Birçok kişi için merak konusu olan ev temizlik fiyatları firmadan firmaya,kişiden kişiye değişiklik göstermektedir.Ev temizlik fiyatları için yapacağınız araştırmalardan elde edeceğiniz sonuçların en doğrusu sizin ihtiyaçlarınıza maksimum düzeyde çözümler getirebilen firmaların verdiği fiyat teklifleri olacaktır.

 

İZMİRDE EV TEMİZLİK FİRMALARI EV TEMİZLİĞİ  FİYATLARI
TEMİZLİK ÇEŞİTİ FİYAT
Eşyalı Ev Temizliği 290TL-700TL
Taşınma Öncesi Boş Ev Temizliği 550TL-850TL
Tadilat Sonrası Eşyalı Ev Temizliği 550TL-900TL
İnşaat Sonrası Ev Temizliği 500TL-950TL

 

Evinizin durumunu,temizlik ihtiyaçlarınızı ve standartlarınızı doğru ifade edebilmek ve temizlik firmalarının verdikleri fiyat teklifinin neleri kapsıyor olduğunu iyi analiz edebilmek sizin çıkarınıza olabilir.

Profesyonel bir temizlik firmasından kaliteli ve modern bir temizlik hizmetini periyodik olarak almak ya da her mevsim geçişinde detaylı ve derinlemesine bir bahar temizliği hizmeti almak size zaman,iş gücü ve ekonomik anlamda avantajlar sağlayabilir.

Aslına bakarsanız ayıracağınız temizlik bütçesi kadar alacağınız temizlik hizmet kalitesi de doğru orantılıdır.Örneğin temizlik konusunda uzmanlaşmış,deneyimli,donanımlı ve kurumsal bir hizmet sunmakta olan bir temizlik firmasının size vereceği ev temizliği fiyatı ile herhangi bir hizmet ve usta sağlayıcı web portalından size teklif sunacak olan birkaç farklı kişi arasında yapacağınız seçim, size farklı deneyimler kazandırabilir.🤔😧

 

Diğer bir taraftan birkaç farklı firma arasında, aynı temizlik ihtiyaçlarınız için,birbirinden farklı ev temizlik fiyatları teklifi sunulabilir.Bunun nedeni hizmet kalitesi,farklı personel sayısı,erken rezervasyon,part time temizlik hizmeti veya yeni işe başlayan  temizlik firmalarının müşteri edinme konusunda izledikleri politikalar olabilir.

Belki de “Evimde sadece toz alınacak ve yerler silinecek,böyle bir temizlik için fazla bütçe ayırmaya gerek yok,bunu herkes yapabilir,herhangi bir deneyim veya donanım gerekli değil” diye düşünebilirsiniz.

Böyle bir durumda da “NE KADAR GÜVENEBİLİRSİNİZ?” sorusu akla gelmelidir.

 

Profesyonel temizlik firmalarının yıllardır edindiği tecrübe sayesinde, sizin,aileniz ve evinizin temizlik ihtiyacı ne olursa olsun, sağlığınız,konforunuz ve bütçeniz dikkate alınarak geliştirdikleri temizlik hizmet paketleri ve çözümleri bulunmaktadır.Ayrıca temizlik kampanyaları ve belirli temizlik hizmetleri yanında sunulan ücretsiz temizlik işlemleri ile daha kazançlı çıkabilirsiniz.

Ev Temizlik Fiyatları

Aşağıda ev temizlik fiyatları konusunda şu bilgiler ve analizler sunulmaktadır,lütfen okumaya devam edin.

 1. Ortalama ev temizlik fiyatı nedir
 2. Ev temizlik fiyatlarını etkileyen faktörler nelerdir
 3. İzmir ev temizlik firmaları fiyatları
 4. Eşyalı ev temizliği fiyatları
 5. İnşaat sonrası ev temizlik fiyatları
 6. Ev temizliği için aylık ve yıllık ne kadar bütçe ayırmalısınız
 7. Ev temizliği kapsamında olan hizmetler
 8. Ev temizliği kapsamında olmayan temizlik hizmetleri için ödeyeceğiniz temizlik tutarları

 

İzmir’de bulunduğunuz semt ve ilçeye göre ev temizliği için ortalama 200 TL ile 250 TL arasında ev temizleme fiyatı ödeyebilirsiniz.Bu fiyat bir kişinin 8 saat çalışma prensibine dayanmaktadır.

Bazı firmalar ev temizliği fiyatlandırmalarında evin m²  cinsinden büyüklüğünü dikkate almakta ve metrekaresini 3 TL ile çarpmaktadır.

Bazı İzmir temizlik firmaları ise temizlik fiyatı için evin oda sayısını dikkate almakta ve oda sayısını 150 TL ile çarpmakta ve ona göre fiyat vermektedir.Örneğin 2+1 bir eviniz var ise bu evin temizliğini 400TL-500TL aralığında temizletebilirsiniz.

iZMİRDE İLÇELERE GÖRE EV TEMİZLİK FİYATLARI(1 PERSONEL-8 SAAT)
İLÇE FİYAT
Balçova 290TL
Narlıdere 290TL
Mavişehir 350TL
Gaziemir 290TL
Buca 220TL
Hatay 290TL
Bayraklı 350TL
Bornova 350TL
Karşıyaka 350TL
Konak 290TL
Şirinyer 290TL
Bostanlı 350TL

EV TEMİZLİK FİYATLARINI ETKİLEYEN FAKTÖRLER

Yukarıda size verdiğimiz ev temizlik fiyatları, ortalama bir ev dikkate alındığında uygulanan ve bir temizlik personelinin görevlendirilmesi durumunda uygulanacak  ev temizlik fiyatları olarak not edilmelidir.Ev temizlik fiyatlarını evinizdeki oda sayısından,evinizin eşyalı veya inşaat halinde olmasına dek birçok durum etkileyebilir.

Profesyonel izmir temizlik firmaları ev temizliği fiyatları için birçok kriteri dikkate alabilir.Bunlardan bazıları;

 • Ev temizlik firmalarının size sunacağı hizmet içeriği
 • Alacağınız ev temizlik hizmeti sıklığı
 • Evinizin şehir merkezine uzaklığı
 • Temizlik firmasının ev temizliği konusundaki tecrübesi
 • Temizlik firmasının temin etmekle yükümlü olacağı donanım
 • Ev sahibinin temizlik konusundaki beklentileri ve standartları
 • Evinizin bulunduğu binanın yaşı
 • Evinizin büyüklüğü
 • Evinizin kaç kattan oluştuğu
 • Evinizde bulunan insan sayısı
 • Evinizde bulunan evcil hayvan sayısı

“Ortalama bir ev nasıl olur, ne demektir?” sorusunun aklınıza geldiğini biliyoruz.Ev temizliği açısından ortalama bir ev, bir kişinin 8 saat içerisinde normal standartlarda temizleyebileceği durumda olan ev anlamına gelmektedir.

Koltuk yıkama,duvar temizliği,panjur temizliği,halı yıkama,yatak yıkama gibi farklı standartlardaki ev temizlik hizmeti ya da inşaat sonrası ev temizliği gibi donanım ve ekip çalışması gerektiren ev temizlik hizmeti fiyatları değişkenlik gösterebilir.Bu ve buna benzer kapsamlı ev temizliği hizmetleri için daha önceden yapılacak KEŞİF HİZMETİ  temizlik firmalarının size en doğru ve kesin ev temizliği fiyatı verebilmeleri açısından önemlidir.

Güzel Evim izmir temizlik firması, ücretsiz keşif hizmeti ile evinizin durumunu ve sizin temizlik standartlarınızı en iyi şekilde belirlemekte,aileniz ve sizin sağlığını,konforunu dikkate alan profesyonel ev temizliği önerileri sunmakta ve mükemmel organizasyon yapısı ile çözümler uygulamaktadır.

İZMİR EV TEMİZLİK FİRMALARI FİYATLARI

Ev temizliği konusunda profesyonel hizmet almak istediğinizde başvuracağınız temizlik firmaları size deneyimlerine,hizmet kalitelerine,hizmet içeriklerine göre farklı izmir ev temizlik firmaları fiyatları verebilir.

İzmir’de ev temizliği hizmeti fiyatları evin konumuna, boş ev, eşyalı ev, inşaat sonrası ev temizliği, yangın sonrası ev temizlik, su baskını ev temizliği, evde halı yıkama, boya badana sonrası ev temizliği, yazlık ev temizliği, dubleks ev temizliği değişiklik gösterecektir.

 

Profesyonel temizlik firmaları, genellikle,  malzeme, makine, işçilik, ulaşım ve yemek dahil fiyat teklifleri sunmaktadır.Bu duruma ANAHTAR TESLİM EV TEMİZLİĞİ FİYATI da diyebiliriz.İzmir’de temizlik firmaları yüzde sekseni anahtar teslim ev temizliği fiyatı vermektedir.

İnşaat temizliği,tadilatlı ev temizliği veya detaylı bahar temizlikleri için İzmir ve genelinde 2 şer,3 er,4 er ve 5 er kişilik ekiplerle sunulan profesyonel ev temizliğinde beraberinde modern temizlik makineleri,ekipmanlar ve temizlik gereçleri de gerekli olmaktadır.
Bu ve buna benzer durumlarda izmir ev temizlik fiyatları kategorilere ayrılarak değerlendirilmeli ve sunulmalıdır.

 

iZMİRDE EŞYALI EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI(DONANIM DAHİL-8 SAAT-ŞEHİR İÇİ)
TEMİZLİK PAKETİ FİYAT
Ekonomik(2 kişilik ekip) 700TL
Detaylı(3 kişilik ekip) 950TL
Uzman(4 kişilik ekip) 1200TL
Profesyonel(5 kişilik ekip) 1450TL

 

İZMİRDE İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİK FİYATLARI (DONANIM DAHİL-8 SAAT-ŞEHİR İÇİ)
TEMİZLİK PAKETİ FİYAT
Ekonomik(2 kişilik ekip) 800TL
Detaylı(3 kişilik ekip) 1100TL
Uzman(4 kişilik ekip) 1400TL
Profesyonel(5 kişilik ekip) 1650TL