İzmir koltuk yıkama şirketleri Güzel Evim, koltuk yıkama ve temizliği konusunda uzman, İzmir ve çevre ilçelerde on beş yılı aşkın süredir koltuk yıkama  ve koltuk temizliği alanında hizmet vermekte olan güvenilir bir firmadır.

Müşterilerimize %100 memnuniyet garantili, profesyonel, kalıcı, etkili ve ekonomik koltuk temizliği çözümleri sunmaktayız.

Koltuk yıkama, buharlı koltuk temizliği ve koltuk hijyeni için özel formüllü organik koltuk temizleme ürünleri  ve modern makineler kullanmaktayız.

Koltuk yıkama konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve modern altyapımızın sağladığı avantajlar sayesinde koltuklarınızı ilk günkü gibi temiz ve doğal haline kavuşturuyoruz.

Koltuk üzerinde bulunan, ailenizin ve sizin sağlığını tehdit edebilecek tüm toz,kir,leke,bakteri ve mikroorganizmaları ortadan kaldırmak bizim uzmanlık alanımız.

izmir koltuk yıkama şirketleri

ONLİNE FİYAT TEKLİFİ AL

Koltuk yıkama konusunda uzmanlarımızın  size sunacağı öneriler ve koltuk temizliği ipuçları sayesinde koltuklarınızı daha uzun süre temiz tutabilmenin sırlarını da sizinle paylaşıyoruz.

Siz de herkes gibi kirden, lekeden ve zararlı mikroorganizmalardan arındırılmış temiz, hijyenik, sağlıklı koltuklara sahip olmak ister misiniz?

Bunun için tek yapmanız gereken tecrübesine ve kalitesine güvenebileceğiniz izmir koltuk yıkama firması Güzel Evim’i aramak ya da online koltuk yıkama randevusu almaktır.

Yıllar içinde edindiğimiz deneyimler ışığında size koltuk yıkama ve koltuk temizliği konusunda herkes için başucu rehberi olabilecek ve koltuk yıkama hakkında bilinen, bilinmeyen, merak edilen soruların tamamına yanıt bulabileceğiniz bir inceleme hazırladık.

İçindekiler

İzmir Koltuk Yıkama Şirketleri

İzmir’de koltuk yıkama şirketleri aradığınızda birçok firma önünüze çıkacaktır. Kalite, fiyat ve diğer farklı özellikleri ile birbirlerinden ayrılacaktır.

Kimi firma en ekonomik koltuk yıkama hizmetini kendisinin verdiğini iddia ederken kimi de en kaliteli koltuk yıkama hizmetini verdiğini ya da koltuk yıkama konusunda en tecrübeli firma olduğundan bahsedecektir.

Bu durumda insan hangi koltuk yıkama firması daha iyidir, daha profesyoneldir, kaliteli hizmet verir denemeden bilemez, öğrenemez.

Koltuk yıkama konusunda en mükemmeli bulmak için tek tek tüm koltuk yıkama firmalarını aramak, denemek ya da hizmet almak zaman ve para kaybı olabilir.

Güzel Evim bu gibi, işin içinden çıkılmaz durumlarda tercihinizi tecrübeli, profesyonel ve kurumsal olan izmir koltuk yıkama şirketleri lehine yapmanızı tavsiye etmektedir.

Tecrübeli bir İzmir temizlik şirketi ev temizliği dahilinde koltuk yıkama, koltuk temizliği, buharlı koltuk temizliği ve buna benzer konularda yeterince tecrübe kazanmış ve konuya hakim durumdadır.

Şayet bir firma koltuktan leke nasıl çıkarılır, koltuk nasıl yıkanır, koltuklar nasıl temizlenir, evde koltuk nasıl yıkanır, koltuk yüzeyleri nasıl temizlenir ve aynı zamanda koltuk yıkama hizmeti verirken nelere dikkat edilmeli gibi sorulara internet sayfasında ve siz aradığınızda telefonda tatminkar açıklamalar vermişse, bu koltuk ve sandalye temizleme şirketi ile çalışabilirsiniz.

Profesyonel bir işletme kendini ilgilendiren tüm teknolojik gelişmeleri takip etmeli ve bu gelişmeleri anlık olarak organizasyon yapısına dahil etmeli ve makine ve temizlik ürünü bakımından tam donanımlı olmalıdır.

Profesyonel bir koltuk yıkama firması ekiplerini düzenli bir şekilde eğitir, gelişmeler ve yeniliklere entegrasyonları konusunda çalışmalar yürütür ve standartlarını sürekli günceller.

Unutmamalıdır ki her koltuk yıkama firması sizi memnun edebilecek koltuk yıkama hizmetini veremez.

Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketi kullandığı kaliteli koltuk yıkama temizleme ürünleri ve koltuktan leke çıkarma ürünlerini günümüz teknolojisinin elverdiği en modern makineler eşliğinde müşterilerine sunar.

Güzel Evim İzmir temizlik firmaları koltuk yıkama konusunda rakipleri ile büyük bir ara öndedir ve koltuk yıkama sektörünün lideri konumundadır.

Koltuklarınızın yıkanması vakti geldiğini düşünüyorsanız, bu konuda yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile uzmanlaşmış Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketleri ekipleri size hayallerinizin ötesinde, yüksek standartlarda  hizmet verecektir.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ ?

Kullanıma bağlı olarak yılda 2 veya 4 defa koltuklarınızı yıkatmalısınız.

Diğer bir taraftan koltuk üzerindeki lekeler, kirler, istenmeyen kokular koltuk yıkama firmasını hemen ve acil çağırmak için başlıca sebepler arasındadır.

Tahmin ettiğinizin aksine, koltuklarınız yıkandıktan sonra, yazın 6-12 saat içerisinde kışın 12-24 saat içerisinde kullanıma hazır olabilir.

Evinizde  misafir ağırlıyor, evcil hayvan besliyor, yeni doğuma hazırlanıyor ya da bahar temizliği yapıyor olabilirsiniz. Bu durumlarda koltuk yıkama ve koltuk temizliği işlemi çok önemlidir.

Ofisinizi ziyaret eden misafirlerinizin oturmak için kullandığı koltuklardan tutun da her gün işe gitmek için kullandığınız arabanızın koltukları da periyodik olarak yıkanmalıdır.

Profesyonel organizasyon yapısı ve koltuk yıkama konusunda yılların vermiş olduğu deneyim ile  Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketleri kaliteli güvenilir temizlik hizmeti anlayışına sahip tecrübeli bir firmadır.

Koltuk yıkama işlemi ve koltuktan leke çıkarma işlemi deneyim, uzmanlık ve donanım gerektiren ciddi bir konudur. Temizlik alanında birçok önemli başarılara imza atmış olan Güzel Evim, aynı zamanda temizlik kollarının birçoğunda da aranılan ve referans verilen bir koltuk yıkama firması olma özelliğine de sahiptir.

KOLTUK YIKAMA, KOLTUKTAN LEKE ÇIKARMA, KOLTUK BAKIMI KONULARINDA REFERANS ALINAN GÜZEL EVİM, KOLTUK TEMİZLİĞİ KAMPANYALARI İLE MÜŞTERİLERİNİN BÜTÇESİNE KATKI SAĞLAMAKTA VE MEMNUNİYETLERİNİN OLUŞMASI İÇİN TÜM İMKANLARINI SEFERBER ETMEKTEDİR

Amacımız profesyonel bir koltuk yıkama firmasının(Güzel Evim) müşterilerine neler sunabileceği hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktır.

SİZE TAVSİYEMİZ YILDA EN AZ BİR KERE KOLTUKLARINIZI PROFESYONEL VE TECRÜBELİ BİR KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ TARAFINDAN YIKATMANIZDIR.KOLTUKLARDAN ÇIKACAK TOZ VE KİRİN HARİCİNDE GÖZLE GÖRÜLMESİ MÜMKÜN OLMAYAN MİKRO ORGANİZMALARDAN DA KURTULACAK VE SAĞLIKLI BİR YAŞAM ORTAMINA KAVUŞACAKSINIZ

Koltuk yıkama alanında 15 yıllık deneyimimiz neticesinde ulaştığımız standartları, Türkiye’de ve dünyada koltuk temizliği sektöründe yaptığımız kapsamlı araştırmalar sonucunda edindiğimiz bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Koltuk Yıkatmak İçin Birkaç Geçerli Neden

Koltuk temizliği ve koltuk yıkama uygulamasının gerekliliği için sayılabilecek onlarca geçerli neden vardır.

 1. Normal kullanım sonrası ve periyodik olarak koltuklarınızın yıkanması ailenizin ve sizin sağlığınız için gereklidir.
 2. Gözle görülebilir kir, leke oluşumlarının haricinde gözle görülemeyen birçok mikroorganizma için en uygun yaşam alanı koltuk ve halıların üzeridir evimizde. Bu durumda, toz, kir, leke ve mikroorganizmalardan kurtulmanın en etkili ve geçerli çözümü profesyonel koltuk yıkama hizmeti almaktır.
 3. Üzerine herhangi bir şey dökülen (yemek, kahve, oje ve benzeri) koltukların temizlenmesi ancak koltuk yıkama işlemi sayesinde olabilir.
 4. Sürekli kullanıma açık olan koltukların periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Örneğin ofis ortamında, ziyaretçiler için tahsis edilmiş bir koltuğun periyodik olarak temizlenmesi, yıkanması gereklidir.
 5. Hastane, klinik, yolcu otobüsü gibi umuma açık yerlerde bulunan koltukların daha sıklıkla temizlenmesi yani koltuk yıkama hizmeti önemlidir.(hastane otel sinema koltuk yıkama hizmeti ziyaret ediniz)
 6. Koltuk üzerinde, zaman içerisinde, kullanıma bağlı olarak oluşacak bakteri, mite, alerjen ve diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için uygulanabilecek en doğru temizlik yöntemi yıkamaktır.
 7. İster evinizde olsun ister ofisinizde ve iş yerinizde koltuklarınızın ilk günkü temiz ve doğal görünümünü yeniden elde edebilmenin en geçerli yolu koltuklarınızın yıkanmasıdır.
 8. Yıkanmış ve temizlenmiş koltuklar temiz, sağlıklı yaşam alanlarını ifade eder ve dolayısıyla bu durum sizin ve ailenizin yaşam kalitenize katkı sağlar.
 9. Büyük bir ameliyat ya da hastalık sonrası eve taburcu olan hastanın gelmesinden önce veya doğum sonrası bir anne ve bebeğin eve gelmesinden önce ve buna benzer birçok durumda evin genel temizliği ve hijyeni sağlanmalıdır. Bu gibi detaylı ev temizliği gereksinimlerinde koltukların temizliği öncelik teşkil eder.

Koltuk Yıkatmadan Önce Bilmeniz Gerekenler(önemli)

Profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti almadan önce koltuklarınızın temizliğini ve bakımını bir süre kendiniz yapabilirsiniz ancak konu derinlemesine bir koltuk temizliği ve koltuk hijyeni olduğunda en doğru çözüm bu konunun uzmanından yardım almaktır.

İzmir’de koltuk yıkama konusunda onlarca hizmet veren firma bulunmaktadır. Kimi izmir koltuk yıkama şirketleri inanılmaz düşük koltuk yıkama fiyatları sunarak, kimi koltuk yıkama firmaları da tecrübelerinden bahsederek astronomik koltuk yıkama fiyatları sunarak müşterilerine cazip görünebilme yönünde algı oluşturmaya çalışmaktadır.

Unutmamalıdır ki her şeyin bir bedeli vardır (makul ve mantıklı) ve bu gibi dışarıdan hizmet alımlarında(koltuk yıkama hizmeti) kalite-fiyat dengesi iyi ayarlanmalıdır.

Anlatmak istediğimiz ucuz fiyat size her zaman kazanç sağlamaz ya da pahalı olan her daim en iyi olmayabilir…

Türkiye’de, hizmet sektöründe, müşteri memnuniyeti alanında yapılan bir araştırmanın sonuçları size bu konu hakkında daha fazla bilgi verecektir.

 • Aynı hizmeti daha ucuza aldığını düşünen müşterilerin, hizmet alımı esnasında, beklentilerinin hizmet sağlayıcılar tarafından tam olarak karşılanmaması sonucu memnuniyetsizlik oranları %62.
 • Aynı hizmeti daha ucuza aldığını düşünen müşterilerin, hizmet sonrasında, şikayetlerinin hizmet sağlayıcılar tarafından tam olarak çözüme kavuşturulmaması nedeni ile memnuniyetsizliklerinin oranı %79.

Koltuk yıkama uzmanlık ve deneyim gerektiren bir iştir. 

Evde gündelik kullanımın sonucunda kirlenen ve tozlanan bir koltuk herkes tarafından yıkanabilir belki, hatta evinizde bir koltuk yıkama makinesi varsa siz dahi.

Ancak koltuk yıkama makineniz yok ise ya da koltuğunuz üzerinde normal olmayan leke ve kirler bulunuyor ise uzman bir koltuk yıkama firmasından yardım almak en doğru çözüm olacaktır.

İzmir’de koltuk yıkama ve koltuk temizliği konusunda standartları belirleyen ve her daim tecrübesine başvurulan Güzel Evim daha kaliteli ve modern koltuk yıkama hizmeti verebilmek adına Türkiye’de ve dünyada ev temizliği ve koltuk yıkama sektörünü yakından takip ederek yenilikleri ve gelişmeleri kaydetmekte ve organizasyon yapısına entegrasyonu çalışmalarını sürdürmektedir.

Koltuk temizliği işlemini her nasıl şekilde yapacaksanız yapın; silme, yıkama veya buharlı koltuk temizliği bilmeniz gereken önemli birkaç nokta vardır ve koltuklarınız için hayati önem taşımaktadır.

 • Koltuklarınızın temizlenmesi öncesi veya koltuk yıkarken koltuk kumaşları üzerinde bulunan koltuk yıkama ve koltuk temizleme talimatlarına göz atmalısınız. Bazı kumaşlar yıkamaya, bazı kumaşlar ise buharlı temizliğe uygun olmayabilir ya da yıkama esnasında kullanılacak koltuk yıkama ürünü konusuna dikkatiniz çekilmektedir.
 • Koltuk temizliği için kullanacağınız temizlik ürünlerinin kalitesi koltuk temizliği için elde edilecek sonucu belirleyecek önemli bir unsurdur. Ayrıca koltuklarınızın yıkanması konusunda anlaştığınız temizlik şirketinin kullanacağı makinelerin ve şampuanların markasını öğrenin ve kalitesini araştırın.
 • Koltuklarınızın yıkanması ve temizlenmesi konusunda anlaştığınız  temizlik şirketinin  görevlendireceği koltuk yıkama personel veya ekibinin tecrübesi hakkında bilgi edinin. Tecrübeli bir koltuk yıkama personeli ile tecrübesiz bir koltuk yıkama personeli müşteri memnuniyetinin oluşmasında en büyük etkendir.
 • Koltuklarınızın yıkanması  öncesi, koltuklarınızın üzerinde şayet leke veya herhangi bir çeşit kir oluştu ise müdahalede bulunmadan önce temizlik şirketinize danışın. Koltuk üzerindeki leke ve kirlerin çıkarılması konusunda yeterli deneyime sahip değil iseniz temizleme çabalarınız daha vahim sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabileceği gibi koltuk yıkama ekiplerinin işini de zorlaştırabilir. Yapılabilecek en iyi uygulama leke veya kirin üzerine nemli bir havlu ile tampon yapıp leke ve kirin emilimini sağlamak ve temizlik şirketinizi aramaktır.
 • Koltuklarınızın yıkanması  öncesinde, koltuğunuzun bulunduğu zeminin özelliklerine göre farklı önlemler alınması gereklidir. Bu önlemler; zemin parke ise parkelerin çizilmemesine, sudan kabarmamasına veya koltuklarınız sağa sola çekilirken koltuk kumaşlarının ve duvarlarınızın yapısının bozulmamasına yönelik olmalıdır.
 • Koltuklarınızın yıkanmasından  sonra en kısa sürede kurumasına yardımcı olabilecek uygun hava sirkülasyonu sağlanmalıdır.

Koltuk Yıkama ve Koltuk Temizliği İzmir

Koltuk temizliği, koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma konularında yılların vermiş olduğu tecrübe ile İzmir’de en iyi ve en güvenilir hizmeti vermekte olan Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketleri   koltuğunuzu temizlerken bakımını da yaparak sizin ve ailenizin sağlıklı ortamda yaşaması için gerekli tüm tedbirleri de alır.

Ev temizliği konusunda uzmanlaşmış olan firmamız koltuklarınızın temizlenmesi söz konusu olduğunda mükemmel altyapısı, modern koltuk yıkama makineleri ve kaliteli temizlik ürünlerinin sağladığı tüm avantajları koltuk yıkama deneyimi ile birleştirerek size yüksek standartlarda koltuk temizliği hizmeti sunar.

Koltuk temizliği ve koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış olan Güzel Evim İzmir koltuk yıkama firması ekiplerimiz genel kullanım sonrası oluşan ya da diğer dış etkenlere maruz kalarak kirlenmiş ya da lekelenmiş koltukların temizliğinde tartışmasız bir numaradır.

Deneyimi ve donanımı eksik ve bu nedenle sizi memnun edemeyecek koltuk yıkama firmaları İzmir ve çevre ilçelerde düşük standartlarda hizmet vermekte ve müşteri elde edebilmek için düşük koltuk yıkama fiyatlarını bir koz olarak kullanmaktadırlar.

Unutmamalıdır ki bir ürünün ya da hizmetin fiyatı ne kadar düşük ise buna sebep olan birçok olumsuz neden beraberinde sizi beklemektedir. Daha az koltuk yıkama deneyimi, daha az donanım, daha az kaliteli temizlik ürünü veya diğer farklı nedenler…

PROFESYONEL BİR YAKLAŞIM VE DENEYİM GEREKTİREN KOLTUK YIKAMA HİZMETİ İÇİN GÜZEL EVİM KOLTUK YIKAMA FİRMASININ KALİTESİNE GÜVENEBİLİRSİNİZ.

Koltuklarınızın yıkanması ve temizlenmesi konusunda İzmir temizlik şirketleri arasında en iyi hizmeti veren Güzel Evim Temizlik Şirketi, kullandığı kaliteli makine, ekipman ve şampuanların yanı sıra deneyimli temizlik personeli ile de %100 müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Güzel Evim Koltuk Yıkama Firmasını Seçmeniz İçin Nedenler

Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketleri koltuk yıkama ve koltuk temizliği alanında yaklaşık 15 yıldır hizmet vermekte olan bir firmadır.

İzmir’de bu sektörde geçen onca yılın ardından edindiğimiz deneyim ve koltuk yıkama konusuna profesyonel yaklaşımımız bizi İzmir’in en çok tercih edilen ve referans gösterilen koltuk yıkama firması yapmıştır.

Profesyonel bir koltuk yıkama şirketinin sahip olması gerekli tüm özellikleri Güzel Evim İzmir koltuk yıkama firmasında bulabilirsiniz.

 • Kaliteli hizmet anlayışı ile geçen onlarca yılın ardından İzmir’de en modern ve yüksek kalite standartlarında koltuk yıkama hizmetini Güzel Evim Koltuk Yıkama Firması vermektedir.
 • Profesyonel olabilmek için birçok niteliği ve özelliği bir arada taşıyabilmek ve her an her koşulda en iyi hizmeti verebilmek gereklidir.
 • Koltuk yıkama konusunda en ekonomik hizmeti en yüksek standartlarda verdiğimiz tartışılmazdır.
 • Koltuk Yıkama Kampanyalarımız ile amacımız İzmir’de, farklı bütçelere sahip her aile için kaliteli koltuk yıkama hizmetini ulaşılabilir kılmaktır.
 • Koltuk temizleme konusunda uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerimiz her türlü leke ve kirin üstesinden gelebilirken, koltuklarınızın hijyenini de en iyi şekilde yerine getirmektedir.
 • Mükemmel organizasyon yapısı sayesinde koltuk temizliği alanında referans alınan ve en çok tercih edilen firma Güzel Evim’dir.
 • Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi size kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunar.
 • Koltuklarınızı yıkarken doğa ile dost temizlik ürünleri kullanarak ailenizin sağlığını ve doğayı önemsiyoruz.

İzmir Koltuk Yıkama Firmaları Fiyatları Fiyat Listesi

Koltuk yıkama fiyatları İzmir ve çevre ilçelerde, genellikle koltuğun büyüklüğüne ve koltuğun kumaş cinsine göre değişmektedir.

İzmir temizlik şirketi Güzel Evim, koltuk yıkama fiyatları konusunda belirleyici şirket konumundadır.

Bir koltuk takımını 75 TL ile 225 TL arasında değişen farklı fiyatlara yıkabiliyoruz. Bu fiyat aralığının oluşmasında birçok farklı etken ve durum bulunmaktadır.(aşağıda bulunan koltuk yıkama kampanyalarımıza göz atınız)

Birçok periyodik temizlik hizmeti verdiğimiz müşterimize koltuk yıkama hizmetini ücretsiz vermekteyiz.

 

İZMİR  KOLTUK YIKAMA FİRMALARI FİYATLARI FİYAT LİSTESİ

ÇEŞİT FİYAT
Üçlü koltuk (Çekyat, Kanepe)Yıkama 150 TL
İkili koltuk Yıkama 100 TL
Tekli koltuk Yıkama 75 TL
Köşe takımı yıkama 250 TL
L tipi koltuk Yıkama 250 TL
Koltuk Minderi Yıkama(adet) 25 TL
Puf Yıkama 50 TL
Sandalye Yıkama (Sadece Oturma yeri Kumaş) 25 TL
Sandalye Yıkama (Her yeri kumaş – Giydirme) 40 TL
Koltuk Bazası Yıkama(Gövdenin içindeki parça) 50 TL
Yatak Yıkama (Tek Kişilik) 200 TL
Yatak Yıkama (Bir buçuk kişilik) 250 TL
Yatak Yıkama (Çift Kişilik) 300 TL
Oto(Araç) Koltuğu Yıkama (5 kişilik) 500 TL

Koltuk yıkama fiyatları  firmadan firmaya da değişiklik gösterebilir, bunun sebebi birçok şey olabilir ancak en önemli etken tabii ki kalitedir.

Modern koltuk yıkama hizmeti, müşteri memnuniyeti garantisi, kullanılan koltuk yıkama ürünleri, koltuk yıkama hizmet standartları ve buna benzer birçok neden firmalar arasındaki koltuk yıkama fiyat farklılıklarını anlamanıza yardımcı olabilir.

İlk kez temizlik hizmeti için başvurduğunuz bir firma, verdiği hizmette profesyonel olmalıdır ve koltuk yıkama hizmeti için evinize veya ofisinize gelecek firmanın personeli deneyimli ve güvenilir İzmir koltuk yıkama şirketleri personeli olmalıdır.

Koltuk yıkama için kullanılan tüm temizlik ürünlerini en kaliteli markalar arasından seçen Güzel Evim İzmir temizlik şirketi  %100 müşteri memnuniyetini de garanti etmektedir.

Koltuk yıkama nasıl yapılır ve koltuktan leke nasıl çıkarılır konusunda sürekli eğitilen Güzel Evim İzmir temizlik şirketi koltuk yıkama ekipleri, koltuk kumaşı ve leke çeşitleri hakkında bilgileri sürekli güncellenir.

Koltuk yıkama fiyatları belirlemede koltuğunuzun büyüklüğü önemlidir. Örneğin iki tekli ve bir üçlüden oluşan koltuk takımı ile iki tekliden, bir ikiliden ve bir üçlüden oluşan koltuk takımı yıkama fiyatı aynı olmayacaktır.

KOLTUK TAKIMINIZ HAKKINDA BİLGİ VERİRKEN KOLTUĞUNUZ ÜZERİNDE ŞAYET LEKE VAR İSE,BUNU BELİRTMEYİ UNUTMAYIN.AYRICA MÜMKÜN İSE,LEKENİN CİNSİ HAKKINDA DA BİLGİ VERİRSENİZ KOLTUK YIKAMA FİYATLARI OLUŞTURMADA SİZE DAHA İYİ YARDIMCI OLABİLİRİZ.

Profesyonel ve kaliteli koltuk yıkama hizmeti için İzmir temizlik şirketi Güzel Evim’i (0232)255 0 555 numaralı telefondan arayabilir ve randevu alabilirsiniz

KOLTUK YIKAMA HİZMETİ VERDİĞİMİZ BÖLGELER;

KARŞIYAKA KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ | KARŞIYAKA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI | BOSTANLI KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ | MAVİŞEHİR KOLTUK YIKAMA FİRMALARI | MAVİŞEHİR KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ | ÇİĞLİ KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ | ÇİĞLİ KOLTUK YIKAMA FİRMALARI | BOSTANLI KOLTUK YIKAMA FİRMALARI | BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI | NARLIDERE KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ | BALÇOVA KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ | HATAY KOLTUK YIKAMA ŞİRKETİ | BALÇOVA KOLTUK YIKAMA FİRMASI |ŞİRİNYER KOLTUK YIKAMA | BUCA KOLTUK YIKAMA FİRMALARI

İzmir Koltuk Yıkama Firması Tavsiye

Normal ve gündelik olarak kullanmakta olduğumuz koltukların kirlenmesi doğal bir süreçtir.

Birçok farklı nedenden dolayı kirlenen koltukların temizlenmesi ancak koltuk yıkama yöntemi ile mümkündür.

Koltuk yıkamak için evde bulunan koltuk yıkama makinenizden faydalanabilir ya da profesyonel koltuk yıkama firmalarından koltuk temizliği için yardım alabilirsiniz.

Profesyonel koltuk yıkama firması demişken profesyonel ya da güvenilir bir koltuk yıkama firması nasıl bulunabilir ne gibi özelliklere sahiptir bu alanda ne gibi konuları referans almalıyız?

Koltuk yıkama konusunda ilk kez profesyonel hizmet alacaksanız İzmir koltuk yıkama firması tavsiye rehberimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Profesyonel  Koltuk Yıkama Firması Tavsiye Rehberi

 • Zaman içerisinde oluşan ve temizlik firmasının yapısı ile alakalı olan GÜVENİLİRLİK ilk dikkat edilecek konudur. Verilen taahhütler, zaman ve hizmet kalitesinin oluşturulması güveni tesis eden önemli unsurlardır.
 • İzmir’de KOLTUK YIKAMA FİRMALARI FİYATLARI belirlemede en büyük etken verilen koltuk yıkama hizmeti standartlarıdır ve bu STANDARTLAR koltuk yıkama firmaları arasında farklıdır.
 • Koltuk yıkama konusunda hizmet vermekte olan firma, müşterilerinin makul ve mantıklı tüm istek ve hizmet standartlarını koşulsuz yerine getirmelidir. Bu noktada %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ prensibine dayalı hizmet anlayışı önemlidir.
 • Güzel Evim İZMİR’DE EN ÇOK TERCİH EDİLEN KOLTUK YIKAMA FİRMASI ve referans gösterilen  şirketidir. Bunun nedeni on yılı aşan koltuk yıkama tecrübesidir. Koltuk temizleme konusunda uzmanlaşmış ve koltuktan leke çıkarma, koltuk hijyeni konusunda engin deneyimlere sahiptir.
 • Modern ve güvenilir organizasyon yapısı ile İzmir’in EN İYİ KOLTUK TEMİZLİK FİRMASI olma misyonunu yerine getirmiş olan firmamız haftanın yedi günü koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Ayrıca ücretsiz keşif hizmetimiz ile beklentilerinizi ve koltuğunuzun durumunu en iyi şekilde analiz ediyor, temizlik ekibi ve stratejimizi oluşturuyor, müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.
 • Bize sorarsanız, İzmir’de koltuk yıkama şirketleri tavsiye veya önerilerini dikkate alırken biraz da kendiniz araştırma yapın. Bu araştırmaları birçok şekilde yapabilirsiniz. Örneğin koltuk yıkama firmalarının sosyal ağlarda paylaşımlarına, Facebookta bulunan müşteri yorumları ve DEĞERLENDİRMELERİNE göz gezdirebilirsiniz.
 • İnsanlara aradıkları yer, işletme ve hizmetler konusunda tavsiye ve araştırmaları ile yardımcı olmaya çalışan ve bunu da müşteri, ziyaretçi  değerlendirmeleri ile yapan internet siteleri YELP ve benzeri gibi dikkate alabilirsiniz.

İzmir koltuk yıkama firması tavsiye, koltuk yıkama şirketi tavsiye, koltuk temizleme firmaları tavsiye, koltuktan leke çıkarma tavsiye gibi konuların geçtiği her yerde Güzel Evim tecrübesi ve kalitesi ile referans verilmektedir.

Buharlı Koltuk Temizliği İzmir

Koltuk yıkama ve koltuk temizliği konusunda modern bir temizlik modeli olan buharlı koltuk temizliği modeli, buhar makinesinden faydalanılarak yapılmaktadır. Günlük kullanım sonrası, haftalık koltuk temizliği, koltuğun koku ve tozdan arındırılması konusunda etkili bir temizlik çeşididir. Buharlı koltuk temizliği kimyasal temizlik ürünleri kullanılmadan, doğal yollarla yani suyun buhara dönüştürülmesi esasına dayalı bir temizlik modeli olduğu için doğa dostu bir temizlik hizmetidir.

Çok çeşitli buharlı koltuk temizleyicileri vardır. Genel olarak, buharla temizleyebilecekleri yüzeylere göre farklı aparatlar içerirler. Koltuk için en iyi buharlı temizleyiciler, vakumlu buharlı temizleyicilerdir. Bu buharlı koltuk temizlik makineleri bir yandan buhar verip kiri lekeyi yumuşatırken diğer bir yandan vakumlayarak koltuğu en iyi şekilde temizlemenize yardımcı olur. Buharlı koltuk temizleyicileri ya elle tutulmalı ya da çıkarılabilir çubuk veya hortumlara sahip olmalıdır. Buharlı temizlik yalnızca  lekeleri, yağları ve kiri temizlemez, aynı zamanda tüm yüzeyleri dezenfekte eder, alerjenleri temizler ve bakterileri, küfleri, virüsleri, toz akarlarını ortadan kaldırır.

Buharlı koltuk temizliği insan sağlığı için zararlı olan ve solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olan mite toz akarı gibi mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasında etkilidir. Güzel Evim koltuk yıkama firmaları izmir, periyodik ev temizliği hizmeti vermekte olduğu müşterilerine ücretsiz olarak buharlı koltuk, yatak ve halı temizliği hizmeti vermektedir.

Deri Koltuklar Nasıl Temizlenir?

Sararan deri koltuklar nasıl temizlenir, deri yat koltukları nasıl temizlenir, ofis deri koltukları nasıl temizlenir, deri araç koltuk nasıl temizlenir, deri koltuktan leke nasıl çıkar, süet koltuktan leke nasıl çıkar, leke çıkarma yolları, deri koltukların temizliği, deri koltuk temizlemenin püf noktaları, koltukların deri kısımları nasıl temizlenir, deri koltuk nasıl temizlenir, deri eşyalar nasıl temizlenir, deri koltuklar nasıl parlatılır, deri eşya temizliği nasıl yapılır, deri yatak başlıkları nasıl temizlenir ve buna benzer deri koltuk temizliği ile ilgili tüm sorularınıza cevap bulabileceğiniz deri koltuklar nasıl temizlenir başlıklı yazımız size yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Her şeyden önce bilinmesi gereken en önemli konu deri temizliğinde fazla su kullanılmaması gerektiğidir.

Deri yapısı gereği su ve ısıya karşı hassasiyet gösterir. Doğal yapısı gereği yağlı olan deri su ile temizlendiğinde kurur ve sonrasında çatlar. Fazla ısıya ya da güneş ışınlarına maruz kaldığında da yine kurur ve büzüşür.

Deri koltukları temizlemek için Güzel Evim koltuk yıkama firması özel olarak deri temizliği için üretilmiş ve doğal içeriğe sahip deri bakım ve temizleme kremi kullanmaktadır.

Deri bakım ve temizleme ürünleri  dışında farklı temizlik kimyasalları kullanmanız koltuğunuza zarar verebilir. Ağartıcı özelliği olan çamaşır suyu, tuz ruhu, aseton, bulaşık ve çamaşır deterjanlarını kullanmaktan uzak durun.

Deri temizliği esnasında sert fırça, bulaşık süngeri gibi  ürünleri kullanmamalısınız. Deri koltukları temizlerken mikro fiber bezleri kullanabilirsiniz.

Koltuktan Mite Ve Toz Akarlarının Temizlenmesi

Koltuklar konumları gereği evimizde en çok kullanılan eşyaların başında gelmektedir ve bu yüzden de temizlenmesi, periyodik olarak temizlenmesi sağlığımız açısından önemlidir. Güzel Evim izmir temizlik firmaları tarafından sağlık kurumlarından elde edinilen bilgilere ve araştırmalara göre insan sağlığını tehdit eden akar ve mitelerin en yoğun şekilde bulundukları alanlar, evdeki halılar, koltuklar ve yataklardır.

Gözle görülemeyen ve solunum yolu rahatsızlıklarının temel sebeplerinin başında gelen bu mikroorganizmalar(mite ve toz akarları) ancak koltuklarınız yıkandığında ortadan kalkmaktadır. Günümüzde birçok insan, bilinen bir iç mekan alerjeni olan mite ve toz akarlarının, var olduklarından ve nerede bulunabileceklerinden  habersizdir. Bu yaratıklar insanların ölü cilt hücreleri ile beslenirler ve sadece üç mikron büyüklüğündedir, bu da onları insan gözüyle görünmez kılar.

Evinizi ne kadar temizlerseniz temizleyin mite ve toz akarlarından tamamen kurtulmak imkansızdır. Giderek daha fazla hassaslaşan ve alerjenlere duyarlı hale gelen insanların sağlığını korumak temizlik firmamızın en önemli önceliğidir. Bu nedenle koltuk yıkamak için kullandığımız koltuk yıkama ürünlerini bahsettiğimiz bu mite ve toz akarı gibi mikroorganizmaların ortadan kaldırılmasında etkili ürünler arasından seçiyoruz.

Koltuk Yıkama ve Temizliği Standartlarımız

Koltukların kirlilik dereceleri, seviyeleri ve bu derecelere göre de uygulamakta olduğumuz koltuk yıkama standartlarımız bulunmaktadır.

Güzel Evim İzmir koltuk yıkama şirketleri koltuk yıkama konusunda ileri teknoloji ürünü ,modern koltuk yıkama makineleri ve kaliteli koltuk yıkama şampuanları kullanmaktadır.

Ayrıca koltuktan leke çıkarma ve koltuk temizliği konusunda uzmanlaşmış koltuk yıkama ekiplerimiz İzmir’de en çok referans alınan ve tecrübesine baş vurulan temizlik firmasıdır.

A-Yeni veya çok az kullanılmış koltukların antibakteriyel ürünler ile temizlenmesi, yıkanması  gerektiğinde uyguladığımız koltuk temizliği işlemleridir. Mobilya mağazalarının showroomlarındaki ya da yeni alınan bir koltuğun kullanılmaya başlanmadan önceki temizlik işlemidir.

B-Satın alınmasından sonra üzerinden birkaç ay geçmiş koltuklarda da temizlik ihtiyacı duyulabilir.Ayrıca salonda bulunan koltuk takımının evin oturma odasında bulunan koltuk takımına göre daha sonra ve daha az kirleneceği gerçeği koltuk yıkama işleminin hangi sıklıkla yapılması gerektiğini belirleyebilir.

Ayrıca yılda birkaç kere koltuk yıkama hizmeti  alıp, periyodik  koltuk temizliği hizmetinden yararlananlar için standart koltuk yıkama işlemi geçerlidir. Bu tür bir koltuk yıkama işleminde koltuk yıkama şampuanları ile yıkanan koltuk iyice durulanmalı ve uygun şekilde kurutulmalıdır.

C-Hasta bir yakınınızın evinizdeki koltuk üzerinde bakımı söz konusu olabilir ya da yeni doğum yapacak bir anne adayı olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda evinizdeki koltukların koltuk şampuanları ile yıkanmasının yanı sıra antibakteriyel koltuk temizleme ürünlerinin kullanılması gereklidir. Sonrasında yapılacak durulama ve kurutma işlemleri bize temiz ve sağlıklı koltukları elde etmede büyük katkı sağlayacaktır.

D- Araç koltuğu yıkamak, araba koltuğu temizliği gibi konularda da hizmet vermekte olan İzmir koltuk yıkama firması Güzel Evim, dış etkenlere yoğun bir şekilde maruz kalan araç koltuklarının temizlenmesi konusunda size yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra iş yerinizde, ofisinizde kullanmakta olduğunuz koltukların yıkanması da sağlığınız açısından önemlidir ve ertelememek gereklidir. Bu tarz koltukların yıkanması işleminde sırası ile koltuktan kir ve toz çıkarma, şampuanlama, antibakteriyel temizlik ürünleri ile yıkama, durulama ve kurutma işlemleri uygulanmaktadır.

E-Evde bulunan lekeli, kirli ve uzun süre temizliği ihmal edilmiş  koltukların genel temizliğinin yapılması insan sağlığı açısından önemlidir. Bu durumdaki koltukların temizlenmesi için genel koltuk yıkama standartlarının uygulanması ve ilk önce lekelerin, kirlerin ortadan kaldırılması sonrasında uygun koltuk temizliği ürünleri ile yıkanması ve durulanması gereklidir.

F-Hastane, pastane, hava alanı, kafeterya, uçak, otobüs, minibüs, tren gibi umuma açık alanlarda bulunan koltuk ve sandalyelerin sık aralıklarla yıkanması genel halk sağlığı açısından önemlidir. Yıkama esnasında antibakteriyel temizlik ürünlerinin kullanılması önemlidir.

G-Yoğun derecede kirlenmiş, üzerinde leke ve diğer katı atıkların, evcil hayvanların tüy ve idrarının bulunduğu, kötü koku yayan koltuklar insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Böyle bir koltuğun temizlenmesi ancak yoğun koltuk yıkama işlemine tabi kalması ile yapılabilir. Standart koltuk yıkama prosedürünü birkaç kez tekrar ederek, koltuktan leke çıkarma ürünleri, dezenfektan, antibakteriyel ürünler ve koltuk yıkama şampuanlarının kullanılmasının ardından iyi bir şekilde durulanması ile temizlenebilir.

Koltuk Yıkama Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herkesin merak ettiği üzere koltuk yıkama nasıl yapılır, elde koltuk nasıl silinir, koltuklar nasıl yıkanır, koltuk yıkama hizmeti veren firmalar hangileridir, İzmirde koltuk yıkama firmaları, izmir koltuk yıkama şirketleri, izmir koltuk yıkama firmaları çalışma prensipleri, İzmir koltuk yıkama fiyatları konularına değinirken, koltuk yıkama konusunda yılların deneyimine sahip izmir temizlik şirketleri Güzel Evim’in vereceği ipuçları ile koltuk yıkama firması seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğine de açıklık getireceğiz.

İzmir’de ev temizliği hizmeti vermekte olan birçok temizlik firması aynı zamanda koltuk yıkama hizmeti de vermektedir.

Bunun yanı sıra özellikle koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış olan İzmir temizlik firmaları da vardır.

Birçok kişi İzmir’de koltuk yıkama firmaları ararken daha çok İzmir koltuk yıkama fiyatları ile ilgilenmekte ve verilen hizmet kalitesini sormayı aklına bile getirmemektedir. Oysa ki günümüzün büyük bir bölümünü, ailemiz ile birlikte üzerinde oturarak geçirdiğimiz koltukların temizliği önemli bir konudur ve koltuk yıkama hizmeti alırken bazı noktaları göz önünde bulundurmanız gereklidir. Bunlardan kısaca bahsetmeyi uygun görüyoruz.

1-Yıkanacak Koltuğun Durumu :Görüşme yapacağınız İzmir koltuk yıkama şirketleri size koltuklarınızın kumaş cinsini, üzerinde leke olup olmadığını, koltuk takımınızın büyüklüğünü ve buna benzer soruları sorarsa işini önemseyen ve profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren bir İzmir koltuk yıkama şirketi buldunuz demektir.

Firmamıza (0232)255 0 555 numaralı telefondan ulaşıp koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde size yukarıdaki soruları ve daha fazlasını soracak ve yıkama yapılacak koltuk takımı hakkında tüm bilgileri analiz ettikten sonra size uygun fiyatı verecek ve ayrıca koltuk yıkama kampanyalarımızdan bahsedecektir.

2-Koltuk Yıkama Hizmetinin Standartları : Koltuk yıkama hizmeti almak için aradığınız İzmir’de koltuk yıkama firmaları şayet sizin istediğiniz standartları yerine getirebilecek deneyime ve donanıma sahip ise koltuk yıkama fiyatı da bu özellikleri ile dengeli olmak zorundadır.

Örneğin koltukların üzerindeki her türlü leke ve kiri çıkarabilecek, koltuk üzerindeki mite ve akarları ortadan kaldırması için gerekli temizlik ürünlerine sahip ve yüksek vakum gücü sayesinde koltuklarınızı yıkarken en az seviyede ıslak bırakarak en kısa zamanda kurumasını sağlayabilecek makine donanımına  sahip İzmir koltuk yıkama şirketleri diğer koltuk yıkama şirketlerine göre daha öncelikli tercih sebebi olmalıdır.

3-İzmir’de Koltuk Yıkama Fiyatları : Birkaç İzmir koltuk yıkama şirketi ile telefon görüşmesi yaptıktan sonra, karar verme aşamasında, bazı şeyleri anlamış, analiz etmiş ve size en uygun ve sizin standartlarınızı yerine getirebilecek en iyi koltuk yıkama şirketini bulmuşsunuzdur sanırız.

Şu da bir gerçektir ki bütçenize göre en uygun İzmir koltuk yıkama firmasını ararken terazinin diğer bir kefesine de verilen koltuk yıkama hizmetinin kalitesini koyup öyle karar vermelisiniz yoksa an gelip de koltuklarınız yıkanmaya başladığında bazı şeyler için geç kalınmış olmasın.

Siz de İzmirde koltuk yıkama firmaları ararken yukarıda size vermiş olduğumuz koltuk yıkama firmaları hakkındaki ipuçlarını aklınızdan çıkarmayın. Bu sayede hem kaliteli hem de hesaplı koltuk yıkama hizmeti veren İzmir koltuk yıkama şirketi bulmanız daha kolay olacaktır.

Koltuk ve Koltuk Kumaşı Çeşitleri

Keten, yün, ipek ve pamuk gibi maddelerden elde edilen iplik türlerinin, farklı makineler ve çeşitli yöntemler ile bir araya getirilmesi sonucunda elde edilen kumaş genellikle giysi yapımında, perdelik olarak, koltuk kaplanmasında, havlu yapımında ve diğer birçok alanda kullanılır.

Koltuk kaplamalarında genellikle pamuklu ve keten kumaş tipleri tercih edilir. Kullanımı, rahatlığı ve sağladığı konfor açısından birçok avantajı vardır. Bunun yanı sıra deri ve suni deri ile kaplanmış koltuklara da rastlamak mümkündür ve yine nadir de olsa, kadife ve saten kumaş ile kaplanmış koltuklara da rastl anabilmektedir. Koltuklar kullanıldıkları alana ve iskelet yapısına göre sınıflandırılır ve adlandırılırlar. Tekli olabileceği gibi takım halinde de olabilen koltuklar evimizin ve ofisimizin her köşesinde bulunabilmektedir. Farklı yapı ve kullanım alanları ile kanepeler, koltuk takımları, puflar, berjerler ve köşe takımları evlerimize renk katarak konforlu bir hayat sürmemizi sağlayan en vazgeçilmez eşyalarımızdır.

Koltuk Bakımı Nasıl Yapılır?

Sahip olduğumuz birçok eşyamızın bakıma ihtiyacı olduğu gibi koltuklarımız da daha uzun süre dayanabilmesi ve sağlığımızın korunabilmesi açısından bakıma ihtiyaç duyar.

Koltuklarımızın bakımı birkaç önemli konunun yerine getirilmesi ile kolayca üstesinden gelebileceğimiz bir durumdur.
Oturma odamızda,salonumuzda,ofisimizde,balkonumuzda ve bahçemizde bulunan oturma grupları ve koltuklarımız düzenli olarak temizlenmeli ve bakımı yapılmalıdır özellikle kalabalık bir ailemiz var ise veya trafiği bol bir ofisimiz,koltuklarımızın temizlik ve bakım aralığını daha da kısaltmalıyız.
Koltuklarımız düzenli olarak fırçalanarak süpürülmeli ve antibakteriyel ürünler veya koltuk şampuanları kullanarak silinmelidir.

Silme işlemi,yıkama işleminin sağlayacağı derinlemesine bir temizlik işlemi olmasa da yine de periyodik ev temizliğimiz esnasında uygulanması tavsiye edilen bir temizlik metodudur.

Her yeri titizlikle süpürülen koltuklarımızın, mümkün ise,minderleri güneş gören bir yerde havalandırılmalıdır.

Yataklarımız için uyguladığımız periyodik ters-yüz yön değiştirme uygulamamızın benzerini minderlerimiz için de uygulamalı ve mümkün ise koltuk takımlarımızın oda içerisindeki yerlerini de arada bir değiştirmeliyiz.

Koltuklarımız temizlenirken arka bölümü ve alt kısmı da unutulmamalı ve temizlenmelidir.
Oyun çağında çocuklarımız var ise koltuklarımızın kirlenmemesi ve zarar görmemesi için gerekli önlemleri almalı ve üzerinde yiyecek,içecek tüketilmesine engel olmalıyız.

Ayrıca evde bulunan evcil hayvanlarımıza rahat edebileceği minder ve benzeri gibi ortamlar sağlayarak koltuklarımızı kullanmama konusunda eğitmeliyiz.

Koltuklarınızı Uzun Süre Temiz Tutabilirsiniz (3 Değerli İpucu)

Konforlu ve sağlıklı bir yaşam için temizliğin önemi herkes tarafından kabul edilmektedir.

Evimizin en çok kullanılan ve üzerinde zaman geçirilen koltuklarının uzun süre temiz kalabilmesi ise herkesin en çok istediği durumdur sanırız.

Koltuklarınızı uzun süre temiz tutabilmeniz için size vereceğimiz 3 değerli ipucu hayatınızı kolaylaştıracak,zaman ve işgücü açısından size avantaj sağlayacaktır.

1-DÜZENLİ BAKIM

Her ev temizliği esnasında koltuklarınızın da temizliğini ve bakımını yaparsanız koltuklarınız daha uzun süre temiz ve kullanılabilir olacaktır.

Koltuk temizliği için kimyasal içerikli temizlik ürünleri yerine doğal içerikli temizlik ürünleri kullanmak ya da buharlı temizlik uygulaması gibi seçenekler size tavsiye edebileceğimiz konuların başında yer almaktadır.

2-KOLTUK KILIFLARI

Birçoğumuz koltuk kılıfı kullanmak konusunda,bazı sebeplerden dolayı,çekingen davranmaktayız.

Ancak çocuklu,yoğun trafiği olan ya da evinde evcil hayvan besleyen aileler için koltuk kılıfları vazgeçilmez niteliktedir.

Uygun renk ve modeldeki koltuk kılıfları ya da örtüleri koltuklarınızın daha uzun süre temiz kalabilmesi açısından hayati önem taşıyabilir.

3-NANO TEKNOLOJİ

Hayatımızın her alanında olduğu gibi evimizdeki,ofisimizdeki ve aracımızdaki koltukların korunması için de teknolojiden yararlanabiliriz.

Bu amaç doğrultusunda geliştirilen ve üretilen nano teknoloji bakım ve koruma ürünleri (bakınız) koltuklarınızı birçok duruma karşı uzun süre koruyabilir.

Koltuk Yıkama ve Koltuk Temizliği Çeşitleri

BUHARLI KOLTUK TEMİZLİĞİ
Koltuk yıkama ve koltuk temizliği konusunda modern bir temizlik modeli olan buharlı koltuk temizliği modeli, buhar makinesinden faydalanılarak yapılmaktadır.Günlük kullanım sonrası,haftalık koltuk temizliği,koltuğun koku ve tozdan arındırılması konusunda etkili bir temizlik çeşididir.Güzel Evim koltuk yıkama firmaları izmir,periyodik ev temizliği hizmeti vermekte olduğu müşterilerine ücretsiz olarak buharlı koltuk temizliği hizmeti vermektedir.Buharlı koltuk temizliği kimyasal temizlik ürünleri kullanılmadan,doğal yollarla yani suyun buhara dönüştürülmesi esasına dayalı bir temizlik modeli olduğu için doğa dostu bir temizlik hizmetidir.
YIKAMA YÖNTEMİ İLE KOLTUK TEMİZLİĞİ
Koltuk temizliği için geçerli ve en etkili yöntem koltukların yıkanmasıdır.Koltukları yıkayarak toz,kir,leke ve diğer istenmeyen tüm kötü etkilerden kurtulabilirsiniz.Koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış izmir koltuk yıkama şirketlerinin en çok tercih edileni kalitesi ve tecrübesi ile Güzel Evim’dir.Koltuk yıkama işlemi birkaç farklı evreden ve farklı işlemleri içermektedir.İlerleyen bölümlerde koltuk yıkama işlemini nasıl yaptığımızı ayrıntılı olarak anlatacağız.Koltuk yıkama firmamız,koltuk yıkama konusunda modern ve kaliteli hizmet verirken insan sağlığına büyük önem vermektedir ve kaliteli koltuk yıkama makinelerinin yanı sıra organik temizlik ürünlerini tercih etmektedir.Amacımız kalıcı,etkili ve kaliteli koltuk yıkama hizmeti verirken müşterilerimizin sağlığı kadar çevre ve doğayı da maksimum seviyede koruyabilmektir.
SİLME YÖNTEMİ İLE KOLTUK TEMİZLİĞİ
Her ne kadar etkili ve derinlemesine bir temizlik işlemi değilse de silerek de koltukları temizleyebilirsiniz.Koltuk silerek temizlik işlemi yerine getirmek adına üretilmiş temizlik ürünlerinin amacı, koltuk kumaşı dokusunda hapsolmuş toz,kir ve mikroorganizmaların uygulama sonrası yüzeye çıkması ve bu istenmeyen şeylerin silinerek ortadan kaldırılmasıdır.Silme yöntemi ile koltuk temizliği işlemi, çok kirli olmayan koltuklar için uygulanabilir ancak koltuk yıkama kadar etkili bir işlem değildir.Umarız koltuk ve koltuklar nasıl silinir sorusuna uygun cevap verebildik.Ayrıca kadife koltuk nasıl temizlenir diye merak edenler için de geçerli bir yanıt niteliğindedir.

İzmir’de Koltuk Yıkama Hizmetleri

İzmir’de koltuk yıkama hizmetleri alanında on yılı aşkın süredir çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Koltuklarınızın temizlenmesi ve yıkanması esnasında günümüz teknolojisinin en modern koltuk yıkama makinelerini kullanıyoruz.

Koltuklarınız üzerindeki lekelerin ve kirlerin ortadan kaldırılması bizim uzmanlık alanımız.

Koltuklarınız yıkanırken doğa ile dost koltuk temizleme ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Ev koltuğu temizlenmesi,ofis koltuğu yıkama,hastane koltuğu temizliği,sinema,kafe,restoran koltuk temizliği,araç koltuğu yıkama alanında hizmet vermekteyiz.

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak size her konuda avantaj sağlayacaktır.

Etkili,kalıcı ve modern bir koltuk yıkama hizmeti almak ailenizin ve sizin sağlığına katkı sağlarken koltuklarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

Koltuğunuz üzerinde bulunan gözle görülebilir leke ve kirlerin çıkarılması kadar gözle görülemeyen toz partiküllerinin ve akar,mite gibi mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için koltuk yıkama işlemi gereklidir.

Firmamızdan alacağınız koltuk yıkama hizmeti ile renk solması,kirin kusması ya da koltuklarınızın uzun süre kurumaması ve küf kokması gibi durumlar ile karşılaşmazsınız.

Güzel Evim Koltuk Yıkama Firması ile;

»Daha hijyenik koltuklara

»Daha profesyonel koltuk yıkama hizmetine

»Daha ekonomik koltuk temizliğine

»Daha temiz koltuklara

kavuşabilirsiniz.

Çekyat Yıkama ve Temizliği

Kanepe Yıkama ve Temizliği

Sandalye Yıkama ve Temizliği

Koltuk Yıkama Makineleri

Koltuk Temizleme Ürünleri

Koltuk Yıkama İpuçları(koltuk nasıl yıkanır,evde kendiniz denemek isterseniz)

Profesyonel ve koltuk yıkama konusunda uzmanlaşmış olan Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketleri yıllar içerisinde edindiği kirlenen koltuk nasıl temizlenir,koltuklar nasıl yıkanır,koltuk temizleme,koltuk yıkama,koltuktan leke çıkarma tecrübelerini birkaç maddede derleyerek sizin de faydalanarak koltuk temizliği alanında en iyi sonuçları alabileceğiniz bir duruma getirmiştir.

1-Koltukların temizlenmesi ancak koltuk yıkama işlemi ile olacağı için hangi koltuk kumaşları yıkamaya uygun, hangi koltuk kumaşları kuru temizleme yapılabilir iyi analiz etmek gereklidir.Bunun için koltuklarınızın var ise etiketleri üzerindeki yıkama talimatlarını gözden geçirin ya da koltuklarınızı aldığınız mağazadan bu konu hakkında yardım isteyin.
2-Koltuk yıkama işlemi öncesi, koltuk nasıl yıkanır ve koltuktan leke nasıl çıkar konularında biraz araştırma yapın.Koltuk yıkama ve koltuktan leke çıkarma videoları izleyin.
3-Araştırmalarınız sonucunda ulaştığınız koltuk yıkama ipuçları sizi tatmin eder nitelikte değil ise Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketlerini arayabilir ve kaliteli ve güvenilir koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.
4-Koltuklarınız üzerinde bulunan mikroorganizmalar solunum yolu rahatsızlıklarına sebep olduğundan en geçerli ve kesin kurtulma yöntemi koltuklarınızı yıkamaktır.
5-En önemli koltuk yıkama ipuçları koltuğu yıkamaya başlamadan önce koltuk üzerinde var ise lekelerin çıkarılması işlemi olacaktır.Koltuktan leke çıkarma işlemi çok hassas bir konudur ve farklı lekeler için farklı leke sökücü ürünler kullanmak gerekli olabilir.Bu konuda Güzel Evim koltuk yıkama şirketlerinden bilgi ve yardım alabilirsiniz.
Ev temizliği herkes tarafından yapılabilir,bir camı silmek veya bir kapıyı temizlemek uzmanlık isteyen bir temizlik işlemi olmayabilir ancak koltuk yıkama işlemi uzmanlık,tecrübe ve donanım gerektiren bir temizlik işlemidir ve bu konuda profesyonel yardım almak en doğru seçenektir.Güzel Evim izmir temizlik firmaları kalitesi ve donanımı ile yıllardır en çok tercih edilen izmir koltuk yıkama şirketidir.

koltuk yıkama ipuçları,koltuk nasıl yıkanır,koltuk nasıl temizlenir,koltuk nasıl silinir,koltuktan leke nasıl çıkar

Ev temizliği konusunda uzman olduğunuz herkes tarafından kabul ediliyor olabilir ve hatta ev temizliği denilince her konuda sizin fikriniz alınmakta ve sizin deneyimleriniz ve tecrübeleriniz ile komşularınız ev temizliğini organize etmekte ve söylediklerinizi harfiyen yerine getirerek sizin izinizden gidiyor olabilirler.

Herkes koltuk nasıl temizlenir,koltuk nasıl silinir diye sizden gördüklerini uyguluyor olabilir ama artık zaman değişti ve günümüzün modern ve en son teknoloji araç ve gereçleri ile hizmet vermekte olan izmir temizlik şirketleri Güzel Evim koltuk nasıl yıkanır,koltuktan leke nasıl çıkar gibi konularda görüşü alınan ve koltuk yıkama konusunda en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

Yıllar içinde edindiğimiz koltuk yıkama deneyimlerimizi sizin için bir araya getirdik ve koltuk yıkama ipuçları ile hayatınızı  kolaylaştırdık.
Hala annenizden öğrendiğiniz koltuk silme işlemini geçerli bir koltuk temizliği şekli olarak kabul ediyorsanız sizin ve aileniz için endişelenmemek elde değil.

Koltuklarınızı,koltuk şampuanları ile silmek,arap sabunu ile koltuk temizliği,koltuklarınızı arap sabunu veya kir çözücü özelliğe sahip kimyasallar ile silmek ve temizlemek ve hatta sirkeli su ile silmek koltuklarınızın temizlenmesi anlamına gelmez.

Koltuklarınızı silerek belki de üzerindeki tozu ve kiri bir miktar azaltmış olacaksınız ancak tamamı ile bu kirlerden ve lekelerden silerek kurtulabileceğinizi sanıyorsanız,yanılıyorsunuz demektir.

Koltuk temizliği için en doğru yöntem yıkamaktır.

Tay tüyü koltuk ve koltuklar nasıl temizlenir diye merak ediyorsanız buharlı koltuk temizliği ve yıkamak en doğru işlem olacaktır.

Gündelik Olarak Koltuklar Nasıl Temizlenir Silinir ve Hangi Temizlik Ürünlerini Kullanmalıyız

Gündelik olarak koltuklarımızı temizlerken ilk önce tozunu almalıyız ve bunun için de elektrik süpürgesinden yardım alabiliriz.

Evdeki koltukların temizlenmesi,ofis koltuğu temizliği ve oto koltuk yıkama gibi konulara çözüm sunan yazımızda, size izleyeceğiniz yol haritası sunulmuştur.

Koltuklarımızın var ise minderlerini kaldırıp altlarını ve aralarını da temizlemeliyiz.

Ayrıca evinde kedi,köpek gibi evcil hayvanlar var ise koltuklarınızı vakumladıktan sonra mutlaka bir de fırçalayıp daha sonra tekrar vakumlamalısınız.

Şayet bu temizlik sizin için yeterli gelmiyor ise koltuklarımızı uygun temizlik ürünleri ile silebiliriz ancak silme işlemi sırasında kullandığımız temizlik bezinin çok ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz ve kesinlikle tozunu almadan silme işlemine geçmemelisiniz.

Koltuklarınızın temizliği için birçok farklı temizlik ürününden faydalanabilirsiniz.

Alışveriş merkezlerinin ve marketinizin temizlik reyonundan bulabileceğiniz bu koltuk temizlik ürünlerinin yanı sıra siz de evinizde koltuklarınızı temizleyebilecek ürünler elde edebilirsiniz.

Bir kova ılık suyun içine ekleyeceğiniz sirke ile koltuklarınızı silerseniz üzerindeki mite ve akarlardan da kurtulabilirsiniz.Bilindiği üzere sirke ev temizliği için kullanılması önerilen doğal bir temizlik ürünüdür.

Bunun yanı sıra her evde bulunabilen ıslak havlular ile de koltuklarınızı temizleyebilirsiniz.Hipoalerjenik özelliğe sahip olan bu ıslak havlular, mükemmel bir temizlik ürünüdür ve bildiğiniz üzere özellikle suyun ve sabunun olmadığı yerlerde güvenle kullanmaktayız bu ıslak havluları.

Diğer bir koltuk temizleme ürünü de sıvı arap sabunudur.Mükemmel bir temizlik ürünü olan arap sabunu asırlardır temizlik için kullanılmaktadır.Bir kova ılık suya ekleyeceğiniz sıvı arap sabunu ile koltuklarınızı temizleyebilirsiniz.

Hazır olarak satılmakta olan koltuk temizleme ürünleri de bulunmaktadır.Bunların bazılarını bir kova ılık su ile karıştırarak kullanabilirken,sprey ve köpük formunda olan koltuk temizleme ürünleri de bulunmaktadır ve hepsinin üzerinde nasıl ve ne miktarda kullanacağınız yazılı kullanma talimatları bulunmaktadır.

Uluslararası Koltuk Temizleme Kodlarından Yararlanarak Koltuklar Nasıl Temizlenir

Koltuklarınız üzerinde aşağıda vereceğimiz uluslararası koltuk temizleme kodlarına sahip iseniz koltuk temizleme konusunda bir basamak atlamış sayılırsınız.

Bu kodlar size koltuk temizleme sırasında nelerin yapılmasını ve yapılmamasını anlatmaktadır ve işinizi daha da kolaylaştıracaktır.

Ancak koltuklarınız üzerinde herhangi bir etiket ya da kod yok ise koltuklarınızı satın aldığınız firma ya da satıcı ile irtibata geçmenizi ve koltuklarınızın kumaş yapısını öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

ULUSLARARASI KOLTUK TEMİZLEME KODLARI VE ANLAMLARI

W: Su bazlı temizlik ürünleri ile temizlenebilir.
S: Koltuklarınızın kumaşı sadece kuru temizleme ile temizlenmelidir.Herhangi bir su bazlı temizlik ürünü kullanılmamalıdır.
WS:Koltuklarınız kuru temizleme ile temizlenebildiği gibi su bazlı temizlik ürünleri ile de temizlenmeye uygundur.
X:Koltuklarınız sadece profesyonel temizlik şirketi tarafından, koltuk yıkama makineleri kullanılarak   temizlenmelidir.(Kesinlikle kendi kendinize , bir koltuk temizleme ürünü ile temizleme yapmaya kalkışmayın.)

Yukarıda vermiş olduğumuz bilgiler ışığında siz de  koltuk nasıl temizlenir konusunda amatörlükten profesyonelliğe ilk adımınızı atmış oldunuz.

Koltuk temizliğine başlamadan önce kullanacağınız koltuk temizleme ürünlerinin kullanım şeklini ve içeriğini mutlaka okuyunuz.

İlk kez deneyeceğiniz bir koltuk temizleme ürününü koltuğunuzun görünmeyen bir yerinde deneyiniz.

Koltuk temizleme ürünlerini direkt olarak koltuğunuzun kumaşına dökmeyiniz.

Sizin de koltuk nasıl temizlenir konusunda yöntemleriniz ve ipuçlarınız var ise bizimle paylaşabilir katkıda bulunabilirsiniz.

İzmir Araç Koltuk Yıkama Koltuk Temizleme Firmaları

Koltuk Temizliği İzmir

Evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezleri arasında bulunan koltuk takımları ve oturma grupları bizlere konforlu bir yaşamı sunmaları yanı sıra oturup dinlendiğimiz, misafirlerimizi ağırladığımız, çayımızı kahvemizi içip televizyonumuzu izlediğimiz, kısacası üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz eşyalarımızın başında gelirler.

Sık kullanılan her eşyamız gibi koltuklarımız da özellikle konumları itibari ile de en çok toza, kire ve diğer birçok zararlı dış etmenlere maruz kalması söz konusu olabilmektedir.

Zararlı etmenler olarak bahsettiğimiz miteler ve akarlar ev ortamında, oda sıcaklığında ve özellikle koltuklarda, halılarda ve yataklarda sıkça karşılaşılabilen ve solunum rahatsızlıklarına sebep olabilen istenmeyen organizmalardır.

Bu zararlılar insan vücudundan dökülen deri tozları ve parçacıkları ile beslenirler ve insan sağlığı için büyük tehlike oluştururlar.
Yukarıda bahsi geçen bilgilerin ışığında, koltuklarımızın temizlenmesi özellikle de yıkanarak temizlenmesi gerekliliği gerçeği ortaya çıkmaktadır.

GÜZEL EVİM, detaylı ev ve ofis temizliği uygulamaları sırasında veya haricen koltuk yıkama işleminin de yılda en az iki defa ele alınması gerekliliğine önemle dikkat çekmektedir.
Klasik ev ve ofis temizliği anlayışında kendisine yer bulan koltukların ve halıların silinmesi işleminin aslında nafile bir gayretten,kendimizi yormaktan,kandırmaktan başka bir uğraş olmadığını kanıtlamamızda,GÜZEL EVİM Koltuk Yıkama Ekiplerimizden alacağınız hizmet randevusu ile yardımcı olabilirsiniz.

Temiz olduğunu umduğunuz koltuklarınızdan çıkan kiri gördüğünüzde temizlik standartlarınızı yeniden gözden geçirmenizin gerekliliğini hissedeceksiniz.

Kotuktan Leke Nasıl Çıkar(Üzerine bir şey dökülen,lekeli ya da çok kirlenmiş olan koltuklar nasıl temizlenir)

Koltuklarınız üzerinde oluşan lekelerin çıkarılması bazen çok kolay bazen de uzmanlık isteyecek kadar zor olabilir.

Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketleri izmir ve çevre ilçelerde koltuktan leke çıkarma konusunda tecrübesine en çok başvurulan koltuk yıkama şirketidir.

Koltuktan leke çıkarma; genellikle lekenin yapısına, koltuk kumaşın cinsine, lekenin kapsamına ve lekeye zamanında müdahale edilmesine bağlıdır.

Ayrıca koltuktan leke çıkarma konusunda büyük ölçüde tecrübe de etkendir.Örneğin koltuk üzerine dökülen bir şeyi silerken dışarıdan içeri,yani lekenin merkezine doğru uygulama yapmak koltuktan leke çıkarma konusunda tecrübenin bir kanıtı olabilir.

Üzerine bir şey dökülen,lekeli ya da çok kirlenmiş olan koltuklar nasıl temizlenir

Üzerine bir şey dökülen,lekeli ya da çok kirlenmiş koltukların temizlenmesi ancak makineler yardımı ile ve leke çıkarıcılar ve ve özel koltuk temizleme ürünleri ile üstesinden gelinebilecek bir durumdur ve profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren bir temizlik şirketinden yardım almanı önerilir.

Şayet koltuklarınızın üzerine yemek,çay,kahve,kola,oje ve benzeri bir şeyler dökülmüş,koltuk üzerinde mürekkep lekesi,koltuk üzerinde tükenmez kalem lekesi ve benzeri lekeler oluşmuş ise sizin yapabileceğiniz en doğru hareket mümkün olan en kısa sürede olaya müdahale ederek dökülen şeyin fazlalığını koltuklarınız üzerinden uzaklaştırmak olacaktır.

Bunun için en uygun malzeme beyaz havludur.Renksiz olması ve emici özelliği ile beyaz havluyu, koltuklarınız üzerine dökülen şeylerin uzaklaştırılmasında güvenle kullanabilirsiniz.

Bu işlemi yaparken lekenin dışından merkezine doğru havlunuzu hareket ettirirseniz lekenin yayılmasını da engellemiş olursunuz.

Koltuklarınız üzerine ne döküldüğünü biliyorsanız ve bir de koltuklarınız üzerindeki koltuk temizleme kodlarını doğru çözümleyebilirseniz size vereceğimiz koltuk üzerinden leke çıkarma ipuçları adresinden yararlanarak koltuklarınız üzerinden leke çıkarma işlemine başlayabilirsiniz ancak gerekli leke çıkarıcı ürünlere ve sıvı emme özelliğine sahip bir vakum makinesine sahip değilseniz profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren bir izmir temizlik şirketini ya da en yakın bir temizlik firmasını aramanızı tavsiye ediyoruz.

koltuktan mum lekesi nasıl çıkar
koltuktan oje lekesi nasıl çıkar
koltuktan kahve lekesi nasıl çıkar
koltuktan çay lekesi nasıl çıkar
mürekkep lekesi pas lekesi nasıl çıkar
tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar
yağ lekesi nasıl çıkar
kan lekesi nasıl çıkar
küf lekesi nasıl çıkar
japon lekesi nasıl çıkar
uhu lekesi nasıl çıkar
yapıştırıcı lekesi nasıl çıkar
sakız lekesi nasıl çıkar
boya lekesi nasıl çıkar
yemek lekesi nasıl çıkar izmir koltuk yıkama şirketleri

Koltuktan,kanepeden ve halıdan oje lekesi nasıl çıkar,koltuğa bulaşan oje lekesi,oje lekesi sirke ile,oje lekesi koltuk örtüsünden,asetonsuz ve koltuktaki oje nasıl giderilir gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz koltuktan ve halıdan oje lekesi nasıl çıkar makalemiz size yardımcı olacaktır. Güzel Eim izmir kolltuk yıkama şirketleri ile iletişime 0232 255 0 555 numaralı telefondan geçebilirsiniz.

İzmir’de Koltuk Yıkama Firmaları

Güzel Evim İzmir koltuk yıkama firması koltuklarınızı anti bakteriyel koltuk yıkama ürünleri ile temizlerken tüm leke ve kirleri çıkarma garantisi de vermektedir.

Koltuklarınız üzerindeki leke,kir,mite,akar ve diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması ve temizlenmesi bizim uzmanlık alanımız.

En son teknoloji koltuk yıkama makineleri kullanılarak koltuklarınız temizlenirken geride hiçbir kimyasal artık bırakmıyoruz.

Koltuklarınızın kirlilik durumunu dikkate alarak buharlı,fırçalamalı ve vakumlu koltuk yıkama metodlarını uyguluyoruz.

KOLTUK TEMİZLİĞİ ve KOLTUK HİJYENİ KONUSUNDA %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ GARANTİ EDİYORUZ.

Güzel Evim, on yılı aşan süredir, İzmir’de koltuk yıkama firmaları arasında tecrübesine ve deneyimine en çok başvurulan ve tercih edilen koltuk yıkama firmasıdır.

Evinizde en çok kullanılan eşyaların ilk sırasında gelen koltuklarınızın temizliği ve hijyeni ailenizin sağlığının korunması açısından önemlidir.

Evdeki koltuklar kadar ofisinizdeki,aracınızdaki,toplu taşım araçlarındaki,sinema,kafe ve diğer toplum kullanımına açık yerlerdeki koltukların temizliği için Güzel Evim koltuk yıkama firmasının kaliteli,güvenilir ve ekonomik koltuk yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kaliteli,güvenilir ve hepsinden önemlisi deneyimli bir koltuk yıkama firmasından koltuk temizliği hizmeti almak çok önemlidir.

Koltuktan leke ve kirlerin tamamen çıkarılması,organik koltuk temizlik ürünlerinin kullanılması,koltuk kumaşının zarar görmemesi,koltuk hijyeni ve %100 müşteri memnuniyeti dikkate aldığımız konuların başında gelmektedir.

Koltuk Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Balçova koltuk yıkama firmaları
Bayraklı koltuk yıkama firması
Bornova koltuk temizleme firmaları
Buca koltuk yıkama şirketi
Çiğli koltuk yıkama şirketleri
Mavişehir koltuk yıkama firmaları
Alaybey koltuk yıkama firmaları
Gaziemir koltuk yıkama firması
Güzelbahçe koltuk yıkama şirketleri
Karabağlar koltuk yıkama firmaları
Karşıyaka koltuk yıkama şirketi
Kemalpaşa koltuk yıkama şirketleri
Konak koltuk yıkama firmaları
Narlıdere koltuk yıkama firması
Üçyol koltuk yıkama şirketi
Hatay koltuk yıkama firmaları
Yeşilyurt koltuk yıkama firmaları
Özkanlar koltuk yıkama firmaları
Doğanlar koltuk yıkama firmaları
Gümüşpala koltuk yıkama şirketleri
Alsancak koltuk yıkama firması
Evka3 koltuk yıkama şirketi
Evka4 koltuk yıkama firmaları
Mersinli koltuk yıkama firmaları
Çamdibi koltuk yıkama firmaları
Yeşilova koltuk yıkama şirketleri
Şirinyer koltuk yıkama firmaları
Atatürk mah. koltuk yıkama şirketleri
Bostanlı koltuk yıkama firması

güzelbahçe koltuk yıkama firmaları |narlıdere koltuk yıkama firmaları | balçova koltuk yıkama şirketleri |güzelyalı koltuk yıkama firmaları,balçova koltuk yıkama firmaları, hatay koltuk yıkama firmaları | eşrefpaşa koltuk yıkama firmaları | buca koltuk yıkama firmaları | şirinyer koltuk yıkama firmaları | bayraklı koltuk yıkama firmaları | seferihisar koltuk yıkama şirketleri | bornova koltuk yıkama şirketleri |

Koltuk yıkama ve koltuk temizliği için diğer bir neden de koltuk üzerinde oluşan lekeler ve yoğun kirler olabilir.Böyle durumlarda izmir koltuk yıkama şirketleri koltuk kumaşı cinsi ve koltuk üzerindeki leke çeşidine göre koltuk temizliği stratejileri oluşturulur.Her leke,kir ve diğer etkenlerin temizliğinde farklı leke çıkarıcı,farklı temizlik ürünü ve farklı bir koltuk yıkama modeli etkili bir temizlik için önemlidir.Bu konuda uzman desteği alabileceğiniz izmir koltuk yıkama firmaları Güzel Evim size müşteri memnuniyetini garanti etmektedir. Güzel Eim izmir kolltuk yıkama şirketleri ile iletişime 0232 255 0 555 numaralı telefondan geçebilirsiniz.

Evde en çok koltuklarımızın üzerinde zaman harcamaktayız.Bir misafir geldiğinde,kitap okumak istediğimizde ya da televizyon izlemek istediğimizde koltukları kullanırız ve bu kadar yoğun kullanılan bir eşyanın üzerine de bir şeylerin dökülmesi,çay,kahve ve benzeri gibi leke gayet doğaldır.Dökülen ve lekeye sebep olan bu gibi şeyler ancak uygun leke çıkarıcı ürünlerin kullanılması ve koltuğun yıkanması sonucu ortadan kaldırılabilir.Koltuk üzerindeki lekeler cinslerine göre farklı leke çıkarılar ile çıkarılabilir.Bu konuda koltuk yıkama konusunda deneyimli ve uzmanlaşmış koltuk yıkama şirketlerinden destek almalısınız.

İzmir’de on yılı aşkın süredir modern ve kaliteli koltuk yıkama hizmeti veren Güzel Evim koltuk yıkama şirketi tecrübesi ve mükemmel organizasyon yapısı sayesinde koltuk yıkama standartlarını belirleyen ve referans alınan bir koltuk yıkama firması olarak kabul edilmektedir.Kadife koltuklar nasıl temizlenir,saten koltuk nasıl temizlenir,tay tüyü koltuklar nasıl temizlenir,beyaz koltuklar nasıl temizlenir,koltuktan leke nasıl çıkar ve buna benzer diğer tüm koltuk temizliği sorunlarında en etkili ve kalıcı çözümleri deneyimi ve donanımı ile firmamız sunmaktadır.

koltuk yıkama firmaları izmir

günlük koltuk temizliği,izmir koltuk yıkama şirketleri
Ev temizliği konusunda bazı standartlarımız,bazı kriterlerimiz vardır hepimizin.Örneğin ev temizliğine camlar silinerek başlanmalıdır ya da ev temizliği öncesinde perdeler yıkanmalıdır gibi.Ancak sıra koltukların temizlenmesine geldiğinde kimimiz silerek koltuklarımızı temizleriz kimimiz de yıkayarak.Aslına bakarsanız günlük koltuk temizliği çok zamanınızı ve enerjinizi alacak bir işlem değildir.Sadece uygun temizlik ürünlerini kullanmak ve doğru temizlik metotlarını uygulayarak günlük koltuk temizliği işlemini siz de yerine getirebilirsiniz.
Koltuklar üzerinde en çok zaman geçirdiğimiz ev eşyalarının başında gelmektedir.Bu yüzden de en çok kirlenmeye müsait ve dolayısı ile temizliğine en çok dikkat etmemiz gerekli eşyamızdır aynı zamanda.Evimize misafirlerimiz geldiğinde koltuklarımız üzerinde ağırlarız onları,ya da işten yorgun argın döndüğümüzde akşama evimize hemen kendimizi koltuğun üzerine atarız ve bir süre dinleniriz veya belki de akşam bir film izlemek istediğimizde yine koltuklardır bize yardımcı olacak,bizi taşıyacak.Peki ya çocuklar,en çok zıplayıp üzerinde oynadıkları ve hatta derslerini bile üzerinde yaptıkları, koltuklardır.O halde her gün yaptığımız ev temizliğinin yanı sıra günlük koltuk temizliği de zorunlu hale gelmektedir.Vereceğimiz ipuçları ile koltuk temizliği nasıl yapılır,
kadife koltuk temizliği,tay tüyü koltuk temizliği ve hatta araç koltuk temizliği sizin için bir sorun olmaktan çıkacak.
Koltukların Süpürülmesi :  Ev temizliğinin süpürge tutulması aşamasında koltuk başlığını takarak koltukları da süpürmek,özellikle de minder aralarını,üzerindeki tozdan ve kirden ve istenmeyen kırıntılardan kurtulmamızı sağlayacaktır.Sadece koltukları süpürerek bile günlük koltuk temizliği yerine getirilmiş olabilir bu sayede. Güzel Eim izmir kolltuk yıkama şirketleri ile iletişime 0232 255 0 555 numaralı telefondan geçebilirsiniz.
Koltukların Lekelerden Arındırılması :Koltuklar üzerinde en çok çikolata lekesi,kahve lekesi,meyve suyu lekesi,çay lekesi,süt lekesi,mama lekesi,yağ lekesi ve bazen de oje lekesi ile karşılaşmak mümkün olabilmektedir.Her leke için ayrı bir leke sökücü ve ayrı bir işlem gerekli olabilmektedir ve bu lekelerin çıkarılmasında koltuk yıkama işleminden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.Güzel Evim izmir koltuk yıkama şirketleri, deneyimleri ile koltuk yıkama konusunda en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.Koltuklarınız üzerinde yukarıda saydığımız lekelerden herhangi biri oluştu ise hemen bizi arayın,size profesyonel destek sağlayalım.
Koltukların Silinmesi:  Koltuklarınızı da ev temizliği yaparken silerseniz en azından tozundan kurtulabilirsiniz ancak şunu unutmamak gereklidir ki silmek koltuk temizliği için çok geçerli bir işlem olmayacaktır.Özellikle koltuklar üzerinde bulunan mite ve akarlardan ancak koltuk yıkama işlemi sayesinde kurtulunabilir.Koltuklar üzerindeki mite ve akarlar solunum yolu rahatsızlıklarına neden olmaktadır.Elde koltuk nasıl silinir,kirlenen koltuk nasıl temizlenir ve koltuk temizliği hangi ürünler ile yapılır gibi sorularınıza uzmanlarından cevap alabilmek için bizi arayabilirsiniz.
Koltukların Havalandırılması :Ev temizliği yaparken koltuklarınızı güneş gören bir yerde havalandırmak günlük koltuk temizliği için yeterli olabilecek bir durumdur.Bu sayede tozdan ve gözle görülmeyen mikroorganizmalardan kurtulabiliriz.
Kaliteli ve ekonomik koltuk yıkama hizmeti verme misyonu ile kurulmuş olan Güzel Evim koltuk yıkama şirketi,evinizde halı,yatak,çekyat,sandalye ve buna benzer diğer oturma gruplarını da özenle ve itina ile yıkayarak üzerindeki kir,leke ve diğer istenmeyen  şeylerden sizi kurtarabilir.Yerinde koltuk yıkama,yerinde halı yıkama,yerinde halıfleks yıkama gibi işlemleri de kaliteli bir şekilde sunan Güzel Evim,yılların vermiş olduğu deneyim ve güçlü altyapısı sayesinde her ürününüzü yeni gibi tertemiz ve ışıl ışıl yaparak kullanımınıza sunar.

KOLTUK KUMAŞI ÇEŞİTLERİNİ İYİ BİLEN VE KOLTUK YIKAMA DENEYİMLERİ IŞIĞINDA HANGİ LEKE İÇİN HANGİ LEKE ÇIKARICIYI VE NE ŞEKİLDE KULLANACAĞINI BİLEN GÜZEL EVİM İZMİR KOLTUK YIKAMA ŞİRKETLERİ EKİPLERİ GÜVENEBİLECEĞİNİZ PROFESYONELLERDİR

İzmir Buca koltuk yatak yıkama temizleme firması fiyatları, İzmir Çiğli koltuk yatak yıkama temizleme firmaları fiyatları, Balçova koltuk yatak yıkama temizleme şirketi fiyatları, İzmir Bayraklı koltuk yatak yıkama temizleme firması fiyatları,İzmir Özkanlar koltuk yatak yıkama temizleme firması fiyatları, İzmir Doğanlar koltuk yatak yıkama temizleme şirketleri fiyatları | koltuk yıkama fırsatları | koltuk yıkama kampanyaları | koltuk yıkama İzmir şehir fırsatları | koltuk yıkama izmir bornova | izmirde koltuk yıkama şirketleri fiyatları

izmir koltuk yıkama firması

Güzel Evim İzmir koltuk yıkama firması koltuk temizliği alanında yaptığı yatırımlar ve sahip olduğu tecrübe sayesinde temizliğin yanı sıra size konfor ve düzeni de sunmaktadır. Evinizdeki yatak, koltuk, sandalye, çekyat ve halıların kaliteli bir şekilde yıkanması ve temizlenmesi yaşam kalitenize katkı sağlarken sosyal ilişkilerinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Ansızın gelen bir misafir ya da ziyaretinize gelen bir akrabanızın evinizin temizliği ile ilgili yorumları sizi ne kadar düşündürür bilemeyiz. Ayrıca ofisiniz ve iş yerinizdeki koltukların temiz olması da sizin ve şirketinizin prestijini etkileyecek faktörlerin başında gelecektir. Temiz bir ofis ve temiz koltuklar müşterilerinizin kendilerini daha rahat hissetmelerini ve dolayısı ile daha kaliteli ve kalıcı ilişkilerin kurulmasına olanak sağlayacaktır. Güzel Evim koltuk yıkama firmaları İzmir ve genelinde yüksek standartlarda ve kaliteli koltuk yıkama ve koltuk temizliği hizmetini haftanın yedi günü vermektedir.

izmir temizlik şirketleri facebook takip ederek koltuk yıkama kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Yaklaşan bahar mevsimi ve koltuk temizliği mevsimi ile beraber evimizin temizlenmesi konusunda da liste yapmaya başladık hepimiz, sanırız. Koltuk temizliği, halıların temizliği, perdelerin yıkanması ve evin genel olarak, detaylı  bir şekilde temizlenmesi. Tüm bu temizlik işlemlerini yerine getirmek için gerekli olacak deneyim ve donanım konusunda en güvenilir yardımcınız. Ailenizin ve sizin sağlığınızı ön planda tutarak temizlik hizmetleri veren firmamız özellikle koltuk temizliği konusuna büyük önem vermektedir. Yılda en az iki kere, bahar mevsim geldiğinde alacağınız profesyonel koltuk yıkama hizmeti, koltuğunuz üzerinde oluşan tüm kir, leke ve mikroorganizmalardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Koltuk temizliği, koltuk temizleme, koltuk yıkama yaşam kalitenize değer katacak ve olumlu şekilde etkileyecek bir temizlik işlemidir.
koltuk temizliği öncesi
Koltuklarınızı nasıl temizlemeniz gerektiğini, koltuk temizliği esnasında hangi bilgilere ve hangi ekipmanlara gereksinim duyacağınızı, kullanabileceğiniz koltuk temizleme ürünlerine kadar birçok şeye burada yer vereceğiz.
Koltuk temizliği dikkat edilmesi ve deneyim gerektiren bir temizlik işlemidir. Koltuk kumaşının cinsinden baş vuracağınız temizlik yöntemine, koltuk temizliği için kullanacağınız leke çıkarıcı şampuandan kullanacağınız temizlik ekipmanlarına kadar birçok konu alacağınız sonucu etkileyecektir.
Koltuk temizliği nasıl yapılır
Koltuk temizliği, koltuğun uygun temizlik ürünleri (kosla, kirçöz, sıvı arap sabunu)  kullanılarak silinmesi ile olabilir ancak etkili bir temizlik uygulaması olduğunu söyleyemeyiz. Koltuğunuz üzerindeki leke ve kirlerin çıkarılmasında sonuç alabileceğiniz bir temizlik işlemi değildir. Basit bir örnek vermek gerekirse; kirlendiğini düşündüğünüz kıyafetlerinizi temizlerken silmeyi mi, yıkamayı mı tercih edersiniz?

Profesyonel İzmir temizlik hizmeti sektörünün lideri konumundaki Güzel Evim İzmir temizlik şirketleri, ev temizliği, ofis temizliği ve koltuk yıkama hizmeti alanındaki yılların vermiş olduğu deneyimi sizlerin hayatını kolaylaştırmak ve sorunlarınıza ışık tutabilmek amacı ile paylaşmakta ve sizleri bilgilendirmektedir. Herkesin merak ettiği üzere koltuklar nasıl temizlenir konusuna değineceğiz ve verdiğimiz koltuk temizleme ipuçları ile sorularınıza cevap aramaya çalışacağız.
Koltuk temizliği için farklı durumlar söz konusu olabilir ve siz de farklı koltuk temizleme ürünlerine ve farklı koltuk temizliği metotlarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı durumların üstesinden kendiniz gelebilecekken bazen de koltuk temizliği için profesyonel bir koltuk yıkama hizmeti veren temizlik şirketine ihtiyaç duyacaksınız. Şimdi size bu durumların birkaçından bahsedeceğiz ve koltuklar nasıl temizlenir, koltuk temizliği için hangi ürünler kullanmalıdır ve koltuk temizliği sırasında nelere dikkat etmeliyiz gibi soruları cevaplayacağız.

Similar Posts