Ev temizliği alanında profesyonelleşmiş olan firmamız on yılı aşan tecrübesi ile panjur temizliği hizmeti alanında da uzmanlaşmıştır. Doğru, etkili ve kalıcı bir panjur temizliği yapabilmek için deneyim ve doğru donanıma sahip olmalısınız. Panjurun kullanım amacı, kullanım alanları, kullanım şeklinden tutun da panjurun kullanımı esnasında ne gibi etkenlere maruz kaldığı, ne derece kirlendiği gibi konular panjur temizlemek için bilinmesi ve dikkate alınması gerekli önemli noktalardır. Panjur temizleme işlemi birçok şekilde yapılabilir. Panjur temizliği yöntemleri otomatik panjurlar, normal panjurlar ve ahşap panjurlar için farklıdır. Örneğin otomatik panjurların temizliği esnasında motoruna su kaçmaması gerekli iken, ahşap bir panjurun temizliğinde ahşap koruyucu temizlik ürünü tercih edilmelidir. Profesyonel panjur temizliği hizmeti gerekli olduğunda, Güzel Evim İzmir temizlik firmasının on yılı aşan tecrübesine güvenebilirsiniz. Sahip olduğumuz donanım ve modern temizlik makinelerimiz ile size kalıcı ve etkili bir panjur temizleme hizmeti verebiliriz. Panjur temizlenirken buharlı panjur temizleme, yıkayarak panjur temizleme ya da silme yöntemi ile panjur temizliği uygulamalarından birini ,panjur tipine ve panjur üzerindeki kirin yoğunluğuna göre, seçmekteyiz. Amacımız size, daha uzun yıllar kullanabileceğiniz temiz panjurlar bırakabilmek.

İzmir Panjur Temizlik Şirketleri

Evde panjur temizlerken doğru temizlik ürünlerini ve doğru temizlik uygulamasını seçerek etkili  sonuçlar alabiliriz. Evin bulunduğu konum ve panjurun çeşidi yıkamaya uygun ise en etkili panjur temizleme yöntemi yıkamaktır. Bu sayede detaylı bir temizlik elde edilebilir. Su panjurun en uç noktalarına ulaşabileceği için sonuç herkes için memnun edici olacaktır. Daha az zaman ve enerji harcamak gerekli olacaktır. Diğer bir taraftan evde bulunan panjurun temizlenmesi için silme yöntemini kullanabiliriz. Sizin için uygun olan bir temizlik ürünü ile (sirke, genel temizlik sıvısı ya da saf su olabilir) ve bir bez sayesinde panjur temizleme işlemi gerçekleştirilebilir. Panjur dış yüzeyinin temizlenmesi için saplı bir fırçadan faydalanabilirsiniz.

Panjur Temizlemek İçin Gerekli Malzemeler

Panjur temizlemek için kullanacağınız malzemeler sizin temizlik standartlarınıza ve panjur üzerindeki kirin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir. Panjurun iç yüzeyinin temizlenmesi ve dış yüzeyinin temizlenmesi için de farklı temizlik ürünleri ve temizlik uygulamaları gerektireceği gibi. Panjur temizlemek için gerekli malzemeler

  • HORTUM
  • FIRÇA
  • KOVA
  • TEMİZLİK BEZİ
  • SİRKE
  • KİR SÖKÜCÜ
  • GENEL TEMİZLİK SIVISI

Panjur Temizliği Sırasında Dikkat Edelim

Panjur temizlerken bulunduğunuz kat önemlidir. Panjuru yıkarken aşağı katlara vereceğiniz rahatsızlık konusunda hassas olmalısınız. Yağmurlu bir havada panjurun dış yüzeyini yıkamak iyi bir fikir olabilir. Panjur temizlerken mevsim şartlarını göz önünde bulundurmalıyız. Yağmurlu bir hava veya direkt güneş ışığına maruz kalan zamanlarda panjur temizliğinden alınacak verim farklı olur. Panjur üzerinde sadece toz oluştuğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İs, boya, harç, kuş pisliği, çamur ve diğer bir çok dış etkenler karşılaştığımız sorunların sadece birkaçı. Her bir farklı durum için farklı temizlik uygulamaları gerekli olacaktır. Bu temizlik uygulamaları esnasında panjura zarar gelmemesi gereklidir. Farklı panjur çeşitleri için farklı temizlik ürünleri ve temizlik uygulamaları gereklidir. Bu konuda Güzel Evim temizlik şirketini arayarak yardım alabilirsiniz.(0232)255 0 555.