Rezervasyon

Size arzuladığınız kusursuz bir temizlik hizmeti sunabilmemiz ve rezervasyon talebinize onay verebilmemiz için temizlik rezervasyonu oluşturma süreci öncesinde size sunacağımız hizmet fiyat teklifimizi değerlindermenizi öneririz.

Randevu Al

Tüm Temizlik İhtiyaçlarınız İçin Rezervasyonuzu Oluşturun

Temizlik istek ve ihtiyaçlarınızı doğru analiz edebilmemiz ve istediğiniz kaliteli hizmeti en uygun koşullarda sunabilmemiz için yandaki randevu formunu eksiksiz olarak tamamlamanızı öneririz.

*Mesaj bölümüne size sunacağımız fiyat teklifimizi ek olarak ekleyebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Müşterilerimizin Firmamız Hakkındaki Görüşleri

Müşterilerimizin bizimle ilgili görüş ve önerilerini dikkate alıyor, daha kaliteli bir temizlik hizmeti verebilme adına çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.

“İnternet üzerinden bulduğum bu firmaya hiç bir referansım olmadan yeni aldığım evi temizlettim, tek kelime ile mükemmel olmuştu sabah 9 da başladılar akşam 7 de bitti konuşmamıza dahil olmamasına rağmen bahçeye kadar temizlemişlerdi. Güzel Evim temizlik firmasını herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.”

“Güzel Evim temizlik şirketi ekibi, son derece profesyonel, organize çalışan, işinin ehli, Güler yüzlü, güvenilir, mükemmel bir temizlik sunan bir şirket. Sizin aklınıza gelemeyecek detayları düşünen, kendi evlerini temizler gibi çok iyi bir hizmet sunan bir firma. Şimdiye kadar denememişseniz denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum…Kendilerine çok teşekkür ediyorum…”

“Güzel Evim, inşaat/boya sonrası gerçekten çok kötü durumdaki yeni taşınacağımız evimizi süper ekibiyle tertemiz yapmışlar. Banyo ve mutfakta buharlı temizlik de tercih etmiştik. Sarı sandığımız dolaplar beyazmış, öyle söyleyeyim. Gönül rahatlığı ile herkese öneririm. Bundan böyle de aylık temizliğimizde tercihimiz olacaklar. Ellerine sağlık.”

Taahhütümüz

Tüm Temizlik Hizmetlerinde %100 Memnuniyet Garantisi

Çalışmalarımızı sürekli olarak izliyoruz ve verilen temizlik hizmetinin herhangi bir aşamasında temizlik standartlarınız karşılanmadığında derhal düzeltilecektir. Ve elbette her zaman, müşteri iletişimini teşvik ediyoruz ve hizmet kalitemizi mükemmelleştirmek için katkılarınıza değer veriyoruz.

%100

Müşteri Memnuniyeti

+7000

Başarılı Proje

+120

Düzenli Müşteri

+15

Yıllık Deneyim