Zamanın ve kaliteli hizmetin değerli olduğu günümüzde çalışan bir bayansanız ve profesyonel ev temizlik firmalarından yardım alıyorsanız ,büyük bir ihtimalle ,cevap aradığınız sorularınız arasında ilk sırada“ ev temizlik şirketleri evinizi hangi sıklıkla temizlemeli ve ev temizliği için ne kadar bütçe ayırmalı” gelmektedir.

Şayet siz de herkes gibi ailenizin sağlığını ve konforunu önemsiyorsanız ev temizliği için sık aralıklarla profesyonel temizlik firmalarından yardım alabilir ve değerli olan zamanınızı eğitim,eğlence,gezi,kişisel bakım ve hatta alışveriş için harcayabilirsiniz.

Makalemizin ilerleyen bölümlerinde aşağıda ana başlıklarını ele aldığımız konuları inceleyeceğiz:

  • temizlik firması çağırmak için sebepler nelerdir
  • ev temizliği için ne kadar bütçe ayırmalı
  • ev temizlik şirketleri evinizi hangi sıklıkla temizlemeli

temizlik firması çağırmak için sebepler nelerdir

Profesyonel bir temizlik firması çağırmak için yüzlerce geçerli sebep olabilir.Sahip oldukları donanım,tecrübe ve organizasyon yapısının sağladığı avantajları müşterilerine modern ve kaliteli bir hizmet olarak sunma misyonu ile hareket eden temizlik firmaları bu yönü ile yaşantımızın her evresinde ihtiyaç duyduğumuz kurumlardır.

Yeni satın almış olduğunuz bir evin temizlenmesi için gerekli olan donanım ve tecrübe ve hepsinden önemlisi de yeterli iş gücü ve zaman ancak profesyonel bir izmir temizlik firmasının size sağlayabileceği bir hizmet modelidir.

 

Koltuğunuza dökülen bir kahve lekesinin temizliğini ya da yeni ameliyat olmuş bir yakınınız için gerekli olan hijyenik bir ev ortamının oluşturulması için profesyonel bir temizlik firmasından yardım almak en doğru seçenektir.

Çalışan anneler, ev temizliği yapmaya engel hastalıkları olanlar, temizlik için gerekli zamanı olmayanlar, öğrenciler,yaşlılar,engelliler ve daha birçokları ev temizliği için profesyonel temizlik firmalarından destek almaktadır.Modern ve konforlu bir yaşam için düzenli ev temizliği herkes için gereklidir.

ev temizliği için ne kadar bütçe ayırmalı

Ev temizliği için ayıracağınız bütçe evinizin temizlik ihtiyaçlarını çözüme kavuşturacak profesyonel temizlik şirketlerinin hangi sıklıkla evinizi ziyaret etmesi gerektiği ile doğru orantılıdır.

Diğer bir taraftan ev temizliği konusuna ne kadar önem verdiğiniz kadar temizlik standartlarınız da ev temizliği için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini belirleyen nedenlerin başında gelebilir.

Evinizin büyüklüğü ve evinizde yaşayan ailenizin ne kadar kalabalık olduğu da ev temizliği için ne kadar bütçe ayırmalı sorusunun cevaplarından olabilir.

Aslına bakarsanız evinizi ne kadar kirletirseniz ev temizliği için izmir ev temizlik firmalarına ödeyeceğiniz rakam ve ayırmanız gerekli bütçe de o kadar fazla olacaktır.

 

Temizlik firmalarının size sunmakta oldukları ev temizliği hizmetinin içeriği ev temizlik fiyatlarını ve bunun için ayrılması gerekli bütçeyi belirler.Örneğin ev temizliği hizmetinin içerisinde stor perdelerin temizliği de isteniyorsa bu durum ev temizliği fiyatları etkileyebilir.

Ayrıca ev temizliği için ayırmanız gerekli bütçeyi etkileyecek diğer önemli bir etken de evinizin şehir merkezine olan uzaklığıdır.Şehir merkezinden uzaklaştıkça ev temizliği fiyatı artabilir.

 

ev temizlik şirketleri evinizi hangi sıklıkla temizlemeli

Herşeyden önemlisi evinizin temizliğinin hangi aralıklarla yapılması gerektiğine sizin karar vermeniz gereklidir.Belirlemiş olduğunuz ev temizliği bütçesini ve ev temizlik standartlarınızı dikkate alarak bir takvim oluşturmak doğru bir yöntemdir.Ayrıca izmir temizlik şirketleri sahip oldukları tecrübe ve deneyimler dahilinde size hangi sıklıkla temizlik gerkli olduğu konusunda öneride bulunabilir ve bir temizlik takvimi oluşturma konusunda yardımcı olabilirler.

Ailenizin sağlıklı ve temiz bir ortam kadar konforlu bir yaşam alanına da sahip olmasını arzuluyor iseniz ayıracağınız temizlik bütçesi dahilinde, izmirde temizlik firmaları, size aşağıda belirttiğimiz aralıklar ile temizlik hizmeti verebilirler.

  • haftalık ev temizliği
  • aylık ev temizliği
  • mevsimlik ev temizliği

HAFTALIK EV TEMİZLİĞİ

Temizlik firmalarından alacağınız haftalık ev temizliği hizmeti sayesinde evinizin geneli her daim temiz ve düzenli kalacaktır.Mutfağınız tezgahı ve hatta yatak odanızdaki dolabın içi dahi sürekli temiz ve tozdan arındırılmış olabilir.

Özellikle çalışan bayanlar ve ev temizliği yapamayacak durumda olanlar için mükemmel bir çözüm olan haftalık ev temizliği modeli ile banyo ve mutfağınız hijyenik, odalarınız ve diğer yaşam alanlarınız da sürekli temiz ve düzenli olacaktır.

AYLIK EV TEMİZLİĞİ

Aylık ev temizliği modeli ile temizlik firmalarına ayıracağınız bütçe biraz daha az olabilir abcak temizlik adına bazı işlerin üstesinden sizin gelmeniz gerekli olabilir.

Örneğin buzdolabının içinin temizlenmesi,klozet ve lavaboların ovulması,duş kabininin temizliği ya da toz alamk ve yerleri silmek gibi.

Aylık ev temizliği modelinde ayıracağınız temizlik bütçesi ile orantılı bazı temizlik hizmetlerini de ücretsiz olarak alabilirsiniz.Bazı izmir temizlik firmaları aylık olarak ziyaret ettiği müşterilerine yatak yıkama ya da koltuk yıkama gibi hizmetleri ücretsiz sunmaktadır.

MEVSİMLİK EV TEMİZLİĞİ

Evinizi temizlemek için yeterince zaman ve iş gücüne sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ve sadece mevsim geçişlerinde profesyonel bir temizlik firmasından yardım almayı düşünüyorsanız mevsimlik ev temizliği modeli tam da size göre bir seçim.

Mevsimlik kıyafetlerinizi kaldırıp yenilerini çıkarırken,koltuk ve halılarınızı yıkatıp, evin genel temizliği için de İzmir temizlik firması Güzel Evim’den profesyonel ev temizliği yardımı alabilirsiniz.