Yeni bir ev mi satın aldınız,evinizi yeniden dekore mi ettirdiniz,müşterinizin evinin dekorasyonunu tamamlayan bir mimar ya da yeni bitmiş bir binanın sahibi bir müteahitlik firması mısınız?Sıra evin temizlenmesine geldiyse, inşaat ve tadilat temizliği konusunda on yılı aşan tecrübesi ile etkili,kalıcı ve ekonomik çözümler sunan Güzel Evim’e güvenebilirsiniz.

İNŞAAT TADİLAT TEMİZLİĞİ İZMİR

İnşaat ve tadilat temizliği ciddiye alınması gerekli,tecrübe ve donanım gerektiren bir temizlik hizmetidir.Profesyonel ve kaliteli inşaat sonrası temizlik hizmeti veren Güzel Evim izmir temizlik şirketi, inşaat sonrası temizlik konusunda uzmanlaşmış,modern,kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip bir firmadır.

Kaliteli bir  inşaat sonrası temizlik hizmeti verebilmek için modern bir makine kulvarına ve tecrübeli bir inşaat sonrası temizlik ekibine ihtiyaç vardır.Normal ev temizliği esnasında kullanılan makine ve temizlik ürünlerinden farklı olarak inşaat ve tadilat temizliği için daha farklı,etkili,profesyonel makineler,temizlik ürünleri  ve iş gücü gerekli olmaktadır.

 

 

İnşaat ve tadilat temizliği hizmeti uygulaması sırasında çok farklı durumlar ile karşılaşılabilir.Örneğin yıllarca güneşe ve yağmura maruz kalmış pimapen bantlarının çıkarılması gibi zorlu bir işlemi ancak temizlik konusunda deneyimli ve donanımlı Güzel Evim izmir temizlik şirketi ekipleri çözüme kavuşturabilir.

Camların çizilmeden boya ve kireç ve harçtan temizlenebilmesi de deneyim isteyen bir konudur.Ayrıca mutfak dolaplarının ve çekmecelerinin içi mükemmel bir şekilde, hiç toz kalmayacak şekilde temizlenmelidir.Bunun başarılabilmesi için güçlü çekim gücüne sahip ve toz,taş kireç gibi şeylere karşı dayanıklı vakum makineleri olmalıdır.

Banyo fayansları da özellikle üzerinde hassasiyet ile durulması gerekli bir konudur,inşaat sonrası temizlik söz konusu olduğunda.Banyo fayansları üzerindeki kireç ve tozun giderilmesi bir kaç aşama gerektiren  bir işlemdir ve deneyim ister.

Son yılların gelişen ve değişen inşaat sektörü beraberinde birçok yeniliği de getirerek farklı dekorasyon malzemelerinin kullanılması gerekliliği ortaya çıkmıştır.Bu yeni dekorasyon ve inşaat malzemelerinin temizlenmesi de artık yeni yöntemler,gelişmiş temizlik ürünleri ve modern makineler ile gerçekleştirilmek durumundadır.

Temizlik sektörünün lideri ve en köklü firmalarından Güzel Evim yeni satın almış olduğunuz ve maddi değeri yüksek yeni evinizi temizlerken hiç bir zarara mahal vermez ve sahip olduğu deneyim,donanım ve tecrübesi ile size yüksek standartlarda inşaat ve tadilat temizliği hizmeti sunar.Siz de temizlik konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor iseniz hemen bizi arayın ve profesyonel çözüme bizim ile kavuşun.