izmirde ev temizliği şirketleri

İzmir’de yaşıyor veya İzmir ve çevre ilçelerden yeni bir ev satın aldınız,evinize tadilat yaptırdınız,çalışan bir bayansınız ve ev temizliğine zaman ayıramıyorsanız izmirde ev temizliği şirketleri ve bu şirketlerin vermekte olduğu hizmetleri,standartları bilmeniz,öğrenmeniz doğru olacaktır diye düşünerek size bu konuda rehber olabilecek bir makaleyi kaleme almayı uygun gördük.

Hayatımızı kolaylaştırmak adına ve üstesinden gelemediğimiz durumların çözümü için aldığımız profesyonel desteklerden birisi ve hatta en önemlisi olan ev temizliği hizmeti bu konuda uzmanlaşmış,deyime,donanıma ve tecrübeye sahip kurumlar tarafından yerine getirilmekte ve farklı kulvarlarda,standartlarda ve fiyat politikaları ile faydalanmak isteyenlerin seçimine sunulmaktadır.

İZMİRDE EV TEMİZLİĞİ HİZMETİ VEREN ŞİRKETLER
Farklı zaman ve durumlarda izmirde ev temizliği şirketleri,hizmetleri,standartları ve ev temizliği fiyatları hakkında bilgi edinme ihtiyacında olduğunuzda ve en kısa sürede sorularınıza cevaplar,sorunlarınıza çözümler bulabileceğiniz bu makalemizi sizin için özenle ve detaylara yer vererek hazırladık.Ev temizlik firmalarının verdiği hizmetleri,organizasyon yapıları,müşterilerine yaklaşımları,temizlik kampanyaları,donanımları ve temizlik personeli temini ve eğitimi konusunda yıllar içinde edindiğimiz bilgileri ve tecrübeleri sizinle paylaşarak size yeni bir bakış açısı kazandırmayı amaçlıyoruz.

TEMİZLİK ÇALIŞMA MODELİMİZ

Hizmet kalitesinin arttırılmasına yönelik çalışmalarımızdan birisi olan müşteri ziyaretleri diğer bir adı ile ”Ücretsiz Keşif Hizmeti” müşterilerimizin isteklerini,temizlik ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilmek,durumu yerinde analiz ederek nasıl? ne zaman? ve ne kadar? sorularına en doğru cevapları,çözümleri sunabilmemiz için gerekli gördüğümüz bir hizmet şeklidir.Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde İzmir temizlik firması Güzel Evim, profesyonel organizasyon yapısının sağladığı imkanları müşteri lehine avantajlara çevirmekte aynı zamanda en uygun,etkili,kalıcı ve ekonomik hizmet modelini müşterilerinin seçimine sunabilmektedir.

Fiyatlandırma

Güzel Evim İzmir temizlik firması, temizlik hizmeti alanındaki fiyat politikalarını birçok durumu göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.Yıllardır en çok  sorulan soruların başında gelen ve sıkılmadan cevapladığımız ”Ev temizliğini kaça yapıyorsunuz?” sorusuna en doğru cevabı verebilmek için evinizin büyüklüğü,oda sayısı,konumu,eşyalı,boş,tadilatlı gibi durumu,balkon ve pencere sayısı,yaşı,evde kaç kişinin yaşadığı ve evcil hayvan olup olmadığı gibi birçok kriteri dikkate alıyoruz.

[/fusion_tab][fusion_tab title=”Temizlik Uygulaması” icon=”fa-users”] [fusion_fontawesome icon=”random” circle=”yes” size=”large”/] Temizlik uygulamalarımızın tamamında müşteri memnuniyetini dikkate almaktayız ve noktadan hareket ile yıllar içinde geliştirdiğimiz,takım çalışması modeline güvenmekteyiz.Minimum iki veya üç kişiden oluşan temizlik ekiplerimiz,gerekli olabilecek tüm ürün,gereç ve makineleri beraberinde getirerek size kaliteli,profesyonel ve modern temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Memnuniyet

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizin gereklerini en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile dünyada ve Türkiye’de temizlik sektörü ve ilgili tüm alanlardaki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte ve organizasyon yapımıza dahil ederek entegrasyonu çalışmalarına aralıksız devam etmekteyiz.Standartlarımızı ve organizasyon yapımızı sürekli geliştirmekteyiz.

Ödeme

Temizlik sözleşmemizde yer alan tüm taahhütlerimizi yerine getirdikten ve müşteri istek ve ihtiyaçlarına kesin çözümler sunduktan,memnuniyetiniz sağlandıktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

İzmirde Ev Temizliği Yapan Şirketlerin Verdiği Hizmetler

PERİYODİK EV TEMİZLİĞİ :

Sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürmek için herkes tarafından kabul gören ve ihtiyaç duyulan periyodik ev temizliği hizmeti İzmir’de birçok temizlik şirketi tarafından verilmektedir.Güzel Evim izmir temizlik firması, on yılı aşan ev temizliği tecrübesi ile müşterilerine onların talep ve ihtiyaçlarını dikkate alarak,yüksek standartlarda,kaliteli ve güvenilir ev temizliği hizmetini haftanın yedi günü,aralıksız vermektedir.Çalışan bayanların hafta sonu,emekli ailelerin daha çok hafta içi tercih ettiği periyodik ev temizliği hizmetimiz birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.Sizi ve isteklerinizi anlayabilen ve temizlik konusunda tecrübeli temizlik personelimiz size kaliteli temizlik hizmetini en ekonomik şekilde sunmaktadır.

İNŞAAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ :

Yeni satın aldığınız bir evin,villanın temizlenmesi ve temizlenirken camın,yer ve duvar döşemelerinin,panjurların,mobilyaların,mutfak eşyalarının tozunun iyi alınması ve herhangi bir zararın oluşmaması dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir.İnşaat sonrası ev temizliği, deneyim ve donanım gerektiren ve aynı zamanda daha çok enerji ve zamanın gereksinim duyulduğu bir temizlik hizmeti çeşididir.

TADİLAT SONRASI EV TEMİZLİĞİ :

Eskiyen ya da tamiratın söz konusu olduğu evlerde gerekli olan tadilatın ardından detaylı ve geniş çaplı bir temizlik ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.Bu ve buna benzer durumlarda izmirde ev temizliği yapan şirketler sizin için etkili ve ekonomik çözümler üretebilir evinizi detaylı olarak kısa bir sürede temizleyebilirler.

KOLTUK YIKAMA :

Koltuk yıkama konusunda profesyonel destek almak istediğinizde başvurabileceğiniz temizlik şirketleri, sizin ve aileniz için gerekli olabilecek temiz ve sağlıklı yaşam alanlarının oluşturulmasında en güvenilir yardımcınızdır.

CAM TEMİZLİĞİ :

Cam temizleme,cam temizliği,dış cephe cam temizliği konularında profesyonel ve ekonomik çözümler sunan temizlik firmamız hayatınızı kolaylaştırmak adına haftanın yedi günü hizmetinizdedir.