Ekspres veya acil ev temizliği hizmet paketi, acil ev temizliği ihtiyacı olanlar için geliştirdiğimiz bir ev temizliği modelidir.

Kimler acil ev temizliğine ihtiyaç duyabilir derseniz;ani misafiri gelecek olanlar,evinde herhangi bir kaza meydana gelenler(koltuğa oje dökülebilir,düdüklü patlayabilir,sel baskını olabilir)taşınma sonrası ev temizliği ya da çok sıkça karşılaştığımız üzere, anlaştığınız diğer temizlik şirketleri randevusuna gelmediğinde acil ev temizliği ihtiyacı ortaya çıkabilir..

Ekspres ev temizliği hizmetini seçen müşterilerimiz için ofisimizde hazır bulunan bir destek ekibi tam donanımlı olarak,aracı ile birlikte en kısa sürede verilen adrese gider ve temizlik işlemine başlar.

Temizlenecek evin durumu,ev sahibinin beklentileri ve yapılacak temizlik işleminin içeriğinin doğru tanımlanması müşteri memnuniyetinin oluşmasında önemli etkenlerdir.

İzmir temizlik şirketi Güzel Evim her temizlik uygulamasında olduğu gibi ekspres ev temizliği uygulamalarında da kaliteyi en üst seviyede tutar ve temizlik ve hijyen standartları harfiyen yerine getirilir.Temizlik ihtiyacı duyulan evin veya eşyanın,ev sahibinin verdiği bilgiler ışığında, analizi yapılır ve uygulanacak temizlik stratejisi belirlenir.

Örneğin yeni doğum yapmış ve hastaneden çıkarak eve gelmek üzere olan bir annenin evinin hazırlanmasına ve temizliğine ilk önce yatak odasından ve banyodan başlanır.

Ya da alt kattaki fırının bacasının tıkanarak baca dumanının eve dolmasından dolayı is içinde kalan bir eve ilk önce perdelerin yıkanması işlemi ile başlanır.

Haftanın yedi günü ve günün yirmi dört saati hizmet alabileceğiniz yegane izmir temizlik şirketi olan Güzel Evim bu özelliği ile de, her konuda olduğu gibi,diğer izmir temizlik şirketlerinin bir adım önündedir.

Hemen şimdi, size vereceğimiz telefon numarasını telefon rehberinizin acil telefonlar bölümüne kaydediniz ve geceleri huzurlu uyuyunuz.Kaliteli ve profesyonel izmir temizlik şirketleri Güzel Evim (0232)255 0 555.