Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları 10 yılı aşan tecrübesi ile İzmir Buca’da profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermekte olan bir firmadır.

Amacımız,müşterilerimizin koltuk yıkama ve koltuk temizliği ihtiyaçlarına profesyonel,kalıcı,ekonomik ve garantili çözümler sunabilmektir.

Buca’da koltuk yıkama hizmetlerimizde modern koltuk yıkama makineleri,buharlı koltuk yıkama sistemleri ve özel formüllü organik koltuk yıkama ürünleri kullanmaktayız.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübe,modern koltuk yıkama altyapımız,koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz,koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konusuna profesyonel yaklaşımız ile müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.

Koltuklarınız üzerinde bulunan tozu,kiri,lekeyi ve gözle göremediğimiz mite,akar ve benzeri microorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

Ailenizin ve sizin sağlığının korunmasına katkı sağlayacak koltuk temizliği ve koltuk hijyeni konusunda standartlarımızı periyodik eğitimler ile güncelliyoruz.

YAPILAN ARAŞTIRMALAR VE DENEYİMLERİMİZ GÖSTERİYOR Kİ SAĞLIĞINIZ İÇİN YILDA EN AZ İKİ KERE KOLTUKLARINIZIN PROFESYONEL TEMİZLİĞE VE HİJYENE İHTİYACI VARDIR

Buca’da en çok tercih edilen ve koltuk yıkama konusunda referans gösterilen Güzel Evim buca koltuk yıkama firması doğal koltuk yıkama ve leke çıkarma ürünleri kullanarak çevre ve ekolojik sistemin korunması konusunda hassas davranmaktadır.

Aşağıda buca koltuk yıkama firmaları,bucada koltuk temizleme,buca yatak yıkama,koltuk bakım ve temizlik ürünleri,buca koltuk yıkama fiyatları,buharlı koltuk temizliği ve daha birçok koltuk yıkama ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

OKUMAYA DEVAM EDİN!

GÜZEL EVİM BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMASI

(0232) 255 0 555

 1. Buca Koltuk Yıkama Firmaları Güzel Evim
 2. Bucada Koltuk Yıkama Şirketleri
 3. Neden Koltuk Yıkatmalısınız
 4. Koltuk Yıkama Buca
 5. Koltuk Yıkatmadan Önce Bilmeniz Gerekenler
 6. Neden Buca Koltuk Yıkama Şirketi Güzel Evim
 7. Buharlı Koltuk Temizliği Buca
 8. Buca Koltuk Yıkama Fiyatları
 9. Buca Koltuk Yıkama Hizmet Bölgeleri

BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI GÜZEL EVİM

Buca’da ikamet ediyor ve koltuk yıkama hizmeti almak istiyorsanız Buca koltuk yıkama firmaları Güzel Evim kaliteli ve modern hizmet anlayışı ile güvenilir bir firmadır.

Koltuk yıkama,koltuktan leke çıkarma,koltuk hijyeni konusunda sahip olduğumuz deneyim ve alt yapı olanaklarımız ile size ilk günkü kadar temiz,hijyenik ve göz alıcı koltuklar sunabiliriz.

Modern ve etkili koltuk yıkama makineleri,buharlı koltuk temizliği sistemleri,koltuk yıkama fırçaları ve özel formüllü %100 doğal içerikli koltuk temizleme ürünleri ile memnuniyetiniz garanti edilmektedir.

 

Koltuk yıkama alanında uzman buca koltuk yıkama firması ekipleri tarafından yıkanan koltuklarınız yaz mevsiminde 6 saat,kış mevsiminde 12 saat içinde kullanıma hazır olmaktadır.

Buca’da köşe koltuk yıkama,berjer yıkama,çekyat yıkama,sandalye yıkama,koltuk takımı yıkama  denildiğinde ilk akla gelen koltuk yıkama şirketi Güzel Evim’dir.

Koltuk hijyeni ve  buca koltuk temizleme konusunda Türkiye’de ve dünyada olan gelişmeleri,standartları ve teknolojiyi anlık olarak takip etmekte ve firmamızın entegrasyonu çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz.

Profesyonel bir buca koltuk yıkama firması seçerken,koltuk yıkama hizmeti ve uygulaması hakkındaki değerlendirmelere ve yorumlara, buca koltuk yıkama firması tavsiye eden müşterilerin sosyal paylaşımlarından ulaşabilirsiniz.

Sosyal paylaşımların ve yorumların yer aldığı ağlar;

Facebook

Günümüzün modern ve kaliteli ev temizliği hizmeti içerisinde mutlaka yer almakta olan koltuk temizliği ve koltuk yıkama işlemleri için Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları haftanın yedi günü hizmet vermektedir.

BUCADA KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ

Koltuk yıkama veya koltuktan leke çıkarma konusunda profesyonel desteğe ihtiyacınız olduğunda en kaliteli ve güvenilir hizmeti almak için doğru firma seçimi yapmak durumundasınız.

Bunun için yakın dostlarınızdan ve tanıdıklarınızdan tavsiye,referans veya deneyimleri hakkında bilgi almak ya da arama motorları yardımı ile internete baş vurmalısınız.

Doğru,kaliteli,ekonomik ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti almak için koltuk yıkama firmalarını telefon ile arayıp ya da firmanın web sayfasına girip bilgi alabilirsiniz.

Telefonda  görüştüğünüz bir koltuk yıkama firması , size koltuk yıkama hizmeti hakkında tatmin edici bilgiler vermenin yanı sıra sizin ihtiyaç ve isteklerinizi de dikkate almalıdır.

Koltuktan tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar,koltuktan oje lekesi nasıl çıkar,koltuktan kahve lekesi nasıl çıkar ve buna benzer leke çıkarma işlemleri firmamız tarafından garantili olarak yerine getirilmektedir.

Ayrıca, koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma işlemleri için kullandığımız ve herhangi bir kimyasal içermeyen özel formüllü organik koltuk yıkama ürünlerimiz ile koltuk kumaşlarınız herhangi bir zarara uğramaz.

GÜZEL EVİM BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI MODERN ALTYAPISI VE ON YILLIK DENEYİMİ İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GARANTİ ETMEKTEDİR

NEDEN KOLTUK YIKATMALISINIZ

Koltuk temizliği ve koltuk yıkama uygulamasının gerekliliği için sayılabilecek onlarca neden vardır.

1-Herşeyden önemlisi koltuklarınızın temiz  olması aileniz ve sizin sağlığınız için gereklidir.

2-Gözle görülebilir kir,leke oluşumlarının haricinde gözle görülemeyen birçok mikroorganizma için en uygun yaşam alanı koltuk ve halıların üzeridir evimizde.Bu durumda,toz,kir,leke ve mikroorganizmalardan kurtulmanın en etkili ve geçerli çözümü profesyonel koltuk yıkama hizmeti almaktır.

3-Üzerine herhangi bir şey dökülen (yemek,kahve,oje ve benzeri) koltukların temizlenmesi ancak koltuk yıkama işlemi sayesinde olabilir.Üzerinde leke oluşan koltukları silmek temizlik açısından etkili bir çözüm değildir.

 

4-Sürekli kullanıma açık olan koltukların periyodik olarak temizlenmesi gereklidir.Örneğin ofis ortamında, ziyaretçiler için tahsis edilmiş bir koltuğun ya da bir kafede periyodik olarak temizlenmesi,yıkanması gereklidir.

5-Hastane,klinik,yolcu otobüsü gibi umuma açık yerlerde bulunan koltukların daha sıklıkla temizlenmesi yani koltuk yıkama hizmeti önemlidir.

6-Koltuk üzerinde, zaman içerisinde,kullanıma bağlı olarak oluşacak bakteri,mite,alerjen ve diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için uygulanabilecek en doğru temizlik yöntemi yıkamaktır.

7-İster evinizde olsun ister ofisinizde ve iş yerinizde koltuklarınızın ilk günkü temiz ve doğal görünümünü yeniden elde edebilmenin en geçerli yolu kotuklarınızın yıkanmasıdır.

8-Temiz,kirden ve lekeden arındırılmış koltuklara sahip olmak iş yerinizde ve evinizde, prestijinizi etkiler.

9-Büyük bir ameliyat ya da hastalık sonrası eve taburcu olan hastanın gelmesinden önce veya doğum sonrası bir anne ve bebeğin eve gelmesinden önce ve buna benzer birçok durumda evin genel temizliği ve hijyeni sağlanmalıdır.Bu gibi detaylı ev temizliği gereksinimlerinde koltukların temizliği öncelik teşkil eder.

KOLTUK YIKAMA BUCA

Koltuk yıkama,koltuk temizliği ve koltuk hijyeni herkes için önemli bir konudur.

Koltuk temizliği için birçok uygulama ve temizlik standartları vardır ve bir de koltuk temizleme ürünleri.

Kimi koltukların temizliği için koltuk temizleme ürünleri ile silmeyi,kimi de koltuk örtüsü örtmeyi çözüm olarak kabul etmekte ve uygulamaktadır.

Bu ve buna benzer birçok koltuk temizleme uygulaması, biraz da iyimser bir yaklaşımla,bir süreliğine durumu idare edebilir.

 

Ancak unutmamalıdır ki kullanıma açık olan her eşya gibi koltuklar da bir süre sonra toz,kir,leke ve gözle görülemeyen mikroorganizmalar tarafaından kuşatılacaktır.

İnsan sağlığı için tehdit olarak kabul edilen kirli yaşam alanları ve kirli koltukların profesyonel temizliği ve hijyeni bir gerekliliiktir.

Profesyonel koltuk temizliği ve hijyeni iki farklı yöntem ile uygulanabilir.Koltuk yıkama ve buharlı koltuk temizliği yöntemleri.

Güzel Evim koltuk yıkama buca ve mahallelerinde modern,kaliteli ve ekonomik koltuk temizliği uygulamalarını on yıldır aralıksız sürdürmektedir.

Sahip olduğumuz modern ve etkili koltuk yıkama makineleri ve buharlı koltuk temizleme sistemleri ile size kaliteli ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Koltuk kumaşınızın cinsi,koltuktaki leke ve kir dereceleri ve koltuk kumaşınızın rengine kadar birçok kriteri dikkate alarak koltuk yıkama stratejimizi belirliyoruz.

Size en kaliteli,kalıcı,modern ve güvenilir koltuk yıkama hizmetini sunmak amacı ile Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları araştırma ve geliştirme çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

KOLTUK YIKATMADAN ÖNCE BİLMENİZ GEREKENLER

Koltuk yıkamak uzmanlık gerektiren ve ciddiye alınması gerekli bir işlemdir.

Koltuk yıkarken veya yıkama hizmeti alırken,öncesinde ve esnasında dikkat edilmesi gerekli birçok durum söz konusu olabilir.

Koltuk yıkama hizmeti alımı öncesinde, yapmış olduğunuz araştırmalar sonucunda elde ettiğiniz veriler ile sizin bu konudaki ihtiyaçlarınız maksimum paydada birleşmelidir.

 

Örneğin bucada koltuk yıkama fiyatlarını dikkate alarak yaptığınız bir araştırma neticesinde ulaştığınız veriler sizi en uygun koltuk yıkama fiyatını veren koltuk yıkama firması ile çalışma durumunu gerektirebilir.

Ya da bucada koltuk yıkama tavsiye ve referans kriterlerini dikkate alarak yaptınız bir araştırmada en çok tavsiye edilen buca koltuk yıkama firmaları ile karşılaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama firması seçerken yapmanız gereken, bu konu hakkında en fazla deneyime sahip olan,güvenilir ve kalite-fiyat dengesini makul ölçülerde sunabilen temizlik firması ile çalışmaktır.

KOLTUK YIKAMA UYGULAMALARINDA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN OLUŞMASINA ETKİ EDEN FAKTÖRLERİN BAŞINDA KOLTUK YIKAMA FİRMASININ DENEYİMİ VE DONANIMI GELMEKTEDİR

Ayrıca koltuk yıkama hizmeti esnasında bu konuda size hizmet verecek olan firmadan beklentileriniz aşağıdaki konular olabilir.

1-Yıkanacak koltuğun kumaş cinsinin,renginin,toz ve leke durumunun tespiti,analizi ve bu duruma uygun koltuk yıkama stratejisinin oluşturulması.

2-Koltuk yıkama işlemine başlamadan önce yerlerin ıslanmaması,çizilmemesi ya da herhangi bir eşyanın devrilmemesi adına gerekli tedbirlerin alınması.

3-Koltuk üzerinde bulunan kir,leke, kötü koku,evcil hayvan tüyü kadar gözle görülemeyen mikro organizmaların ortadan kaldırılmasına da hassasiyet gösterilmesi.

4-Farklı leke,kir ya da koltuk kumaşı cinsine uygun farklı özelliklerde koltuk yıkama ürünü,leke çıkarıcı ve fırçalama başlığı bulundurulması.

5-Yıkama işlemi uygulanan koltuğun önünün,yanının,üstünün,arkasının kısacası her yerinin yıkanması.

6-Koltuk yıkama,durulama,vakumlama ve kuruması işlemlerinin tamamına aynı hassasiyetin gösterilmesi.

7-Koltuk yıkama işlemi sonucunda son kontrol için müşteri sunumunun yapılması,kontrolünün ve onayının sağlanması.

NEDEN BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMASI GÜZEL EVİM

Buca’da profesyonel koltuk yıkama hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen buca koltuk yıkama şirketi, on yıllık tecrübesi ile Güzel Evim temizlik firmasıdır.

Firmamız ev temizliği alanında hizmet vermekte olup,koltuk yıkama,buharlı koltuk temizliği,yatak yıkama ve halı yıkama konularında uzmanlaşmıştır.

Tam donanımlı ve uzman koltuk yıkama ekiplerimiz haftanın yedi günü bucada koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Koltuklarınızı en kaliteli,güvenilir ve ekonomik şekilde yıkatmanın yolu, Güzel Evim buca koltuk yıkama firmaları ile çalışmaktır.

Koltuk yıkama kampanyalarımız sayesinde en ucuz koltuk yıkama hizmetini alarak aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Aile bütçeniz kadar aile sağlığınızı da dikkate alan Güzel Evim buca koltuk yıkama firması,koltuk yıkama işlemlerinde organik koltuk yıkama ürünleri kullanmaktadır.

Organik koltuk yıkama ürünleri kullanmak aile sağlığınızın korunması kadar doğa ve çevremizin korunmasına da yönelik bir uygulamadır.

Koltuk yıkama konusunda uyguladığımız ve uyduğumuz kalite standartlarını birçok gelişimi ve ihtiyacı göz önünde bulundurarak sürekli güncellemekteyiz.

BUHARLI KOLTUK TEMİZLİĞİ BUCA

Buharlı koltuk temizliği doğal ve etkili bir temizlik modeli olduğu için son zamanlarda oldukça yaygındır.

Koltuk temizliği işlemi sırasında herhangi bir kimyasal içerikli temizlik ürününün kullanılmamasından dolayı tercih edilmektedir.

Buharlı koltuk temizliği ve buharlı koltuk hijyeni çevre dostu bir temizlik uygulamasıdır.

Güzel Evim buca koltuk yıkama şirketleri modern ve güvenilir organizasyon yapısı ile on yılı aşkın süredir koltuk yıkama işlemlerinde buharlı temizlik sistemlerini kullanmaktadır.

Periyodik ev temizliği hizmeti vermekte olduğumuz evlerde koltuk temizliği için buharlı koltuk temizliği uygulamaktayız.

Kirli olmayan, gündelik kullanım sonrasında bir koltuğun temizliği ve hijyeni için buharlı koltuk temizliği etkili bir temizlik yöntemidir.

Buharlı koltuk temizleme makineleri birkaç farklı işlemi bir arada yapabilme özelliğine sahiptir.

Bir yandan farklı aparatlar yardımı ile buhar verirken diğer bir taraftan fırçalama ve vakumlama özelliklerine sahiptir.

Suyun yüksek derecelerde kaynama noktasına gelmesi ile oluşan buharın etkili gücü sayesinde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlanır.

Buharlı koltuk temizliği ile gözle görülemeyen mite ve akarlardan da kurtulabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi daha çok koltuk ve halı üzerinde bulunan mite ve akarlar, solunum yolu rahatsızlıklarının en önemli nedenlerinden biridir.

Daha sağlıklı,daha temiz ve daha hijyenik yaşam alanları için buca koltuk yıkama firması Güzel Evim koltuk temizliğinde buharlı koltuk temizliği modelini tavsiye etmektedir.

BUCA KOLTUK YIKAMA FİYATLARI

Güzel Evim, buca koltuk yıkama fiyatları belirlemede birçok kriteri göz önünde bulundurmaktadır.

Koltuk yıkama fiyatlarını etkileyen en önemli faktör temizlenecek koltuk takımının büyüklüğüdür.

Koltuk yıkama fiyatlarını belirlemede diğer önemli faktörler sırası ile;

 • Koltuk Kumaşının Cinsi(pamuklu,sentetik,kadife vs)
 • Koltuk Kumaşının Rengi
 • Koltuk Üzerinde Leke ve Kir Derecesi

Koltuk yıkama hizmeti almaya karar verdikten sonra yapacağınız buca koltuk yıkama fiyatları araştırmalarınızda koltuk yıkama hizmeti verecek olan firmanın deneyimi değerlendirilmelidir.

Deneyimli ve koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış bir buca koltuk yıkama şirketi ile sizi vereceği fiyat teklifleri ile cezbetme gayreti içinde olan bir buca koltuk yıkama şirketinden alacağınız hizmet farklı olacaktır.

En ucuz buca koltuk yıkama fiyatları ya da en kaliteli buca koltuk yıkama hizmeti?

Bu konuda seçim yapmanızda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz 2019 yılı buca koltuk yıkama fiyatları aşağıdaki gibidir.

iZMİR  BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI FİYATLARI FİYAT LİSTESİ
ÇEŞİT FİYAT
Üçlü koltuk (Çekyat,Kanepe)Yıkama 75 TL
İkili koltuk Yıkama 40 TL
Tekli koltuk Yıkama 30 TL
Köşe takımı yıkama 125 TL
L tipi koltuk Yıkama 100 TL
Koltuk Minderi Yıkama(adet) 10 TL
Puf Yıkama 20 TL
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş) 15 TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş – Giydirme) 20 TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça) 25 TL
Yatak Yıkama (Tek Kişilik) 75 TL
Yatak Yıkama (Birbuçuk kişilik) 85 TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik) 100 TL
Oto(Arac) Koltuğu Yıkama (5 kişilik) 150 TL

BUCA KOLTUK YIKAMA HİZMET BÖLGELERİ

29 EKİM MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
ADATEPE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
AKINCILAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
ATATÜRK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
AYDOĞDU MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMASI
BARIŞ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
BELENBAŞI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
BUCA KOOP MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
CUMHURİYET MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
ÇAĞDAŞ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
ÇALDIRAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
ÇAMLIK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
ÇAMLIKULE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMASI
ÇAMLIPINAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
DİCLE MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
DOĞANCILAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
EFELER MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
FIRAT MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
GAZİLER MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
GÖKSU MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMASI
GÜVEN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
HÜRRİYET MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
İNKILAP MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
İNÖNÜ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
İZKENT MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
KARACAAĞAÇ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
KARANFİL MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
KAYNAKLAR MERKEZ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
KIRIKLAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
KOZAĞAÇ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
KURUÇEŞME MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
LALELİ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
MENDERES MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
MURATHAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ
MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMASI
SEYHAN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
ŞİRİNKAPI MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
UFUK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
VALİ RAHMİ BEY MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
YAYLACIK MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
YENİGÜN MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
YEŞİLBAĞLAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI
YILDIZ MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
YILDIZLAR MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
YİĞİTLER MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ
ZAFER MAHALLESİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI

 

Similar Posts