Alacağınız ya da almayı planladığımız bir ürün veya hizmet öncesinde fiyat, özellik, kalite, garanti, standart ve güvenilirlik konularını araştırmak her bilinçli tüketicinin yapması gereken olağan bir ön çalışmadır. Tüm bu kriterleri ele alıp değerlendikten ve kendinize uygun ürün ve hizmet sağlayıcıyı seçtikten sonra sıra, sizin için sunulan kampanyalara göz atmaya gelir. Sizin için özel olarak geliştirdiğimiz ve sunduğumuz temizlik kampanyalarımızın amacı sunacağımız kaliteli ve profesyonel temizlik hizmetlerinin daha ekonomik olmasını sağlamak ve bu sayede aile bütçenize katkıda bulunabilmektir. Yıllar içerisinde, temizlik sektöründe edindiğimiz deneyimlerimizi ve yaptığımız araştırmaları, diğer bir taraftan da farklı gereksinim, standart ve özelliklere sahip müşterilerimizin temizlik konusuna yaklaşımlarını değerlendirerek birkaç farklı temizlik kategorisinde kampanyalar oluşturduk ve seçiminize sunduk. Kampanyalarımız temizlik hizmeti uygulanacak evde ve aynı gün için geçerli olmaktadır. Bir kampanya diğer bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyadan yararlanmak istemeyenler için herhangi bir indirim söz konusu olamaz.

İZMİR EŞYALI EV TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Güzel Evim temizlik firması en ekonomik temizlik firması olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca ev temizliği hizmeti alacak olan müşterilerimiz için ücretsiz olarak vermekte olduğumuz buharlı koltuk temizliği hizmeti ev temizliği kampanyalarımızdan sadece bir tanesidir. Ev temizliği kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi için bizi (0232)255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İZMİR KOLTUK YIKAMA KAMPANYASI

İzmir’de koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimizin bütçesine katkıda bulunmak için sunmakta olduğumuz koltuk yıkama kampanyamızdan bir tanesi; altı adet sandalyenin ücretsiz olarak yıkanmasından ibarettir. Koltuk yıkama kampanyalarımızın diğerleri hakkında bilgi almak için bizi (0232)255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

İZMİR PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ KAMPANYASI

Periyodik ev temizliği müşterilerimiz için geliştirdiğimiz kampanyamızın içeriği; her iki ayda bir mutfak genelinin detaylı olarak temizlenmesi şeklindedir. Periyodik ev temizliği kampanyalarımız hakkında daha fazla bilgi için bizi (0232)255 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz.