Bahar gelince ev temizliği nasıl yapılır, bahar temizliğine nereden başlamalı,halı yıkama,koltuk yıkama,mutfak detaylı temizlik bahar temizliği.

Bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte evin geneli detaylı olarak elden geçmelidir.Kış mevsimi nedeni ile ele alamadığımız tüm temizlik işlemleri bu aylarda yerine getirilir.

  • detaylı ev temizliği
  • koltuk yıkama
  • halı yıkama
  • perde yıkama
  • stor perde temizliği
  • toz alma
  • balkon temizliği
  • mutfak detaylı temizlik
  • banyo detaylı temizlik

 

Bahar temizliği hizmet paketini seçtiğinizde minimum üç kişiden oluşan ve evinizin büyüklüğüne göre kişi sayısının arttırıldığı profesyonel ve tam donanımlı bir temizlik ekibi oluşturulur ve sizin için görevlendirilir.

Detaylı Ev Temizliği

Bahar temizliği adından da anlaşılacağı gibi bahar ayının gelmesi ile yapılan detaylı ve genel bir ev temizliği hizmet paketidir.Yılda bir veya iki kere,mevsim geçişlerinde, yapılmasını önerdiğimiz bahar temizliği evinizin derin bir nefes almasına,tüm tozlardan,lekelerden ve kirlerden arınmasına yardımcı olur ve her detay tek tek elden geçer.

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama makinesinden yatak yıkama makinesine,duvar silme makinesinden buhar makinesine kadar birçok makine bahar temizliği esnasında kullanılır ve temiz veya kirli olmasına bakılmaksızın evinizin her yeri elden geçer ve temizlenir.

Koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerimiz koltuk kumaşının cinsine,koltuk üzerindeki leke ve kirlerin durumuna uygun temizlik ürünleri ile kaliteli ve etkili çözümler sunar.

Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi evin durumuna göre yılda en az iki kere uygulanmasını önerdiğimiz bir temizlik işlemidir.

Bahar temizliğine ilk önce tüm halıların süpürülmesi ile başlanır ve daha sonra ev temizliği bittikten sonra, serilirken buhar makinesi ile temizlenmek üzere ,rulo yapılıp kaldırılır.

Halılarınızın fabrikamızda veya evinizde yıkanması isteğe  bağlı bir hizmettir ve istediğiniz takdirde bunu belirtmeniz uygun olacaktır.

Perde Yıkama

Perde yıkama işlemi sayesinde perdeler is,leke,toz ve kirden arındırılmış olacaktır.Tüm perdeler,tüller,fonlar ve güneşlikler çıkarılarak yıkanır.

Camlar,çerçeveleri,pimapenler,panjurlar,sineklikler ve var ise demir korkuluklar temizlenir.

Stor Perde Temizliği

Stor perde temizliği nasıl yapılır,stor perde temizliği için hangi uygulamalar gereklidir.

Stor perde temizliğini evde buhar makinesi ile yapabiliriz.Stor perde temizliğini fabrikada yıkama ile yapabiliriz.

Toz Alma

Tüm eşyaların tozu alınır,duvarlardaki lokal lekeler temizlenir,aydınlatmalar,klima filtreleri ve kalorifer peteklerin içi temizlenir.

Vitrin içi ve tüm eşyalar çekilerek kaldırılarak temizlenir.

Balkon Temizliği

Uzun süre temizlenmemiş balkon temizliği bahar temizliği esnasında ele alınır.Balkonlar yıkanır,temizlenir,düzenlenir.

Cam kaplı balkon temizliği,klasik balkon temizliği,panjurlu balkon temizliği konusunda temizlik ekiplerimizin tecrübesine güvenebilirsiniz.

Mutfak Detaylı Temizlik

Mutfak fayansları,mutfak dolapları üstü ve içi,fırın içi temizliği,buzdolabı içi ve arkası temizliği detaylı olarak yapılır.

Banyo Detaylı Temizlik

Banyo fayansları temizlenir.Derz araları beyazlatılır.Duşakabin,küvet,klozet ve lavabolar kireçten arındırılır ve dezenfekte edilir.

Güzel Evim izmir temizlik şirketleri temizlik uygulamalarının tamamında kaliteyi esas alır ve temizlik standartlarını en üst seviyede tutar ki müşteri memnuniyeti kaçınılmazdır.Aileniz ve sizin için yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve korunması amacı ile temizlik standartlarımız sürekli geliştirilir.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir