınıza Güvenilir Cevaplar

Güzel Evim Koltuk yıkama şirketleri, kaliteli koltuk temizliği ve hijyeni hizmetleri sunma misyonu ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Firmamız İzmir ve Buca’da ve çevre ilçelerde en tutarlı, güvenilir ve uygun fiyatlı koltuk yıkama hizmetlerini sunmayı ilke edinmiştir. Aşağıda sunduğumuz koltuk yıkama hizmetleri ve çalışma sistemimiz hakkında merak ettiğiniz soruların bazılarına yanıtlar bulabilirsiniz.

Evinizde, ofisinizde ve diğer yaşam alanlarında bulunan ve kullanmakta olduğunuz koltuk ve diğer oturma gruplarının profesyonel bir şekilde temizlenmesi temizlenmesi kiri ve hoş olmayan kokuları yok eder, zorlu lekeleri çıkarır ve mobilyalarınızın ömrünü uzatır. Diğer bir taraftan gözle görülemeyen ancak sağlımız açısından zararlı olan bakteri ve mikropların ortadan kaldırılmasında koltuk yıkama etkili bir temizlik yöntemidir.

Genel olarak koltuklarınızı en az 8 ila 12 ayda bir profesyonelce temizlemeniz önerilir. Ancak mobilyalarınız yoğun kullanım görüyorsa daha sık temizlenmesi gerekebilir. Evcil hayvan bulunan evlerde koltukların 6 ayda bir temizlenmesi tavsiye edilir.

15 yılı aşan tecrübemizle İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel koltuk yıkama hizmetleri sunmaktayız ve verdiğimiz tüm temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz %100 memnuniyet garantisi politikamızla korunmaktadır. İzmir’de güvenilir ve deneyimli koltuk yıkama profesyonellerini bünyesinde barındıran Güzel Evim koltuk yıkama şirketi, modern altyapısı ve mükemmel planlama yeteneği ile size kusursuz bir temizlik hizmeti sunmayı taahhüt eder.

Normal derecede kirli ve lekeli olmayan bir koltuk takımının yıkanması yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Bu duruma ek olarak koltuk üzerindeki çoğu lekenin temizlenmesi yaklaşık beş dakika sürer (ancak zorlu bir lekenin temizlenmesi fazladan 10-15 dakika sürebilir). Böyle bir durum birden fazla yıkama turu gerektirebilir. Koltuğunuzun çok kirli olması, bir kısmının deri kaplı olması, renginin açık ya da koyu olması, minderlerinin fazla olması ve buna benzer faktörler koltuk yıkama süresini etkileyecektir.

Koltuk yıkama işlemi esnasında evinizde bulunmak ya da bulunmamak sizin tercihinizdir. Her iki durum da, verilen temizlik hizmeti kalitesini etkilemeyecektir. Sabah 09.00 akşam 17.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz ve sabah temizlik ekibimize kapıyı açma ve akşam da sunulan temizlik hizmetini kontrol edip teslim alma noktasında bize yardımcı olmanız uygun olabilir. İzmir ve çevre ilçelerde profesyonel ev temizliği hizmetlerini yerine getiren firmamız deneyimli ve güvenilir temizlik profesyonellerine sahiptir. Güzel Evim temizlik ekipleri, daha önceden belirlenen temizlik standartlarını ve kişiye özel temizlik isteklerini her koşulda eksiksiz olarak yerine getirir.

Koltuklarınızı veya sandalyeleri yıkarken çok yüksek vakum gücüne sahip koltuk yıkama makineleri kullanıyoruz ve bu bize koltuklarınızın en kısa sürede kurumaları aşamasında avantaj sağlıyor. Ayrıca bilmelisiniz ki koltuk yıkama ve temizlemeyi bitirdikten sonra koltuklarınızı kendi haline kurumaya bırakıyoruz. Kuruma süresini hızlandıran veya yavaşlatan mevsimsel ve ortamsal birçok faktör vardır, dolayısıyla her durum farklıdır ancak oturma grubunuza oturmadan önce 4-6 saat beklemenizi öneririz. Kuruma süresini hızlandırmak için iyi bir çözüm hava akışı sağlamaktır. Evinizde, özellikle de ıslak koltukların bulunduğu odada iyi bir hava akışı seviyesi elde etmek için tüm pencerelerinizi ve kapılarınızı açın. Bu kurutma işlemine fanlar kullanarak veya klima açarak daha fazla yardımcı olabilirsiniz, ancak kumaşın çekmesine ve solmasına neden olabileceğinden ısı veya güneş ışığından kaçının.

Uygulamakta olduğumuz koltuk temizliği standartları, koltuklarınızın her seferinde en iyi şekilde, derinlemesine ve eksiksiz bir şekilde temizlenmesine yöneliktir. Güzel Evim koltuk yıkama firması size ilk kez sunacağı koltuk temizliği hizmeti öncesinde tüm özel isteklerinizi karşılamak için tasarlanmış özelleştirilmiş bir temizlik planı oluşturur. Amacımız %100 müşteri memnuniyeti başarı oranını yakalamaktır. Bununla birlikte, mükemmelliğin her zaman mümkün olmadığının da farkındayız, bu nedenle tüm çalışmalarımızı sonlandırırken sizin de kontrol etmenizi ve onaylamanızı bekleriz. Bunun yanı sıra hizmetinizi takip eden bir sonraki iş günü sonuna kadar bizimle iletişime geçtiğinizde, hatalarımızı hiçbir ek ücret ödemeden düzeltmekten  de mutluluk duyarız.

Maksimum verim sağlamak için, koltuk yıkama ekibimiz gelmeden önce, fazlalık eşyaları, değerli eşyaları veya kırılacak eşyaları ortadan kaldırmanızı rica ederiz. Ayrıca evcil hayvanlarınız için bir yer bulmanızı rica ediyoruz, böylece biz temizlik yaparken rahat etsinler. Bir diğer konu da evinizin bulunduğu bölgede planlı bir su veya elektrik kesintisini bizimle paylaşmanız olacaktır. Bu istekleri yerine getirmek, Güzel Evim koltuk yıkama ekiplerimizin size daha iyi bir şekilde hizmet vermesine yardımcı olacaktır.

Similar Posts