Sağlıklı ve konforlu bir yaşamı arzulayanların ve kalite standartlarına önem verenlerin ortak tercihi Güzel Evim izmir temizlik şirketleri, yıllar içinde,temizlik sektöründe elde ettiği deneyim ve tecrübeleri sayesinde oluşturduğu kusursuz hizmet anlayışı ile, sizlerin dilek,öneri ve önceliklerinizi de en iyi şekilde analiz ederek ve anlayarak size uygun temizlik çözümleri sunmayı hedefleyen bir kurumdur.
Bu amaç ile ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasına yönelik, uyguladığımız ve uyduğumuz,şirketimizin kabul ettiği kurallar ve çalışma prensipleri vardır ki bunları verdiğimiz binlerce temizlik hizmeti deneyimi ve tecrübesi sonucunda edindiğimizi söylememiz doğru olacaktır.
Genel olarak da kabul gören ve benimsenen şirketimizin bu çalışma prensipleri sadece şirketimizin doğruları olmakla beraber gelişen teknoloji,ekonomi,yaşam kalitesine bağlı hayat standartları ve diğer etkenlerle birlikte gelişmekte ve güncellenmektedir.
Uymakta olduğumuz çalışma prensiplerimizin temel dayanağı kusursuz ve etkili hizmet anlayışı,müşteri memnuniyetinin sağlanması,sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması,hizmet verdiğimiz kişilerin yaşam kalitelerinin yükseltilmesi,temizlik hizmetleri sektöründe kalıcı olabilmek ve karşılıklı güvene dayalı kalıcı ilişkilerin oluşturulmasıdır.

  • Sağlıklı Yaşam Alanlarının Oluşturulmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
  • Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesine Yönelik Temizlik Hizmeti
  • Zamanın Doğru ve Değerli Kullanılmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
  • Enerjinin Doğru Kullanılmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
  • Doğanın ve Çevrenin Korunmasına Yönelik Temizlik Hizmeti

-Sağlıklı Yaşam Alanlarının Oluşturulmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
Yıllardır ev temizliği konusunda uzmanlaşmış Güzel Evim izmir temizlik firması,aileniz ve sizin için sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulması konusunda verdiği temizlik hizmetlerinin yüksek standartlarından faydalanmaktadır.
Örneğin mite ve akar gibi solunum yolu hastalıklarına sebebiyet veren ve genellikle halı,koltuk ve yatak üzerinde daha sık karşılaşılan mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için geliştirdiğimiz buharlı ev temizliği hizmet modelimiz sayesinde halı,koltuk ve yatağınız üzerindeki mikroorganizmalardan sizi kurtarabilir ve sağlığınıza katkıda bulunabiliriz.

-Yaşam Kalitesinin Yükseltilmesine Yönelik Temizlik Hizmeti
Yaşam kalitesinin korunması ve yükseltilmesine yönelik temizlik hizmetleri ve uygulamaları geliştiren ve bu konu üzerinde çalışmalar yürütmekte olan şirketimiz en etkili ve modern temizlik ürünleri ve makineleri kullanarak kalıcı temizlik işlemleri uygulamaktadır.
Deneyime ve donanıma bağlı olarak ulaştığımız temizlik hizmeti kalite standartlarımız evinizde olsun ofisinizde olsun yaşam kalitenize değer katacak niteliktedir.

-Zamanın Doğru ve Değerli Kullanılmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
Çalışan bir bayan,bir öğrenci,işi gereği sürekli seyahat etmek zorunda olan ya da henüz hastaneden taburcu olacak bir yakınınızı evinizde misafir edecek biri olmak, zamanın değerli kullanılması yönünde desteğe ihtiyacı olan kişi anlamına gelebilir.
Bu noktadan hareket ile zamanın doğru ve verimli kullanılması konusunda,verdiği kaliteli ve etkili temizlik hizmetleri ile Güzel Evim temizlik firması,müşterilerinin güvendiği ve tecrübesine baş vurduğu profesyonel bir firmadır.

-Enerjinin Doğru Kullanılmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
Enerjinin doğru kullanılması ancak doğru temizlik ürünlerinin,etkili temizlik makinelerinin kullanılması ve planlı,programlı bir temizlik uygulaması ile mümkündür.
Ekip çalışması modeli de temizlik uygulamalarında enerjinin doğru kullanılmasına iyi bir örnek olabilir.
-Doğanın ve Çevrenin Korunmasına Yönelik Temizlik Hizmeti
Doğanın ve çevrenin korunmasına yönelik temizlik uygulamalarında tecrübe sahibi olan firmamız bu amaç ile donanımını ve temizlik stratejilerini ayrıca temizlik ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.
Toksik artık veya buna benzer doğaya zararlı temizlik ürünleri yerine buhar makinesi ya da doğal içeriğe sahip temizlik ürünleri kullanılması bu konu adına verilebilecek en iyi örneklerdir.