Profesyonel bir temizlik firması ile çalışmak, periyodik ev temizliği avantajları yakalamak hayatınızı birçok açıdan kolaylaştıracaktır.Ev temizliği için ödeyeceğiniz ücret ile sadece ev temizliği hizmeti değil aynı zamanda kendinize ve ailenize ayıracak zaman,daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam ve işinizin profesyonellerce yerine getirildiğini bilmenin verdiği huzura sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve profesyonel temizlik hizmeti verme amacı ile yola çıktığımızda ve zaman içinde elde ettiğimiz tecrübelerin de yardımı ile, temizlik standartlarımızı günümüzün modern yaşam koşullarına en uygun hale getirerek düzenliyoruz.

Güzel Evim, izmir temizlik firması geliştirdiği periyodik ev temizliği hizmet paketi ile karşılıklı güven ortamının hakim olduğu ve her açıdan müşterilerimizin kazançlı çıkacağı bir  sistemi hayata geçirmiştir.

Evinizin büyüklüğü,evinizin trafiği ve sizin temizlik ihtiyaçlarınız ve standartlarınız dikkate alınarak oluşturacağımız periyodik ev temizliği hizmet paketimizin dayanağı evinizi sizin belirleyeceğiniz aralıklarda ziyaretlerde bulunarak ihtiyacınız olan temizlik işlemlerinin profesyonel olarak yürütebilmektir.

Birçok yönü ile hayatınızı kolaylaştıracak olan periyodik ev temizliği avantajları aşağıda ana başlıkları ile ele alınmıştır.

  • Periyodik ev temizliği hizmeti ile ailenize ve kendinize ayıracak daha fazla zaman 
  • Profesyonel ev temizliği hizmetinin vereceği huzur ve güven
  • Daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmenin anahtarı
  • Aile bütçenize sağlayacağı katkı ve avantajlar
  • Size ve evinize uygun olarak planlanmış temizlik uygulamaları
  • Her zaman modern,kaliteli ve yüksek standartlarda temizlik hizmeti

KENDİNİZE VE AİLENİZE AYIRACAK DAHA FAZLA ZAMAN

Büyük evler,birikmiş temizlik işleri,kalabalık bir aile ve hepsinden önemlisi bu durumun üstesinden gelebilecek yeterli zamanın olmayışı.

Birçok farklı ve geçerli nedenlerden dolayı temizlik işlerini tam olarak yerine getirememek çoğu kişinin ortak sorunudur.Yapılması ve yerine getirilmesi gerekli onlarca sorumluluk varken aralarında seçim yapmak ya da kendimizden ve ailemizden daha fazla ödün istemek tek çözüm değil.

İzmir temizlik firması Güzel Evim, verdiği periyodik ev temizliği hizmeti ile size ve ailenize ayırabileceğiniz daha fazla zaman sunuyor.

 

Elde edeceğiniz zaman ile bugüne kadar ertelemek zorunda kaldığınız şeyleri hayata geçirebilir,ailenize ve evinize odaklanabilir,yeni projeler geliştirebilir,hobiler edinebilir,kültürel,sanatsal ve eğitici etkinliklere katılabir,gezebilir,bakımınıza ve alışverişe zaman ayırabilirsiniz.

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ

Profesyonel ev temizliği hizmeti sunmakta olan Güzel Evim modern organizasyon yapısı ve etkili temizlik uygulamaları ile ev temizliği ihtiyaçlarınıza size özel ve kalıcı çözümler bulmaktadır.

En yeni ve en güncel temizlik trendlerini,uygulamalarını ve donanımını yakından takip ederek temizlik ekiplerinin eğitimini aralıksız sürdüren firmamız İzmir’de en çok tercih edilen temizlik firmasıdır.

Sizin,ailenizin ve evinizin temizlik ihtiyaçalarınızı belirleyerek uygun temizlik stratejileri geliştirmek ve sunmak konusunda on yılı aşan tecrübemize güvenebilirsiniz.Asıl işi ev temizliği konusunda profesyonel destek vermek olan ve bu konuda uzmanlaşmış bir temizlik firmasının temizlik ihtiyaçalarınıza çözüm getirme konusunda daha başarılı olacağı kesindir.

En zorlu,kapsamlı,donanım ve tecrübe gerektiren temizlik işlemlerinin size sorunsuz olarak, istediğiniz zaman sunulacağını bilmek profesyonel ev temizliği firmasının size sunacağı avantajlardan bir tanesidir.

Ayrıca temizlik işlemleriniz sizin belirlediğiniz zamanda tam olarak yerine getirilir.Herhangi bir nedenle hastalanan veya yıllık izine çıkan temizlik personelinin yerine bir başkası gelebilir ve işiniz aksamaz.

SAĞLIKLI VE KONFORLU BİR YAŞAM

Güzel Evim izmir ev temizliği firmaları sağlığınız ve konforunuz için temizlik uygulamalarında birçok konuyu dikkate almakta ve hassasiyet göstermektedir.

Toza alerjisi olan,evinde evcil hayvan bulunan,solunum yolu rahatsızlıkları bulunan,temizlik kimyasallarına alerjisi bulunan ve sayamadığımız onlarca durum için farklı ve etkili temizlik uygularımız ve bunu yerine getirebilecek uzman temizlik personelimiz bulunmaktadır.

Halınızda,yatağınızda,banyonuzda,mutfağınızda kısacası evinizin tamamında sağlığınızı riske sokacak ve tehdit edecek tüm sorunların ortadan kaldırılması ve kontrol altında tutulması konusunda önerilerimize,uygulamalarımıza ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

Ev temizliği,iş ve işçi sağlığı konusunda periyodik eğitimlere tabi olan personelimiz ev temizliği esnasında ve sonrasında oluşabilecek riskleri minimuma indirme konusunda uzmanlaşmıştır.

Evinizde bulunan alerjenlerin ve salığınızı tehdit edebilecek diğer mikroorganizmaların ortadan kaldırılması için profesyonel temizlik ürünleri,temizlik makineleri ve temizlik uygulamaları kullanmakta olan profesyonel temizlik firmamıza işi doğru ve kalıcı olarak yerine getirme konusunda güvenebilirsiniz.

Sağlık sorunları olan bir kişinin bel tutulması,yaşlılık ve buna benzer sorunlardan dolayı ev temizliği işlemlerini tam olarak yerine getirmesi beklenemez.Diğer bir taraftan evinde hasta bakmak durumunda olan kimselerin temiz ve hijyenik yaşam alanlarına ihtiyaçları herkesten biraz daha fazladır ve ancak profesyonel bir temizlik firmasından periyodik ev temizliği hizmeti alarak bu durumun üstesinden gelinebilir.

Güne zinde,dinamik ve dinlenmiş olarak başlamak daha verimli,üretken bir bünyeye ve huzurlu bir ruh haline de sahip olmak anlamına gelmektedir.Bu duruma, en çok, temiz ve sağlıklı yaşam alanlarına sahip olmak katkı sağlayabilir.

BÜTÇENİZE KATKI

Evinizde sahip olduğunuz donanım ve tecrübe ile yerine getiremeyeceğiniz temizlik işlemleri için ekstra ücret ödeyerek profesyonel destek almanız gereklidir.Stor perde temizliği,koltuktan leke çıkarma,yatak yıkama veya cam temizliği işlemleri gibi.

Belirli aralıklarla ihtiyacımız olan bu temizlik işlemlerini, profesyonel bir temizlik firmasından periyodik ev temizliği hizmeti alarak, herhangi bir ekstra ücret ödemeden yerine getirilmesi konusunda anlaşabilirsiniz.

Ayrıca her yüzey ve her temizlik uygulaması için gerekli olabilecek farklı temizlik ürünlerine defalarca bütçe ayırmanız yerine profesyonel bir izmir ev temizlik şirketinden alacağınız periyodik ev temizliği hizmeti ile harcamalarınızdan bu satırı silebilirsiniz.

PLANLI VE PROGRAMLI EV TEMİZLİĞİ

Temizlik konusunda,ailenizin ve evinizin ihtiyaçlarını dikkate alarak oluşturulan temizlik takvimi ve temizlik çizelgesi sayesinde yıl boyunca evinizin temizliği planlı ve programlı bir şekilde yerine getirilir.

Bahar temizliği,hafta sonu temizliği,mevsim sonu temizliği,misafir öncesi temizlik,bayram temizliği,parti sonrası temizlik,tadilat sonrası temizlik ve buna benzer birçok temizlik işlemleri daha önceden planlanarak yerine getirilir.

Perdelerin,koltukların,dolap üstlerinin,duvarların,halıların,yatakların nasıl ve ne zaman temizlenmesi gerekli olduğu ihtiyaçlarınız ve standartlarınız göz önünde bulundurularak belirlenir ve belirli bir program çerçevesinde uygulanır.

Ev temizliği adına temizlik ihtiyaçalarınızı sıraya koymak,uygulamak ve kontrol etmek konusunda tecrübemize ve donanımımıza güvenebilirsiniz.

EV TEMİZLİĞİNDE KALİTE VE GÜVEN

Zaman zaman koltuk yıkama,yatak yıkama ya da cam temizliği gibi temizlik işlemleri için profesyonel destek gerekli olabilir.Verilecek hizmet kalitesi ve evinize ilk kez gelecek olan birisine güven söz konusu olduğunda birçok çekinceleriniz olabilir.

Profesyonel ev temizliği sunma konusunda uzmanlaşmış izmir ev temizlik firmaları Güzel Evim,periyodik ev temizliği hizmet paketi sayesinde, yıllardır temizlik ihtiyaçlarınıza uzman ve güvenilir temizlik ekipleri eşliğinde en kaliteli çözümleri getirmektedir.Firmamız ev temizliği konusunda en çok tercih edilen ve refrans gösterilen temizlik firmasıdır.Bunun için facebook sayfamızı izmir temizlik şirketi adresinden ziyaret edebilir beğenerek ve takip ederek de temizlik kampanyalarımızdan ve ev temizliği ipuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Siz de zamanınıza ve paranıza değer veriyorsanız, Güzel Evim izmir temizlik şirketinden temizlik hizmeti randevusu alın ve temizlik konusunda uzmanlaşmış ve amacı, size en mükemmel temizlik hizmetini, elindeki tüm imkan,olanak ve donanımını kullanarak güler yüzleri ile vermek  olan temizlik ekiplerimiz,yardımcı olsun.Hemen şimdi,fazla geç kalmadan (0232)255 0 555 nolu telefonumuzu arayın ve konforlu bir yaşamın kapılarını aralayın.